مدیراجرایی صنعت نفت: برای دریافت مجوز حرفه ای مشکل داریم اما مجوز ملی را می‌گیریم

هوادار گزارش می دهد، مدیر اجرایی باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت برای دریافت مجوز حرفه ای مشکلاتی دارد اما مانند هرسال مجوز ملی را دریافت می کنیم.

مدیراجرایی صنعت نفت: برای دریافت مجوز حرفه ای مشکل داریم اما مجوز ملی را می‌گیریم

سیدرسول موسوی در گفت‌وگو با فارس، درباره اقدامات باشگاه صنعت نفت آبادان برای کسب مجوز حرفه‌ای با توجه به اظهارات اخیر غلامرضا بهروان (مشاور سازمان لیگ) مبنی بر اینکه هیچ‌یک از باشگاه‌های لیگ برتر تاکنون این مجوزها را دریافت نکرده‌اند اظهار داشت: در این بازه زمانی با دو مجوز حرفه‌ای و ملی روبه‌رو هستیم. باشگاه صنعت نفت هر سال مجوز ملی را دریافت می‌کند و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد. البته برای دریافت مجوز حرفه‌ای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ایرادهایی وجود دارد که رفع این مسائل در برنامه‌های آتی ما قرار گرفته است. 

وی افزود: به صورت مثال یکی از مشکلات صنعت نفت برای دریافت مجوز حرفه‌ای بحث استادیوم ما است و اگر قرار است ورزشگاه تختی آبادان تأیید نشود، باید ورزشگاهی را در خرمشهر و اهواز به AFC معرفی کنیم. البته در بحث بدهی‌های مالی باشگاه هم مشکلاتی دارد.

مدیر اجرایی باشگاه صنعت نفت آبادان اضافه کرد: کل بدهی باشگاه صنعت نفت که سبب شده پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته شود، اندازه یک‌دهم بدهی تیم‌های بزرگ به خارجی‌ها نیست و مبلغ ناچیزی است. اقدام‌هایی هم برای پرداخت این بدهی‌ها انجام شده و فکر می‌کنم تا پیش از شروع لیگ برتر با پرداخت طلب خارجی‌ها پنجره نقل و انتقالاتی صنعت نفت باز خواهد شد. 

موسوی وی درباره اینکه سال گذشته باشگاه صنعت نفت به دلیل نقص برخی مدارک خود نتوانست مجوز حرفه‌ای دریافت کند، اضافه کرد: صنعت نفت در حال حاضر در بحث مدارک پرسنلی، پزشکی، برنامه توسعه‌ای آکادمی هیچ مشکلی ندارد و تیم‌های ما در سطح مناطق لیگ دسته اول کشور، لیگ برتر و لیگ استان فعالیت می‌کنند. این تیم‌ها هر سال مسابقات خود را انجام می‌دهند. 

وی افزود: در حال حاضر اسناد مدنظر AFC را ارسال کرده‌ایم. معمولاً اگر ایرادی در مدارک باشد با ارسال ایمیلی این موضوع را به باشگاه ها اطلاع می دهند اما تاکنون بحثی به ما اعلام نشده . باز هم تأکید می‌کنم مجوز ملی که طبق آن می‌توانیم بدون مشکل در لیگ برتر بازی کنیم را مانند هر سال دریافت خواهیم کرد. 

مدیر اجرایی باشگاه صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کنیم برای حضور در این رقابت‌ها با مشکلی مواجه خواهیم شد اما تا زمانی که چین اتفاقی رخ نداده باشد، نداشتن مجوز حرفه‌ای مشکلی برای ما جهت حضور در لیگ برتر ایجاد نمی کند. اقدامات اساسی را هم انجام داده‌ایم تنها در بحث استادیوم و برخی مطالبات مشکل داریم. 

موسوی خاطرنشان کرد: اقدام‌هایی صورت گرفته تا بدهی‌های داخلی و خارجی صنعت نفت قبل از شروع لیگ پرداخت شده و پس از آن پنجره نقل و انتقالاتی‌مان هم باز شود. در حال حاضر نمی‌توانیم قرارداد بازیکنان جذب شده خود را ثبت کنیم اما تا فرصتی که تا شروع لیگ وجود این موضوع رفع خواهد شد.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

امیری: درخواست رسیدگی به بخشیده شدن کارتم برای فینال آسیا شده است

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۱:۰۰

هوادار گزارش می دهد، هافبک تیم پرسپولیس گفت: برخی مواقع دفاع جور مهاجم را می کشد اما مهم برد پرسپولیس است.

حسینی: گل‌محمدی در حال آزمایش ترکیب فینال آسیا است/ ۳ امتیاز خوب گرفتیم

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۵۴

هوادار گزارش می دهد، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:سرمربی تیم در تلاش است که برای فینال آسیا ترکیب های مختلفی داشته باشد و این کار بسیار سختی است.

نوازی: پرسپولیس از اشتباهات ما به گل رسید/داور یک پنالتی مسلم برای ما نگرفت

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۵۲

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: پرسپولیس از اشتباهات ما به گل رسید ولی این مسائل پیش می‌‌آید.

پرسپولیس با ۳ گل برای همه مدعیان خط و نشان کشید!

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۴۹

هوادار گزارش می دهد، پرسپولیس، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران با ۳ گل برابر شهرخودرو برای تمامی مدعیان قهرمانی خط و نشان کشید.

گل‌محمدی: قضاوت کرمانشاهی خوب بود/چمن آزادی عمر خودش را کرده است/این روند باید تا فینال ادامه داشته باشد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۴۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:یکی از فاکتورهایی که باعث شد بازی امشب بازی خوبی از آب در بیاید قضاوت آقای کرمانشاهی و تسلط او روی صحنه ها بود.

لحظه به لحظه با خوشحالی گل کاپیتان سرخپوشان برابر شهرخودرو

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۳۶

هوادار گزارش می دهد، سیدجلال حسینی کاپیتان تمام نشدنی پرسپولیس یکی از ۳ گل تیمش برابر شهرخودرو را به ثمر رساند.

ترکیب شهرخودرو مقابل پرسپولیس مشخص شد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۵۱

هوادار گزارش می دهد، ترکیب اصلی تیم شهرخودرو برای دیدار با پرسپولیس اعلام شد.

مرفاوی: فکری نفر اول و تصمیم گیرنده نهایی مسائل فنی است/بعید می دانم زمین شهرقدس کیفیت خوبی داشته باشد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۴۹

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم فوتبال استقلال گفت: در راس کادر فنی تیم ما فکری حضور دارد و اگر جایی لازم باشد با او همفکری می شود ولی تصمیم نهایی را سرمربی تیم می گیرد.

تارتار: استقلال مدعی قهرمانی است ولی برای برد به زمین می رویم/ فکری را به نقطه جوش رساندند که آن حرف ها را زد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۴۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: برای بازی فردا تاکتیک های خوبی را در نظر گرفتیم و اگر اشتباهی نداشته باشیم می توانیم برنده بازی باشیم.

ترکیب پرسپولیس مقابل شهرخودرو مشخص شد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۴۶

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل شهرخودرو اعلام شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد