مظفر: از صفر شروع کردن در کویت چالش جدید من است

سرمربی جدید تیم ملی فوتسال بانوان کویت گفت:من دراین کشور قرار است همه چیز را از صفر بسازم واین چالش جدید برای من است.

مظفر: از صفر شروع کردن در کویت چالش جدید من است

به گزارش هوادار، شهرزاد مظفر که با تیم ملی فوتسال دختران کشورمان امسال عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا را کسب کرده بود، با قراردادی دوساله هدایت تیم ملی کویت را بر عهده گرفته بود.

او درباره این موضوع اظهار داشت: همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد از زمانی که گفتند و قرارداد بستند خیلی زمان نبرد. گزینه کویت مشخص بود. آنها می دانستند چه می خواهند و شفاف، سریع و راحت به من گفتند چه چیزهایی می خواهند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شما پیشنهادات دیگری هم داشتید چه شد که کویت را قبول کردید، خاطرنشان کرد: یکی دو کشور دیگر هم بودند که پیشنهاد دادند اما کویتی ها جدی بودند چون تلاش می کردند و می دانستند چه می خواهند. فوتسال بانوان در آسیا رو به گسترش است. مطمئن بودم کشورهای عربی حوزه خلیج فارس خیلی زود دست به کار می شوند. دو سال مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شده و کم کم جام باشگاه های آسیا برگزار خواهد شد. به همین دلیل این کشورها هم درگیر ماجرا خواهند شد. کویت خیلی جدی بود و مصرانه پای کار ایستاد.

سرمربی سابق تیم ملی کشورمان در پاسخ به این سؤال که ادامه همکاری تان با فدراسیون فوتبال چه می شود آیا قرارداد شما لغو شده، تصریح کرد: قرارداد من لغو نشده است، همکاری من تا پایان اردیبهشت بود و من قراردادی ندارم. در فدراسیون فوتبال خیلی از توافقات شفاهی است. فدراسیون هم هرگز نگفته بود قراردادی نمی بندد اما آنها به این زودی هدفی نداشتند. بعد از جام ملت های آسیا با فشاری که روی بچه ها بود ۲-۳ ماه استراحت دادیم تا لیگ شروع شود. به بچه ها گفتیم قرارداد ببندند. قرار بود بعد از چند هفته از شروع لیگ اردوها برگزار شود اما چون برنامه ای نبود فدراسیون ضرورت ندید قرارداد کتبی ببندد.

مظفر در پاسخ به این سؤال که کویت از شما قول سکو در آسیا خواسته، گفت: به هیچ عنوان، آنها می خواستند قرارداد ۴ ساله باشد اما من گفتم قرارداد دو ساله ببندیم اگر هر دو طرف راضی بودند تمدید می کنیم. آنها دنبال برنامه بلندمدت هستند.کار من هم در اینجا با ایران متفاوت است. ایران کسب عنوان قهرمانی را می خواست اما در کویت می خواهند همه چیز را از صفر شروع کنند و این یک چاش جدید برای من است. آنها در تلاش هستند از پایه تیم را بسازند، استعدادیابی کنند، برنامه های لیگ و آموزشی داشته باشند. باید برنامه بریزیم تا فوتسال کویت را گسترش دهیم. هیچ بحثی هم درباره کسب مقام مطرح نشده است.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان ایران درباره اینکه چه صحبت هایی در خصوص برگزاری جام جهانی در سال ۲۰۲۰ مطرح شده، گفت:اگر این موضوع واقعیت داشته باشد خبر خوبی است ما هم استقبال می کنیم چرا که برگزاری این مسابقه در تمام جهان تاثیر می گذارد. من خودم خبری در این مورد نشنیده ام شاید صحبت های اولیه شده که باید تائید نهایی شود.

مظفر در پایان یادآور شد: من تقریبا ۲۰ سال در ایران مربیگری کردم. اگر امروز اینجا (کویت) هستم به نمایندگی از طرف همه مربیان است. هر چه دارم از کشورم دارم. خودم را مدیون ایران می دانم. همیشه دلم برای کشورم و تیم ملی ایران می تپد. برای تیم ملی هم آرزوی موفقیت دارم.

 

افزودن نظر

اخبار بانوان

لیگ برتر ووشوی دختران؛ ۴ تیم نیمه نهایی مشخص شدند

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۱۷:۱۶

مرحله گروهی لیگ برتر ووشوی دختران کشور برگزار شد و چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

قضاوت داوران زن ایرانی در نیمه نهایی فوتسال اروپا

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۱۶:۱۲

گلاره ناظمی و زری فتحی مسابقه نیمه نهایی جام ملت های فوتسال زنان اروپا را سوت می زنند.

هفته آینده، معرفی کادر فنی دختران بسکتبالیست

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۱۱:۴۸

 کادر فنی تیم ملی بسکتبال دختران تا آخر هفته آینده معرفی خواهد شد.

عرب عامری رئیس فدراسیون اسلامی ورزش زنان شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۳:۳۳

عرب عامری نایب رئیس سابق فوتبال دختران طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون اسلامی ورزش زنان شد.

ترانه طباطبایی سرپرست کمیته کانوپولو شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۳:۱۷

احمد گواری سرپرست فدراسیون قایقرانی در طی حکمی ترانه طباطبایی مقدم دبیر کمیته کانوپولو را با حفظ سمت به عنوان سرپرست کمیته کانوپولو منصوب کرد.

رقابت ۶ تیم در لیگ برتر والیبال‌نشسته دختران

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۲:۵۰

رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته دختران با حضور ۶ تیم در شهر مشهد برگزار می شود.

رئیس فدراسیون بوکس: پیگیری‌های کشور عزیزمان نتیجه‌ داد- پوشش دختران مثل ووشو‌کاران است

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۸:۴۷

رئیس فدراسیون بوکس گفت: خوشحالم از اینکه سرانجام پیگیری های کشورما عزیزمان ایران و سایر کشورهای مسلمان نتیجه بخش بوده و حالا زمان مذاکره با وزارت ورزش و جوانان است.

خسرویار: بازی های آسانی در آسیا نداریم- باید سخت کار کنیم

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۵:۵۹

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان زیر ۱۹ سال گفت: همگروهی با تیم های کره جنوبی، لبنان و ویتنام نشان می دهد که در این مرحله تیم ها رقابت سختی خواهند داشت.

فوتبال دختران زیر ۱۹ سال آسیا؛ حریفان ایران معرفی شدند

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۵:۳۷

مراسم قرعه کشی دور دوم مسابقات قهرمانی دختران زیر ۱۹ سال آسیا امروز در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد.

شرط سرمربی برای ملی پوش شدن زهرا نعمتی

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۲:۴۲

سرمربی تیم ملی ریکرو گفت، زهرا نعمتی در صورت رسیدن به رکورد تعیین شده در مسابقات رنکینگ کشوری، به اردوی تیم ملی اضافه می شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد