لیگ ملت های والیبال؛ ایران۳- ۰ روسیه؛ روس ها هم تسلیم شدند

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت ها به مصاف روسیه رفتند و با برد قاطعانه همچنان در صدر جدول ماندند .

 لیگ ملت های والیبال؛ ایران۳- ۰ روسیه؛ روس ها هم تسلیم شدند

به گزارش هوادار، بعد از دو برد ارزشمند مقابل کانادا و لهستان ، تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی اش در هفته سوم لیگ ملت ها والیبال مقابل تیم روسیه صف آرایی کرده است. 

تیم ملی برای ماندن در صدر جدول لیگ ملت ها باید روس ها را شکست بدهد. تیم روسیه،  لهستان و کانادا را شکست داده و برای برد به این بازی آمده است. تلاش دو تیم برای پیروزی و گرفتن صدر حساسیت این مسابقه را بیشتر کرده است.

سعید معروف، غفور ، پویا فیاضی، محمدرضا حضرت پور، شفیعی، مجتبی عبادی پور و موسوی بازیکنان ایران مقابل روسیه هستند.

ست نخست؛ ایران ۲۵ - ۲۰ روسیه

بازی با دفاع و امتیازآوری تیم ملی شروع می شود. با دو سرویس خوبی که غفور می زند در برگشت،  ایران با عملکرد خوب در دریافت ها، در حمله امتیاز آوری می کند؛  ۵ بر ۲ ایران پیش می افتد. دفاع روی تور موسوی هم امتیاز دارد دارد و آبشاری که وقت فنی اول را ۸ بر ۶ برای ایران می کند.

برتری با ایران است. اشتباه بازیکنان روسیه و  ایران ۱۰ بر ۷ پیش است. روس ها سرویس شان بیرون می رود. هماهنگی بازیکنان ایران و حمایت از یکدیگر در همه جای زمین به چشم می خورد. آبشار و سرویس فیاضی دو امتیاز دارد اما یک سرویس دیگر را بازیکن حریف به تور می زند؛ ۱۵ بر ۱۱ برتری با ایران است. با اشتباه روس ها نتیجه ۱۶ بر ۱۱ در وقت فنی دوم برای ایران است.

در برگشت ایران با آبشار غفور امتیاز آوری می کند. جدال عبادی پور و بازیکن روسیه و در خواست ویدیو چک برای ایران، که امتیاز ۱۸ به تیم ملی می رسد. پاس خوب معروف را عبادی پور به امتیاز ۱۹ تبدیل می کند . سه امتیاز پی در پی در حمله اختلاف را هفت می رساند و سرمربی روسیه تایم اوت می گیرد.

روس ها یک بار دیگر در زدن سرویس اشتباه می کنند. پوریا یلی برای دفاع روی تور به زمین می آید اما این روسیه است که با گرفتن چهار امتیاز در حمله فاصله را کم میکنند. کولاکوویچ تایم اوت می گیرد.موسوی به تور می زند و بازیکن روسیه هم مثل او اشتباه می کند تا با پوئن سرویس آنها ست اول ۲۵ بر ۲۰ به نفع تیم ملی تمام شود.

ست دوم ؛ ایران ۲۶- ۲۴ روسیه

اولین امتیاز را روس ها از سرویس می گیرند اما دو تیم پایاپای پیش می روند. آبشار روسیه در زمین می خوابد. یک سرویس هم از دست می دهیم ؛ ۶ بر ۵ برای روسیه. حضرت پور هم در دریافت موفق نیست و ۸ بر  ۵ وقت فنی اول برای آنها.

در برگشت مثل بازیکن روسیه، غفور هم سرویس اش را از دست می دهد. تیم ملی در دریافت هایش به مشکل می خورد و در برگشت، با امتیاز دفاع روی تورشان روسیه ۹ بر ۶ پیش است؛ ۱۱ بر ۶ برتری مال آنهاست. حملات روسیه امتیاز بدون دفاع همراه است. یک سرویس دیگر از دست می رود. با آبشاری که فیاضی به آن نمی رسد۱۶ بر ۱۰ روسیه وقت فنی دوم را هم مال خود می کند.

در برگشت معروف امتیاز سرویس را می گیرد. آبشار غفور هم امتیاز دارد. روسیه دریافت های خوبی دارد و ۱۸ بر ۱۳ پیش است. شریفی به جای فیاضی زمین می آید. آبشار و دفاع غفور و ایران به امتیاز ۱۷ می رسد. خطای تور بازیکن روسیه ، دفاع شان هم بیرون می رود. اشتباه آنها در زدن سرویس ایران به امتیاز ۲۰ می رسد  اما عبادی پور هم سرویس از دست می دهد؛ سرمربی روسیه دو بازیکن اش را تغییر داده و به امتیاز ۲۳ می رسد. جا خالی معروف و امتیاز ۲۱ برای ایران . دفاع روسیه بیرون می رود. با کار خوب معروف در دفاع روی تور، فاصله جبران می شود . آبشار روسیه بیرون می رود و درخواست ویدیو چک هم دارند اما سودی ندارد. ایران پیش می افتد . با آبشار غفور و سرویس خوب معروف، ایران ست دوم را هم ۲۶ بر ۲۴ می برد.

ست سوم ؛ ایران ۲۵-  ۲۳ روسیه 

ست با حملات خوب و امتیاز آوری ایران شروع می شود. سرویس غفور از دست می رود اما تک دفاع عبادی پور و سرویس فیاضی امتیاز دارد؛ ۵ بر ۲. هماهنگی بازیکنان تیم ملی و دفاع  روی تور موسوی که تایم اوت برای روس ها در پی دارد. جا خالی بازیکن حریف هم امتیاز دارد. با دریافت خوب، آبشار عبادی پور در زمین می خوابد و وقت فنی اول ۸ بر ۵ برای ایران است. 

حمایت بازیکنان ایران از یکدیگر در همه نقاط زمین دیدنی است. شیرجه معروف برای جمع کردن توپ و غفور است که آبشارش را به امتیاز ۱۰ تبدیل می کند . یک اشتباه دیگر در سرویس روس ها و امتیاز ۱۱ برای ایران . برتری با تیم ملی است. غفور در خط حمله امتیاز دیگری می گیرد، سرویش اش هم دیدنی است و در ادامه آبشار او بالاتر از دست های مدافعان روسیه به امتیاز ۱۴ تبدیل می شود . برتری ایران محسوس است و روسیه پنج امتیاز عقب افتاده.

روس ها فاصله را جبران می کنند اما غفور با آبشاری دیگر امتیاز ۱۶بر ۱۳ در وقت فنی دوم برای ایران می گیرد.

در برگشت روسیه با دفاع روی تور اختلاف را به ۲ می رساند اما با پاس خوب معروف ، شفیعی دو امتیاز پی در پی با آبشارش می گیرد. سرویس او هم امتیاز ۲۰ را برای ایران دارد.حملات ایران با غفور ادامه دارد اما دفاع روسیه اختلاف را به یک می رساند و کولاکوویچ شاگردانش را فرامی خواند تا آخرین دستورات را گوشزد کند . ایران با پیروزی ۳ بر صفر فاصله ای ندارد. سرویس روسیه بیرون می رود و سرمربی شان برای کم کردن سرعت بازی درخواست بازبینی دارد. آبشار عبادی پور در عقب زمین می خوابد؛ ۲۴ بر ۲۲. سرویس روسیه بیرون می رود تا ایران مقابل تماشاگرانی که یک لحظه دست از حمایت برنداشتند، به امتیاز ۲۵ بر ۲۳  برسد و قاطعانه در سه ست برنده این مسابقه باشد. 

با این برد تیم ملی کشورمان در صدر جدول لیگ ملت های والیبال بالاتر از همه تیم های بزرگ بماند.

تیم ملی از روز جمعه ۳۱ خرداد ماه در اردبیل در هفته چهارم  میزبان حریفان خواهد بود.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

لوبه قهرمان شد/ غفور، اولین ایرانی با طلای جهانی

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۰۹:۳۹

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال لوبه با حضور پشت خط زن ایرانی‌اش قهرمان جام باشگاه‌های جهان شد.

کارخانه: خودم را مقصر می‌دانم/ قهرمانی ارومیه در لیگ والیبال آرزوی قلبی من است

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۴:۴۷

هوادار گزارش می دهد، سرمربی مستعفی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: اتفاقات زیادی دست به دست هم داد تا تیم نتایج خوبی نگیرد و من خودم را مقصر می‌دانم.

کارخانه از تیم والیبال شهرداری ارومیه جدا شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۴:۲۳

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه به دلیل کسالت و بیماری از این تیم جدا شد.

لیگ والیبال لهستان| دربی ایرانی‌ها را فیاضی برد/ نخستین پیروزی بدزین مقابل یاران سید

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۰:۳۰

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال بدزین در هفته نهم رقابت‌های لیگ لهستان توانست حریف خود را شکست دهد.

کولاکوویچ: باید قربانی بدهیم تا به هدف‌مان برسیم/ منظورتان از روزهای باشکوه والیبال ایران کدام روزهاست؟

۱۳۹۸/۰۹/۱۶ ۱۶:۳۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: قرار است مربیان تیم والیبال هم فردا از بلگراد به تهران سفر کنند و به همکاری خود با تیم ملی ادامه دهند. تعطیلی لیگ مطابق میل من بود.

محمد موسوی در تیم رویایی هفته هشتم پلاس‌لیگا/ درخشش سید ادامه دارد

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۱۵:۴۱

هوادار گزارش می دهد، مدافع ایرانی تیم والیبال اولیشتن در تیم رویایی هفته هشتم رقابت‌های لیگ لهستان قرار گرفت.

اعلام اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال ایران

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۶:۳۶

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال ایران نام ۱۸ بازیکن را برای حضور در اردوی تیم ملی اعلام کرد.

جلسه داورزنی با کادر فنی غیر از رضایی/ جزئیات برنامه‌های تیم ملی والیبال مشخص شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۵:۲۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون والیبال امروز جلسه‌ای را با اعضای کادر فنی غیر از سعید رضایی و مربیان خارجی برگزار کرد.

نتایج ضعیف کار دست سرمربی اردکان داد/ با استعفای آرمات موافقت شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۱:۰۰

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان به دلیل کسب نتایج ضعیف از سمت خود کناره‌گیری کرد.

کارخانه بازهم مورد عمل جراحی قرار گرفت

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۰:۳۱

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه بازهم مورد عمل جراحی قرار گرفت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد