لیگ ملت های والیبال؛ ژاپن۰-۳ ایران ، پیروزی مقتدرانه

تیم ملی والیبال در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال با برد مقتدرانه انتقام باخت سال گذشته را از ژاپن میزبان گرفت.

لیگ  ملت های والیبال؛ ژاپن۰-۳ ایران ، پیروزی مقتدرانه

به گزارش هوادار، ایگور کولاکوویچ با دو تغییر و استراحت دادن به غفور و موسوی تیمش را برای بازی با تیم ژاپن در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال به زمین فرستاده است.

سعید معروف، علی اصغر مجرد، پویا یلی، عبادی پور ، پویا فیاضی، علی شفیعی نفرات شروع کننده ایران در این بازی هستند.

ست اول؛  ایران ۲۵- ۲۲ ژاپن

بازی با امتیازگیری ایران شروع می شود. اشتباه دو تیم در زدن سرویس، اما یلی با دو آبشار ،عبادی پور و فیاضی در حمله امتیاز می گیرند. ژاپن هم پابه پای ایران در حمله پیش می آید.

توپگیری خوب ایران و عبادی پور وقت فنی اول را ۸ بر ۵ برای ایران می کند.

در برگشت ژاپنی ها با حملات سرعتی  امتیاز می گیرند. دفاع ایران هم جا می ماند اما با چند آبشار تیم ملی جبران می کند .همچنان برتری ۱۱ بر ۸ با ایران است و سرمربی ژاپن تایم اوت می گیرد.سعید معروف در روی تور موفق تر از آنهاست و تک دفاع عبادی پور مقابل نیشیدا و امتیاز ۱۴ بر ۱۰ برای تیم ما. سرویس آنها در عقب زمین به رغم تلاش عبادی پور از تور رد نمی شود. آبشار فیاضی و امتیاز ۱۶ بر ۱۲ در وقت فنی دوم برای ایران .

ژاپن در حمله جبران می کند اما ایران با سه امتیاز پیش است. یک اشتباه در آبشار و سرویس بازیکنان ما اختلاف به یک می رسد.دریافت خوب حضرت پور و آبشار مجرد برای ایران. توپگیری خوب ژاپن اما در فت و برگشت این فیاضی است که با جاخالی که می زند ایران ۱۹ بر ۱۶ می شود. یک تغییر در تیم ژاپن ایجاد می شود. سرویس آنها را فیاضی با آبشاری دیدنی جواب می دهد. کولاکوویچ درخواست بازبینی می دهد و امتیاز برای ایران است. در یک صحنه دیگر ایران در خواست ویدیو چک می کند اما به رغم اینکه بازی متوقف هم می شود اما امتیاز به آنها می رسد. غلامی اولین تعویضی ایران است. آبشار عبادی پور و امتیاز سرویس آنها ایران ۲۳ بر ۲۱ پیش است. 

با حمله ای دیگر آنها اختلاف را به یک می رسانند و ایران تایم اوت می گیرد.کاپیتان آنها سرویس را بیرون می زند و دفاع مجرد که ایران را ۲۵ بر ۲۲ برنده ست اول می کند.

ست دوم ؛ ایران ۲۵- ۲۱ ژاپن

فیاضی از روی دستان مدافعان حریف با امتیاز شروع می کند اما تاکانو در حمله دو امتیاز می گیرد.پویا یلی به عنوان جانشین غفور عملکرد خوبی دارد. بازی پایاپای پیش می رود. امتیاز سرویس ژاپن به ایران می رسد و فیاضی یک امتیاز دیگر در حمله.  از توپ برگشتی عبادی پور امتیاز می گیرد و ۸ بر ۵ وقت فنی اول با برتری ایران همراه می شود. پاس سرعتی معروف را مجرد با آبشاری دیدنی به امتیاز تبدیل می کند. هماهنگی ایران در عقب و جلوی زمین در رفت و برگشت و ژاپنی ها آبشارشان را بیرون می زنند. ایران ۱۰ بر ۷ پیش است . تک دفاع عبادی پور و آبشار پویل یلی امتیاز دارد اما نیشیدا هم در حمله امتیاز آوری می کند. یلی امتیاز سرویس را هم می گیرد. پاس سرعتی معروف و دو امتیاز پی در پی شفیعی و نتیجه ۱۶ بر ۱۲ در وقت فنی دوم برای ایران.

در برگشت ژاپنی ها با حملات سرعتی پیش می آیند اما همچنان برتری با تیم ملی است. دریافت خوب ایران و یلی امتیاز ۱۹ را با آبشاری تماشایی می گیرد. حملات سرعتی آنها فاصله را به یک می رساند و ایران  تایم اوت می گیرد . 

امتیاز ۲۰ ایران از اشتباه بازیکن ژاپن. دفاع خوب ایران را در برگشت یلی بالاتر از دستان بازیکنان حریف به امتیاز ۲۱ تبدیل می کند تا سرمربی ژاپن تایم اوت بگیرد.کار خوب ایران در رفت و برگشت و در نهایت معروف نیشیدا را دفاع می کند. ژاپن دو تعویض دارد مسعود غلامی هم برای ایران می آید.  دو امتیاز سرویس را به ایران می دهند. پوریا یلی هم براحتی آبشارش را به امتیاز تبدیل می کند و ایران راحت ۲۵ بر ۲۱ ست دوم را هم می برد.

ست سوم ؛ ایران ۲۵ - ۱۹ ژاپن

تیم ملی مثل دو ست قبلی برتر از ژاپن شروع می کند. برای چندمین بار سرویس شان از دست می رود. حملات ایران و برتری ۴ بر صفر سرمربی آنها را مجبور به گرفتن تایم اوت می کند. دفاع ایران هم عالی است. ژاپنی ها زیر فشار هستند و چند تعویض هم انجام می دهند.عبادی پور با آبشارش ۸ بر ۳ برتری را در وقت اول فنی برای ایران می کند.

در برگشت با دو آبشار و تک دفاع فاصله را کم می کنند و سرمربی ایران تایم اوت می گیرد.و سرویسی که به نفع ایران از دست می دهند. اوتاکه سومین امتیاز آبشار را می گیرد. دو تیم در رفت و برگشت تماشایی بازی می کنند و ضربه پایانی را ایشی کاوا به امتیاز  تبدیل می کند اما ایران ۱۰ بر ۸ برتر است. این بار با سرویس خوب ژاپن در برگشت امتیاز ها را جبران می کنند و نتیجه در ۱۰ مساوی می شود. دو امتیاز  آبشار یلی و سرویس عبادی پور باز هم فاصله را بیشتر می کند. هماهنگی بازیکنان ایران در زمین و دفاع دیدنی این بار با معروف و شفیعی ایران را در وقت فنی دوم ۱۶ بر ۱۳ پیش می اندازد.

باز هم سرویس شان اوت می شود اما همچنان دفاع ایران عالی کار می کند.اشتباه آنها در زدن سرویس و امتیاز ایران به ۲۰ می رسد. با ۵ اختلاف تیم ملی پیش است. ژاپنی ها تحت فشار هستند و یک سرویس دیگر به نفع ایران  خراب می کنند. آبشار مجرد و امتیاز ۲۲ بر ۱۷ برای ایران. قائمی برای زدن سرویس می آید. و برتری ایران در این ست با سرویس  تماشایی فیاضی . ایران ۲۵ بر ۱۹ برنده این ست می شود تا مقابل تماشاگران ژاپنی  مقتدرانه پیروزی ارزشمندی بگیرد.

افزودن نظر

اخبار والیبال

لیگ ملت های والیبال؛ آرژانتین۱- ۳ ایران ؛ غنیمت بزرگ در توکیو

۸۸۵۲/۱۱/۲۱ ۱۰:۴۵

تیم ملی والیبال کشورمان بعد از بازی نزدیک با تیم برزیل امروز با آرژانتین بازی کرد و سه امتیاز شیرین از حریفش گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۲ لهستان؛ پیروزی حیثیتی و صدرنشینی

۸۲۳۱/۰۹/۰۷ ۱۸:۴۰

تیم ملی والیبال کشورمان در بازی حساس و مهم هفته سوم لیگ ملت ها تیم لهستان را در هم شکست .

لیگ ملت های والیبال؛ ایران۳- ۰ روسیه؛ روس ها هم تسلیم شدند

۶۹۸۹/۰۳/۲۸ ۱۸:۴۹

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت ها به مصاف روسیه رفتند و با برد قاطعانه همچنان در صدر جدول ماندند . 

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۰ کانادا؛ سه امتیاز شیرین از اولین پیروزی خانگی

۶۹۸۹/۰۳/۲۶ ۱۷:۳۵

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته سوم لیگ ملت های والیبال با تیم کانادا در ارومیه بازی می کند.

لیگ ملت های والیبال؛ ژاپن۰-۳ ایران ، پیروزی مقتدرانه

۶۹۸۹/۰۳/۲۱ ۱۳:۱۳

تیم ملی والیبال در آخرین بازی هفته دوم لیگ ملت های والیبال با برد مقتدرانه انتقام باخت سال گذشته را از ژاپن میزبان گرفت.

لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۳-۱ ایتالیا؛ رکوردشکنی ایران با پیروزی در اولین بازی

۵۷۴۶/۱۰/۰۳ ۱۳:۱۵

تیم ملی والیبال کشورمان در اولین بازی اش در هفته اول لیگ ملت های والیبال در چین تیم ملی ایتالیا را شکست داد.

لیگ ملت های والیبال؛ چین۰-۳ ایران؛ پیروزی بی دردسر مقابل میزبان

۵۱۲۵/۰۷/۱۲ ۱۵:۲۴

تیم ملی والببال کشورمان در دومین بازی اش در لیگ ملت های والیبال امروز با شاگردان تیم لوزانو در چین بازی دارد.

لیگ ملت های والیبال؛ برزیل ۳- ۲ ایران؛ برزیلی های خوش شانس

۴۵۰۴/۰۴/۲۸ ۱۰:۲۳

تیم ملی کشورمان در هفته دوم لیگ ملت های والیبال مقابل برزیل بازی کرد و در یک بازی نزدیک بازنده شد.

لیگ ملت های والیبال؛ ۱۴ بازیکن ایران در ژاپن با یک تغییر مشخص شد

۴۵۰۴/۰۴/۲۵ ۱۶:۳۸

سرمربی تیم ملی والیبال، ۱۴ بازیکن را برای هفته دوم رقابت های لیگ ملتها معرفی کرد.

لیست تیم ملی والیبال برای هفته اول لیگ ملت ها اعلام شد

۴۵۰۴/۰۴/۱۹ ۱۱:۱۹

با اعلام امیرخوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران اسامی ۱۴ بازیکن ایران برای دیدارهای هفته اول در کشور چین اعلام شد.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد