لیگ ملت های والیبال؛ آلمان ۰- ۳ ایران؛ پیروزی تماشایی

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی اش در هفته اول لیگ ملت ها سه امتیاز شیرین از تیم ملی آلمان گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ آلمان  ۰- ۳ ایران؛ پیروزی تماشایی

به گزارش هوادار، تیم ملی والیبال آلمان بعد از شکست دادن چین در یک بازی سخت دیروز به ایتالیا در سه ست باخت. تیم ایران با دو پیروزی سه امتیازی مقال ایتالیا و چین میزبان امروز در سومین بازی هفته اول لیگ ملت های والیبال به زمین می رود.

معروف، حضرت پور، مجرد،  عبادی پور، موسوی، فیاضی نفرات شروع کننده ایران مقابل آلمان هستند.

.ست نخست؛ آلمان ۲۸- ۳۰ ایران

بعد از دو برد، تیم ملی والیبال کشورمان با تیم آلمان بازی می کند. آلمان ها با امتیازگیری شروع می کنند اما در ادامه دو تیم بازی پایاپایی را به پیش می برند.  هماهنگی بازیکنان ایران در دفاع روی تور و دفاع عقب زمین مقابل آلمان مشهود است.ایران سه امتیاز پی درپی از سرویس های آلمان ها می گیرد. آبشارهای ایران هم در زمین حریف می خوابد و ایران وقت فنی دوم را مال خود می کند. در برگشت آلمان ها در حمله بهتر کار می کنند تا دو تیم در نتیجه ۱۸ برابر شوند.

کولاکوویچ درخواست تایم اوت می کند. جیانی سرمربی ایتالیایی با یک تغییر و آوردن هریش به زمین دست به تغییر زده است. شفیعی هم به جای مجرد به زمین می آید. آلمان ها سرویس از دست می دهند اما آنها ۲۱ بر ۲۰ پیش می افتند. یک تایم اوت دیگر تا سرمربی ایران آخرین صحبت های فنی را به بازیکنانش گوشزد کند.باز هم اشتباه آلمانی ها در زدن سرویس و عبادی پور که با آبشارش ایران را ۲۲ بر ۲۱ می کند تا سرمربی ایتالیایی آلمان تایم اوت بگیرد.

سرویس دیدنی فیاضی و یک امتیاز دیگر برای ایران که جیانی درخواست بازبینی می کند اما امتیاز برای ایران است. اشتباه آلمان ها در زدن سرویس اما موسوی هم همین اشتباه را تکرار می کند.آبشار آنها دفاع نمی شود و نتیجه در ۲۴ برابر است . ضربه یکدست هریش و امتیاز ۲۵ برای آنها . آبشار عبادی پور بالاتر از دستان مدافعان بلند قامت آلمان به امتیاز تبدیل می شود.دو تیم امتیاز به امتیاز پیش می روند. هماهنگی بازیکنان ایران و دریافت خوب و آبشار دیدنی شفیعی  اما آلمان ها هم امتیاز می گیرند. امتیاز سرویس آنها به ایران می رسد . در نهایت غفور با سرویس خوبی که می زند در رفت و برگشت با آبشاری دیدنی ایران را ۳۰ بر ۲۸ برنده ماراتن دو تیم در ست اول می کند.  

ست دوم ؛ آلمان ۲۷ -۲۹ ایران

ست دوم را مثل ست اول آلمان با امتیازگیری شروع می کند و ۴ بر ۱ پیش می افتد. هماهنگی معروف و فیاضی ایران را به دومین امتیاز می رساند. سرعت بالای حملات آلمان و آنها ۸ بر ۵ در وقت فنی اول برتر هستند. با عملکرد خوب مهاجمان ایران بازی در ۸ برابر می شود.آبشار فیاضی هم که مدافعان روی تور آلمان در مهارش موفق نمی شوند؛  ایران ۹ بر ۸ پیش می افتد. بازی پایاپای پیش می رود. غفور در زدن سرویس اشتباه می کند.آلمان برای لحظاتی پیش می افتد اما دو امتیاز پی در پی موسوی در سرویس و اشتباه دفاع آلمان، ایران را ۱۶ بر ۱۴ در وقت فنی دوم تیم برتر می کند.

سرویس بد موسوی و آلمان دو امتیاز پی درپی در دفاع و حمله می گیرد ۱۷ بر ۱۶ پیش می افتد. هماهنگی بازیکنان دفاع عقب زمین از فیاضی و آبشار عبادی پور ایران را پیش می اندازد. اما در امتیازات پایانی بازی برابر است.موسوی امتیاز آبشار را می گیرد اما سرویس اش بیرون می رود. دفاع آلمان هم بیرون می زند. رقابت دو تیم  برای پیروزی ادامه دارد. ضربه یکدست معروف، آبشار شفیعی و  هماهنگی بازیکنان ایران که در برگشت آلمان ها آبشارشان بیرون می رود تا ایران ۲۹ بر ۲۷ ست دوم را هم برنده باشد. 

ست سوم؛ آلمان ۲۰- ۲۵ ایران

برخلاف دو ست قبل ایران امتیاز اول را می گیرد. آلمان با آبشارهای سرعتی خودی نشان می دهد اما ایران با سرویس فیاضی که امروز خوب کار کرده ۵ بر ۲ پیش می افتد. با امتیاز سرویس آلمان ها، ایران ۸ بر ۴ وقت فنی اول را برای خود می کند.

در برگشت آلمان سه امتیاز پی در پی می گیرد و بازی در عدد ۸ برابر می شود. همچنان در حمله موفق آنها هستند. دو تیم در زدن دو سرویس ناموفق هستند و امتیازات تقسیم می شود.  بازی در ۱۴ برابر است که خطای تور ایران را به امتیاز ۱۵ می رساند. بازی با حمله دیگری آلمان پایاپای پیش می رود که آبشار غفور ایران را در وقت فنی ۱۶ بر ۱۵ می کند.

در برگشت  دو تیم در زدن سرویس اشتباه می کنند. آبشار فیاضی و هماهنگی دفاع روی تور و عقب زمین ایران و برتری ۲۰ بر ۱۷ تیم ما. با امتیاز سرویس غفور و آبشار موسوی تیم ملی فرصتی به آلمان ها نمی دهد. ضربه یک دست معروف هم دیدنی است . دفاع دیدنی روی تور ایران در رفت و برگشت با آبشار شفیعی همراه می شود و آلمان درمانده از دریافت خوب می شوند . تیم ملی در این ست هم ۲۵ بر ۲۰ برنده می شود تا در نهایت در سه ست در سومین بازی اش پیروز شود.

افزودن نظر

اخبار والیبال

لیگ ملت های والیبال؛ آرژانتین۱- ۳ ایران ؛ غنیمت بزرگ در توکیو

۸۸۵۲/۱۱/۲۱ ۱۰:۴۵

تیم ملی والیبال کشورمان بعد از بازی نزدیک با تیم برزیل امروز با آرژانتین بازی کرد و سه امتیاز شیرین از حریفش گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۲ لهستان؛ پیروزی حیثیتی و صدرنشینی

۸۲۳۱/۰۹/۰۷ ۱۸:۴۰

تیم ملی والیبال کشورمان در بازی حساس و مهم هفته سوم لیگ ملت ها تیم لهستان را در هم شکست .

لیگ ملت های والیبال؛ ایران۳- ۰ روسیه؛ روس ها هم تسلیم شدند

۶۹۸۹/۰۳/۲۸ ۱۸:۴۹

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت ها به مصاف روسیه رفتند و با برد قاطعانه همچنان در صدر جدول ماندند . 

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۰ کانادا؛ سه امتیاز شیرین از اولین پیروزی خانگی

۶۹۸۹/۰۳/۲۶ ۱۷:۳۵

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته سوم لیگ ملت های والیبال با تیم کانادا در ارومیه بازی می کند.

لیگ ملت های والیبال؛ ژاپن۰-۳ ایران ، پیروزی مقتدرانه

۶۹۸۹/۰۳/۲۱ ۱۳:۱۳

تیم ملی والیبال در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال با برد مقتدرانه انتقام باخت سال گذشته را از ژاپن میزبان گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۱ ایتالیا؛ رکوردشکنی ایران با پیروزی در اولین بازی

۵۷۴۶/۱۰/۰۳ ۱۳:۱۵

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته اول لیگ ملت های والیبال در چین تیم ملی ایتالیا را شکست داد.

لیگ ملت های والیبال؛ چین۰-۳ ایران؛ پیروزی بی دردسر مقابل میزبان

۵۱۲۵/۰۷/۱۲ ۱۵:۲۴

تیم ملی والببال کشورمان در دومین بازی اش در لیگ ملت های والیبال امروز با شاگردان تیم لوزانو در چین بازی دارد.

لیگ ملت های والیبال؛ برزیل ۳- ۲ ایران؛ برزیلی های خوش شانس

۴۵۰۴/۰۴/۲۸ ۱۰:۲۳

تیم ملی کشورمان در هفته دوم لیگ ملت های والیبال مقابل برزیل بازی کرد و در یک بازی نزدیک بازنده شد.

لیگ ملت های والیبال؛ ۱۴ بازیکن ایران در ژاپن با یک تغییر مشخص شد

۴۵۰۴/۰۴/۲۵ ۱۶:۳۸

سرمربی تیم ملی والیبال، ۱۴ بازیکن را برای هفته دوم رقابت های لیگ ملتها معرفی کرد.

لیست تیم ملی والیبال برای هفته اول لیگ ملت ها اعلام شد

۴۵۰۴/۰۴/۱۹ ۱۱:۱۹

با اعلام امیرخوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران اسامی ۱۴ بازیکن ایران برای دیدارهای هفته اول در کشور چین اعلام شد.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد