مظفر: از صفر شروع کردن در کویت چالش جدید من است

سرمربی جدید تیم ملی فوتسال بانوان کویت گفت:من دراین کشور قرار است همه چیز را از صفر بسازم واین چالش جدید برای من است.

مظفر: از صفر شروع کردن در کویت چالش جدید من است

به گزارش هوادار، شهرزاد مظفر که با تیم ملی فوتسال دختران کشورمان امسال عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا را کسب کرده بود، با قراردادی دوساله هدایت تیم ملی کویت را بر عهده گرفته بود.

او درباره این موضوع اظهار داشت: همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد از زمانی که گفتند و قرارداد بستند خیلی زمان نبرد. گزینه کویت مشخص بود. آنها می دانستند چه می خواهند و شفاف، سریع و راحت به من گفتند چه چیزهایی می خواهند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شما پیشنهادات دیگری هم داشتید چه شد که کویت را قبول کردید، خاطرنشان کرد: یکی دو کشور دیگر هم بودند که پیشنهاد دادند اما کویتی ها جدی بودند چون تلاش می کردند و می دانستند چه می خواهند. فوتسال بانوان در آسیا رو به گسترش است. مطمئن بودم کشورهای عربی حوزه خلیج فارس خیلی زود دست به کار می شوند. دو سال مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شده و کم کم جام باشگاه های آسیا برگزار خواهد شد. به همین دلیل این کشورها هم درگیر ماجرا خواهند شد. کویت خیلی جدی بود و مصرانه پای کار ایستاد.

سرمربی سابق تیم ملی کشورمان در پاسخ به این سؤال که ادامه همکاری تان با فدراسیون فوتبال چه می شود آیا قرارداد شما لغو شده، تصریح کرد: قرارداد من لغو نشده است، همکاری من تا پایان اردیبهشت بود و من قراردادی ندارم. در فدراسیون فوتبال خیلی از توافقات شفاهی است. فدراسیون هم هرگز نگفته بود قراردادی نمی بندد اما آنها به این زودی هدفی نداشتند. بعد از جام ملت های آسیا با فشاری که روی بچه ها بود ۲-۳ ماه استراحت دادیم تا لیگ شروع شود. به بچه ها گفتیم قرارداد ببندند. قرار بود بعد از چند هفته از شروع لیگ اردوها برگزار شود اما چون برنامه ای نبود فدراسیون ضرورت ندید قرارداد کتبی ببندد.

مظفر در پاسخ به این سؤال که کویت از شما قول سکو در آسیا خواسته، گفت: به هیچ عنوان، آنها می خواستند قرارداد ۴ ساله باشد اما من گفتم قرارداد دو ساله ببندیم اگر هر دو طرف راضی بودند تمدید می کنیم. آنها دنبال برنامه بلندمدت هستند.کار من هم در اینجا با ایران متفاوت است. ایران کسب عنوان قهرمانی را می خواست اما در کویت می خواهند همه چیز را از صفر شروع کنند و این یک چاش جدید برای من است. آنها در تلاش هستند از پایه تیم را بسازند، استعدادیابی کنند، برنامه های لیگ و آموزشی داشته باشند. باید برنامه بریزیم تا فوتسال کویت را گسترش دهیم. هیچ بحثی هم درباره کسب مقام مطرح نشده است.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان ایران درباره اینکه چه صحبت هایی در خصوص برگزاری جام جهانی در سال ۲۰۲۰ مطرح شده، گفت:اگر این موضوع واقعیت داشته باشد خبر خوبی است ما هم استقبال می کنیم چرا که برگزاری این مسابقه در تمام جهان تاثیر می گذارد. من خودم خبری در این مورد نشنیده ام شاید صحبت های اولیه شده که باید تائید نهایی شود.

مظفر در پایان یادآور شد: من تقریبا ۲۰ سال در ایران مربیگری کردم. اگر امروز اینجا (کویت) هستم به نمایندگی از طرف همه مربیان است. هر چه دارم از کشورم دارم. خودم را مدیون ایران می دانم. همیشه دلم برای کشورم و تیم ملی ایران می تپد. برای تیم ملی هم آرزوی موفقیت دارم.

 

افزودن نظر

اخبار بانوان

تکواندو قهرمانی جهان؛ مهلا دومین فینالیست تاریخ دختران، هادی‌پور فردا مبارزه می کند

۵۷۴۶/۰۹/۱۷ ۲۳:۰۵

در پایان رقابت‌های روز نخست مسابقات تکواندو قهرمانی جهان مهلا مومن‌زاده موفق شد به عنوان دومین دختر ایرانی به فینال این رقابت‌ها برسد. فردا فینال مهلا و همچنین رقابت‌های آرمین هادی‌پور پیگیری می...

لیگ سری آ ترکیه؛ حمیده عباسعلی و خاکسار دختران طلایی ایران

۳۲۶۱/۱۱/۰۱ ۱۸:۳۷

حمیده عباسعلی و طرات خاکسار در فینال مسابقات کاراته لیگ سری آ ترکیه دو مدال طلا برای ایران گرفتند.

سرمربی تیم ملی والیبال: برایمان مهم است که در شیکاگو باشیم- همه می خواهند ما را شکست دهند

۲۶۴۰/۰۹/۰۷ ۲۱:۲۶

ایگور کولاکوویچ بعد از شکست دادن روسیه از حضور تماشاگران، جنگندگی بازیکنانش و دلایل پیروزی تیم و اهمیت حضور در مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال به خبرنگاران گفت.

لیگ برتر فوتبال دختران؛ پیروزی پرگل تیم های اصفهانی ، ملوان نیامد

۲۶۴۰/۰۸/۲۲ ۲۳:۴۱

 لیگ برتر فوتبال دختران و در هفته هیجدهم با پیروزی مدعیان همراه شد.

دختران اردو نشین تیم ملی کاراته در انتخابی مشخص شدند

۲۰۱۹/۰۶/۱۸ ۱۶:۰۹

مبارزات انتخابی تیم ملی کاراته بانوان از صبح امروز سه شنبه ۲۸ خردادماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد تا چهره نفرات راه یافته به اردو مشخص شود.

دیپلم افتخار اتحادیه جهانی المپین ها برای زهرا نعمتی

۲۰۱۹/۰۶/۱۷ ۱۲:۲۶

زهرا نعمتی قهرمان پارالمپیک‌های تیراندازی با کمان در بازی‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ از سوی اتحادیه جهانی المپین‌ها صاحب دیپلم افتخار شد.

جام جهانی بسکتبال؛ تیم سه نفره دختران به هلند می‌رود

۲۰۱۹/۰۶/۱۶ ۱۵:۱۳

تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران برای حضور در جام جهانی هلند ۲۰۱۹ راهی این کشور می‌شود.
 

نازنین شهرکی، کاپیتان تیم ملی گلف شد

۲۰۱۹/۰۶/۱۶ ۱۴:۵۵

کاپیتان تیم ملی گلف دختران بالای ۱۸ سال انتخاب شد.

مسابقات فدکاپ؛ دومین شکست تیم ملی تنیس دختران

۲۰۱۹/۰۶/۱۳ ۱۵:۴۰

تیم ملی تنیس بانوان دومین بازی خود را در مسابقات فدکاپ واگذار کرد.

واکنش ناظمی به درگیری دوباره در فوتبال دختران: برخورد می کنیم

۲۰۱۹/۰۵/۲۶ ۱۰:۳۸

مسئول برگزاری مسابقات فوتبال بانوان گفت: گزارش مسابقه خلیج فارس شیراز و پالایش گاز ایلام را به کمیته انضباطی ارسال کردیم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد