لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۱ ایتالیا؛ رکوردشکنی ایران با پیروزی در اولین بازی

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته اول لیگ ملت های والیبال در چین تیم ملی ایتالیا را شکست داد.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۱  ایتالیا؛  رکوردشکنی ایران با پیروزی در اولین بازی

به گزارش هوادار، تیم ملی والیبال کشورمان از امروز جمعه در هفته اول کارش های در مسابقات لیگ ملت ها مقابل تیم ایتالیا شروع می شود . ملی پوشان ایرانی امروز برای گرفتن پیروزی در مقابل ایتالیایی ها به میدان رفتند.

سعید معروف، سیدمحمد موسوی، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، محمد جواد معنوی‌نژاد، علی شفیعی و محمدرضا حضرت‌پور ترکیب ایران مقابل ایتالیا هستند.

پخش تلویزیونی این مسابقه از ست دوم شروع شد. ایتالیایی ها که با تغییرات زیاد و نفرات جوان به لیگ ملت ها آمده اند ،ست اول را ۲۵ بر ۲۰ برده اند، در شروع ست دوم باز هم با حملات و سرویس های خوب، از آن لاجوردی پوشان است و ۸ بر ۲ هم وقت فنی اول را هم مال خود می کنند. در ادامه تیم ملی در حمله و دفاع خوب کار می کند و فاصله کمتر می شود اما اشتباه پوریا فیاضی در زدن سرویس وقت فنی دوم را هم ۱۶ بر ۱۳برای ایتالیا می کند.

عملکرد خوب در دفاع ، ایران را ۲۱ بر ۲۰ پیش می اندازد. ایتالیایی ها با یک حمله خوب بازی را مساوی می کنند اما با دو امتیاز در دفاع ایران ۲۳ بر ۲۲ جلو می زند. سرویس خوب ایتالیایی ها با دریافت بهتر ایران همراه می شود و ایران امتیاز ۲۴ را هم می گیرد. ایتالیا امتیاز ۲۳ را هم می گیرد اما آبشار غفور و امتیاز ۲۵ کار را برای ایران با برد و نتیجه ۲۵ بر ۲۳ همراه می کند.

با شروع ست سوم امتیاز سرویس را ایتالیا  به ایران می دهد اما آبشار سرعتی آنها را دفاع ایران بیرون می زند تا کار دو تیم در این ست برابر پیگیری شود.تیم ملی در دریافت توپ با عبادی پور خوب کار می کند و امتیاز سرویس موسوی ایران ۴ بر ۳ پیش می افتد. اشتباه شفیعی نتیجه را برابر می کند. اشتباه در سرویس ایتالیا را "نه لی" در حمله به امتیاز تبدیل می کند تا پرامتیاز ترین  تک مهاجم ایتالیایی باشد. دو امتیاز پی در پی با دفاع روی تور شفیعی و سرویس خوب عبادی پور امتیاز ۸ را در وقت فنی اول برای ایران دارد.

ایران با دریافت خوبش جبران می کند دو امتیاز موسوی و معروف با آبشاری که می زنند و ۱۲ بر ۹ ایران پیش می افتد تا بلنجینی سرمربی ایتالیا تایم اوت بگیرد.در بازگشت ایتالیا با درخشش "نه لی" در سرویس و حمله جبران می کند و حتی ۱۴ بر ۱۳ جلو می افتد. با دفاع روی تور ایران آنها وقت فنی دوم را ۱۶ بر ۱۴ مال خود می کنند. آبشار ایتالیایی ها بیرون می رود و نتیجه در ۱۷ برابر می شود. با دریافت ها، دفاع و حمله خوب و اشتباه مهاجمان ایتالیا ، تیم ملی ۲۲ بر ۲۰ پیش می افتد.قائمی برای زدن سرویس می آید اما اشتباه می کند.دفاع ایران هم اشتباه می کند و توپ بیرون می رود. با اشتباه "نه لی" ایران به امتیاز ۲۵ می رسد و ایتالیا در امتیاز ۲۳ می ماند.  

ایتالیایی ها در ست چهارم برای جبران می آیند و سه امتیاز هم پیش می افتند. سرویس خوب فیاضی و بازی خوب در دفاع فاصله را کم می کند اما حریف ۸ بر ۵ وقت فنی اول را مال خود می کند. در بازگشت تیم ملی هماهنگ تر در حمله و دفاع بازی می کند و با اشتباه بازیکنان حریف ۱۶ بر ۱۳ تیم ملی وقت فنی دوم را با برتری از آن خود می کند.

با یک آبشار خوب غفور امتیاز ۱۷ را می گیرد.پاس کوتاه را این بار شفیعی بخوبی می زند و توپ در زمین ایتالیا می خوابد. با سرویس و آبشار عبادی پور ایران به امتیاز ۱۸ می رسد. اعتراض های بلنجینی که تیمش ۴ امتیاز عقب است و تحت فشار و صحبت های داور مسابقه،  در نهایت با تایم اوت برای ایتالیا همراه می شود.

برتری مال ایران است و اشتباه ایتالیا در عقب زمین که دریافت خوبی ندارند. تیم ملی ۱۹ بر ۱۵ پیش است . حرکت خوب معروف ایتالیایی ها را برای واکنش نشان دادن به اشتباه می اندازد.اما دو امتیاز پی در پی حریف فاصله را کم می کند و ایران تایم اوت می گیرد.خطای روی تور مدافع ایتالیا و امتیاز ۲۱ برای ایران . یلی باز هم برای کمک به دفاع روی تور ایران به زمین می آید اما آبشار ایتالیا در زمین می خوابد. فیاضی با آبشاری دیدنی جبران می کند. دو تغییر برای ایران و سرویس قائمی که نتیجه ای ندارد. ایتالیا دفاع می کند و فاصله را به یک می رساند با اشتباه مدافعان ایران، ایتالیا بالاخره نتیجه را در ۲۲ مساوی می کنند.

تایم اوت بموقع کولاکوویچ و سرویسی که آنها خراب می کنند. بازی پایاپای ۲۳ برنده این ست می شود تا ۳ بر ۱ ایتالیا جوان شده را شکست بدهد.

تیم ملی کشورمان که همیشه اولین بازی هایش را بازنده می شد، لیگ ملت های والیبال را با پیروزی شروع می کند تا با سنت شکنی رکورد خوبی داشته باشد. تیم ملی فردا ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه با تیم ملی چین بازی دارد.

افزودن نظر

اخبار والیبال

لیگ ملت های والیبال؛ آرژانتین۱- ۳ ایران ؛ غنیمت بزرگ در توکیو

۸۸۵۲/۱۱/۲۱ ۱۰:۴۵

تیم ملی والیبال کشورمان بعد از بازی نزدیک با تیم برزیل امروز با آرژانتین بازی کرد و سه امتیاز شیرین از حریفش گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۲ لهستان؛ پیروزی حیثیتی و صدرنشینی

۸۲۳۱/۰۹/۰۷ ۱۸:۴۰

تیم ملی والیبال کشورمان در بازی حساس و مهم هفته سوم لیگ ملت ها تیم لهستان را در هم شکست .

لیگ ملت های والیبال؛ ایران۳- ۰ روسیه؛ روس ها هم تسلیم شدند

۶۹۸۹/۰۳/۲۸ ۱۸:۴۹

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت ها به مصاف روسیه رفتند و با برد قاطعانه همچنان در صدر جدول ماندند . 

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۰ کانادا؛ سه امتیاز شیرین از اولین پیروزی خانگی

۶۹۸۹/۰۳/۲۶ ۱۷:۳۵

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته سوم لیگ ملت های والیبال با تیم کانادا در ارومیه بازی می کند.

لیگ ملت های والیبال؛ ژاپن۰-۳ ایران ، پیروزی مقتدرانه

۶۹۸۹/۰۳/۲۱ ۱۳:۱۳

تیم ملی والیبال در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال با برد مقتدرانه انتقام باخت سال گذشته را از ژاپن میزبان گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۱ ایتالیا؛ رکوردشکنی ایران با پیروزی در اولین بازی

۵۷۴۶/۱۰/۰۳ ۱۳:۱۵

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته اول لیگ ملت های والیبال در چین تیم ملی ایتالیا را شکست داد.

لیگ ملت های والیبال؛ چین۰-۳ ایران؛ پیروزی بی دردسر مقابل میزبان

۵۱۲۵/۰۷/۱۲ ۱۵:۲۴

تیم ملی والببال کشورمان در دومین بازی اش در لیگ ملت های والیبال امروز با شاگردان تیم لوزانو در چین بازی دارد.

لیگ ملت های والیبال؛ برزیل ۳- ۲ ایران؛ برزیلی های خوش شانس

۴۵۰۴/۰۴/۲۸ ۱۰:۲۳

تیم ملی کشورمان در هفته دوم لیگ ملت های والیبال مقابل برزیل بازی کرد و در یک بازی نزدیک بازنده شد.

لیگ ملت های والیبال؛ ۱۴ بازیکن ایران در ژاپن با یک تغییر مشخص شد

۴۵۰۴/۰۴/۲۵ ۱۶:۳۸

سرمربی تیم ملی والیبال، ۱۴ بازیکن را برای هفته دوم رقابت های لیگ ملتها معرفی کرد.

لیست تیم ملی والیبال برای هفته اول لیگ ملت ها اعلام شد

۴۵۰۴/۰۴/۱۹ ۱۱:۱۹

با اعلام امیرخوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران اسامی ۱۴ بازیکن ایران برای دیدارهای هفته اول در کشور چین اعلام شد.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد