لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۰ کانادا؛ سه امتیاز شیرین از اولین پیروزی خانگی

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته سوم لیگ ملت های والیبال با تیم کانادا در ارومیه بازی می کند.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۰  کانادا؛ سه امتیاز شیرین از اولین پیروزی خانگی

به گزارش هوادار، رقابت های هفته سوم لیگ ملت های والیبال از امروز به میزبانی ارومیه شروع شده است. 

بعد از شکست لهستان مقابل تیم ملی روسیه، بازیکنان کشورمان با تیم کانادا بازی می کنند.

تیم ملی مقابل تماشاگران ارومیه و ایرانی و هواداران زن که به سالن آمده اند مقابل حریفش بازی خواهد کرد.

سعید معروف، میلاد عبادی پور، امیر غفور، فیاضی، حضرت پور، موسوی ترکیب شروع کننده ایران مقابل کانادا هستند.

ست نخست؛ ایران ۲۵- ۱۵  کانادا

امتیاز اول را کانادا می گیرد اما امیرغفور با امتیاز آبشار و جا خالی که می زند دو امتیاز می گیرد. عملکرد خوب حریف و دریافت هایی که در حمله به امتیاز تبدیل می کنند اما سرویس فیاضی به تور برخورد می کند تا امتیازات در ۴ برابر شود. پاس خوب معروف و امتیازی که فیاضی با آبشارش می گیرد . از اشتباه شماره ۱۰ کانادا هم امتیاز می گیریم. امتیاز سرویس موسوی که در ادامه با دریافت خوب حضرت پور همراه می شود و شفیعی با آبشاری دیدنی ۸ بر ۵ در وقت فنی اول ایران را تیم برتر می کند. 

باز هم کانادایی ها آبشارشان بیرون می رود. بازی خوب تیم ملی در دریافت ها و حمله ادامه دارد؛ یک امتیاز سرویس را هم کانادا از دست می دهد ایران ۱۱ بر ۷ پیش است.تیم ملی در دفاع روی تور هم خوب کار می کند و سرمربی کانادا تایم اوت می گیرد. موسوی دفاع می شود  اما وقت فنی دوم ۱۶ بر ۹ برای ایران می شود.

با اختلاف امتیازی که بوجود آمده بازیکنان کشورمان در زدن سرویس، دفاع روی تور ، حمله و دریافت ها با روحیه بهتری بازی می کنند. آبشار فیاضی هم به دستان مدافعان بلند قامت کانادا برخورد می کند اختلاف به ۸ می رسد.

اشتباه بازیکن حریف در زدن سرویس، برعکس هماهنگی بازیکنان ایران در عقب زمین و روی تور دیدنی است. آبشار غفور ایران را ۲۱ بر ۱۲ پیش می اندازد. دفاع ایران بیرون می رود.پاس بلند معروف و غفور که امتیازی دیگر با آبشارش می گیرد. با یک سرویس دیگری که کانادا به تور می زند ، ایران ۲۵ بر ۱۵در ست اول برنده می شود.

ست دوم؛ ایران ۲۶- ۲۴ کانادا

کانادا در ست دوم بازی متفاوتی دارد. در دفاع و توپ برگشتی و اشتباه بازیکنان ما ۴ بر ۱ پیش می افتند و کولاکوویچ تایم اوت می گیرد. موسوی هم دفاع می شود. غفور هم سرویس اش را به تور می زند  اما فیاضی با آبشاری که می زند یکی از امتیازات را جبران می کند. هماهنگی بازیکنان ایران در عقب زمین که غفور و شفیعی با دو آبشار جبران می کنند اختلاف امتیاز به دو می رسد اما وقت فنی اول ۸ بر ۶ برای کاناداست.

بازیکن حریف سرویس را بیرون می زند اما توپگیری شان خوب است.فیاضی در حمله سرویس بد عبادی پور را جبران می کند. پوریا فیاضی با پاس خوب معروف امتیاز می گیرد؛ ۱۲ بر ۱۰ آنها برتر هستند . پوریا فیاضی مثل بازیکن کانادا  سرویس را از دست می دهد . با امتیاز دفاع که می گیرند۱۴ بر ۱۱ کانادایی ها پیش هستند. تیم ملی فاصله را کم می کند اما وقت فنی دوم ۱۶ بر ۱۴ برای آنهاست.

در برگشت تیم ملی با دریافت خوب و ضربه یکدست غفور جبران می کند؛ بازی برابر ۱۶ می شود. یک اختلاف امتیاز هم با سرویسی که بیرون می زنند جبران می شود . با آبشار موسوی و سرویس خوب ایران ۱۹ بر ۱۸ در این ست جلو می زند. اشتباه تیم ما در زدن سرویس و بازی برابر می شود. یک تغییر برای کانادا و امتیاز سرویس برای آنهاست. 

بازی پایاپای پیش می رود. حمایت تماشاگران ایرانی یک لحظه قطع نمی شود. دفاع خوب ایران باعث می شود تیم ملی ۲۲ بر ۲۱ پیش بیفتد و سرمربی کانادا تایم اوت بگیرد. امتیاز سرویس دیدنی موسوی اختلاف را به دو می رساند.کانادا با حملاتش جبران می کند اما آبشار عبادی پور با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ ایران را در ست دوم برنده می کند.

ست سوم؛ ایران ۲۵- ۱۶  کانادا

امتیاز سرویس را عبادی پور از دست می دهد اما شفیعی با آبشارش جبران می کند. حملات کانادایی ها هم نتیجه دارد. بازی پایاپای است. کار خوب دفاع روس تور ایران اما غفور امتیاز یکی از سرویس ها را می گیرد. حضرت پور دریافت خوبی دارد . با امتیاز سرویس فیاضی نتیجه مساوی می شود. یک اشتباه دیگر در سرویس و امتیاز ۷ برای ایران.دفاع ایران بیرون می رود اما آنها برای چندمین باز سرویس را از دست می دهند. بازی نزدیک دو تیم در وقت فنی اول بعد از ویدیوچک ۸ بر ۷ برای کانادا می شود. 

بازی پایاپای است اما موسوی در روز خوبش باز هم دفاع اش با امتیاز همراه می شود. همچنان نتیجه برابر است. دریافت دیدنی حضرت پور و امتیاز ۱۱ برای تیم ما. عملکرد خوب بازیکنان ایران در دفاع روی تور و در برگشت دو امتیاز آبشار  ۱۳ بر۱۱ ایران پیش می افتد. غفور سرویس را از دست می دهد اما در برگشت کار خوب فیاضی دریافتی ندارد. فیاضی سرویس سرعتی و  دیدنی می زند تا فاصله به عدد ۴ برسد. حملات ایران زهردار است. ایران ۱۶ بر ۱۲ وقت فنی دوم را مال خود می کند.

موسوی شروع کننده است و سرویس خوبی می زند تا در ادامه آنها با دستپاچگی به توپ ضربه می زنند. تیم ملی با ۶ اختلاف امتیاز حاشیه امنی برای پیروزی دارد. یک اشتباه دیگر برای کانادا در سرویس و ایران ۱۹ بر ۱۳ پیش می افتد. سرویس خوب معروف دریافتی ندارد. ایرانی ها با اعتماد به نفس خوبی بازی می کنند و سرمربی کاناد تایم اوت می گیرد. دفاع خوب عبادی پور بیرون می رود. پوئن سرویس آنها و امتیاز ۲۱ برای تیم ما. قائمی برای زدن سرویس  به زمین می آید اما به تور می زند. دو امتیاز پی درپی در دفاع و حمله امتیاز ۲۳ برای تیم ملی. آبشار غفور را مدافعان مهار نمی کنند و آبشار کانادا هم بیرون می رود تا ایران ست سوم را هم ۲۵ بر ۱۶ برنده باشد. ایران ۳ بر صفر برنده اولین بازی خانگی می شود و سه امتیاز شیرین می گیرد.

تیم ملی والیبال کشورمان فردا شنبه ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه با تیم لهستان بازی دارد. این تیم امروز به روسیه ۳ بر ۱ باخته است.

افزودن نظر

اخبار والیبال

لوبه قهرمان شد/ غفور، اولین ایرانی با طلای جهانی

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۰۹:۳۹

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال لوبه با حضور پشت خط زن ایرانی‌اش قهرمان جام باشگاه‌های جهان شد.

کارخانه: خودم را مقصر می‌دانم/ قهرمانی ارومیه در لیگ والیبال آرزوی قلبی من است

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۴:۴۷

هوادار گزارش می دهد، سرمربی مستعفی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: اتفاقات زیادی دست به دست هم داد تا تیم نتایج خوبی نگیرد و من خودم را مقصر می‌دانم.

کارخانه از تیم والیبال شهرداری ارومیه جدا شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۴:۲۳

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه به دلیل کسالت و بیماری از این تیم جدا شد.

لیگ والیبال لهستان| دربی ایرانی‌ها را فیاضی برد/ نخستین پیروزی بدزین مقابل یاران سید

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۰:۳۰

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال بدزین در هفته نهم رقابت‌های لیگ لهستان توانست حریف خود را شکست دهد.

کولاکوویچ: باید قربانی بدهیم تا به هدف‌مان برسیم/ منظورتان از روزهای باشکوه والیبال ایران کدام روزهاست؟

۱۳۹۸/۰۹/۱۶ ۱۶:۳۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: قرار است مربیان تیم والیبال هم فردا از بلگراد به تهران سفر کنند و به همکاری خود با تیم ملی ادامه دهند. تعطیلی لیگ مطابق میل من بود.

محمد موسوی در تیم رویایی هفته هشتم پلاس‌لیگا/ درخشش سید ادامه دارد

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۱۵:۴۱

هوادار گزارش می دهد، مدافع ایرانی تیم والیبال اولیشتن در تیم رویایی هفته هشتم رقابت‌های لیگ لهستان قرار گرفت.

اعلام اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال ایران

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۶:۳۶

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال ایران نام ۱۸ بازیکن را برای حضور در اردوی تیم ملی اعلام کرد.

جلسه داورزنی با کادر فنی غیر از رضایی/ جزئیات برنامه‌های تیم ملی والیبال مشخص شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۵:۲۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون والیبال امروز جلسه‌ای را با اعضای کادر فنی غیر از سعید رضایی و مربیان خارجی برگزار کرد.

نتایج ضعیف کار دست سرمربی اردکان داد/ با استعفای آرمات موافقت شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۱:۰۰

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان به دلیل کسب نتایج ضعیف از سمت خود کناره‌گیری کرد.

کارخانه بازهم مورد عمل جراحی قرار گرفت

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۰:۳۱

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه بازهم مورد عمل جراحی قرار گرفت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد