لیگ ملت های والیبال؛ چین۰-۳ ایران؛ پیروزی بی دردسر مقابل میزبان

تیم ملی والببال کشورمان در دومین بازی اش در لیگ ملت های والیبال امروز با شاگردان تیم لوزانو در چین بازی دارد.

لیگ ملت های والیبال؛ چین۰-۳  ایران؛ پیروزی بی دردسر مقابل میزبان

به گزارش هوادار، تیم ملی والیبال کشورمان امروز در دومین بازی هفته اول با تیم چین ، میزبان مسابقات بازی دارد. شاگردان لوزانو سرمربی پیشین تیم ملی کشورمانکه در بازی اول ۳ بر ۲ باخته اند برای گرفتن امتیاز برد به زمین می آیند.

سعید معروف،  موسوی ، پوریا فیاضی، علی اصغر مجرد، عبادی پور، امیر غفور ترکیب شروع کننده ایران مقابل چین است.

ست نخست؛ چین ۲۲- ۲۵  ایران

چینی های میزبان بازی را طوفانی و سرعتی شروع می کنند و همان ابتدا ۴ امتیاز می گیرند. تیم ملی  کشورمان  با پوریا فیاضی ، غفور و عبادی پور در حمله جبران می کنند اما همچنان حملات سرعتی و تند و تیز چین رای به برتری این تیم در وقت فنی اول با نتیجه ۸ بر ۶ می دهد.دفاع غفور و حرکت معروف دو امتیاز پی درپی برای ایران دارد و دو تیم در امتیاز ۸ برابر می شود.شیرجه معروف و آبشار غفور که چینی ها راه به جایی نمی برند.ایران با کار خوب مجرد و آبشار غفور ۱۱ بر ۱۰ پیش می افتد. ضربه با پای بازیکن ایران در برگشت امتیاز به ایران می رسد. پوریا فیاضی در این لحظات عملکرد خوبی دارد و ایران ۱۴ بر ۱۱ پیش می افتد تا لوزانو تایم اوت بگیرد.

توپگیری خوب فیاضی در عقب زمین و دو امتیازی که ایران در حمله می گیرد و وقت فنی ۱۶ بر ۱۲ برای ایران است.

در برگشت چینی ها با دفاع خوب و حمله امتیازآوری می کنند. امتیاز سرویس معروف برای ایران است  اما توپگیری خوب فیاضی در عقب زمین دیدنی است اما امتیازش به چین می رسد. بازی پایاپای پیش می رود که ضربه آبشار فیاضی با یک دست امتیاز ۲۰ را در پی دارد. یلی به جای معروف به زمین می آید. چینی ها در حمله و دفاع به آب و آتش می زنند موسوی سرویس از دست می دهد اما عملکرد خوب ایران در حمله و امیر غفور که امتیاز ۲۵ را با اسپک دیدنی می گیرد تا برنده ست اول تیم ایران باشد.

ست دوم؛ چین ۱۸- ۲۵  ایران

تیم ملی با سرویس های خوب و بازی تماشایی فیاضی و غفور و عبادی پور در حمله و آبشارهای قدرتی آنها، مثل ست اول این بار ۶ بر ۲ از چین جلو می افتد. لوزانو پاسور تیمش را تعویض می کند و تایم اوت می گیرد. اشتباه چینی ها در توپگیری ها و امتیاز ۸ بر ۵ برای ایران در وقت فنی اول . دو امتیاز سرویس عبادی پور و مجرد و کار خوب غفور که دفاع چین را به اشتباه می اندازد . تیم ملی ۱۴ بر ۸ پیش می اندازد. دفاع موسوی بیرون می رود. چینی ها جبران می کنند اما وقت فنی دوم ۱۶ بر ۱۲ برای ایران است.

در برگشت برتری با ایران است و عبادی پور و فیاضی همچنان برترین بازیکنان هستند، ۲۱ بر ۱۶ برای ایران. امتیاز دفاع برای چینی هاست اما سرویس را خراب می کنند. قائمی برای زدن سرویس می آید و در ادامه یک امتیاز می گیریم. سرعت خوب بازی ایران و پاس های سرعتی رای به برتری ما می دهد. فیاضی کار خوبش را کامل می کند و با آبشاری دیدنی امتیاز ۲۵ را می گیرد تا ایران ست دوم را هم ۲۸ بر ۱۸ با برتری پشت سربگذارد.

ست سوم؛ چین ۲۱- ۲۵  ایران

دو تیم در این ست پابه پای هم پیش می روند. آبشار غفور با آبشار چینی ها که حضرت پور مهار نمی کند،  جبران می شود . همچنان بازی برابر ۴ است . کار غفور در حمله دیدنی است. چینی ها هم حمله می کنند اما آبشار فیاض با پاس خوب معروف امتیازی دیگر برای ایران دارد. چینی ها حالا خوب سرویس می زنند و دفاع می کنند تا ۸ بر ۶ در وقت فنی اول تیم برتر باشند.

در برگشت با حملات سرعتی و چین پیش می رود که دفاع موسوی فاصله را کم می کند.  کار خوب مجرد نتیجه را برابر می کند اما موسوی سرویس اش بیرون می رود. امتیاز سرویس برای چین با جای خالی معروف جبران می شود. 

سرویس ریسکی و قدرتی عبادی پور ایران را ۱۶ بر ۱۵ در وقت فنی دوم پیش می اندازد.

قائمی برای زدن سرویس به جای مجرد می آید. یک امتیاز سرویس او و یک امتیاز از اشتباه چینی ها ایران را ۱۹  بر ۱۶ پیش می اندازد. سرویس دیدنی امیر غفور آماده و سرحال و آبشار او و عبادی پور که دفاع حریف را جا می گذارد.

ایران ۲۳ بر ۱۸ پیش می رود. دو امتیاز چینی ها از اشتباه بازیکنان ما می گیرند.  آبشار دیدنی غفور و مجرد که کار را مقابل تیم میزبان تمام می کند تا ۲۵ بر ۲۱ ایران سه ست را ببرد.

افزودن نظر

اخبار والیبال

فعالیت‌های والیبال در لهستان از ۱۱ شهریور آغاز می‌شود

۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۰۹:۰۷

هوادار گزارش می دهد، فعالیت‌های مربوط به والیبال سالنی در لهستان از تاریخ ۱۱ شهریور ماه آغاز خواهد شد.

والیبال نشسته قهرمان جام جهانی پارالمپیک شد/ والیبالیست ها در صدر نظرسنجی

۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۱۳:۱۲

هوادار گزارش می دهد، رشته والیبال نشسته در نظرسنجی آنلاین توانست به عنوان برترین رشته پارالمپیکی انتخاب شود.

رضایی: تقدیر جهانی پاراوالیبال از ۸ ایرانی، دیپلماسی ورزشی بود/ تغییرات همیشه وجود دارد

۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۰۷:۵۰

هوادار گزارش می دهد، دبیر کمیته ملی پارالمپیک گفت: تقدیر جهانی از ۸ چهره والیبال نشسته ایران یک دیپلماسی ورزشی بود.

۱۱ خردادماه، آخرین مهلت پرداخت بدهی فدراسیون والیبال به کولاکوویچ

۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۰۷:۴۸

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون والیبال ایران برای پرداخت بدهی سرمربی سابق خود تا ۱۱ خردادماه زمان دارد.

رقابتهای والیبال نشسته مجازی برگزار می‌شود

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۲:۲۶

هوادار گزارش می دهد، با برنامه ریزی انجمن والیبال نشسته، مسابقات مجازی والیبال نشسته برگزار می شود.

لیگ ملت‌های والیبال| برنامه سال ۲۰۲۱ اعلام شد

۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۱۳:۵۳

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) برنامه لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۱ را اعلام کرد که این رقابت‌ها در گروه مردان از ۲۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ آغاز می‌شود.

اسفندیار: با معروف هم مشورت کردم/ با کریمی از اعتبار والیبال ایران دفاع می‌کنیم

۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۰۸:۳۲

هوادار گزارش می دهد، دریافت کننده ملی‌پوش تیم والیبال گرین‌یارد گفت: برای انتخاب تیم فصل آینده‌ام با کاپیتان تیم ملی هم مشورت کردم.

عطایی: در والیبال ایران فقط ۳ باشگاه به معنای واقعی باشگاه‌داری می‌کنند

۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۰۷:۴۱

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال جوانان گفت: در والیبال ایران فقط ۳ باشگاه هستند که به معنای واقعی باشگاه داری می‌کنند.

نقل‌وانتقالات والیبال| مدافع ملی‌پوش با شهرداری ورامین تمدید کرد

۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۰۷:۳۵

هوادار گزارش می دهد، مدافع ملی‌پوش تیم والیبال شهرداری ورامین قراردادش را با این تیم به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

نقل‌وانتقالات والیبال| ‌شفیعی به سایپا پیوست

۱۳۹۹/۰۲/۳۰ ۱۵:۰۰

هوادار گزارش می دهد، مدافع ملی‌پوش والیبال ایران بار دیگر نارنجی‌پوش شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد