مربی جودو: از فدراسیون انتقاد کردم، از دخترم در مسابقات انتقام گرفتند

مربی سعید ملایی گفت: ۲۰ روز پیش با یک خبرگزاری مصاحبه کردم و از عملکرد فدراسیون انتقاد کردم که گویا این انتقاد باب میل فدراسیون نبوده و آنها با این کار از دختر خردسالم انتقام گرفتند.

مربی جودو: از فدراسیون انتقاد کردم، از دخترم در مسابقات انتقام گرفتند

به گزارش هوادار، مهرداد حسن زاده در پاسخ به این سؤال که ماجرای حذف دختر شما از مسابقات المپیاد استعدادیابی جودو که به میزبانی یزد برگزار شد چه بود، گفت: مسابقات المپیاد آینده سازان جودو در حالی به میزبانی یزد پیگیری می شود که نازنین حسن زاده دختر بنده در رده نونهالان برای حضور در این رقابت ها راهی یزد شد. او در انتخابی تهران در وزن ۴۴ کیلوگرم شرکت کرده بود و در مجموع از استان تهران تنها ۴ جودوکار در بخش نونهالان به یزد اعزام شده بود. متأسفانه اتفاقاتی در این رقابت ها رخ داد که دختر بنده اجازه مسابقه دادن را پیدا نکرد.

وی در ادامه صحبت های خود عنوان کرد: آقایان ادعا می کنند در این رقابت ها هیأت تهران، نازنین زهرا حسن زاده را در وزن ۴۰ کیلوگرم به میزبان مسابقات اعلام کرده است. وزن کشی روز چهارشنبه برگزار می شود و همانجا با وزن کشی دخترم مخالفت می شود. آنها مدعی می شوند که اسم وی در ۴۰ کیلوگرم معرفی شده و اجازه وزن کشی به دخترم داده نمی شود. با وساطت بلوطی رئیس هیأت جودوی تهران به دخترم اجازه وزن کشی داده می شود اما ۱۱ شب زمانی که قرعه کشی انجام می شود، اسم دختر من از لیست کنار گذاشته می شود.

مربی سعید مولایی در پاسخ به این سؤال که دلیل اینکه اسم دختر شما از لیست قرعه کشی حذف می شود چه بوده، گفت: آن طور که دوستان مدعی شدند اعلام کرده اند از تهران باید دستور داده شود تا اسم نازنین زهرا حسن زاده در لیست قرعه کشی اضافه شود. دلایل عجیبی مطرح می کنند که اصلا قابل قبول نیست.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اعلام نکردند چه کسی باید از تهران مجوز این کار را بدهد، افزود: واقعیت این است بلوطی ظاهرا با عمادی سرپرست فدراسیون جودو تماس می گیرد اما او حاضر به پاسخگویی نمی شود. بنده نیز با سرپرست فدراسیون جودو تماس گرفته ام اما او جوابگو نبود. به سرپرست فدراسیون پیامک دادم که این حرکت ناجوانمردانه است. به همین دلیل بلافاصله بعد از اذان صبح با هواپیما راهی یزد شدم، زمانی که به محل برگزاری مسابقات رسیدم، دخترم در سالن در حال گریه کردن بود و هیچ کسی حاضر به جوابگویی نبود، البته محمدیان نایب رئیس بانوان هم اعلام کرد کسی اینجا به حرف من گوش نمی دهد. حالا من نمی دانم که این حرف ها صحت دارد یا خیر، در هر صورت با توجه به اتفاقاتی که رخ داده بود و با شرایط روحی که دخترم شد ناچار شدم بلافاصله به تهران بازگردم.

رئیس سابق انجمن جودوی دانشگاه آزاد در ادامه صحبت های خود خاطرنشان کرد: ۱۳ دوره مسابقات بین المللی برگزار کرده ام و می دانم وارد کردن اسم کسی به لیست مسابقات کار سختی نیست، حتی بدتر از این در جودو شاهد بوده ام که یک نفر را با کلی اضافه وزن در وزن پایین ثبت نام کردند، حالا که دختر من می خواسته در وزن خودش آن هم به صورت قانونی شرکت کند، اجازه این کار را به او ندادند. کار دختر من غیرقانونی نبوده و اشتباه فردی بوده که این موضوع قانونا قابل حل بوده، اما نخواستند که این کار را انجام دهند.

مربی سعید مولایی در پاسخ به این سؤال که چه دلیلی دارد که اجازه مبارزه کردن به دختر شما را در این مسابقات نداند، گفت: به هر حال ۲۰ روز پیش با یک خبرگزاری مصاحبه کردم و از عملکرد فدراسیون انتقاد کردم که گویا این انتقاد باب میل فدراسیون نبوده و آنها با این کار از دختر خردسالم انتقام گرفتند.

 

 

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

لیگ جهانی کاراته ؛ تیم کومیته مردان قهرمان شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۷:۵۱

تیم کومیته مردان ایران با یک مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز در لیگ جهانی امارات گرفت و روی سکوی قهرمانی رفت
 

لیگ جهانی کاراته ؛ علی فداکار فینالیست شد، سه ایرانی در رده بندی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۰۱:۰۹

علی فداکار به دیدار فینال وزن منهای ۸۴ کیلوکرم لیگ جهانی امارات رسید و ۳ کاراته کا هم به دیدار رده بندی راه یافتند.

قرعه کشی لیگ جهانی کاراته انجام شد- مبارزه ایرانی ها از فردا

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۲۱:۵۱

دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۱۹ امروز قرعه کشی شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

انتخابی تیم‌ملی تکواندو دانشجویان؛ نفرات برتر معرفی شدند

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۰۱:۰۵

با پایان مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو دانشجویان پسر در بخش کیوروگی نفرات برتر مشخص و معرفی شدند.

ترکیب تیم های ایرانی در جام باشگاه‌های تکواندو آسیا

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۲۲:۵۷

ترکیب تیم های لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین ۳ نماینده ایران در نهمین دوره تکواتدو جام باشگاه های آسیا مشخص شد.

رنکینگ جهانی جودو؛ ملایی و دنیا آقایی بالاتر از همه ایرانی ها

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۵:۲۲

سعید ملایی و دنیا آقایی در رنکینگ جهانی جودو بهترین جایگاه را در بین ملی پوشان ایرانی دارند. .

ترکیب تکواندوکاران دختران و پسران برای جام فجر بسته شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۰:۳۴

از سوی سازمان تیم های ملی، اسامی مردان و زنان هوگوپوش تیم منتخب ایران برای حضور در مسابقات بین المللی جام فجر ۲۰۱۹ اعلام شد.

گرند اسلم جودو؛ ملایی برنز گرفت

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۲۲:۵۱

سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در پاریس به مدال برنز گرفت.

جودوی گرند اسلم؛ ملایی باخت تا با رژیم اشغالگر قدس مبارزه نکند

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۲۰:۴۳

سعید ملایی برای صعود به نیمه نهایی به مصاف «رسولان موسایف» با رنکینگ ۲۰۹ دنیا از قزاقستان رفت اما مقابل این جودوکار ایپون شد.

گرنداسلم جودو؛ بریمانلو به قهرمان المپیک باخت و حذف شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۲۲:۵۷

ملی پوش جودوی ایران در وزن ۷۳- کیلوگرم با باخت مقابل حریف سرشناس ایتالیایی از گرنداسلم پاریس حذف شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد