مسابقات بین‌المللی تکواندو نوجوانان؛ رقبای دختران و پسران ایرانی معرفی شدند

پس از پایان قرعه‌کشی مسابقات بین‌المللی تکواندوی ترکیه، نوجوانان دختر و پسر ایران حریفان خود را برای فردا (دوشنبه) ۲۳ بهمن شناختند.

مسابقات بین‌المللی تکواندو نوجوانان؛ رقبای دختران و پسران ایرانی معرفی شدند

به گزارش هوادار، مسابقات بین المللی تکواندو نوجوانان از امروز (یکشنبه) ۲۲ بهمن به میزبانی ترکیه آغاز شده است و به مدت چهار روز در ترکیه پیگیری می شود. تیم های ملی تکواندو نوجوانان دختر و پسر ایران هم که با تصمیم کادر فنی و برای حضوری قدرتمند در مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸، در تورنمنت بین المللی ترکیه (G۱) شرکت کرده اند، با پایان مراسم قرعه کشی رقبای خود را شناختند و فردا دوشنبه به روی شیاپ چانگ می روند.

مبارزات نوجوانان پسر فردا (دوشنبه - ۲۳ بهمن ماه) و طی یک روز برگزار می شود و پیکارهای گروه دختران نیز در ۵ وزن نخست فردا و در ۵ وزن پایانی روز سه شنبه (۲۴ بهمن ماه) پیگیری خواهد شد. پس از قرعه کشی این دوره از رقابت ها نیز حریفان نمایندگان ایران به شرح زیر اعلام شدند:

* گروه پسران

حسین لطفی هوگوپوش وزن ۴۵- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده آذربایجان خواهد رفت. لطفی در صورت برتری با تکواندوکار کشور میزبان مبارزه می کند.

آرین آرش در وزن ۴۸- کیلوگرم ابتدا باید تکواندوکار قزاقستان دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا نونهالان ۲۰۱۵ را از پیش رو بردارد و در ادامه به مصاف نماینده ترکیه برود.

امیر ولی پور نماینده وزن ۵۱- کیلوگرم در نخستین گام رو در روی نماینده ترکیه قرار می گیرد و پس از آن نیز در صورت پیروزی دیگر نماینده میزبان را پیش رو دارد.

ابوالفضل حاتمیان در وزن ۵۵- کیلوگرم ابتدا با هوگوپوش ترکیه مبارزه می کند و پس از آن نیز باید به مصاف برنده اوکراین و ترکیه برود. امیرسینا بختیاری دیگر نماینده ایران در این وزن، در آن سوی جدول ابتدا با هوگوپوش قزاق پیکار خواهد کرد و در صورت پیروزی تکواندوکار ترکیه را پیش رو دارد.

محمداحسان مهاجری هوگوپوش وزن ۵۹- کیلوگرم در دور نخست تکواندوکار ترکیه را در پیش دارد که در صورت پیروزی با برنده دیدار قزاقستان و ترکیه مبارزه می کنند. حامد اصغری دیگر نماینده کشورمان در این وزن، ابتدا به مصاف هوگوپوش نماینده میزبان(ترکیه) می رود و در صورت برتری باید با برنده ترکیه و آذربایجان مبارزه کند.

عرفان مرادی در وزن ۶۳- کیلوگرم ابتدا با برنده ترکیه و بلغارستان مبارزه میکند. علیرضا یعقوب تبار در گام نخست باید به مصاف برنده پیکار قزاقستان و ترکیه مبارزه کند.

محمدمهدی عمادی تکواندوکار وزن ۶۸- کیلوگرم ابتدا رو در روی نماینده میزبان قرار میگیرد و پس از آن باید به مصاف نماینده قزاقستان برود. اشکان زحمتکشان دیگر نماینده این وزن در اولین مبارزه باید نماینده نروژ را شکست دهد و پس از آن به مصاف هوگوپوش ترکیه می رود.

امیرحسن بهرآبادی نیز در وزن ۷۳- کیلوگرم در نخستین گام باید با برنده ترکیه و بلژیک مبارزه کند.

اما محمدعلی خسروی هوگوپوش وزن ۷۸- کیلوگرم ایران در اولین پیکار رو در روی تکواندوکار ترکیه قرار می گیرد. در آن سوی جدول محمد خانی ابتدا به مصاف نماینده میزبان می رود و پس از آن باید هوگوپوش یونان را شکست دهد.

آخرین نماسنده ایران در بخش پسران نیما مهرعلی است که ابتدا، در وزن ۷۸+ کیلوگرم با نماینده میزبان مبارزه می کند و پس از آن باید برنده ترکیه و یونان را از پیش رو بردارد.

* گروه دختران

در اولین مسابقه مریم حاج علیزاده هوگوپوش وزن ۴۲- کیلوگرم در نخستین گام به مصاف تکواندوکار ترکیه می رود و در صورت پیروزی نیز باید با دیگر نماینده میزبان مبارزه کند. مبینا کلی وند دیگر نماینده کشورمان در این وزن و در آن سوی جدول رو در روی هوگوپوش ترکیه قرار می گیرد.

مهلا مومن زاده در وزن ۴۴- کیلوگرم در اولین پیکار باید با نماینده ترکیه مبارزه کند و اگر پیروز شود، باید به مصاف برنده دیدار اتریش و ترکیه برود.

غزل سلطانی در وزن ۴۶- کیلوگرم در نخستین دیدار با نماینده میزبان مبارزه خواهد کرد. زهرا علیزاده دیگر نماینده ایران در این وزن و در آن سوی جدول ابتدا باید با هوگوپوش میزبان دیدار کند.

مریم ملکوتی خواه هوگوپوش وزن ۴۹- کیلوگرم کشورمان ابتدا رو در روی برنده دیدار تونس و ترکیه قرار می گیرد.

نرگس میرنورالهی در وزن ۵۲- کیلوگرم در نخستین گام با نماینده ترکیه مبارزه می کند و پس از آن به مصاف تکواندوکار تونسی خواهد رفت. فاطمه جعفریدیگر نماینده این وزن و در آن سوی جدول ابتدا رو در روی هوگوپوش میزبان قرار می گیرد.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

لیگ جهانی کاراته؛ یک نقره و ۵ برنز به ایرانی ها رسید

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۶:۱۴

کاراته کاهای ایران در دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در امارات به یک مدال نقره و ۵ مدال برنز دست یافتند.

لیگ جهانی کاراته؛ کاتای تیمی مردان پنجم شد

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۳:۵۷

کاتای تیمی مردان ایران در مکان پنجم لیگ جهانی کاراته وان امارات قرار گرفت.

دومین مرحله لیگ جهانی ؛ حمیده عباسعلی، آسیابری و میرزایی برنز گرفتند

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۲:۲۷

حمیده عباسعلی کاراته کا سنگین وزن ایران به همراه امیررضا میرزایی و علی اصغر آسیابری مدال برنز لیگ جهانی امارات را مال خود کردند.

لیگ جهانی کاراته؛ مبارزه دو دختر ایرانی فردا برای برنز

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۲۱:۴۰

عباسعلی و آقایی ۲ نماینده کشورمان در وزن به اضافه ۶۸ کیلوگرم فردا برای کسب مقام سوم به روی تاتامی می روند.

لیگ جهانی کاراته؛ شانس مجدد برای شهرجردی، فردا مبارزه برای برنز

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۵۴

نماینده کاتای کشورمان فردا برای کسب مدال برنز به روی تاتامی می رود.

لیگ جهانی کاراته؛ شانس مجدد برای شهرجردی، فردا مبارزه برای برنز

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۰۰

نماینده کاتای کشورمان فردا برای کسب مدال برنز به روی تاتامی می رود.

لیگ جهانی کاراته وان دوبی؛ ملی پوش ایرانی فینالیست شد 

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۴:۳۴

علی فداکار نماینده وزن منهای ۸۴ کاراته ایران در دومین مرحله لیگ جهانی با پیروزی مقابل تمامی حریفان خود با شایستگی به فینال این وزن راه یافت.

اعزام تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان به رقابت های گرنداسلم

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۱:۴۵

تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان برای شرکت در رقابت های گرنداسلم با هفت ورزشکار فروردین ماه به ترکیه اعزام می شود.
 

دومین مرحله لیگ جهانی کاراته‌وان؛ ملی پوش ایرانی راهی بیمارستان شد(عکس)

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۰۲:۳۷

سعید احمدی کاراته کا ایرانی حاضر در دومین مرحله لیگ جهانی در پای فینال مقابل نماینده فرانسه مصدوم و راهی بیمارستان شد.

لیگ‌جهانی کاراته وان دوبی؛ چهار برنز در انتظار باقری، میرزایی، آسیابری و کاتای تیمی

۱۳۹۶/۱۱/۲۷ ۲۰:۱۱

در پایان اولین روز از دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۱۸ که در دبی امارات در حال پیگیری است، سه کاراته کای کشورمان برای مدال برنز به مصاف حریفان خواهند رفت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد