لیگ ملت های والیبال؛ ژاپن۰-۳ ایران ، پیروزی مقتدرانه

تیم ملی والیبال در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال با برد مقتدرانه انتقام باخت سال گذشته را از ژاپن میزبان گرفت.

لیگ  ملت های والیبال؛ ژاپن۰-۳ ایران ، پیروزی مقتدرانه

به گزارش هوادار، ایگور کولاکوویچ با دو تغییر و استراحت دادن به غفور و موسوی تیمش را برای بازی با تیم ژاپن در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال به زمین فرستاده است.

سعید معروف، علی اصغر مجرد، پویا یلی، عبادی پور ، پویا فیاضی، علی شفیعی نفرات شروع کننده ایران در این بازی هستند.

ست اول؛  ایران ۲۵- ۲۲ ژاپن

بازی با امتیازگیری ایران شروع می شود. اشتباه دو تیم در زدن سرویس، اما یلی با دو آبشار ،عبادی پور و فیاضی در حمله امتیاز می گیرند. ژاپن هم پابه پای ایران در حمله پیش می آید.

توپگیری خوب ایران و عبادی پور وقت فنی اول را ۸ بر ۵ برای ایران می کند.

در برگشت ژاپنی ها با حملات سرعتی  امتیاز می گیرند. دفاع ایران هم جا می ماند اما با چند آبشار تیم ملی جبران می کند .همچنان برتری ۱۱ بر ۸ با ایران است و سرمربی ژاپن تایم اوت می گیرد.سعید معروف در روی تور موفق تر از آنهاست و تک دفاع عبادی پور مقابل نیشیدا و امتیاز ۱۴ بر ۱۰ برای تیم ما. سرویس آنها در عقب زمین به رغم تلاش عبادی پور از تور رد نمی شود. آبشار فیاضی و امتیاز ۱۶ بر ۱۲ در وقت فنی دوم برای ایران .

ژاپن در حمله جبران می کند اما ایران با سه امتیاز پیش است. یک اشتباه در آبشار و سرویس بازیکنان ما اختلاف به یک می رسد.دریافت خوب حضرت پور و آبشار مجرد برای ایران. توپگیری خوب ژاپن اما در فت و برگشت این فیاضی است که با جاخالی که می زند ایران ۱۹ بر ۱۶ می شود. یک تغییر در تیم ژاپن ایجاد می شود. سرویس آنها را فیاضی با آبشاری دیدنی جواب می دهد. کولاکوویچ درخواست بازبینی می دهد و امتیاز برای ایران است. در یک صحنه دیگر ایران در خواست ویدیو چک می کند اما به رغم اینکه بازی متوقف هم می شود اما امتیاز به آنها می رسد. غلامی اولین تعویضی ایران است. آبشار عبادی پور و امتیاز سرویس آنها ایران ۲۳ بر ۲۱ پیش است. 

با حمله ای دیگر آنها اختلاف را به یک می رسانند و ایران تایم اوت می گیرد.کاپیتان آنها سرویس را بیرون می زند و دفاع مجرد که ایران را ۲۵ بر ۲۲ برنده ست اول می کند.

ست دوم ؛ ایران ۲۵- ۲۱ ژاپن

فیاضی از روی دستان مدافعان حریف با امتیاز شروع می کند اما تاکانو در حمله دو امتیاز می گیرد.پویا یلی به عنوان جانشین غفور عملکرد خوبی دارد. بازی پایاپای پیش می رود. امتیاز سرویس ژاپن به ایران می رسد و فیاضی یک امتیاز دیگر در حمله.  از توپ برگشتی عبادی پور امتیاز می گیرد و ۸ بر ۵ وقت فنی اول با برتری ایران همراه می شود. پاس سرعتی معروف را مجرد با آبشاری دیدنی به امتیاز تبدیل می کند. هماهنگی ایران در عقب و جلوی زمین در رفت و برگشت و ژاپنی ها آبشارشان را بیرون می زنند. ایران ۱۰ بر ۷ پیش است . تک دفاع عبادی پور و آبشار پویل یلی امتیاز دارد اما نیشیدا هم در حمله امتیاز آوری می کند. یلی امتیاز سرویس را هم می گیرد. پاس سرعتی معروف و دو امتیاز پی در پی شفیعی و نتیجه ۱۶ بر ۱۲ در وقت فنی دوم برای ایران.

در برگشت ژاپنی ها با حملات سرعتی پیش می آیند اما همچنان برتری با تیم ملی است. دریافت خوب ایران و یلی امتیاز ۱۹ را با آبشاری تماشایی می گیرد. حملات سرعتی آنها فاصله را به یک می رساند و ایران  تایم اوت می گیرد . 

امتیاز ۲۰ ایران از اشتباه بازیکن ژاپن. دفاع خوب ایران را در برگشت یلی بالاتر از دستان بازیکنان حریف به امتیاز ۲۱ تبدیل می کند تا سرمربی ژاپن تایم اوت بگیرد.کار خوب ایران در رفت و برگشت و در نهایت معروف نیشیدا را دفاع می کند. ژاپن دو تعویض دارد مسعود غلامی هم برای ایران می آید.  دو امتیاز سرویس را به ایران می دهند. پوریا یلی هم براحتی آبشارش را به امتیاز تبدیل می کند و ایران راحت ۲۵ بر ۲۱ ست دوم را هم می برد.

ست سوم ؛ ایران ۲۵ - ۱۹ ژاپن

تیم ملی مثل دو ست قبلی برتر از ژاپن شروع می کند. برای چندمین بار سرویس شان از دست می رود. حملات ایران و برتری ۴ بر صفر سرمربی آنها را مجبور به گرفتن تایم اوت می کند. دفاع ایران هم عالی است. ژاپنی ها زیر فشار هستند و چند تعویض هم انجام می دهند.عبادی پور با آبشارش ۸ بر ۳ برتری را در وقت اول فنی برای ایران می کند.

در برگشت با دو آبشار و تک دفاع فاصله را کم می کنند و سرمربی ایران تایم اوت می گیرد.و سرویسی که به نفع ایران از دست می دهند. اوتاکه سومین امتیاز آبشار را می گیرد. دو تیم در رفت و برگشت تماشایی بازی می کنند و ضربه پایانی را ایشی کاوا به امتیاز  تبدیل می کند اما ایران ۱۰ بر ۸ برتر است. این بار با سرویس خوب ژاپن در برگشت امتیاز ها را جبران می کنند و نتیجه در ۱۰ مساوی می شود. دو امتیاز  آبشار یلی و سرویس عبادی پور باز هم فاصله را بیشتر می کند. هماهنگی بازیکنان ایران در زمین و دفاع دیدنی این بار با معروف و شفیعی ایران را در وقت فنی دوم ۱۶ بر ۱۳ پیش می اندازد.

باز هم سرویس شان اوت می شود اما همچنان دفاع ایران عالی کار می کند.اشتباه آنها در زدن سرویس و امتیاز ایران به ۲۰ می رسد. با ۵ اختلاف تیم ملی پیش است. ژاپنی ها تحت فشار هستند و یک سرویس دیگر به نفع ایران  خراب می کنند. آبشار مجرد و امتیاز ۲۲ بر ۱۷ برای ایران. قائمی برای زدن سرویس می آید. و برتری ایران در این ست با سرویس  تماشایی فیاضی . ایران ۲۵ بر ۱۹ برنده این ست می شود تا مقابل تماشاگران ژاپنی  مقتدرانه پیروزی ارزشمندی بگیرد.

افزودن نظر

اخبار والیبال

نقل‌وانتقالات والیبال| زرینی بازهم راهی آمل شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۰:۳۹

هوادار گزارش می دهد، دریافت کننده والیبال ایران برای فصل آینده با تیم هراز آمل به توافق رسید.

ترکیب خودروسازان تکمیل شد/ موسوی به پیکان پیوست

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۰:۳۴

هوادار گزارش می دهد، مسئولان تیم والیبال پیکان ترکیب تیم خود برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر را تکمیل کردند.

فدراسیون والیبال منتظر معرفی نماینده از سوی کولاکوویچ برای پرداخت دستمزد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۵:۴۸

هوادار گزارش می دهد، سرپرست دبیرکلی فدراسیون والیبال گفت: دستمزد ایگور کولاکوویچ آماده است و منتظر معرفی نماینده از سوی وی برای پرداخت هستیم.

دلیل عدم حضور غفور در مودنا مشخص شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۴:۱۵

هوادار گزارش می دهد، دلیل عدم حضور پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در تیم مودنا مشخص شد.

بازتاب تمدید قرارداد معنوی‌نژاد با سایپا در رسانه‌های ایتالیایی

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۱۴

هوادار گزارش می دهد، تمدید قرارداد دریافت کننده ملی‌پوش والیبال ایران با تیم سایپا در رسانه‌های ایتالیایی بازتاب داشت.

افشاردوست کارشناس خبره فدراسیون والیبال شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۱۱

هوادار گزارش می دهد، وزیر ورزش و جوانان در حکمی محمود افشاردوست را به عنوان کارشناس خبره فدراسیون والیبال منصوب کرد.

تیم والیبال سورا از حضور در سری آ انصراف داد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۱:۳۲

هوادار گزارش می دهد، مسئولان تیم والیبال سورا تصمیم گرفتند از حضور در رقابت‌های سری آ کنار‌ه‌گیری کنند.

عطایی سرمربی تیم والیبال هراز شد/ غلامی، صفایی و علیزاده در آمل

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۰۹:۳۷

هوادار گزارش می دهد، بهروز عطایی هدایت تیم والیبال هراز را برعهده گرفت.

شاهمیری دبیر کمیته داوران فدراسیون والیبال شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۴:۱۴

هوادار گزارش می دهد، داور بین‌المللی والیبال ایران به عنوان دبیر کمیته داوران فدراسیون انتخاب شد.

درخشان به تیم والیبال فولاد سیرجان پیوست

۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۱:۱۰

هوادار گزارش می دهد، پاسور والیبال ایران با عقد قراردادی یک ساله راهی فولاد سیرجان ایرانیان شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد