مسئول روابط بین‌الملل پرسپولیس: برای آل‌کثیر لایحه خوبی نوشتیم/ باشگاه نمی‌خواهد ITC‌ خلیل زاده صادر شود

هوادار گزارش می دهد، مسئول روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد پرونده آل‌کثیر یک کار گروهی انجام دادیم و لایحه خوبی نوشته شد.

مسئول روابط بین‌الملل پرسپولیس: برای آل‌کثیر لایحه خوبی نوشتیم/ باشگاه نمی‌خواهد ITC‌ خلیل زاده صادر شود

به گزارش هوادار، امیر علی حسینی در مورد آخرین وضعیت پرونده باشگاه النصر عربستان و حکمی که چندروز پیش صادر شد اظهار داشت: بله، رای قبلی که صادر شد النصر شکایت داشت. در خواستی ارائه کرد. طرفین دعوا مدارک می فرستند. برای باشگاه فرستاده شده، لایحه نوشته شده و بایدببنیم قدم بعدی النصر در AFC چیست.

وی در مورد اینکه چه زمانی قرار است رای استیناف صادر شود، گفت: هنوز مکاتبه ای برای ما نیامده و جوابیه‌ای از ما نخواسته‌اند.

حسینی در مورد پرونده عیسی آل‌کثیر اظهار داشت: یک کار گروهی انجام دادیم و لایحه خوبی نوشته شد. مستندات و شهادتنامه را فرستادیم. درخواست کردیم جلسه استماع برگزار شود. به امید خدا پنجشنبه بعدی این جلسه برگزار می‌شود.

مسئول روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود آل کثیر با عذرخواهی کند بخشیده می‌شود، عنوان کرد: او به هیچ وجه قصدی نداشته که توهین به گروه خاصی شود ولی گفته که هدفم از این کار اشاعه عشق و تقسیم شادی در مهیج ترین لحظات زندگیم با کسی که خیلی دوستش دارم، بوده ولی اگر کسی در یک جای دنیا به نحوی از این موضوع ناراحت است، از ناراحتی او ناراحتم و عذرخواهی می‌کنم.

وی در مورد پرونده تجدید نظر وحید امیری گفت: چون ارتباط مستقیم با AFC نداریم، درخواست خودمان را به فدراسیون فوتبال فرستادیم و از آنجا به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده است. نامه‌ای بعد از آن در خصوص امیری و پهلوان آمد. قصد داریم نامه بعدی را هم بنویسیم. روال اینگونه است که چنانچه مواردی نسبت به بازی هست را تا دو ساعت فرصت دارید فرم اعتراض را پر کنید اما آن موقع این کار توسط اعضای کادرفنی انجام نشده است.

حسینی در خصوص ماجرای استوکس عنوان کرد: موضوع او در فدراسیون فوتبال طرح دعوا شده، اگر از واحد حقوقی سوال کنید حتما حتما توضیح کامل می‌دهند من در حد بضاعت خودم بگویم یک بندی در قراردادش بوده که چنانچه اختلافی به وجود بیاید ابتدا فدراسیون فوتبال ایران حکمیت دارد و اگر به نتیجه نرسید باید به فیفا برود. ولی فکر می‌کنم باشگاه قصد این را دارد که در فیفا هم طرح دعوا کند.

وی در مورد صدور ITC‌شجاع خلیلی زاده گفت: درخواستی از باشگاه الریان داشتم که درخواست TPO‌ کرده بودند که برای ITC مورد استفاده قرار می‌گیرد. فدراسیون فوتبال قطر از فدراسیون فوتبال ما استعلام گرفته و درخواست ITC کرده، فعلا صادر نشده و بستگی به تصمیم مدیریت دارد که به احتمال زیاد می‌خواهد علیه باشگاه قطری طرح دعوا کند. به احتمال زیاد باشگاه با طرف قطری مخالفت کند و ITC‌صادر نشود.

حسینی ادامه داد: اگر اختلافی بین بازیکن و باشگاه به وجود بیاید اینطور نیست که بازیکن تا آخر عمرش نتواند بازی کند. احتمال از قاعدهITC موقت استفاده می‌شود و او بازی می‌کند ولی به خاطر مخالفت ما پرونده‌ای در فیفا باز می‌شود و مستندات می‌خواهند.

وی در مورد اینکه خلیل زاده با استناد به دوماه نگرفتن حقوق فسخ کرده است، گفت: حقیقتا از قرارداد او اطلاعی ندارم و کارهای حقوقی آن را انجام نمی‌دهم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

امیری: درخواست رسیدگی به بخشیده شدن کارتم برای فینال آسیا شده است

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۱:۰۰

هوادار گزارش می دهد، هافبک تیم پرسپولیس گفت: برخی مواقع دفاع جور مهاجم را می کشد اما مهم برد پرسپولیس است.

حسینی: گل‌محمدی در حال آزمایش ترکیب فینال آسیا است/ ۳ امتیاز خوب گرفتیم

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۵۴

هوادار گزارش می دهد، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:سرمربی تیم در تلاش است که برای فینال آسیا ترکیب های مختلفی داشته باشد و این کار بسیار سختی است.

نوازی: پرسپولیس از اشتباهات ما به گل رسید/داور یک پنالتی مسلم برای ما نگرفت

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۵۲

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: پرسپولیس از اشتباهات ما به گل رسید ولی این مسائل پیش می‌‌آید.

پرسپولیس با ۳ گل برای همه مدعیان خط و نشان کشید!

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۴۹

هوادار گزارش می دهد، پرسپولیس، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران با ۳ گل برابر شهرخودرو برای تمامی مدعیان قهرمانی خط و نشان کشید.

گل‌محمدی: قضاوت کرمانشاهی خوب بود/چمن آزادی عمر خودش را کرده است/این روند باید تا فینال ادامه داشته باشد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۴۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:یکی از فاکتورهایی که باعث شد بازی امشب بازی خوبی از آب در بیاید قضاوت آقای کرمانشاهی و تسلط او روی صحنه ها بود.

لحظه به لحظه با خوشحالی گل کاپیتان سرخپوشان برابر شهرخودرو

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۳۶

هوادار گزارش می دهد، سیدجلال حسینی کاپیتان تمام نشدنی پرسپولیس یکی از ۳ گل تیمش برابر شهرخودرو را به ثمر رساند.

ترکیب شهرخودرو مقابل پرسپولیس مشخص شد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۵۱

هوادار گزارش می دهد، ترکیب اصلی تیم شهرخودرو برای دیدار با پرسپولیس اعلام شد.

مرفاوی: فکری نفر اول و تصمیم گیرنده نهایی مسائل فنی است/بعید می دانم زمین شهرقدس کیفیت خوبی داشته باشد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۴۹

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم فوتبال استقلال گفت: در راس کادر فنی تیم ما فکری حضور دارد و اگر جایی لازم باشد با او همفکری می شود ولی تصمیم نهایی را سرمربی تیم می گیرد.

تارتار: استقلال مدعی قهرمانی است ولی برای برد به زمین می رویم/ فکری را به نقطه جوش رساندند که آن حرف ها را زد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۴۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: برای بازی فردا تاکتیک های خوبی را در نظر گرفتیم و اگر اشتباهی نداشته باشیم می توانیم برنده بازی باشیم.

ترکیب پرسپولیس مقابل شهرخودرو مشخص شد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۴۶

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل شهرخودرو اعلام شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد