عکس قهرمانان واقعی باید در سالن مسابقات نصب شود

مظاهری: بدبختی جامعه بوکس افراد بی رزومه هستند

پرافتخارترین بوکسور سنگین‌ وزن کشورمان گفت: بدبختی جامعه بوکس افرادی هستند که هیچ کارنامه‌ و هیچ رزومه‌ای در دوران قهرمانی و مربیگری ندارند و مدام برای همه چیز اظهارنظر می‌کنند.

مظاهری: بدبختی جامعه بوکس افراد بی رزومه هستند

به گزارش هوادار، مسابقات بوکس بزرگسالان قهرمانی کشور از روز شنبه هفته آینده به میزبانی خوزستان برگزار خواهد شد و نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

علی مظاهری در پاسخ به این سوال که مسابقات بوکس بزرگسالان قهرمانی کشور از روز شنبه آغاز خواهد شد آیا شما به عنوان عضو کمیته فنی به این رقابت ها دعوت شده اید یا خیر، گفت: تا به این لحظه هیچ ابلاغی به دست من نرسیده و هیچ کسی من را به این رقابت ها دعوت نکرده است. تنها از خبرهایی که در رسانه ها منتشر شده مطلع شدم که عضو کمیته فنی هستم، اما به صورت رسمی کسی چیزی نگفته است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون به شما برای حضور در این رقابت ها ابلاغیه ای ارسال نکرده است، گفت: فدراسیون هنوز خبری در این رابطه به بنده نداده و هیچکسی به عنوان مسئول ما را به این مسابقات دعوت نکرده است شاید اکبر احدی سرمربی تیم ملی ابلاغیه ای ارسال شده است اما بنده هنوز به این مسابقات دعوت نشده ام و نمی دانم عضو کمیته فنی هستم یا خیر.

مربی تیم ملی بوکس در پاسخ به این سوال که شنیده شده ما دلخوری از فدراسیون دارید و به همین دلیل به کرمانشاه رفته اید آیا این موضع صحت دارد یا خیر، عنوان کرد: من قهر نکرده ام یک مقدار خسته ام و مشکلی با کسی ندارم به کرمانشاه آمده ام کنار خانواده ام باشم و همین جا نیز تمریناتم را می کنم. بنده جزء کادر فنی هستم اما هنوز ۱۰۰ درصد تصمیم نگرفته ام که در کنار تیم ملی باشم یا نباشم.من در کنار بوکس ایران هستم اگر کمکی باشد قطعاً برای بوکس کشورم قدم برمی دارم به هر حال من جزء خانواده بوکس هستم.

دارنده نشان برنز بازی های آسیایی در ادامه صحبت های خود، خاطرنشان کرد: من دوست دارم افراد صالح کنار بوکس ایران باشند، افرادی که عملکرد خوبی از خود در این رشته دارند و با رزومه هستند، نه اینکه افرادی کنار بوکس باشند که فقط حرف می زنند، منظور من فدراسیون نیست. منظور من افرادی است که بدون رزومه هستند و فقط می آیند و در مورد بوکس حرف می زنند. بدبختی جامعه ما این است افرادی که ررزومه دارند سر به زیر هستند، اما بعضی ها که هیچ کارنامه ای ندارند و هیچ رزومه ای در دوران قهرمانی و مربیگری ندارند، مدام برای همه چیز اظهارنظر می کنند.

مظاهری در پاسخ به این سوال که چرا بزرگان بوکس ایران برای کمک به این رشته پا پیش نمی گذارند، عنوان کرد: سوال خوبی پرسیدید مهمترین موضوع این است که افراد بدون رزومه و کارنامه می آیند در مورد بوکس اظهارنظر می کنند و بزرگان بوکس کشورمان هم وقتی چنین آدم هایی را  در اطراف بوکس می بینند خود را کنار می کشند.به هر حال پیشکسوتان و قهرمانان بزرگ کشورمان دوست ندارند با آنهایی که هیچ رزومه ای ندارند همدم شوند. مشکل اصلی ما  این است که ما قهرمانان بزرگی داریم که فدراسیون به آنها بها نمی دهد.

مربی تیم ملی بوکس در پاسخ به این سوال که فدراسیون چه کاری باید انجام بدهد و پیشنهاد شما چیست، عنوان کرد: برای جذب مخاطبان باید ما از قهرمانان بزرگی مثل صمدی، کاظمی، ورزیده، روزبهانی، دلاوری، ستارپور، سلوکی، قاسمی پور و ... از بزرگان بوکس دعوت کند تا در این مسابقات حضور داشته باشند ما قهرمانان بزرگی در المپیک و بازی های آسیایی داشته ایم که نمی توان نام تک تک آنها را بیاورم. باید برای تبلیغ هر چه بیشتر بوکس عکس این قهرمانان بزرگ را در شهر و سالن مسابقات بزنیم، همه باید بدانند که قهرمانان بزرگ و واقعی بوکس چه کسانی هستند. فدراسیون باید به این قهرمانان بها بدهد تا همه قهرمانان واقعی این رشته را بشناسند. باید حرمت این نفرات نگه داشته شود.

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

پینگ پنگ قهرمانی جهان؛ نیما عالمیان هم حذف شد

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۲۳:۵۲

در بخش انفرادی پینگ پنگ نوشاد عالمیان در عین ناباوری از دنی کوزول ورزشکار اسلونی با نتیجه ۴ بر ۱ شکست خورد و از گردونه مسابقات قهرمانی جهان حذف شد.

وزنه‌برداری قهرمانی آسیا؛ میری نقره گرفت، چترایی چهارم شد

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۲۱:۵۸

علی میری و مسعود چترایی در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ بزرگسالان آسیا در چین نخستین مدال های کاروان وزنه برداری ایران را به ارمغان آوردند.

دوومیدانی قهرمانی آسیا؛ مرادی، کیهانی و قنبرزاده مدال نگرفتند

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۲۱:۴۰

رقابت ملی پوشان دوومیدانی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا امروز مدالی نداشت.

شروع اردوی تیم ملی فوتبال ۷ نفره از جمعه

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۶:۱۶

دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال ۷ نفره برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا از روز جمعه آغاز می شود.

وعده رئیس اتحادیه جهانی دوومیدانی برای سفر به ایران

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۴:۳۳

رئیس اتحادیه جهانی دوومیدانی در دیدار با کیهانی وعده داد که به زودی به ایران سفر کند.

دیدار معاون وزیر علوم با رئیس کمیته ملی المپیک- تاکید بر توجه به ورزش دانشگاهی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۴:۲۳

معاون وزیر علوم،تحقیقات و فن آوری به همراه مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم و رییس فدراسیون ورزش های دانشگاهی با رییس کمیته ملی المپیک دیدار و گفتگو کردند.

حدادی: برای گرفتن مدال جهانی باید بیشتر از ۶۷ متر پرتاب می کنم

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۴:۱۷

قهرمان و رکورددار پرتاب دیسک آسیا گفت: در آغاز فصل توانستم ۶۷ متر پرتاب کنم اما برای گرفتن مدال در مسابقات جهانی باید بالاتر از این رکورد را بزنم.

اردوی تیم ملی کانوپولو از امروز در گچساران

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۴:۱۲

مرحله دوم اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولو آقایان با حضور ۱۳ ورزشکار به میزبانی شهرستان گچساران برگزار می شود.

سه کرسی آسیایی برای ایران در اتحادیه دوومیدانی آسیا

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۴:۰۹

صیامی، غیاثی و دکتر اردیبهشت به عضویت کمیته های اتحادیه دوومیدانی آسیا انتخاب شدند.
 

نظر رئیس عوض شد- پاکدل: انشالله هندبال را به انتخابی المپیک اعزام کنیم

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۱:۵۵

رئیس فدراسیون هندبال گفت: انشالله شرایط را فراهم خواهیم کرد تا تیم ملی به رقابت های انتخابی المپیک اعزام شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد