محمدی‌راد: ۲ هزار مشهدی به صورت هماهنگ فحش ناموس می‌دادند

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین می‌گویدتماشاگران مشهدی به صورت هماهنگ به تیمش فحش ناموس می‌دادند.

محمدی‌راد:  ۲ هزار مشهدی به صورت هماهنگ فحش ناموس می‌دادند

به گزارش طرفدار، رحمان محمدی راد، در خصوص پیروزی تیمش در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال ایران مقابل پیام مشهد اظهار کرد: اصلاً دوست ندارم در خصوص حواشی صحبت کنم اما باید از آبرو و حیثیت خودمان دفاع کنیم. آدم هایی که برای بردن این گونه برنامه ریزی می کنند آیا فکر نمی کنند که با این کار تمام مشهدی ها مورد قضاوت قرار می گیرند؟ وقتی دو هزار تماشاگر مشهدی به صورت هماهنگ به ناموس ما بی حرمتی می کنند آیا نباید به برنامه ریزی شده بودن این اتفاق شک کرد؟ مسئولینی که به گوش شنیدند و به چشم دیدند، آیا نباید با عوامل این اتفاق برخورد کنند؟ آقای محترم! بردن و باختن جزوی از ورزش است. شجاعت داشته باش و مثل مرد بباز. می دانستد از لحاظ فنی حریف تیم ما نمی شوند و می خواستند با نقشه و کلک پیروز شوند که خدا مکرشان را به خودشان برگرداند. اگر جای این کارها وقتشان را صرف برنامه ریزی روی تیم خودشان می کردند، حداقل در خانه می توانستند یک ست از ما بگیرند.

سرمربی شهرداری ورامین با اشاره به فحاشی صورت گرفته در سالن مهران مشهد مدعی شد: چه خوب است که در این خصوص منصفانه عمل کنیم. اگر یک صحنه از بازی ورامین مشابه اتفاقات به وجود آمده در این دیدار را برایم بیاورند از تمام تماشاگران مشهدی و تیم شان مقابل دوربین عذرخواهی خواهم کرد. در بازی ورامین تا زمانی که بازی به پایان رسید، مگر اتفاقی به وجود آمد؟ در جریان دیدار نخست که در ورامین برگزار شد، هیچ بی احترامی به تیم پیام صورت نگرفت.

محمدی راد ادامه داد: روز گذشته هواداران مشهدی بر سر تمرین تیم مان آمده و ایجاد مزاحمت کردند. خوشبختانه نقشه هواداران مشهدی عملی نشد و توانستیم در اینجا تمرین کنیم. برنامه ریزی خیلی خوبی صورت گرفته بود که نتوانیم در سالن مهران تمرین کنیم. فکر می کنم اتفاقی که در ورامین نیز رخ داد، نقشه ای بود که خود آقایان کشیده بودند، ولی چاه کن همیشه ته چاه است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی در محرومیت موسوی در این دیدارتأثیرگذار بوده است، گفت: در این زمینه اطلاعی ندارم.

سرمربی شهرداری ورامین در خصوص حواشی فراوان لیگ برتر والیبال عنوان کرد: موافق حواشی به وجود آمده در مشهد و ورامین نیستم، اما حاشیه اتفاق می افتد و به حرف هایی هم که در جریان بازی ها می زنند اعتراضی ندارم. تماشاگران مشهدی حق دارند چنین حرف هایی بزنند، چرا که احساس می کنند چنین حرف هایی در ورامین به آن ها زده شده است. آغازگر تمام حواشی در ورامین، موسوی و مدیرعامل پیام بود. وقتی مدیرعامل باشگاه پیام به بیست نفر از عوامل اجرایی یک باشگاه فحش ناموسی می دهد، مسلماً عوامل باشگاه نیز ساکت نخواهند ایستاد.

محمدی در پایان گفت: از مجموعه شهرداری ورامین بابت های حمایت هایشان در طول فصل تشکر می کنم. عوامل، کادر فنی و بازیکنان باشگاه در طول فصل وظایف شان را به طور کامل انجام دادند. مستحق پیروزی در هر دو دیدار نیمه نهایی، به خصوص در دیدار دوم بودیم و توانستیم در زمین تیم پیام را شکست دهیم.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

کولاکوویچ برای لیگ ملت‌های والیبال لیست داد

۴۵۰۴/۰۴/۱۱ ۱۴:۲۸

سرمربی تیم ملی والیبال لیست ۲۵ نفره تیم ایران را برای شرکت در لیگ ملت‌های والیبال اعلام کرد.

لیگ ملت های والیبال؛ تیم ملی خرداد ماه به چین می رود

۳۲۶۱/۱۰/۲۵ ۱۷:۰۴

کاروان تیم ملی والیبال ایران ۵ خردادماه تهران را به مقصد کشور چین ترک خواهد کرد.

شهنازی جانشین پیمان اکبری در سایپا شد

۲۰۱۹/۰۵/۲۲ ۱۴:۵۹

ناصر شهنازی به عنوان سرمربی جدید تیم والیبال سایپا برای فصل آینده لیگ‌برتر انتخاب شد.
 

سفر تیم ملی والیبال به دوبی برای دریافت روادید آمریکا

۲۰۱۹/۰۵/۲۲ ۱۱:۳۹

تیم ملی والیبال کشورمان برای گرفتن روادید آمریکا پنجشنبه یک روزه به دبی سفر می کند.
 

تمرینات اختصاصی شهرام محمودی در کنار ملی‌پوشان

۲۰۱۹/۰۵/۱۹ ۱۰:۴۶

شهرام محمودی بعد از تست های پزشکی سرانجام در اردوی تیم ملی والیبال حاضر شد تا تمریناتش را شروع کند.

پایان مرحله دوم اردوی تیم ملی والیبال دانشجویان برای یونیورسیاد ۲۰۱۹

۲۰۱۹/۰۵/۱۷ ۱۲:۰۹

دومین مرحله از اردوی انتخابی تیم ملی والیبال دانشجویان از ٢٠ تا ٢۶ اردیبهشت‌ماه با حضور ٣۴ نفر به میزبانی دانشگاه برگزار شد.

پورحسن: اردبیلی‌ها برای میزبانی لیگ ملت‌های والیبال پیشرفت خوبی داشتند

۲۰۱۹/۰۵/۱۵ ۱۴:۱۷

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: خوشبختانه شرایط اردبیل برای میزبانی رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال مناسب است.

جلسه هماهنگی میزبانی لیگ ملت‌های والیبال برگزار شد

۲۰۱۹/۰۵/۱۴ ۱۱:۰۱

جلسه هماهنگی میزبانی لیگ ملت‌های والیبال امروز در محل این فدراسیون و با حضور افشین داوری برگزار شد.

داوری: برای اعزام تیم ملی والیبال به آمریکا باید ۶۰۰ میلیون هزینه می کردیم- باید مثل ما کمک کنند

۲۰۱۹/۰۵/۱۱ ۱۴:۳۳

افشین داوری سرپرست فدراسیون در باره شرایط تیم ملی والیبال ، گرفتن ویزای آمریکا و مهمترین هدف ایران برای رسیدن به المپیک صحبت کرد.

برنامه بازی‌های تیم ملی والیبال در انتخابی المپیک - ۱۸ مرداد ایران - کوبا

۲۰۱۹/۰۵/۱۱ ۰۹:۳۹

برنامه‌ بازی‌های تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات انتخابی المپیک اعلام شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد