مظفر: از صفر شروع کردن در کویت چالش جدید من است

سرمربی جدید تیم ملی فوتسال بانوان کویت گفت:من دراین کشور قرار است همه چیز را از صفر بسازم واین چالش جدید برای من است.

مظفر: از صفر شروع کردن در کویت چالش جدید من است

به گزارش هوادار، شهرزاد مظفر که با تیم ملی فوتسال دختران کشورمان امسال عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا را کسب کرده بود، با قراردادی دوساله هدایت تیم ملی کویت را بر عهده گرفته بود.

او درباره این موضوع اظهار داشت: همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد از زمانی که گفتند و قرارداد بستند خیلی زمان نبرد. گزینه کویت مشخص بود. آنها می دانستند چه می خواهند و شفاف، سریع و راحت به من گفتند چه چیزهایی می خواهند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شما پیشنهادات دیگری هم داشتید چه شد که کویت را قبول کردید، خاطرنشان کرد: یکی دو کشور دیگر هم بودند که پیشنهاد دادند اما کویتی ها جدی بودند چون تلاش می کردند و می دانستند چه می خواهند. فوتسال بانوان در آسیا رو به گسترش است. مطمئن بودم کشورهای عربی حوزه خلیج فارس خیلی زود دست به کار می شوند. دو سال مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شده و کم کم جام باشگاه های آسیا برگزار خواهد شد. به همین دلیل این کشورها هم درگیر ماجرا خواهند شد. کویت خیلی جدی بود و مصرانه پای کار ایستاد.

سرمربی سابق تیم ملی کشورمان در پاسخ به این سؤال که ادامه همکاری تان با فدراسیون فوتبال چه می شود آیا قرارداد شما لغو شده، تصریح کرد: قرارداد من لغو نشده است، همکاری من تا پایان اردیبهشت بود و من قراردادی ندارم. در فدراسیون فوتبال خیلی از توافقات شفاهی است. فدراسیون هم هرگز نگفته بود قراردادی نمی بندد اما آنها به این زودی هدفی نداشتند. بعد از جام ملت های آسیا با فشاری که روی بچه ها بود ۲-۳ ماه استراحت دادیم تا لیگ شروع شود. به بچه ها گفتیم قرارداد ببندند. قرار بود بعد از چند هفته از شروع لیگ اردوها برگزار شود اما چون برنامه ای نبود فدراسیون ضرورت ندید قرارداد کتبی ببندد.

مظفر در پاسخ به این سؤال که کویت از شما قول سکو در آسیا خواسته، گفت: به هیچ عنوان، آنها می خواستند قرارداد ۴ ساله باشد اما من گفتم قرارداد دو ساله ببندیم اگر هر دو طرف راضی بودند تمدید می کنیم. آنها دنبال برنامه بلندمدت هستند.کار من هم در اینجا با ایران متفاوت است. ایران کسب عنوان قهرمانی را می خواست اما در کویت می خواهند همه چیز را از صفر شروع کنند و این یک چاش جدید برای من است. آنها در تلاش هستند از پایه تیم را بسازند، استعدادیابی کنند، برنامه های لیگ و آموزشی داشته باشند. باید برنامه بریزیم تا فوتسال کویت را گسترش دهیم. هیچ بحثی هم درباره کسب مقام مطرح نشده است.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان ایران درباره اینکه چه صحبت هایی در خصوص برگزاری جام جهانی در سال ۲۰۲۰ مطرح شده، گفت:اگر این موضوع واقعیت داشته باشد خبر خوبی است ما هم استقبال می کنیم چرا که برگزاری این مسابقه در تمام جهان تاثیر می گذارد. من خودم خبری در این مورد نشنیده ام شاید صحبت های اولیه شده که باید تائید نهایی شود.

مظفر در پایان یادآور شد: من تقریبا ۲۰ سال در ایران مربیگری کردم. اگر امروز اینجا (کویت) هستم به نمایندگی از طرف همه مربیان است. هر چه دارم از کشورم دارم. خودم را مدیون ایران می دانم. همیشه دلم برای کشورم و تیم ملی ایران می تپد. برای تیم ملی هم آرزوی موفقیت دارم.

 

افزودن نظر

اخبار بانوان

لیگ برتر تیراندازی دختران؛ رکوردشکنی در هفته دوم

۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۰:۵۲

با برگزاری هفته دوم لیگ برتر تیراندازی بانوان، فاطمه کرم زاده رکورد کشوری تفنگ بادی را ارتقا بخشد.

نسخه اصلاح شده برنامه لیگ دسته یک والیبال اعلام شد

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۰:۵۱

سازمان لیگ والیبال ایران برنامه لیگ دسته یک را بعد از اصلاحات اعلام کرد.

اولین دوره رقابت‌های چوگان دختران از دوم آذرماه

۱۳۹۷/۰۸/۲۶ ۱۷:۵۳

اولین دوره رقابت های چوگان بانوان جام وحدت، با حضور بازیکنان استان های تهران، آذربایجان شرقی و گیلان برگزار می شود.

صعود ۷۶ پله ای دختران والیبالیست در جهان

۱۳۹۷/۰۸/۲۶ ۱۷:۲۴

تیم ملی والیبال دختران ایران ۷۶ پله در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی صعود کرد.

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال دختران؛ برد راحت تیم ملی حفاری ، نامی‌نو با مس مساوی کرد

۱۳۹۷/۰۸/۲۶ ۱۵:۵۱

تیم دختران شرکت ملی حفاری در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال برد راحتی را از حریف ته جدولی اش گرفت اما دیگر حریف مدعی از رفسنجان بدون پیروزی برگشت.

لیگ برتر تیراندازی دختران؛ برترین های هفته دوم معرفی شدند

۱۳۹۷/۰۸/۲۶ ۱۱:۱۸

هفته دوم لیگ برتر تیراندازی بانوان با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید.

مسابقات قهرمانی جهان پومسه؛ تیم سه نفره زنان قهرمان جهان شد،فرهمند برنز گرفت

۱۳۹۷/۰۸/۲۵ ۱۸:۵۱

تیم پومسه سه نفره زنان کشورمان با ترکیب آتوسا فرهمند، معصومه حسینی و سونا رزاقی خوشرنگ ترین مدال جهان را کسب کرده و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

لیگ برتر والیبال دختران؛ پیروزی پیکانی ها

۱۳۹۷/۰۸/۲۴ ۲۱:۴۴

در حساس ترین بازی هفته نخست لیگ برتر والیبال بانوان، پیکان مقابل نامی نو پیروز شد.

مسابقات بین المللی بدمینتون دوبی؛ پیروزی دختر ایرانی مقابل حریف هندی

۱۳۹۷/۰۸/۲۴ ۱۷:۰۳

در دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون دبی و در قسمت یک نفره بانوان ثریا آقایی برابر حریف هندی پیروز شد و خجسته حذف شد.

هفته سوم لیگ برتر بسکتبال دختران؛ تیم گاز باز هم باخت، هیرو برنده بازی سخت

۱۳۹۷/۰۸/۲۴ ۱۵:۴۳

تیم دختران نفت آبادان و تیم گاز تهران در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال مقابل حریفان خود شکست خوردند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد