لیگ ملت های والیبال؛ ژاپن۰-۳ ایران ، پیروزی مقتدرانه

تیم ملی والیبال در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال با برد مقتدرانه انتقام باخت سال گذشته را از ژاپن میزبان گرفت.

لیگ  ملت های والیبال؛ ژاپن۰-۳ ایران ، پیروزی مقتدرانه

به گزارش هوادار، ایگور کولاکوویچ با دو تغییر و استراحت دادن به غفور و موسوی تیمش را برای بازی با تیم ژاپن در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال به زمین فرستاده است.

سعید معروف، علی اصغر مجرد، پویا یلی، عبادی پور ، پویا فیاضی، علی شفیعی نفرات شروع کننده ایران در این بازی هستند.

ست اول؛  ایران ۲۵- ۲۲ ژاپن

بازی با امتیازگیری ایران شروع می شود. اشتباه دو تیم در زدن سرویس، اما یلی با دو آبشار ،عبادی پور و فیاضی در حمله امتیاز می گیرند. ژاپن هم پابه پای ایران در حمله پیش می آید.

توپگیری خوب ایران و عبادی پور وقت فنی اول را ۸ بر ۵ برای ایران می کند.

در برگشت ژاپنی ها با حملات سرعتی  امتیاز می گیرند. دفاع ایران هم جا می ماند اما با چند آبشار تیم ملی جبران می کند .همچنان برتری ۱۱ بر ۸ با ایران است و سرمربی ژاپن تایم اوت می گیرد.سعید معروف در روی تور موفق تر از آنهاست و تک دفاع عبادی پور مقابل نیشیدا و امتیاز ۱۴ بر ۱۰ برای تیم ما. سرویس آنها در عقب زمین به رغم تلاش عبادی پور از تور رد نمی شود. آبشار فیاضی و امتیاز ۱۶ بر ۱۲ در وقت فنی دوم برای ایران .

ژاپن در حمله جبران می کند اما ایران با سه امتیاز پیش است. یک اشتباه در آبشار و سرویس بازیکنان ما اختلاف به یک می رسد.دریافت خوب حضرت پور و آبشار مجرد برای ایران. توپگیری خوب ژاپن اما در فت و برگشت این فیاضی است که با جاخالی که می زند ایران ۱۹ بر ۱۶ می شود. یک تغییر در تیم ژاپن ایجاد می شود. سرویس آنها را فیاضی با آبشاری دیدنی جواب می دهد. کولاکوویچ درخواست بازبینی می دهد و امتیاز برای ایران است. در یک صحنه دیگر ایران در خواست ویدیو چک می کند اما به رغم اینکه بازی متوقف هم می شود اما امتیاز به آنها می رسد. غلامی اولین تعویضی ایران است. آبشار عبادی پور و امتیاز سرویس آنها ایران ۲۳ بر ۲۱ پیش است. 

با حمله ای دیگر آنها اختلاف را به یک می رسانند و ایران تایم اوت می گیرد.کاپیتان آنها سرویس را بیرون می زند و دفاع مجرد که ایران را ۲۵ بر ۲۲ برنده ست اول می کند.

ست دوم ؛ ایران ۲۵- ۲۱ ژاپن

فیاضی از روی دستان مدافعان حریف با امتیاز شروع می کند اما تاکانو در حمله دو امتیاز می گیرد.پویا یلی به عنوان جانشین غفور عملکرد خوبی دارد. بازی پایاپای پیش می رود. امتیاز سرویس ژاپن به ایران می رسد و فیاضی یک امتیاز دیگر در حمله.  از توپ برگشتی عبادی پور امتیاز می گیرد و ۸ بر ۵ وقت فنی اول با برتری ایران همراه می شود. پاس سرعتی معروف را مجرد با آبشاری دیدنی به امتیاز تبدیل می کند. هماهنگی ایران در عقب و جلوی زمین در رفت و برگشت و ژاپنی ها آبشارشان را بیرون می زنند. ایران ۱۰ بر ۷ پیش است . تک دفاع عبادی پور و آبشار پویل یلی امتیاز دارد اما نیشیدا هم در حمله امتیاز آوری می کند. یلی امتیاز سرویس را هم می گیرد. پاس سرعتی معروف و دو امتیاز پی در پی شفیعی و نتیجه ۱۶ بر ۱۲ در وقت فنی دوم برای ایران.

در برگشت ژاپنی ها با حملات سرعتی پیش می آیند اما همچنان برتری با تیم ملی است. دریافت خوب ایران و یلی امتیاز ۱۹ را با آبشاری تماشایی می گیرد. حملات سرعتی آنها فاصله را به یک می رساند و ایران  تایم اوت می گیرد . 

امتیاز ۲۰ ایران از اشتباه بازیکن ژاپن. دفاع خوب ایران را در برگشت یلی بالاتر از دستان بازیکنان حریف به امتیاز ۲۱ تبدیل می کند تا سرمربی ژاپن تایم اوت بگیرد.کار خوب ایران در رفت و برگشت و در نهایت معروف نیشیدا را دفاع می کند. ژاپن دو تعویض دارد مسعود غلامی هم برای ایران می آید.  دو امتیاز سرویس را به ایران می دهند. پوریا یلی هم براحتی آبشارش را به امتیاز تبدیل می کند و ایران راحت ۲۵ بر ۲۱ ست دوم را هم می برد.

ست سوم ؛ ایران ۲۵ - ۱۹ ژاپن

تیم ملی مثل دو ست قبلی برتر از ژاپن شروع می کند. برای چندمین بار سرویس شان از دست می رود. حملات ایران و برتری ۴ بر صفر سرمربی آنها را مجبور به گرفتن تایم اوت می کند. دفاع ایران هم عالی است. ژاپنی ها زیر فشار هستند و چند تعویض هم انجام می دهند.عبادی پور با آبشارش ۸ بر ۳ برتری را در وقت اول فنی برای ایران می کند.

در برگشت با دو آبشار و تک دفاع فاصله را کم می کنند و سرمربی ایران تایم اوت می گیرد.و سرویسی که به نفع ایران از دست می دهند. اوتاکه سومین امتیاز آبشار را می گیرد. دو تیم در رفت و برگشت تماشایی بازی می کنند و ضربه پایانی را ایشی کاوا به امتیاز  تبدیل می کند اما ایران ۱۰ بر ۸ برتر است. این بار با سرویس خوب ژاپن در برگشت امتیاز ها را جبران می کنند و نتیجه در ۱۰ مساوی می شود. دو امتیاز  آبشار یلی و سرویس عبادی پور باز هم فاصله را بیشتر می کند. هماهنگی بازیکنان ایران در زمین و دفاع دیدنی این بار با معروف و شفیعی ایران را در وقت فنی دوم ۱۶ بر ۱۳ پیش می اندازد.

باز هم سرویس شان اوت می شود اما همچنان دفاع ایران عالی کار می کند.اشتباه آنها در زدن سرویس و امتیاز ایران به ۲۰ می رسد. با ۵ اختلاف تیم ملی پیش است. ژاپنی ها تحت فشار هستند و یک سرویس دیگر به نفع ایران  خراب می کنند. آبشار مجرد و امتیاز ۲۲ بر ۱۷ برای ایران. قائمی برای زدن سرویس می آید. و برتری ایران در این ست با سرویس  تماشایی فیاضی . ایران ۲۵ بر ۱۹ برنده این ست می شود تا مقابل تماشاگران ژاپنی  مقتدرانه پیروزی ارزشمندی بگیرد.

افزودن نظر

اخبار والیبال

والیبال نوجوانان جهان| وکیلی: در بازی‌های دوستانه به دنبال نقاط ضعف و قوت هستیم

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۱:۵۶

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران گفت: در بازی‌های دوستانه به فکر پیدا کردن نقاط ضعف و قوت خود بودیم.

شکست نوجوانان والیبالیست ایران مقابل ایتالیا

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۰:۰۱

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دیداری دوستانه نتیجه را به ایتالیا واگذار کرد.

والیبال زنان قهرمانی آسیا/ اعلام نتایج روز نخست و برنامه روز دوم

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۵:۳۰

هوادار گزارش می دهد، نخستین روز از مسابقات والیبال زنان آسیا با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد.

برتری والیبالیست‌های نوجوان مقابل مصر

۱۳۹۸/۰۵/۲۴ ۱۰:۵۲

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان در بازی دوستانه مقابل مصر به برتری دست یافت.

محرومیت ۴ ساله برای بازیکن تیم ملی والیبال چین

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۴۷

هوادار گزارش می دهد، آژانس مبارزه با دوپینگ چین از محرومیت بازیکن تیم ملی والیبال بانوان این کشور خبر داد.

داورزنی: اگر برای انتخابات والیبال بیایم، استعفا خواهم داد/ درباره دوتابعیتی‌ها بزودی تصمیم می گیریم

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۴۵

هوادار گزارش می دهد، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: فعلا تصمیم ندارم که برای والیبال بیایم و اگر بیایم، استعفا خواهم داد.

پورحسن: تنها سه باشگاه با فدراسیون والیبال تسویه حساب کرده‌اند

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۰۹

هوادار گزارش می دهد، رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: در حال حاضر تنها سه تیم برای حضور در لیگ برتر با فدراسیون تسویه حساب کرده‌اند.

اسامی نهایی تیم ملی نوجوانان برای حضور در مسابقات جهانی اعلام شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۷:۴۷

هوادار گزارش می دهد، فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم والیبال نوجوانان ایران برای حضور در مسابقات جهانی تونس مشخص شد.

کولاکوویچ و دستیارانش به مرخصی رفتند

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۷:۴۲

هوادار گزارش می دهد، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال به همراه دستیارانش دراگان کوبیلسکی و دنیل میسیچ، در فرودگاه سن‌پترزبورگ از جمع ملی‌پوشان جدا شدند و به مرخصی رفتند.

جدال با رقبای سنتی آسیایی؛ آخرین فرصت والیبال ایران برای صعود به المپیک

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۴:۲۱

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی والیبال ایران برای دومین حضور متوالی در المپیک، تنها یک فرصت دیگر پیش رو دارد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد