مربی جودو: از فدراسیون انتقاد کردم، از دخترم در مسابقات انتقام گرفتند

مربی سعید ملایی گفت: ۲۰ روز پیش با یک خبرگزاری مصاحبه کردم و از عملکرد فدراسیون انتقاد کردم که گویا این انتقاد باب میل فدراسیون نبوده و آنها با این کار از دختر خردسالم انتقام گرفتند.

مربی جودو: از فدراسیون انتقاد کردم، از دخترم در مسابقات انتقام گرفتند

به گزارش هوادار، مهرداد حسن زاده در پاسخ به این سؤال که ماجرای حذف دختر شما از مسابقات المپیاد استعدادیابی جودو که به میزبانی یزد برگزار شد چه بود، گفت: مسابقات المپیاد آینده سازان جودو در حالی به میزبانی یزد پیگیری می شود که نازنین حسن زاده دختر بنده در رده نونهالان برای حضور در این رقابت ها راهی یزد شد. او در انتخابی تهران در وزن ۴۴ کیلوگرم شرکت کرده بود و در مجموع از استان تهران تنها ۴ جودوکار در بخش نونهالان به یزد اعزام شده بود. متأسفانه اتفاقاتی در این رقابت ها رخ داد که دختر بنده اجازه مسابقه دادن را پیدا نکرد.

وی در ادامه صحبت های خود عنوان کرد: آقایان ادعا می کنند در این رقابت ها هیأت تهران، نازنین زهرا حسن زاده را در وزن ۴۰ کیلوگرم به میزبان مسابقات اعلام کرده است. وزن کشی روز چهارشنبه برگزار می شود و همانجا با وزن کشی دخترم مخالفت می شود. آنها مدعی می شوند که اسم وی در ۴۰ کیلوگرم معرفی شده و اجازه وزن کشی به دخترم داده نمی شود. با وساطت بلوطی رئیس هیأت جودوی تهران به دخترم اجازه وزن کشی داده می شود اما ۱۱ شب زمانی که قرعه کشی انجام می شود، اسم دختر من از لیست کنار گذاشته می شود.

مربی سعید مولایی در پاسخ به این سؤال که دلیل اینکه اسم دختر شما از لیست قرعه کشی حذف می شود چه بوده، گفت: آن طور که دوستان مدعی شدند اعلام کرده اند از تهران باید دستور داده شود تا اسم نازنین زهرا حسن زاده در لیست قرعه کشی اضافه شود. دلایل عجیبی مطرح می کنند که اصلا قابل قبول نیست.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اعلام نکردند چه کسی باید از تهران مجوز این کار را بدهد، افزود: واقعیت این است بلوطی ظاهرا با عمادی سرپرست فدراسیون جودو تماس می گیرد اما او حاضر به پاسخگویی نمی شود. بنده نیز با سرپرست فدراسیون جودو تماس گرفته ام اما او جوابگو نبود. به سرپرست فدراسیون پیامک دادم که این حرکت ناجوانمردانه است. به همین دلیل بلافاصله بعد از اذان صبح با هواپیما راهی یزد شدم، زمانی که به محل برگزاری مسابقات رسیدم، دخترم در سالن در حال گریه کردن بود و هیچ کسی حاضر به جوابگویی نبود، البته محمدیان نایب رئیس بانوان هم اعلام کرد کسی اینجا به حرف من گوش نمی دهد. حالا من نمی دانم که این حرف ها صحت دارد یا خیر، در هر صورت با توجه به اتفاقاتی که رخ داده بود و با شرایط روحی که دخترم شد ناچار شدم بلافاصله به تهران بازگردم.

رئیس سابق انجمن جودوی دانشگاه آزاد در ادامه صحبت های خود خاطرنشان کرد: ۱۳ دوره مسابقات بین المللی برگزار کرده ام و می دانم وارد کردن اسم کسی به لیست مسابقات کار سختی نیست، حتی بدتر از این در جودو شاهد بوده ام که یک نفر را با کلی اضافه وزن در وزن پایین ثبت نام کردند، حالا که دختر من می خواسته در وزن خودش آن هم به صورت قانونی شرکت کند، اجازه این کار را به او ندادند. کار دختر من غیرقانونی نبوده و اشتباه فردی بوده که این موضوع قانونا قابل حل بوده، اما نخواستند که این کار را انجام دهند.

مربی سعید مولایی در پاسخ به این سؤال که چه دلیلی دارد که اجازه مبارزه کردن به دختر شما را در این مسابقات نداند، گفت: به هر حال ۲۰ روز پیش با یک خبرگزاری مصاحبه کردم و از عملکرد فدراسیون انتقاد کردم که گویا این انتقاد باب میل فدراسیون نبوده و آنها با این کار از دختر خردسالم انتقام گرفتند.

 

 

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

تکواندو قهرمانی جهان؛ سروش احمدی نقره گرفت، پایان کار بدون طلا

۳۲۶۱/۱۱/۰۱ ۲۰:۲۲

سروش احمدی در  وزن ۶۳- کیلوگرم در فینال مسابقات قهرمانی جهان تکواندو با شکست مقابل نماینده چین به مدال نقره رسید.

تکواندو قهرمانی جهان؛ صعود سروش احمدی به نیمه نهایی ، حذف برخورداری و کیمیا همتی

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۲۰:۲۶

سروش احمدی با شکست دادن حریف آذربایجانی برای صعود به نیمه نهایی تکواندو قهرمانی جهان مجوز گرفت اما مهران برخورداری و دختر ایرانی حذف شده های ایران در روز  چهارم شدند.

تکواندو قهرمانی جهان؛ حذف بخشی در راند طلایی، پریسا جوادی و کیانی کنار رفتند

۳۲۶۱/۱۰/۲۹ ۱۹:۳۸

امیرمحمد بخشی تکواندوکار وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان در راند طلایی به حریف اسپانیایی باخت ،پریسا جوادی هم در یکقدمی مدال حذف شد.
 

تکواندو قهرمانی جهان ؛ باخت برخورداری به حریف آلمانی ، کیمیا همتی در یک هشتم نهایی

۲۶۴۰/۰۸/۰۹ ۱۸:۴۷

مهران برخورداری تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم کشورمان برابر هوگوپوش با تجربه آلمانی که در رنک ۱۱ جهان قرار دارد نتیجه را اگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
 

تکواندو قهرمانی جهان؛ شروع پریسا جوادی، ناهید کیانی و بخشی با پیروزی

۲۶۴۰/۰۸/۰۸ ۱۳:۱۲

روز سوم مسابقات تکواندو قهرمانی جهان با پیروزی و صعود دو دختر ایرانی و امیرمحمد بخشی در منچستر انگلیس همراه شد.

تکواندو قهرمانی جهان؛ هادی پور به نیمه نهایی رفت

۲۶۴۰/۰۸/۰۷ ۱۹:۴۱

آرمین هادی پور در دومین روز مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ تکواندو با پیروزی در سالن "آرنا" منچستر شروع کرد و با شکست دادن رقبایش به نیمه نهایی صعود کرد.
 

یوسف کرمی: بازیکنان ما از نظر فنی و بدنی فوق‌العاده ایراد داشتند- دوست نداشتم تکواندو به این روز بیفتد

۲۰۱۹/۰۵/۲۰ ۱۳:۰۵

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو گفت: خیلی مواقع دوست داشتم از تکواندو ایران دفاع کنم اما بچه‌های ما از لحاظ بدنی و فنی فوق‌العاده ایراد داشتند.
 

ویزای تکواندوکاران هندی‌‌‌ هم صادر نشد- فقط دو نفر از شاگردان معتمد به منچستر رفتند

۲۰۱۹/۰۵/۱۹ ۱۴:۲۷

بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در حالی به میزبانی کشور انگلیس در حالی پیگیری است که ۱۴ نفر از هوگوپوشان هندی شانس حضور در این رقابت‌ها را از دست دادند.

تکواندو قهرمانی جهان؛ حذف آخرین دختر ایرانی، پایان کار تیم دختران با یک نقره

۲۰۱۹/۰۵/۱۹ ۱۴:۰۷

یلدا ولی‌نژاد تکواندوکار وزن ۶۲- کیلوگرم کشورمان با قبول شکست برابر نماینده برزیل از دور رقابت ها کنار رفت.

لیگ کاراته سری آ؛ کاتای تیمی مردان به برنز رسید

۲۰۱۹/۰۵/۱۹ ۱۱:۰۵

کاتای تیمی مردان کشورمان با پیروزی مقابل تیم صربستان صاحب مدال برنز لیگ سری آ ترکیه شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد