لیگ ملت های والیبال؛ روسیه ۳- ۱ ایران، تیم موزرسکی برد

هوادار گزارش می دهد- تیم ملی والیبال کشورمان در سومین و آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت ها مقابل روسیه میزبان بازی به میدان می رود.

لیگ ملت های والیبال؛ روسیه ۳- ۱  ایران، تیم موزرسکی برد

به گزارش هوادار، تیم ملی والیبال کشورمان امروز مقابل تیم روسیه، میزبان هفته سوم لیگ ملت های والیبال به میدان می رود. روس ها که به برزیل باخته اند برای گرفتن سه امتیاز مقابل تماشاگران شان به زمین آمده اند.

معروف، قائمی ، غفور، مرندی ، شفیعی ، سامان فائزی نفرات شروع کننده ایران مقابل تزارها هستند.

ست اول  ؛ روسیه ۲۸- ۳۰ ایران

بازی با برتری روس ها و تشویق تماشاگران شان شروع می شود. با امتیاز سرویس و دفاع روی تور روسیه ۸ بر ۶ وقت فنی اول را مال خود می کند.

در برگشت باز هم عملکرد خوب روس ها در دفاع و  حمله با موزرسکی با آبشارهای قدرتی مشهود است و تک امتیازات بازیکنان کشورمان هم بدست می آید اما وقت فنی دوم هم برتری با روسیه است.بازی ۱۸ بر ۱۲ ادامه داد که کولاکوویچ تایم اوت می گیرد اما خط حمله ایران و آبشارهای بازیکنان بسختی از دفاع مستحکم حریف عبور می کند؛ ۲۰ بر ۱۵ روسیه پیش است.

محمدطاهر وادی پاسور دوم ایران به زمین آمده. ضربه پرقدرت موزرسکی دفاع نمی شود و امتیاز ۲۱ برای روسیه.میرزاجانپور به زمین آمده . دریافت بد ایران و آبشار قدرتی روس ها که کسی آن را مهار نمی کند.دفاع روی تور ایران فاصله را به یک می رساند؛ ۲۳ بر ۲۲. پاس خوب معروف و دو امتیاز پی در پی از دفاع ایران و نتیجه در ۲۳ برابر می شود تا سرمربی روسیه تایم اوت بگیرد.حالا در امتیازات پایانی بازی پایاپای دنبال می شود. دفاع روی تور روسیه از پس آبشار عبادی پور برنمی آید و ایران حالا ۵ اختلاف امتیاز را با پیروزی در این ست جبران می کند؛ ۳۰ بر ۲۸.

ست دوم؛ روسیه ۲۵- ۲۳ ایران

بازی پایاپای ادامه دارد و حالا ایران براحتی از روی دستان مدافعان روس امتیازگیری می کند. علی شفیعی آبشارش در زمین روس ها می خوابد.قائمی دفاع می شود اما سرویس را بیرون می زنند اما در برگشت در حمله امتیاز می گیرند.سرویس خوب معروف اما آنها در دفاع امتیاز ۸ را می گیرند.

در برگشت یک امتیاز اشتباه  روس ها به ایران می رسد اما موزرسکی است که در دفاع و حمله امتیاز می گیرد؛ ۱۱ بر ۸ روسیه پیش است.برای چندمین بار سرویس خراب می کنند و معروف که مثل مهاجم به توپ ضربه می زند. سرویس موزرسکی را شفیعی در حمله جبران می کند اما آنها پیش هستند. دفاع روسیه و امتیاز ۱۵ بر ۱۱ و سرمربی ایران تایم اوت می گیرد. توصیه های فنی کولاکوویچ به کار می آید ؛ دو امتیاز سرویس شفیعی مثل ست اول و نتیجه برابر می شود اما وقت فنی دوم روسیه ۱۶ بر ۱۵می شود.

روس ها سرویس می زنند و در برگشت قائمی با آبشار امتیاز آوری می کند. خطای روسها در آرایش تیمی و سرویس معروف ودفاع ایران ۱۹بر ۱۷ پیش می افتد. در دفاع و حمله اختلاف را جبران می کنند و پیش می افتند و کولاکوویچ تایم اوت می گیرد. پوئن سرویس روسیه اما ایران سرویس را از دست می دهد.پاس معروف و آبشار عبادی پور اما باز هم موزرسکی است که با ضربه یکدست فاصله را بیشتر می کند. روسیه تحت فشار است و سرمربی شان مجبور به گرفتن تایم اوت می شود؛ ۲۳ بر ۲۲ برای آنها. عبادی پور سرویس را به تور می زند اما شفیعی جبران می کند. اما کاپیتان روسیه با جای خالی امتیاز ۲۵ را می گیرد و برنده این ست می شوند.

ست سوم؛ روسیه ۲۷- ۲۵  ایران

بازی در این ست با دو امتیاز برای ایران شروع می شود. موزرسکی را شفیعی دفاع می کند. بازی را برابر می کند اما با آبشار زیبای شفیعی که روس ها را به زحمت می اندازد ایران جلو است. هنرنمایی شفیعی در حمله ادامه دارد.. بازی از طرف دو تیم پایاپای دنبال می شود.جاخالی روس ها مهار می شود اما در برگشت در حمله امتیاز ۸ را می گیرند و ایران ۷.

آبشار غفور و درخواست ویدیوچک برای ایران اما توپ به دست بازیکن روس نخورده.دو امتیاز دیگر شفیعی در حمله می گیرد و نتیجه در ۱۱ برابر .موزرسکی دومین سرویس را به تور می زند. هنرنمایی شفیعی این بار در سرویس ایران را جلو می اندازد. حملات روس ها با آبشار فائزی و سرویس معروف جبران می کنیم اما روسیه امتیاز ۱۶ را در حمله می گیرد، ۱۶ بر ۱۵.

ایران دو امتیاز از سرویس و آبشار روسیه می گیرد . همچنان بازی پایاپای  است اما ایران ۱۸ بر ۱۷ پیش می افتد و تایم اوت برای روس ها. سرویس روسیه هم مثل قائمی از دست می رود. شفیعی با آبشارهایش مدافعان حریف را کلافه کرده . با امتیازات موزرسکی روسیه ۲۱ بر ۲۰ جلو می افتد.مثل ست اول ایران در امتیازات آخر اشتباه می کند سرویس شفیعی بیرون می رود اما عبادی پور جبران می کند.؛ ۲۴ بر ۲۳ روسیه پیش است. سرویس عالی معروف و در برگشت آبشار ایران به امتیاز ۲۴ تبدیل می شود. غفور این بار در حمله جبران می کند و دفاع روسیه بهت زده. در نهایت موزرسکی با آبشارش ۲۷ بر ۲۵ برنده این ست می شود.   

ست چهارم؛ روسیه۲۵ - ۲۱  ایران

بازی با امتیازگیری روسیه شروع می شود اما در ادامه بعد از چند رفت و برگشت ضربه جاخالی غفور است که نتیجه را برابر می کند. آبشار موزرسکی اما او زودتر از زمان مقرر ضربه می زند ایران ۴ بر ۱ پیش است.با پوئن سرویس روسیه ایران به امتیاز ۵ می رسد و غفور که دفاع نمی شود. در ادامه روس ها در دفاع جبران می کنند .سرویس عبادی پور از دست می رود.ایران ۸ بر ۷ وقت فنی اول را مال خود می کند.

معروف هم به تور می زند و دو تیم در ۹ برابر می شوند.ضربه یکدست موزرسکی. حالا روسیه با روحیه تر بازی می کند. قائمی با آبشارش  باز هم نتیجه را برابر می کند. امیرحسین توخته به زمین می آید.بازی پایاپای پیش می رود. جاخالی معروف بیرون می رود و وقت فنی دوم ۱۶ بر ۱۴ برای روسیه.

امتیاز سرویس روسیه از دست می رود اما با دفاع و آبشار جبران می کنند. دو امتیاز پی درپی آبشار ایران . بازی نزدیک دو تیم  ادامه دارد اما حالا آنها در زدن سرویس خوب کار می کنند و  سه امتیاز پی درپی و نتیجه ۲۲ بر ۱۹ برای روسیه و کولاکوویچ تایم اوت می گیرد.شریفی برای دریافت به زمین می آید. عبادی پور امتیاز آبشار را می گیرد. کاظمی هم آمده. ایران به امتیاز ۲۱ می رسد. سرویس غفور به تور می خورد و روسیه ۲۵ بر ۲۱ این ست را هم می برند تا سه بر یک پیروز این بازی شوند.

 

 

 

 

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

پلی آف لیگ برتر والیبال؛ هیجان بالا در دومین بازی برای صعود

۱۳۹۷/۱۲/۰۵ ۰۲:۰۶

بازی های هشت تیم صعود کننده به مرحله پلی آف در بازی دوم دور اول روز یکشنبه پیگیری می شود.

سفر کولاکوویچ و خوش خبر برای تماشای کاله - خاتم اردکان

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۶:۲۴

سرمربی، سرپرست و مربی تیم ملی روز یکشنبه در آمل حضور خواهند داشت تا تماشاگر دیدار کاله و خاتم باشند.

شانس ایران بیشتر شد- حضور ۲ تیم آسیایی در المپیک ۲۰۲۰ والیبال قطعی شد

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۳:۲۴

المپیک  والیبال۲۰۲۰ با حضور دو نماینده از قاره آسیا برگزار خواهد شد.
 

قهرمانی مخابرات خراسان رضوی و صعود به لیگ برتر والیبال نشسته

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۲:۱۶

تیم مخابرات خراسان رضوی جایگاه نخست رقابت های دسته اول والیبال نشسته مردان را از آن خود کرد.

معرفی داوران و ناظران بازی دوم پلی‌آف لیگ برتر والیبال

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۱:۵۱

اسامی داوران و ناظران دیدار دوم پلی آف لیگ برتر والیبال مشخص شد.

پس از حواشی بازیخاتم و کاله- عطایی: به خاطر حمله هواداران خاتم در رختکن حبس شده بودیم

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۱:۲۰

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با بیان اینکه به دلیل حمله هواداران خاتم به سمت بازیکنان ما یک ساعت در رختکن محبوس بودیم، گفت: انتخاب تبریز به عنوان میزبان بی طرف برای فینال و رده بندی لیگ برتر...

ترکاشوند: می‌دانستیم اشتباه مقابل سایپا برابر با مرگ است

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۲۰:۱۶

محمد ترکاشوند سرمربی پیکان از دلایل پیروزی تیمش مقابل سایپا در بازی او پلی آف لیگ برتر والیبال گفت.

اکبری: بازیکنانم با استرس با پیکان بازی کردند

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۹:۲۷

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: در دیدار مقابل پیکان اشتباهات فردی زیادی داشتیم

پلی آف لیگ برتر والیبال؛ برد پیکان، شهرداری ورامین، پیام؛ باخت اردکان به کاله

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۸:۴۰

رقابت هشت تیم برتر لیگ برتر والیبال امروز در مرحله پلی آف شروع شد تیم های برنده و بازنده بازی اول معرفی شدند.

کولاکوویچ: می خواهیم نشان دهیم بهترین تیم آسیا هستیم

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۵:۵۱

سرمربی تیم ملی والیبال بعداز برگشتن به تهران از برنامه هایش، جلسه با سرپرست تیم ملی گفت و تاکید کرد می خواهیم نشان دهیم بهترین در آسیا هستیم. 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد