لیگ ملت های والیبال؛ آلمان ۰- ۳ ایران؛ پیروزی تماشایی

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی اش در هفته اول لیگ ملت ها سه امتیاز شیرین از تیم ملی آلمان گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ آلمان  ۰- ۳ ایران؛ پیروزی تماشایی

به گزارش هوادار، تیم ملی والیبال آلمان بعد از شکست دادن چین در یک بازی سخت دیروز به ایتالیا در سه ست باخت. تیم ایران با دو پیروزی سه امتیازی مقال ایتالیا و چین میزبان امروز در سومین بازی هفته اول لیگ ملت های والیبال به زمین می رود.

معروف، حضرت پور، مجرد،  عبادی پور، موسوی، فیاضی نفرات شروع کننده ایران مقابل آلمان هستند.

.ست نخست؛ آلمان ۲۸- ۳۰ ایران

بعد از دو برد، تیم ملی والیبال کشورمان با تیم آلمان بازی می کند. آلمان ها با امتیازگیری شروع می کنند اما در ادامه دو تیم بازی پایاپایی را به پیش می برند.  هماهنگی بازیکنان ایران در دفاع روی تور و دفاع عقب زمین مقابل آلمان مشهود است.ایران سه امتیاز پی درپی از سرویس های آلمان ها می گیرد. آبشارهای ایران هم در زمین حریف می خوابد و ایران وقت فنی دوم را مال خود می کند. در برگشت آلمان ها در حمله بهتر کار می کنند تا دو تیم در نتیجه ۱۸ برابر شوند.

کولاکوویچ درخواست تایم اوت می کند. جیانی سرمربی ایتالیایی با یک تغییر و آوردن هریش به زمین دست به تغییر زده است. شفیعی هم به جای مجرد به زمین می آید. آلمان ها سرویس از دست می دهند اما آنها ۲۱ بر ۲۰ پیش می افتند. یک تایم اوت دیگر تا سرمربی ایران آخرین صحبت های فنی را به بازیکنانش گوشزد کند.باز هم اشتباه آلمانی ها در زدن سرویس و عبادی پور که با آبشارش ایران را ۲۲ بر ۲۱ می کند تا سرمربی ایتالیایی آلمان تایم اوت بگیرد.

سرویس دیدنی فیاضی و یک امتیاز دیگر برای ایران که جیانی درخواست بازبینی می کند اما امتیاز برای ایران است. اشتباه آلمان ها در زدن سرویس اما موسوی هم همین اشتباه را تکرار می کند.آبشار آنها دفاع نمی شود و نتیجه در ۲۴ برابر است . ضربه یکدست هریش و امتیاز ۲۵ برای آنها . آبشار عبادی پور بالاتر از دستان مدافعان بلند قامت آلمان به امتیاز تبدیل می شود.دو تیم امتیاز به امتیاز پیش می روند. هماهنگی بازیکنان ایران و دریافت خوب و آبشار دیدنی شفیعی  اما آلمان ها هم امتیاز می گیرند. امتیاز سرویس آنها به ایران می رسد . در نهایت غفور با سرویس خوبی که می زند در رفت و برگشت با آبشاری دیدنی ایران را ۳۰ بر ۲۸ برنده ماراتن دو تیم در ست اول می کند.  

ست دوم ؛ آلمان ۲۷ -۲۹ ایران

ست دوم را مثل ست اول آلمان با امتیازگیری شروع می کند و ۴ بر ۱ پیش می افتد. هماهنگی معروف و فیاضی ایران را به دومین امتیاز می رساند. سرعت بالای حملات آلمان و آنها ۸ بر ۵ در وقت فنی اول برتر هستند. با عملکرد خوب مهاجمان ایران بازی در ۸ برابر می شود.آبشار فیاضی هم که مدافعان روی تور آلمان در مهارش موفق نمی شوند؛  ایران ۹ بر ۸ پیش می افتد. بازی پایاپای پیش می رود. غفور در زدن سرویس اشتباه می کند.آلمان برای لحظاتی پیش می افتد اما دو امتیاز پی در پی موسوی در سرویس و اشتباه دفاع آلمان، ایران را ۱۶ بر ۱۴ در وقت فنی دوم تیم برتر می کند.

سرویس بد موسوی و آلمان دو امتیاز پی درپی در دفاع و حمله می گیرد ۱۷ بر ۱۶ پیش می افتد. هماهنگی بازیکنان دفاع عقب زمین از فیاضی و آبشار عبادی پور ایران را پیش می اندازد. اما در امتیازات پایانی بازی برابر است.موسوی امتیاز آبشار را می گیرد اما سرویس اش بیرون می رود. دفاع آلمان هم بیرون می زند. رقابت دو تیم  برای پیروزی ادامه دارد. ضربه یکدست معروف، آبشار شفیعی و  هماهنگی بازیکنان ایران که در برگشت آلمان ها آبشارشان بیرون می رود تا ایران ۲۹ بر ۲۷ ست دوم را هم برنده باشد. 

ست سوم؛ آلمان ۲۰- ۲۵ ایران

برخلاف دو ست قبل ایران امتیاز اول را می گیرد. آلمان با آبشارهای سرعتی خودی نشان می دهد اما ایران با سرویس فیاضی که امروز خوب کار کرده ۵ بر ۲ پیش می افتد. با امتیاز سرویس آلمان ها، ایران ۸ بر ۴ وقت فنی اول را برای خود می کند.

در برگشت آلمان سه امتیاز پی در پی می گیرد و بازی در عدد ۸ برابر می شود. همچنان در حمله موفق آنها هستند. دو تیم در زدن دو سرویس ناموفق هستند و امتیازات تقسیم می شود.  بازی در ۱۴ برابر است که خطای تور ایران را به امتیاز ۱۵ می رساند. بازی با حمله دیگری آلمان پایاپای پیش می رود که آبشار غفور ایران را در وقت فنی ۱۶ بر ۱۵ می کند.

در برگشت  دو تیم در زدن سرویس اشتباه می کنند. آبشار فیاضی و هماهنگی دفاع روی تور و عقب زمین ایران و برتری ۲۰ بر ۱۷ تیم ما. با امتیاز سرویس غفور و آبشار موسوی تیم ملی فرصتی به آلمان ها نمی دهد. ضربه یک دست معروف هم دیدنی است . دفاع دیدنی روی تور ایران در رفت و برگشت با آبشار شفیعی همراه می شود و آلمان درمانده از دریافت خوب می شوند . تیم ملی در این ست هم ۲۵ بر ۲۰ برنده می شود تا در نهایت در سه ست در سومین بازی اش پیروز شود.

افزودن نظر

اخبار والیبال

ملی‌پوش کانادایی به الاهلی پیوست/ تقویت غول‌های آفریقا با حضور دروکو

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۲:۳۰

هوادار گزارش می دهد، بازیکن تیم ملی والیبال کانادا با عقد قراردادی به تیم الاهلی مصر پیوست.

ملی‌پوش والیبال ایران قراردادش را با بورسای ترکیه امضا کرد

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۶:۱۱

هوادار گزارش می دهد، دریافت کننده والیبال ایران قراردادش را با تیم باشگاهی جدیدش امضا کرد.

عطایی: شکست مقابل استرالیا، هشدار به موقعی برای تیم ملی والیبال بود

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۴:۲۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال جوانان گفت: زنگ خطر و هشدار برای تیم ملی والیبال ایران به موقع به صدا درآمد تا هیچ حریفی را در هیچ مقطعی دست‌کم نگیرند.

والیبال قهرمانی آمریکای جنوبی| تیم رویایی معرفی شد/ سوزای برزیلی، ارزشمندترین بازیکن

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۱:۳۶

هوادار گزارش می دهد، تیم رویایی رقابت‌های والیبال قهرمانی آمریکای جنوبی در پایان این دوره از مسابقات معرفی شد.

مچ پای کاظمی شکست/ ستاره جوان والیبال ایران ۴ ماه دور از میادین

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۱:۲۰

هوادار گزارش می دهد، مچ پای پشت خط زن جوان تیم والیبال خاتم اردکان شکست تا وی حداقل ۴ ماه دور از میادین باشد.

نخستین تمرین ستاره‌ والیبال لهستان با تیم جدیدش/ کورک به مونزا پیوست

۱۳۹۸/۰۶/۲۳ ۱۱:۰۹

هوادار گزارش می دهد، ستاره والیبال لهستان تمریناتش را تیم باشگاهی جدیدش را آغاز کرد.

والیبال قهرمانی آسیا| قیمت بلیت بازی‌ها مشخص شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۰ ۱۵:۳۳

هوادار گزارش می دهد، قیمت بلیت بازی‌ها در مسابقات والیبال قهرمانی آسیا مشخص شد.

دریابیگی در انتخابات فدراسیون والیبال ثبت‌نام کرد/ کاندیداها به خط می‌شوند

۱۳۹۸/۰۶/۲۰ ۱۴:۲۲

هوادار گزارش می دهد، سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان در مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان تا سال ۲۰۱۹ در انتخابات فداسیون والیبال ثبت‌نام کرد.

والیبال انتخابی المپیک| مصاف بانوان ایران با قزاقستان در نخستین دیدار

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ ۱۰:۰۸

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال بانوان ایران در مسابقه انتخابی المپیک توکیو در نخستین دیدار باید به مصاف قزاقستان برود.

نوجوانان والیبال غریبانه به ایران بازگشتند

۱۳۹۸/۰۶/۱۱ ۱۲:۱۸

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال نوجوانان امروز به کشور بازگشت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد