عکس قهرمانان واقعی باید در سالن مسابقات نصب شود

مظاهری: بدبختی جامعه بوکس افراد بی رزومه هستند

پرافتخارترین بوکسور سنگین‌ وزن کشورمان گفت: بدبختی جامعه بوکس افرادی هستند که هیچ کارنامه‌ و هیچ رزومه‌ای در دوران قهرمانی و مربیگری ندارند و مدام برای همه چیز اظهارنظر می‌کنند.

مظاهری: بدبختی جامعه بوکس افراد بی رزومه هستند

به گزارش هوادار، مسابقات بوکس بزرگسالان قهرمانی کشور از روز شنبه هفته آینده به میزبانی خوزستان برگزار خواهد شد و نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

علی مظاهری در پاسخ به این سوال که مسابقات بوکس بزرگسالان قهرمانی کشور از روز شنبه آغاز خواهد شد آیا شما به عنوان عضو کمیته فنی به این رقابت ها دعوت شده اید یا خیر، گفت: تا به این لحظه هیچ ابلاغی به دست من نرسیده و هیچ کسی من را به این رقابت ها دعوت نکرده است. تنها از خبرهایی که در رسانه ها منتشر شده مطلع شدم که عضو کمیته فنی هستم، اما به صورت رسمی کسی چیزی نگفته است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون به شما برای حضور در این رقابت ها ابلاغیه ای ارسال نکرده است، گفت: فدراسیون هنوز خبری در این رابطه به بنده نداده و هیچکسی به عنوان مسئول ما را به این مسابقات دعوت نکرده است شاید اکبر احدی سرمربی تیم ملی ابلاغیه ای ارسال شده است اما بنده هنوز به این مسابقات دعوت نشده ام و نمی دانم عضو کمیته فنی هستم یا خیر.

مربی تیم ملی بوکس در پاسخ به این سوال که شنیده شده ما دلخوری از فدراسیون دارید و به همین دلیل به کرمانشاه رفته اید آیا این موضع صحت دارد یا خیر، عنوان کرد: من قهر نکرده ام یک مقدار خسته ام و مشکلی با کسی ندارم به کرمانشاه آمده ام کنار خانواده ام باشم و همین جا نیز تمریناتم را می کنم. بنده جزء کادر فنی هستم اما هنوز ۱۰۰ درصد تصمیم نگرفته ام که در کنار تیم ملی باشم یا نباشم.من در کنار بوکس ایران هستم اگر کمکی باشد قطعاً برای بوکس کشورم قدم برمی دارم به هر حال من جزء خانواده بوکس هستم.

دارنده نشان برنز بازی های آسیایی در ادامه صحبت های خود، خاطرنشان کرد: من دوست دارم افراد صالح کنار بوکس ایران باشند، افرادی که عملکرد خوبی از خود در این رشته دارند و با رزومه هستند، نه اینکه افرادی کنار بوکس باشند که فقط حرف می زنند، منظور من فدراسیون نیست. منظور من افرادی است که بدون رزومه هستند و فقط می آیند و در مورد بوکس حرف می زنند. بدبختی جامعه ما این است افرادی که ررزومه دارند سر به زیر هستند، اما بعضی ها که هیچ کارنامه ای ندارند و هیچ رزومه ای در دوران قهرمانی و مربیگری ندارند، مدام برای همه چیز اظهارنظر می کنند.

مظاهری در پاسخ به این سوال که چرا بزرگان بوکس ایران برای کمک به این رشته پا پیش نمی گذارند، عنوان کرد: سوال خوبی پرسیدید مهمترین موضوع این است که افراد بدون رزومه و کارنامه می آیند در مورد بوکس اظهارنظر می کنند و بزرگان بوکس کشورمان هم وقتی چنین آدم هایی را  در اطراف بوکس می بینند خود را کنار می کشند.به هر حال پیشکسوتان و قهرمانان بزرگ کشورمان دوست ندارند با آنهایی که هیچ رزومه ای ندارند همدم شوند. مشکل اصلی ما  این است که ما قهرمانان بزرگی داریم که فدراسیون به آنها بها نمی دهد.

مربی تیم ملی بوکس در پاسخ به این سوال که فدراسیون چه کاری باید انجام بدهد و پیشنهاد شما چیست، عنوان کرد: برای جذب مخاطبان باید ما از قهرمانان بزرگی مثل صمدی، کاظمی، ورزیده، روزبهانی، دلاوری، ستارپور، سلوکی، قاسمی پور و ... از بزرگان بوکس دعوت کند تا در این مسابقات حضور داشته باشند ما قهرمانان بزرگی در المپیک و بازی های آسیایی داشته ایم که نمی توان نام تک تک آنها را بیاورم. باید برای تبلیغ هر چه بیشتر بوکس عکس این قهرمانان بزرگ را در شهر و سالن مسابقات بزنیم، همه باید بدانند که قهرمانان بزرگ و واقعی بوکس چه کسانی هستند. فدراسیون باید به این قهرمانان بها بدهد تا همه قهرمانان واقعی این رشته را بشناسند. باید حرمت این نفرات نگه داشته شود.

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

شطرنج انفرادی قهرمانی آسیا؛ هم امتیازی مقصودلو و فیروزجا با صدرنشینان آسیا

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۲۰:۰۴

با پایان دور سوم رقابت های انفرادی قهرمانی آسیا، پرهام مقصودلو و علیرضا فیروز جا هم امتیاز با صدرنشینان شدند.

بوکس قهرمانی کشور ؛ قهرمانی خوزستان بعد از ۲۲ سال

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۹:۳۳

رقابت های بوکس قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی پس از پنج شب، با قهرمانی تیم خوزستان به پایان رسید.

شنای قهرمانی جهان؛ رقابت سخت غلامپور فردا در ۵۰ متر آزاد

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۷:۱۲

در سومین روز از مسابقات شنا مسافت کوتاه قهرمانی جهان فردا پنجشنبه سینا غلامپور نماینده شنای ایران در ماده ۵۰ متر آزاد با حریفان قدرتمند خود به رقابت خواهد پرداخت.

تنیس فیوچرز ؛ نداف در بین ۸ نفر برتر

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۶:۴۰

نماینده کشورمان در مسابقات بین المللی تنیس فیوچرز موفق به حضور در بین ۸ تنیسور برتر جدول اصلی بازیها شد.

واترپلوئیست‌ ها برای اردو و مسابقه به کره جنوبی رفتند

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۱:۳۳

با دعوت فدراسیون کره جنوبی، تیم ملی واترپلوی ایران برای برگزاری اردو مشترک و چند دیدار دوستانه روزگذشته(سه شنبه) راهی این کشور شد.

بودجه ۳ میلیاردی کمیته به فدراسیون‌ها واریز می‌شود

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۰:۱۶

کمیته ملی المپیک در تلاش است تا قبل از مجمع عمومی باقی مانده ۱۵ درصد بودجه را به فدراسیون ها واریز کند.

قهرمانی هیات استان تهران در رقابت‌های گلف

۱۳۹۷/۰۹/۲۰ ۱۹:۲۴

رقابت های گلف قهرمانی آقایان کشور با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید

ویدیوچک به واترپلو رسید

۱۳۹۷/۰۹/۲۰ ۱۹:۰۶

فدراسیون جهانی شنا از تغییرات مهم و استفاده از تکنولوژی های موثر در مسابقات مختلف واترپلو خبر داد.

انتخابات کمیته ملی پارالمپیک؛ سه کاندیدای دیگر انصراف دادند

۱۳۹۷/۰۹/۲۰ ۱۶:۴۰

سه کاندیدای تصدی پست های مختلف کمیته ملی پارالمپیک انصراف خود را اعلام کردند.

با همراهی استیلی، توکلی و حدادی- بازدید سلطانی فر از آسایشگاه معلولان کهریزک

۱۳۹۷/۰۹/۲۰ ۱۲:۵۵

وزیر ورزش و جوانان امروز از چند بخش آسایشگاه معلولین کهریزک بازدید و با معلولان ورزشکار این آسایشگاه دیدار کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد