محمدی: امیدواریم کشتی‌ آزاد زودتر به روزهای اوجش برگردد- با جار و جنجال به کشتی آسیب نزنیم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: امیدواریم کشتی آزاد هر چه زودتر به روزهای اوجش برگردد؛ هر چند نیازمند ابزار و امکانات هستیم.

محمدی: امیدواریم کشتی‌ آزاد زودتر به روزهای اوجش برگردد- با جار و جنجال به کشتی آسیب نزنیم

به گزارش هوادار، غلامرضا محمدی درباره شرایط آزادکاران در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا در چین گفت: آخرین روزهای اردوی هشتم را سپری می کنیم و روز جمعه عازم چین هستیم. شرایط بچه ها، هم از نظر روحی و هم جسمی خوب است و از همه مهم تر در فضایی آرام کارمان را انجام دادیم. امیدورایم این موضوع بتواند به موفقیت تیم کمک کند.

وی ادامه داد: قهرمانی آسیا امسال با توجه به اینکه جز رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی است، سطح بالاتری خواهد داشت. بدون شک تمام مدعیان با تمام توانشان خواهند آمد و ما هم به عنوان مدعی کسب عنوان قهرمانی گام به این رقابت ها خواهیم گذاشت.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درخصوص حضور چهره های جوان در ترکیب تیم اعزامی عنوان کرد: از روز اول که کارمان را شروع کردیم سعی کردیم به حرف هایی که می زنیم عمل کنیم؛ حفظ باتجربه ها در کنار میدان دادن به جوانان. که می تواند به پیشرفت کشتی ما کمک کند.

محمدی افزود: ناچار هستیم به جوانان میدان دهیم و باتجربه ها را هم حفظ کنیم. جو خوبی در اردوها حاکم است؛ همین نفرات می توانند آینده کشتی ما را تضمین کنند که می توانند در کنار باتجربه ها چیزهای زیادی یاد بگیرند. امیدواریم کشتی آزاد هر چه زودتر به روزهای اوجش برگردد؛ هر چند نیازمند ابزار و امکانات هستیم و از همه مهم تر نیازمند زمان هستیم که بتوانیم به شرایط ایده آل در کشتی آزاد برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکانات در حد ورزش اول کشور هست؟ گفت: صادقانه نه، اما فدراسیون تمام تلاشش را می کند، اما مسئولان اگر از کشتی موفقیت در المپیک را می خواهند، وزارت ورزش و کمیته باید نگاه ویژه تری به این رشته داشته باشند. حمایت مالی می تواند برای پیشرفت موثر باشد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره نحوه انتخاب نفرات و انتقادت به این موضوع گفت: انتقادات همیشه بوده و هست؛ هر ترکیبی انتخاب شود مخالفان و موافقانی دارد، اما امیدوارم هر نقدی هم که صورت می گیرد سازنده باشد و با جار و جنجال به کشتی آسیب نزنیم.

محمدی تصریح کرد: مسیر انتخاب تیم ملی از تورنمنت روسیه و جام تختی، جام دانکلوف و جام جهانی و مسابقات امیدهای آسیا و شرایط اردویی بود. بعد از بررسی تمام جوانب تیم ۱۰ نفره انتخاب شد. هر کشتی گیری باید کاملا در اختیار کادر فنی باشد و اگر بخواهد ساز خود را بزند سنگ روی سنگ بند نمی شود. سعی کردیم در این مدت به همه موجودیت کشتی میدان بدهیم. هیچ وقت برای قهرمانی آسیا به صورت مجزا انتخابی برگزار نشده و با در نظر گرفتن تورنمنت های مختلف تیم را انتخاب کردیم.

وی درباره انتخاب رئیس فدراسیون کشتی گفت: کشتی ما اگر هر چه زودتر از بلاتکلیفی خارج شود می تواند با آرامش کار را دنبال کند؛ امیدوارم هر چه به صلاح کشتی است و هر کسی که می تواند به کشتی کمک کند مدیریت کشتی را در دست بگیرد. بنی تمیم هم در این مدت حمایت خوبی داشته است، اما امیدواریم کشتی هر چه زودتر به ثبات و آرامش برسد.

 رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا روزهای ۳ و ۴ و مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت ماه در شهر «شی آن» چین برگزار می شود.

افزودن نظر

اخبار کشتی

کشتی آزاد جوانان جام قهرمانان ترکیه؛ فیروزپور و عبداللهی طلایی شدند، در انتظار طلای دیگر

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۰۱:۳۱

محمدصادق فیروزپور و علیرضا عبداللهی به مدال طلای اوزان ۷۰ و ۹۲ کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام قهرمانان ترکیه رسیدند.

تمجید سایت المپیک ۲۰۲۰ از حسن یزدانی - او در یکی از قدرتمندترین مبارزات المپیک ریو قهرمان شد

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۶:۴۶

سایت بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به تمجید از عملکرد حسن یزدانی در المپیک ریو پرداخت.
 

مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا؛ تیم ملی کشتی آزاد امشب به چین می رود

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۶:۴۶

اعضای تیم ملی کشتی آزاد امشب (جمعه) برای حضور در رقابت های آسیایی راهی کشور چین می شوند.

بنی‌تمیم: وزارت ورزش نه روبه‌روی من است و نه حامی من- با امیر خادم ائتلاف نکرده‌ام

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۰:۵۶

سرپرست فدراسیون کشتی گفت: تا امروز هیچ ائتلافی بین من و امیررضا خادم نبوده، اما اینکه آینده چه خواهد شد، مشخص نیست.

کشتی آزاد جوانان جام قهرمانان ترکیه؛ فیروزپور و عبدالهی در فینال

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۶:۴۰

محمدصادق فیروزپور و علیرضا عبداللهی به دیدار فینال مسابقات چهار وزن نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام قهرمانان ترکیه راه یافتند.
 

احد پازاج در غم از دست دادن پسرش عزادار شد

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۳:۵۱

پسر سرمربی پیشین تیم ملی کشتی فرنگی در سانحه تصادف جانش را از دست داد.

۲۸۸ کشتی گیر در المپیک ۲۰۲۰ توکیو مبارزه می کنند

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۳:۴۴

۲۸۸ کشتی گیر در سه رشته کشتی آزاد، فرنگی و زنان در رقابت های کشتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به میدان می روند.
 

ریشه‌های اختلاف دیرینه رسول خادم و علیرضا دبیر

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۷:۱۰

اهالی کشتی می دانند رسول خادم و علیرضا دبیر دل خوشی از هم ندارند، اما خیلی ها نمی دانند این اختلاف از کجا آغاز شده است.

برنامه رقابت‌های کشتی المپیک ۲۰۲۰ اعلام شد

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۳:۲۵

برنامه رقابت های کشتی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو اعلام شد.

حمیدی: ایران همیشه مدعی اصلی قهرمانی در آسیا بوده- کشتی نیازمند توجه ویژه است

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۲:۴۱

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: اگر می خواهیم کشتی در المپیک انتظارات را برآورده کند نیازمند حمایت و توجه ویژه مسئولان ورزش کشور است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد