ملی پوش کاراته: شرایط فینال جوری شد که به طلا نرسیدم

دارنده مدال نقره لیگ برتر کاراته وان مراکش گفت: شرایط دیدار فینال به گونه‌ای رقم خورد که به مدال طلا نرسیدم و تنها با یک اختلاف امتیاز مغلوب شدم.

ملی پوش کاراته: شرایط فینال جوری شد که به طلا نرسیدم

به گزارش هوادار، علی اصغر آسیابری درخصوص کسب مدال نقره مسابقات لیگ برتر کاراته وان مراکش اظهار داشت: در مراکش نیز مانند کاراته وان فرانسه و امارات جدول بسیار سختی داشتم، اما خدا را شکر به دلیل برطرف شدن مشکلات خروج از کشور و معافیت از خدمت سربازی، دغدغه هایم برطرف شده بود. این موضوع باعث شده بود ذهن آرامی داشته باشم و با توجه به تمرینات که انجام داده بودم عملکرد راحتی در تاتامی داشته باشم.

وی در خصوص پیروزی های قاطعانه خود تا دیدار نهایی و شکست در فینال عنوان کرد: مسابقات مراکش در سطح بسیار بالایی برگزار شد، اما خدا را شکر حریفان قدرتمند و خوب خود را به راحتی و با اختلاف شکست دادم. در دیدار نهایی مقابل استانیسلاو هورنه اوکراینی نیز شرایط به گونه ای رقم خورد که به مدال طلا نرسیدم و در دیداری نزدیک، تنها با یک اختلاف امتیاز مغلوب شدم.

دارنده مدال نقره لیگ برتر کاراته وان مراکش در خصوص اشتباهات داوری در دیدار نهایی گفت: در حال حاضر دیگر نمی خواهم از مشکلات داوری بزنم و احساس می کنم هر دفعه بخواهم در خصوص مسائل داوری صحبت کنم خود را کوچک و سطح کارم را پایین آوردم. درست یا غلط بودن تصمیمات داوران را نمی دانم، اما ۵ امتیاز هورنه از ویدیوچک و به خاطر کارت هایی که مربی او کشید کسب شد. کارت هایی که از درست یا غلط بودن آنها اطلاعی نداریم.

آسیابری در خصوص برنامه های خود در راه کسب سهمیه المپیک عنوان کرد: امتیازات مسابقات مراکش تاثیر زیادی در آینده خواهد داشت، اما هنوز مسابقات زیادی برای کسب سهمیه المپیک باقی مانده است. امیدوارم روند خوبم در مسابقات آینده تداوم داشته باشد و خدایی نکرده با مشکلی مواجه نشوم. از پروسه کسب سهمیه المپیک یک سال و چند ماه باقی مانده است و کار بسیار سختی پیش رو داریم. قطعا کسب سهمیه برای همه ورزشکاران دنیا مهم است و امیدوارم من نیز در این راه موفق باشم و از رقیبان خود پیشی بگیرم.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

تکواندو قهرمانی جهان؛ سروش احمدی نقره گرفت، پایان کار بدون طلا

۳۲۶۱/۱۱/۰۱ ۲۰:۲۲

سروش احمدی در  وزن ۶۳- کیلوگرم در فینال مسابقات قهرمانی جهان تکواندو با شکست مقابل نماینده چین به مدال نقره رسید.

تکواندو قهرمانی جهان؛ صعود سروش احمدی به نیمه نهایی ، حذف برخورداری و کیمیا همتی

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۲۰:۲۶

سروش احمدی با شکست دادن حریف آذربایجانی برای صعود به نیمه نهایی تکواندو قهرمانی جهان مجوز گرفت اما مهران برخورداری و دختر ایرانی حذف شده های ایران در روز  چهارم شدند.

تکواندو قهرمانی جهان؛ حذف بخشی در راند طلایی، پریسا جوادی و کیانی کنار رفتند

۳۲۶۱/۱۰/۲۹ ۱۹:۳۸

امیرمحمد بخشی تکواندوکار وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان در راند طلایی به حریف اسپانیایی باخت ،پریسا جوادی هم در یکقدمی مدال حذف شد.
 

تکواندو قهرمانی جهان ؛ باخت برخورداری به حریف آلمانی ، کیمیا همتی در یک هشتم نهایی

۲۶۴۰/۰۸/۰۹ ۱۸:۴۷

مهران برخورداری تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم کشورمان برابر هوگوپوش با تجربه آلمانی که در رنک ۱۱ جهان قرار دارد نتیجه را اگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
 

تکواندو قهرمانی جهان؛ شروع پریسا جوادی، ناهید کیانی و بخشی با پیروزی

۲۶۴۰/۰۸/۰۸ ۱۳:۱۲

روز سوم مسابقات تکواندو قهرمانی جهان با پیروزی و صعود دو دختر ایرانی و امیرمحمد بخشی در منچستر انگلیس همراه شد.

تکواندو قهرمانی جهان؛ هادی پور به نیمه نهایی رفت

۲۶۴۰/۰۸/۰۷ ۱۹:۴۱

آرمین هادی پور در دومین روز مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ تکواندو با پیروزی در سالن "آرنا" منچستر شروع کرد و با شکست دادن رقبایش به نیمه نهایی صعود کرد.
 

مهماندوست: قرار به سیاسی‌بازی بود ویزای قدرت‌های برتر تکواندو صادر نمی‌شد، نه ایران- آذربایجان در سطح قهرمانی بود

۲۰۱۹/۰۵/۲۱ ۱۰:۳۰

سرمربی تیم ملی تکواندو آذربایجان گفت: اگر قرار بود سیاسی بازی بود باید جلوی ورود قدرت‌های یک دنیا گرفته می‌شد، نه ایران که در حالت حاضر قدرت شماره یک تکواندو دنیا نیست.
 

یوسف کرمی: بازیکنان ما از نظر فنی و بدنی فوق‌العاده ایراد داشتند- دوست نداشتم تکواندو به این روز بیفتد

۲۰۱۹/۰۵/۲۰ ۱۳:۰۵

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو گفت: خیلی مواقع دوست داشتم از تکواندو ایران دفاع کنم اما بچه‌های ما از لحاظ بدنی و فنی فوق‌العاده ایراد داشتند.
 

ویزای تکواندوکاران هندی‌‌‌ هم صادر نشد- فقط دو نفر از شاگردان معتمد به منچستر رفتند

۲۰۱۹/۰۵/۱۹ ۱۴:۲۷

بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در حالی به میزبانی کشور انگلیس در حالی پیگیری است که ۱۴ نفر از هوگوپوشان هندی شانس حضور در این رقابت‌ها را از دست دادند.

تکواندو قهرمانی جهان؛ حذف آخرین دختر ایرانی، پایان کار تیم دختران با یک نقره

۲۰۱۹/۰۵/۱۹ ۱۴:۰۷

یلدا ولی‌نژاد تکواندوکار وزن ۶۲- کیلوگرم کشورمان با قبول شکست برابر نماینده برزیل از دور رقابت ها کنار رفت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد