مسابقات گرنداِسلم تکواندو؛ مردانی به نیمه نهایی رفت

سجاد مردانی هوگوپوش وزن ۸۰ کیلوگرم کشورمان در دومین مبارزه برابر رادیک ایسائف، آذربایجانی قرار گرفت و با غلبه بر او راهی مرحله نیمه نهایی شد.

مسابقات گرنداِسلم تکواندو؛ مردانی به نیمه نهایی رفت

به گزارش هوادار، نخستین دوره مسابقات "گرند اِسلم" تکواندو با حضور بهترین های تکواندو جهان در دو گروه زنان و مردان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین برگزار می شود.

این رقابت ها به صورت سری انجام می شود؛ سری سوم از ساعت ۰۳:۳۰ بامداد امروز (شنبه) در اوزان ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۴۹- کیلوگرم زنان در حال برگزاری است که سجاد مردانی و ناهید کیانی به عنوان هوگوپوشان ایرانی رو در روی حریفانشان قرار می گیرند.

سجاد مردانی در دومین دیدار به مصاف «رادیک ایسائف» آذربایجانی قهرمان بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶، دارنده مدال طلای قهرمانی جهانی ۲۰۱۵ و برنز ۲۰۱۳ رفت و در پایان دیداری حساس و با نتیجه ۱۱ بر ۹ به برتری رسید.
نماینده سنگین وزن کشورمان در اولین دیدار رو در روی «سئونگ هوآن لی» کره ای نایب قهرمان بازی های یونیورسیاد ۲۰۱۷ قرار گرفت و با نتیجه ۱۲ بر ۱۱ موفق شد این هوگوپوش را شکست دهد.
سجاد در ادامه «رمان کوزنتسو» روس دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷،طلا و نقره مسابقات گرندپری ۲۰۱۷، برنز فینال گرندپری ۲۰۱۶ و نایب قهرمانی اروپا ۲۰۱۶ را پیش رو دارد.
همچنین ناهید کیانی تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم کشورمان در دومین مبارزه برابر قهرمان جهان ۲۰۱۷ به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

گفتنی است؛ به قهرمان این رقابت ها ۷۰ هزار دلار (۴۹ هزار دلار برای بازیکن و ۲۱ هزار برای مربی)، نایب قهرمان ۲۰ هزار دلار (۱۴ هزار برای بازیکن و ۶ هزار برای مربی) و نفر سوم ۵ هزار دلار (۳۵۰۰ دلار برای بازیکن و ۱۵۰۰ دلار مربی) پاداش تعلق می گیرد.
 

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

تکواندو جام باشگاه‌های آسیا؛ طلایی‌های روز نخست معرفی شدند

۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ۲۰:۰۸

نخستین روز از هشتمین دوره مسابقات بین المللی جام باشگاه های آسیا امروز (دوشنبه – ۳ اردیبهشت ماه) برگزار و سکونشینان اوزان ۵۴-، ۶۳-، ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم مشخص و معرفی شدند.

نفرات اعزامی به قهرمانی آسیا شنبه مشخص می‌شود- تیم ملی تکواندو به نخستین مرحله گرندپری نمی رود

۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ۱۹:۳۰

با اعلام خبر از سوی فدراسیون تکواندو، تیم ملی کشورمان در نخستین مرحله مسابقات گرندپری ۲۰۱۸ شرکت نخواهند کرد.

تکواندو جام باشگاه‌های آسیا قرعه کشی شد- مبارزه هوگوپوشان از فردا در کرج

۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۲۲:۰۳

هشتمین دوره مسابقات بین المللی جام باشگاه های آسیا از فردا دوشنبه به میزبانی استان البرز و در سالن "انقلاب" شهر کرج آغاز می شود.

تکواندو جام فجر ؛ ایرانی ها روی سکو رفتند، البرزی‌ها قهرمان شدند

۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۲۰:۰۸

در پایان بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر، تیم البرز با کسب ۶۷ امتیاز توانست بر سکوی قهرمانی قدیمی ترین تورنمنت آسیا قرار بگیرد.

جام فجر تکواندو؛ برترین های روز نخست معرفی شدند

۱۳۹۷/۰۲/۰۱ ۲۰:۳۴

در پایان مسابقات روز نخست تورنمنت بین المللی جام فجر تکواندو، نفرات برتر چهار وزن ۵۴-، ۶۳-، ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم معرفی شدند.

ایتالیا؛ میزبان نخستین مرحله مسابقات گرندپری تکواندو در سال ۲۰۱۸

۱۳۹۷/۰۱/۲۹ ۱۰:۲۳

نخستین مرحله مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸، خردادماه و به میزبانی رم ایتالیا برگزار خواهد شد.

خرداد ماه، مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا به میزبانی ویتنام

۱۳۹۷/۰۱/۲۸ ۱۰:۲۷

مسابقات قهرمانی آسیا در سه بخش کیوروگی، پومسه و پاراتکواندو خردادماه و به میزبانی "هوشیمینه" ویتنام برگزار می شود.

موافقت کمیته برون مرزی فدراسیون کاراته با ۴ اعزام و برگزاری یک مسابقه

۱۳۹۷/۰۱/۲۷ ۱۹:۵۳

کمیته برون مرزی فدراسیون کاراته با اعزام ۴ سبک به رقابت های بین المللی و برگزاری یک مسابقه در کشورمان موافقت کرد.

تکواندو جام فجر و جام باشگاه‌های آسیا از روز اول اردیبهشت

۱۳۹۷/۰۱/۲۷ ۱۹:۰۳

هشتمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا از روز دوشنبه (۳ اردیبهشت ماه) به مدت دو روز به میزبانی هیات تکواندو استان البرز و در سالن "انقلاب" شهر کرج برگزار خواهد شد.

برای افزایش شانس حضور در بازی‌های المپیک- ۱۱ آگوست روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی شد

۱۳۹۷/۰۱/۲۶ ۱۳:۲۴

فدراسیون جهانی ووشو در ادامه اقدامات خود به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد