مربی اسماعیل‌پور: او مجبور شد عکس آسیب‌دیدگی دستش را منتشر کند- کادرفنی بهتر می‌تواند در مورد رضا یزدانی صحبت کند

مربی سازنده کشتی مازندران گفت: مردم سراغ مسعود اسماعیل‌پور را می‌گرفتند که چرا کشتی نمی‌گیرد، او مجبور شد عکس دستش را منتشر کند، حالا یک سری از آقایان طلبکار شده‌اند.

مربی اسماعیل‌پور: او مجبور شد عکس آسیب‌دیدگی دستش را منتشر کند- کادرفنی بهتر می‌تواند در مورد رضا یزدانی صحبت کند

به گزارش هوادار، محمود اسماعیل پور  در مورد وضعیت آسیب دیدگی پسرش اظهار داشت: مسعود بعد از اینکه از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شد و دید چاره ای غیر از جراحی ندارد این کار را انجام داد، اما زمانی که دوباره تمرین را شروع کرد دستش بدتر شد، بعد از آن کسی سراغ مسعود نیامد. مسعود شاید در کشتی عددی نبوده اما عمر و زندگی اش را در این رشته گذاشته و سال ها ملی پوش بوده، وضع مالی اش آنچنان نیست که جدا از هزینه زندگی بتواند هزینه های سنگین جراحی را تامین کند، خصوصا اینکه هزینه جراحی چند برابر شده است.

وی ادامه داد: فدراسیون کشتی در جریان وضعیت دست مسعود بود، اما یک سری آقایان مسئول بعد از آنکه او به اصرار دوستانش، عکس دست آسیب دیده اش را منتشر کرد، از این کار ناراحت شدند. دلیل این کار هم این بود که کشتی دوستان مازندرانی سراغ مسعود اسماعیل پور را می گرفتند که چرا کشتی نمی گیرد، بعد او مجبور شد از آسیب دیدگی شدید دستش بگوید که اجازه کشتی گرفتن را به او نمی دهد. حالا یک سری از آقایان طلبکار شده اند.

مربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد در خصوص اینکه "آیا مسعود اسماعیل پور قصد بازگشت به کشتی بعد از بهبود دستش را دارد؟" تصریح کرد: نمی دانم. او اول باید دستش را عمل کند و بعد باید دید چقدر بهبود زمان می برد. همه چیز به جراحی بستگی دارد. من نمی گویم در همه موارد فدراسیون باید پیگیر باشد، اما مسعود دو مدال جهانی دارد، درحالیکه کشتی ما اینهمه مدعی و کشتی گیر فوق العاده داشته که همه مدعیان و مدال داران جهانی و المپیک عصر خود را شکست داده اند اما حتی یک برنز جهانی هم نگرفته اند، کسانی مثل قدرت پورکریمی که قهرمان خیلی بزرگی بود، درهرصورت ما باید حامی قهرمانان مان باشیم.

مربی سازنده کشتی گیران شاخصی چون مهدی حاجی زاده، رضا یزدانی، مسعود اسماعیل پور و ... در مورد بازگشت دوباره رضا یزدانی به تیم ملی نیز گفت: رضا قرار است در آسیایی کشتی بگیرد. او در چند اردوی اخیر در تمرینات تیم ملی حضور داشت و کادرفنی تیم ملی بهتر می توانند در مورد آمادگی اش صحبت کنند. امیدوارم کشتی ما در هر ۱۰ وزن آسیایی صاحب مدال طلا شود و رکوردی تاریخی را در چین به خود اختصاص دهد.

افزودن نظر

اخبار کشتی

غلامرضا محمدی: از داخل فدراسیون منتظر زمین خوردن کشتی هستند-در جهانی هم شاید اتفاقات بدی بیفتد

۳۲۶۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۴۴

 

نشست خبری سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امروز در خانه کشتی برگزار شد.
 

 

علیرضا حیدری از انتخابات فدراسیون کشتی کنار کشید

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۱۹:۲۷

علیرضا حیدری نفر سوم کشتی آزاد المپیک از کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون کشتی انصراف داد.

ادامه تمرینات تیم ملی کشتی آزاد برای جهانی از پنجشنبه

۲۶۴۰/۰۹/۰۸ ۱۲:۳۸

دوازدهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد روزهای ۳۰ خرداد تا ۱۱ تیرماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

توضیح فدراسیون درباره دیسکالیفه شدن ملی پوش ایران در زمان اهدای مدال

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۲۲:۴۶

در پایان اولین روز از مسابقات جام ساساری ایتالیا، محمد باقر یخکشى نماینده وزن ۶١ کیلوگرم موفق به کسب عنوان قهرمانى شد.
 

کشتی فرنگی جام تورلیخانوف؛ نجاتی و طاهری فینالیست شدند

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۱۷:۲۶

علیرضا نجاتی و رامین طاهری در اوزان ۶۰ و ۸۷ کیلوگرم به دیدار فینال رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف قزاقستان راه یافتندمحو./.

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی برگزار شد

۲۶۴۰/۰۸/۱۴ ۱۰:۵۲

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی دارنده مدال طلای سنگین وزن کشتی آزاد جهان عصر دیروز در امامزاده محمد کرج (مزار آن مرحوم) برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر استاد کهندل برگزار شد - مراسم ترحیم روز سه شنبه و در مسجد جامع شهرک غرب

۲۶۴۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۰

صبح امروز و از محل فدراسیون کشتی مراسم تشییع پیکر استاد حشمت اله کهندل برگزار شد.

جردن باروز: می خواهم شانسم را در MMA امتحان کنم

۲۶۴۰/۰۸/۰۳ ۰۹:۱۴

جردن باروز کشتی گیر آمریکایی و قهرمان المپیک و جهان گفت قصد دارد که یک بار شانس خود را در هنرهای رزمی MMA امتحان کند.
 

جام تورلیخانوف قزاقستان؛ لیست فرنگی کاران اعزامی اعلام شد

۲۶۴۰/۰۷/۳۰ ۰۹:۲۴

تیم منتخب کشتی فرنگی کشورمان در راستای برنامه های آماده سازی خود برای شرکت در رقابت های جهانی قزاقستان و گزینشی المپیک، روزهای ۴ و ۵ خردادماه در رقابت های بین المللی جام تورلیخانوف قزاقستان شرکت...

حسین‌خانی: زانویم قفل کرده- هنوز معلوم نیست در انتخابی کشتی بگیرم

۲۰۱۹/۰۶/۱۷ ۱۷:۱۸

دارنده مدال برنز سال ۲۰۱۶ کشتی آزاد جهان گفت: هنوز معلوم نیست که بتوانم در انتخابی کشتی بگیرم یا نه، اما هر اتفاقی که رخ دهد تابع نظر کادرفنی تیم ملی هستم.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد