محمدی: امیدواریم کشتی‌ آزاد زودتر به روزهای اوجش برگردد- با جار و جنجال به کشتی آسیب نزنیم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: امیدواریم کشتی آزاد هر چه زودتر به روزهای اوجش برگردد؛ هر چند نیازمند ابزار و امکانات هستیم.

محمدی: امیدواریم کشتی‌ آزاد زودتر به روزهای اوجش برگردد- با جار و جنجال به کشتی آسیب نزنیم

به گزارش هوادار، غلامرضا محمدی درباره شرایط آزادکاران در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا در چین گفت: آخرین روزهای اردوی هشتم را سپری می کنیم و روز جمعه عازم چین هستیم. شرایط بچه ها، هم از نظر روحی و هم جسمی خوب است و از همه مهم تر در فضایی آرام کارمان را انجام دادیم. امیدورایم این موضوع بتواند به موفقیت تیم کمک کند.

وی ادامه داد: قهرمانی آسیا امسال با توجه به اینکه جز رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی است، سطح بالاتری خواهد داشت. بدون شک تمام مدعیان با تمام توانشان خواهند آمد و ما هم به عنوان مدعی کسب عنوان قهرمانی گام به این رقابت ها خواهیم گذاشت.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درخصوص حضور چهره های جوان در ترکیب تیم اعزامی عنوان کرد: از روز اول که کارمان را شروع کردیم سعی کردیم به حرف هایی که می زنیم عمل کنیم؛ حفظ باتجربه ها در کنار میدان دادن به جوانان. که می تواند به پیشرفت کشتی ما کمک کند.

محمدی افزود: ناچار هستیم به جوانان میدان دهیم و باتجربه ها را هم حفظ کنیم. جو خوبی در اردوها حاکم است؛ همین نفرات می توانند آینده کشتی ما را تضمین کنند که می توانند در کنار باتجربه ها چیزهای زیادی یاد بگیرند. امیدواریم کشتی آزاد هر چه زودتر به روزهای اوجش برگردد؛ هر چند نیازمند ابزار و امکانات هستیم و از همه مهم تر نیازمند زمان هستیم که بتوانیم به شرایط ایده آل در کشتی آزاد برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکانات در حد ورزش اول کشور هست؟ گفت: صادقانه نه، اما فدراسیون تمام تلاشش را می کند، اما مسئولان اگر از کشتی موفقیت در المپیک را می خواهند، وزارت ورزش و کمیته باید نگاه ویژه تری به این رشته داشته باشند. حمایت مالی می تواند برای پیشرفت موثر باشد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره نحوه انتخاب نفرات و انتقادت به این موضوع گفت: انتقادات همیشه بوده و هست؛ هر ترکیبی انتخاب شود مخالفان و موافقانی دارد، اما امیدوارم هر نقدی هم که صورت می گیرد سازنده باشد و با جار و جنجال به کشتی آسیب نزنیم.

محمدی تصریح کرد: مسیر انتخاب تیم ملی از تورنمنت روسیه و جام تختی، جام دانکلوف و جام جهانی و مسابقات امیدهای آسیا و شرایط اردویی بود. بعد از بررسی تمام جوانب تیم ۱۰ نفره انتخاب شد. هر کشتی گیری باید کاملا در اختیار کادر فنی باشد و اگر بخواهد ساز خود را بزند سنگ روی سنگ بند نمی شود. سعی کردیم در این مدت به همه موجودیت کشتی میدان بدهیم. هیچ وقت برای قهرمانی آسیا به صورت مجزا انتخابی برگزار نشده و با در نظر گرفتن تورنمنت های مختلف تیم را انتخاب کردیم.

وی درباره انتخاب رئیس فدراسیون کشتی گفت: کشتی ما اگر هر چه زودتر از بلاتکلیفی خارج شود می تواند با آرامش کار را دنبال کند؛ امیدوارم هر چه به صلاح کشتی است و هر کسی که می تواند به کشتی کمک کند مدیریت کشتی را در دست بگیرد. بنی تمیم هم در این مدت حمایت خوبی داشته است، اما امیدواریم کشتی هر چه زودتر به ثبات و آرامش برسد.

 رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا روزهای ۳ و ۴ و مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت ماه در شهر «شی آن» چین برگزار می شود.

افزودن نظر

اخبار کشتی

غلامرضا محمدی: از داخل فدراسیون منتظر زمین خوردن کشتی هستند-در جهانی هم شاید اتفاقات بدی بیفتد

۳۲۶۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۴۴

 

نشست خبری سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امروز در خانه کشتی برگزار شد.
 

 

علیرضا حیدری از انتخابات فدراسیون کشتی کنار کشید

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۱۹:۲۷

علیرضا حیدری نفر سوم کشتی آزاد المپیک از کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون کشتی انصراف داد.

درخواست خادم از مسئولان برای پروژه نیمه کاره رها شده کشتی جویبار

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۹:۲۷

رسول خادم از مسئولان درخواست کرد پروژه نیمه کاره سالن ۵ هزار نفره کشتی جویبار را به سرانجام برسانند و مانع هدر رفتن میلیاردها هزینه انجام شده شوند.

رفع خطر تعلیق کشتی ایران از مسابقات جهانی و المپیک- بازگرداندن مدال طلای یخکشی

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۰:۴۵

 سرپرست فدراسیون کشتى عصر امروز در راس هیأتی دیپلماتیک متشکل از دیپلمات هاى ایران در سوییس با نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانى کشتى دیدار و گفتگو کرد.

ادامه تمرینات تیم ملی کشتی آزاد برای جهانی از پنجشنبه

۲۶۴۰/۰۹/۰۸ ۱۲:۳۸

دوازدهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد روزهای ۳۰ خرداد تا ۱۱ تیرماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

توضیح فدراسیون درباره دیسکالیفه شدن ملی پوش ایران در زمان اهدای مدال

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۲۲:۴۶

در پایان اولین روز از مسابقات جام ساساری ایتالیا، محمد باقر یخکشى نماینده وزن ۶١ کیلوگرم موفق به کسب عنوان قهرمانى شد.
 

کشتی فرنگی جام تورلیخانوف؛ نجاتی و طاهری فینالیست شدند

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۱۷:۲۶

علیرضا نجاتی و رامین طاهری در اوزان ۶۰ و ۸۷ کیلوگرم به دیدار فینال رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف قزاقستان راه یافتندمحو./.

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی برگزار شد

۲۶۴۰/۰۸/۱۴ ۱۰:۵۲

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی دارنده مدال طلای سنگین وزن کشتی آزاد جهان عصر دیروز در امامزاده محمد کرج (مزار آن مرحوم) برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر استاد کهندل برگزار شد - مراسم ترحیم روز سه شنبه و در مسجد جامع شهرک غرب

۲۶۴۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۰

صبح امروز و از محل فدراسیون کشتی مراسم تشییع پیکر استاد حشمت اله کهندل برگزار شد.

جردن باروز: می خواهم شانسم را در MMA امتحان کنم

۲۶۴۰/۰۸/۰۳ ۰۹:۱۴

جردن باروز کشتی گیر آمریکایی و قهرمان المپیک و جهان گفت قصد دارد که یک بار شانس خود را در هنرهای رزمی MMA امتحان کند.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد