مشتاقی: وزارت ورزش باید زودتر زمان انتخابات فدراسیون کشتی را مشخص کند- نباید از بنا انتظار شق‌القمر داشت

عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: مردم توقع بالایی از تیم محمد بنا دارند، او هم باید بتواند روی تیمش تمرکز کند اما مسئله اصلی این است که نباید توقع معجزه از بنا و نه از هیچ مربی دیگری در دنیا را داشت.

مشتاقی: وزارت ورزش باید زودتر زمان انتخابات فدراسیون کشتی را مشخص کند- نباید از بنا انتظار شق‌القمر داشت

به گزارش هوادار، بهرام مشتاقی با تاکید بر اینکه بلاتکلیفی فدراسیون روی عملکرد تیم‌های ملی تاثیرگذار خواهد بود، اظهار داشت: انتخابات باید هر چه سریع‌تر برگزار شود چون قطعا این وضعیت روی کار تیم ملی تاثیر می‌گذارد. بلاتکلیفی بد است و همین گرفتاری‌ها را به بار می‌آورد. من می‌خواهم از وزارت ورزش خواهش کنم که هر چه سریع‌تر زمینه برگزاری انتخابات را فراهم کند، اگر هم قرار است با همین سرپرست تا جهانی و یا حتی المپیک تعامل داشته باشند، این را اعلام کنند تا همه بدانند وضعیت به چه شکل است. اینکه هر روز بگویند ۳۰ روز دیگر، ۴۰ روز دیگر، اصلا چیز خوبی نیست. درست مثل اینکه آدم پولی طلب داشته باشد و دائما وعده آینده را بدهند، آدم به این شکل جان به لب خواهد شد.

وی با اشاره به کار سخت تیم ملی فرنگی در مسابقات جهانی پیش رو، تصریح کرد: جهانی امسال سخت است چون باید سهمیه المپیک هم بگیریم. مردم توقع بالایی از تیم محمد بنا دارند، بنا هم باید بتواند روی تیمش تمرکز کند اما مسئله اصلی این است که نباید توقع معجزه از بنا و نه از هیچ مربی دیگری در دنیا داشت. درهر صورت مسابقات قهرمانی آسیا تمام شد و ما متوجه شدیم تیم‌مان در چه وضعیتی است. در برخی اوزان پایین آنطور که باید و شاید خوب عمل نکردیم اما قرار است در جهانی قزاقستان سهمیه المپیک بگیریم و این کار واقعا سخت است.

مشتاقی با اشاره به اینکه نمی‌شود منتظر خلق نتیجه لندن در توکیو بود، گفت: کادرفنی تیم ملی نمی‌تواند شق‌القمر بکند. باید این موضوع را خیلی شفاف به دوستداران کشتی گفت که وضعیت امروز کشتی فرنگی ما با المپیک لندن خیلی فرق می‌کند. قوانین کشتی تغییر کرده، اوزان المپیکی به جای ۸، ۶ وزن شده‌اند. تیم ما هم دستخوش تغییرات زیادی شده و باتجربه‌ترین کشتی‌گیر ما سعید عبدولی است و باقی نفرات جوان هستند، البته نه جوان ۲۰ ساله، اما به هرحال تجربه‌ حضور در میادین جهانی و المپیک آنها خیلی کمتر از تیم قبلی است. محمد بنا که نمی‌تواند روی تشک برود، این کشتی‌گیران هستند که باید کشتی بگیرند.

این پیشکسوت کشتی فرنگی تاکید کرد: باید ابتدا وضعیت فدراسیون کشتی ما مشخص شود. درست است هر چیزی که می‌خواهیم در اردو هست ولی وزارت ورزش اگر قرار است کار با همین سرپرست جلو برود، باید این را اعلام کند تا خیال همه راحت شود و بتوانند به کارها رسیدگی کنند. اینکه دائم وعده ۳۰ روز دیگر و ۴۰ روز دیگر را بدهند قطعا مشکل‌ساز می‌شود.

افزودن نظر

اخبار کشتی

غلامرضا محمدی: از داخل فدراسیون منتظر زمین خوردن کشتی هستند-در جهانی هم شاید اتفاقات بدی بیفتد

۳۲۶۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۴۴

 

نشست خبری سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امروز در خانه کشتی برگزار شد.
 

 

علیرضا حیدری از انتخابات فدراسیون کشتی کنار کشید

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۱۹:۲۷

علیرضا حیدری نفر سوم کشتی آزاد المپیک از کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون کشتی انصراف داد.

درخواست خادم از مسئولان برای پروژه نیمه کاره رها شده کشتی جویبار

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۹:۲۷

رسول خادم از مسئولان درخواست کرد پروژه نیمه کاره سالن ۵ هزار نفره کشتی جویبار را به سرانجام برسانند و مانع هدر رفتن میلیاردها هزینه انجام شده شوند.

رفع خطر تعلیق کشتی ایران از مسابقات جهانی و المپیک- بازگرداندن مدال طلای یخکشی

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۰:۴۵

 سرپرست فدراسیون کشتى عصر امروز در راس هیأتی دیپلماتیک متشکل از دیپلمات هاى ایران در سوییس با نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانى کشتى دیدار و گفتگو کرد.

ادامه تمرینات تیم ملی کشتی آزاد برای جهانی از پنجشنبه

۲۶۴۰/۰۹/۰۸ ۱۲:۳۸

دوازدهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد روزهای ۳۰ خرداد تا ۱۱ تیرماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

توضیح فدراسیون درباره دیسکالیفه شدن ملی پوش ایران در زمان اهدای مدال

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۲۲:۴۶

در پایان اولین روز از مسابقات جام ساساری ایتالیا، محمد باقر یخکشى نماینده وزن ۶١ کیلوگرم موفق به کسب عنوان قهرمانى شد.
 

کشتی فرنگی جام تورلیخانوف؛ نجاتی و طاهری فینالیست شدند

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۱۷:۲۶

علیرضا نجاتی و رامین طاهری در اوزان ۶۰ و ۸۷ کیلوگرم به دیدار فینال رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف قزاقستان راه یافتندمحو./.

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی برگزار شد

۲۶۴۰/۰۸/۱۴ ۱۰:۵۲

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی دارنده مدال طلای سنگین وزن کشتی آزاد جهان عصر دیروز در امامزاده محمد کرج (مزار آن مرحوم) برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر استاد کهندل برگزار شد - مراسم ترحیم روز سه شنبه و در مسجد جامع شهرک غرب

۲۶۴۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۰

صبح امروز و از محل فدراسیون کشتی مراسم تشییع پیکر استاد حشمت اله کهندل برگزار شد.

جردن باروز: می خواهم شانسم را در MMA امتحان کنم

۲۶۴۰/۰۸/۰۳ ۰۹:۱۴

جردن باروز کشتی گیر آمریکایی و قهرمان المپیک و جهان گفت قصد دارد که یک بار شانس خود را در هنرهای رزمی MMA امتحان کند.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد