مرحله دوم گرندپری ۲۰۱۸ ؛ هادی‌پور و کاظمی حریفان خود را شناختند

قرعه کشی مبارزات وزن ۵۸- کیلوگرم در مرحله دوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۸ انجام و آرمین هادی‌پور و محمد کاظمی نمایندگان ایران در روز دوم این رقابت‌ها حریفان خود را شناختند.

مرحله دوم گرندپری ۲۰۱۸ ؛ هادی‌پور و کاظمی حریفان خود را شناختند

به گزارش هوادار، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸ در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از امروز (جمعه - ۱۹ مردادماه) با حضور ۲۵۶ تکواندوکار از ۵۸ کشور در شهر "مسکو" روسیه آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

فردا (شنبه - ۲۰ مردادماه) و در روز دوم پیکارهای اوزان ۵۸- کیلوگرم گروه مردان و ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم گروه زنان پیگیری می شود که آرمین هادی پور و محمد کاظمی در وزن ۵۸- کیلوگرم نمایندگان کشورمان هستند.

پس از انجام وزن کشی تکواندوکاران، قرعه کشی این اوزان انجام شد و بر همین اساس آرمین هادی پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان ابتدا به مصاف «آنتونیو فلکسا» از ایتالیا قهرمان نوجوانان اروپا ۲۰۱۳، دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۴ و ۹ مدال تورنمنت می رود. در ادامه نیز با برنده دیدار تونس و یونان مبارزه می کند.

محمد کاظمی دیگر نماینده کشورمان در این وزن و در آن سوی جدول نیز در اولین دیدار برابر «روی براگانکا» از پرتغال نایب قهرمان بازی های یونیورسیاد ۲۰۱۷ و ۲۰۱۵، قهرمان اروپا ۲۰۱۶ و ۲۰۱۴، دارنده مدال طلای قهرمانی اروپا ۲۰۱۵، نایب قهرمان جهان ۲۰۱۱ و ... قرار می گیرد و در صورت برتری باید با برنده دیدار بلغارستان و مولداوی دیدار کند.هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی است.

گفتنی است؛ این رقابت ها G۴ می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.

 

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

جام وحدت و دوستی کاراته؛ نفرات برتر ۳ وزن کومیته و کاتای انفرادی مشخص شدند

۱۳۹۷/۰۵/۲۷ ۲۳:۱۱

دومین روز از مسابقات بین المللی کاراته جام وحدت و دوستی امروز در ۳ وزن کومیته جوانان و بزرگسالان و کاتای انفرادی بزرگسالان پیگیری شد تا نفرات برتر مشخص شوند.

بازی های آسیایی ؛ وزن کشی مسابقات ووشو برگزار شد

۱۳۹۷/۰۵/۲۷ ۱۸:۴۱

مراسم وزن کشی رقابت های ووشوی بازی های آسیایی برگزار شد و تمامی سانداکاران ایران سر وزن بودند.

ملی پوش کاراته: می‌خواهم از عنوان قهرمانی‌ام در بازی های آسیایی دفاع کنم

۱۳۹۷/۰۵/۲۷ ۱۷:۲۵

عضو تیم ملی کاراته گفت: در دوره قبل توانستم مدال طلا کسب کنم و انگیزه زیادی دارم که در سومین حضورم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنم.

بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸؛ تکواندوکاران ایران حریفان خود را شناختند

۱۳۹۷/۰۵/۲۶ ۲۰:۲۳

مراسم قرعه کشی رقابت های تکواندو در هجدهمین دوره بازی های آسیایی برگزار شد و بر اساس آن تکواندوکاران کشورمان رقبای خود را شناختند.

باقرزاده: به کسب مدال سابر اطمینان داریم

۱۳۹۷/۰۵/۲۶ ۱۴:۴۴

رئیس فدراسیون شمشیربازی که به همراه قهرمانان این رشته به تماشای بازی هندبال ایران و قطر نشسته بود از کسب مدال تیم اسلحه سابر ابراز اطمینان کرد.

علی نژاد نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند

۱۳۹۷/۰۵/۲۶ ۱۴:۳۶

«مهدی علی نژاد» برای سومین دوره متوالی به عنوان نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا انتخاب شد.

انتخابی کاتای تیمی مردان؛ تیم اراک به جهانی اسپانیا می رود

۱۳۹۷/۰۵/۲۵ ۲۳:۲۸

کاتای تیمی مردان اراک در پایان پیکارهای انتخابی برای مسابقات جهانی ۲۰۱۸ مادرید اسپانیا انتخاب شد.

انتخابی تیم‌ملی کاتا؛ شهرجردی مسافر مسابقات جهانی شد

۱۳۹۷/۰۵/۲۵ ۱۳:۱۷

ابوالفضل شهرجردی با برتری در سه دور کاتا و با مجموع امتیاز به عنوان یکی از اعضای تیم ملی کاراته راهی مسابقات جهانی ۲۰۱۸ مادرید می شود.

تمرین جودوکاران اعزامی به بازی های آسیایی در رامسر

۱۳۹۷/۰۵/۲۳ ۱۲:۱۴

تمرینات آماده سازی اردونشینان تیم ملی جودو بزرگسالان اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا، از امروز در رامسر به مدت یک هفته آغاز شد.

بعد از مسابقه انتخابی درون اردویی- سه تکواندوکار بازی‌های المپیک جوانان مشخص شدند

۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۹:۰۳

با برگزاری مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی تکواندو دختران ترکیب تیم ملی اعزامی به المپیک جوانان آرژانتین مشخص شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد