لیگ ملت های والیبال؛ چین۰-۳ ایران؛ پیروزی بی دردسر مقابل میزبان

تیم ملی والببال کشورمان در دومین بازی اش در لیگ ملت های والیبال امروز با شاگردان تیم لوزانو در چین بازی دارد.

لیگ ملت های والیبال؛ چین۰-۳  ایران؛ پیروزی بی دردسر مقابل میزبان

به گزارش هوادار، تیم ملی والیبال کشورمان امروز در دومین بازی هفته اول با تیم چین ، میزبان مسابقات بازی دارد. شاگردان لوزانو سرمربی پیشین تیم ملی کشورمانکه در بازی اول ۳ بر ۲ باخته اند برای گرفتن امتیاز برد به زمین می آیند.

سعید معروف،  موسوی ، پوریا فیاضی، علی اصغر مجرد، عبادی پور، امیر غفور ترکیب شروع کننده ایران مقابل چین است.

ست نخست؛ چین ۲۲- ۲۵  ایران

چینی های میزبان بازی را طوفانی و سرعتی شروع می کنند و همان ابتدا ۴ امتیاز می گیرند. تیم ملی  کشورمان  با پوریا فیاضی ، غفور و عبادی پور در حمله جبران می کنند اما همچنان حملات سرعتی و تند و تیز چین رای به برتری این تیم در وقت فنی اول با نتیجه ۸ بر ۶ می دهد.دفاع غفور و حرکت معروف دو امتیاز پی درپی برای ایران دارد و دو تیم در امتیاز ۸ برابر می شود.شیرجه معروف و آبشار غفور که چینی ها راه به جایی نمی برند.ایران با کار خوب مجرد و آبشار غفور ۱۱ بر ۱۰ پیش می افتد. ضربه با پای بازیکن ایران در برگشت امتیاز به ایران می رسد. پوریا فیاضی در این لحظات عملکرد خوبی دارد و ایران ۱۴ بر ۱۱ پیش می افتد تا لوزانو تایم اوت بگیرد.

توپگیری خوب فیاضی در عقب زمین و دو امتیازی که ایران در حمله می گیرد و وقت فنی ۱۶ بر ۱۲ برای ایران است.

در برگشت چینی ها با دفاع خوب و حمله امتیازآوری می کنند. امتیاز سرویس معروف برای ایران است  اما توپگیری خوب فیاضی در عقب زمین دیدنی است اما امتیازش به چین می رسد. بازی پایاپای پیش می رود که ضربه آبشار فیاضی با یک دست امتیاز ۲۰ را در پی دارد. یلی به جای معروف به زمین می آید. چینی ها در حمله و دفاع به آب و آتش می زنند موسوی سرویس از دست می دهد اما عملکرد خوب ایران در حمله و امیر غفور که امتیاز ۲۵ را با اسپک دیدنی می گیرد تا برنده ست اول تیم ایران باشد.

ست دوم؛ چین ۱۸- ۲۵  ایران

تیم ملی با سرویس های خوب و بازی تماشایی فیاضی و غفور و عبادی پور در حمله و آبشارهای قدرتی آنها، مثل ست اول این بار ۶ بر ۲ از چین جلو می افتد. لوزانو پاسور تیمش را تعویض می کند و تایم اوت می گیرد. اشتباه چینی ها در توپگیری ها و امتیاز ۸ بر ۵ برای ایران در وقت فنی اول . دو امتیاز سرویس عبادی پور و مجرد و کار خوب غفور که دفاع چین را به اشتباه می اندازد . تیم ملی ۱۴ بر ۸ پیش می اندازد. دفاع موسوی بیرون می رود. چینی ها جبران می کنند اما وقت فنی دوم ۱۶ بر ۱۲ برای ایران است.

در برگشت برتری با ایران است و عبادی پور و فیاضی همچنان برترین بازیکنان هستند، ۲۱ بر ۱۶ برای ایران. امتیاز دفاع برای چینی هاست اما سرویس را خراب می کنند. قائمی برای زدن سرویس می آید و در ادامه یک امتیاز می گیریم. سرعت خوب بازی ایران و پاس های سرعتی رای به برتری ما می دهد. فیاضی کار خوبش را کامل می کند و با آبشاری دیدنی امتیاز ۲۵ را می گیرد تا ایران ست دوم را هم ۲۸ بر ۱۸ با برتری پشت سربگذارد.

ست سوم؛ چین ۲۱- ۲۵  ایران

دو تیم در این ست پابه پای هم پیش می روند. آبشار غفور با آبشار چینی ها که حضرت پور مهار نمی کند،  جبران می شود . همچنان بازی برابر ۴ است . کار غفور در حمله دیدنی است. چینی ها هم حمله می کنند اما آبشار فیاض با پاس خوب معروف امتیازی دیگر برای ایران دارد. چینی ها حالا خوب سرویس می زنند و دفاع می کنند تا ۸ بر ۶ در وقت فنی اول تیم برتر باشند.

در برگشت با حملات سرعتی و چین پیش می رود که دفاع موسوی فاصله را کم می کند.  کار خوب مجرد نتیجه را برابر می کند اما موسوی سرویس اش بیرون می رود. امتیاز سرویس برای چین با جای خالی معروف جبران می شود. 

سرویس ریسکی و قدرتی عبادی پور ایران را ۱۶ بر ۱۵ در وقت فنی دوم پیش می اندازد.

قائمی برای زدن سرویس به جای مجرد می آید. یک امتیاز سرویس او و یک امتیاز از اشتباه چینی ها ایران را ۱۹  بر ۱۶ پیش می اندازد. سرویس دیدنی امیر غفور آماده و سرحال و آبشار او و عبادی پور که دفاع حریف را جا می گذارد.

ایران ۲۳ بر ۱۸ پیش می رود. دو امتیاز چینی ها از اشتباه بازیکنان ما می گیرند.  آبشار دیدنی غفور و مجرد که کار را مقابل تیم میزبان تمام می کند تا ۲۵ بر ۲۱ ایران سه ست را ببرد.

افزودن نظر

اخبار والیبال

والیبال نوجوانان جهان| وکیلی: در بازی‌های دوستانه به دنبال نقاط ضعف و قوت هستیم

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۱:۵۶

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران گفت: در بازی‌های دوستانه به فکر پیدا کردن نقاط ضعف و قوت خود بودیم.

شکست نوجوانان والیبالیست ایران مقابل ایتالیا

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۰:۰۱

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دیداری دوستانه نتیجه را به ایتالیا واگذار کرد.

والیبال زنان قهرمانی آسیا/ اعلام نتایج روز نخست و برنامه روز دوم

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۵:۳۰

هوادار گزارش می دهد، نخستین روز از مسابقات والیبال زنان آسیا با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد.

برتری والیبالیست‌های نوجوان مقابل مصر

۱۳۹۸/۰۵/۲۴ ۱۰:۵۲

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان در بازی دوستانه مقابل مصر به برتری دست یافت.

محرومیت ۴ ساله برای بازیکن تیم ملی والیبال چین

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۴۷

هوادار گزارش می دهد، آژانس مبارزه با دوپینگ چین از محرومیت بازیکن تیم ملی والیبال بانوان این کشور خبر داد.

داورزنی: اگر برای انتخابات والیبال بیایم، استعفا خواهم داد/ درباره دوتابعیتی‌ها بزودی تصمیم می گیریم

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۴۵

هوادار گزارش می دهد، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: فعلا تصمیم ندارم که برای والیبال بیایم و اگر بیایم، استعفا خواهم داد.

پورحسن: تنها سه باشگاه با فدراسیون والیبال تسویه حساب کرده‌اند

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۰۹

هوادار گزارش می دهد، رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: در حال حاضر تنها سه تیم برای حضور در لیگ برتر با فدراسیون تسویه حساب کرده‌اند.

اسامی نهایی تیم ملی نوجوانان برای حضور در مسابقات جهانی اعلام شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۷:۴۷

هوادار گزارش می دهد، فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم والیبال نوجوانان ایران برای حضور در مسابقات جهانی تونس مشخص شد.

کولاکوویچ و دستیارانش به مرخصی رفتند

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۷:۴۲

هوادار گزارش می دهد، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال به همراه دستیارانش دراگان کوبیلسکی و دنیل میسیچ، در فرودگاه سن‌پترزبورگ از جمع ملی‌پوشان جدا شدند و به مرخصی رفتند.

جدال با رقبای سنتی آسیایی؛ آخرین فرصت والیبال ایران برای صعود به المپیک

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۴:۲۱

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال ایران برای دومین حضور متوالی در المپیک، تنها یک فرصت دیگر پیش رو دارد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد