مهاجری: یوسف سیدی کودک درون زنده ای دارد!/ بارش باران و تگرگ روی بازی ما تاثیر گذاشت

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت:سیدی ازبازیکنان شگفتی‌ساز ما است و او هیجان و کودک درون زنده‌ای دارد.

مهاجری: یوسف سیدی کودک درون زنده ای دارد!/ بارش باران و تگرگ روی بازی ما تاثیر گذاشت

به گزارش هوادار، رضا مهاجری پس از برتری مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: این برد بسیار ارزشمند بود که به مردم خوب تبریز، آذربایجان و تماشاگران فوتبال تقدیم می کنم. ما به این برد نیاز داشتیم. اگر قرار بود اتفاقی بیفتد باید چیزهایی را از دست بدهیم تا چیزی را به دست آوریم. حضور تماشاگران در این شرایط خیلی کمک بزرگی بود و این بازیکنان به یار دوازدهم نیاز دارند.امیدوارم در بازی های بعدی هم تماشاگران بیشتر شوند. بازی سنگینی را امروز شاهد بودیم. یک جمله کلیشه ای اینکه ما روی نقاط ضعف و قوت تیم کار کرده بودیم. بچه ها به جز زدن ضربات آخر روی بازی تمرکز داشتند. تیم یک بازی بسته را ارائه کرد وچشم به ضد حمله داشت اما نوع بازی بچه های ما این فرصت را از آنها گرفت. بعد از گل شرایط بازی تغییر کرد حالا نفتی ها جلو می آمدند و ما به دنبال استفاده از ضد حمله بودیم اما نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: کیفیت زمین به خاطر بارش باران و تگرگ روی بازی ما تاثیر گذاشت. اگر پاسی درست ردوبدل نمی شد به خاطر خیس بودن زمین بود. در مجموع برد ارزشمندی داشتیم که این می تواند برای ما خوب باشد و اعتماد به نفس بازیکنان را بالا ببرد. با این برد می توانیم اعتماد هواداران را جلب کنیم تا شاهد حضور بیشتر هواداران باشیم.فوتبال نشات گرفته از فراز و نشیب است و ما تیم ثابتی نداریم. یک تیم حمله می کند تا به گل برسد. امروز هم بازی از این قاعده خارج نبود. با وجود احترامی که برای نفت قائل هستم، بازیکنان ما به خوبی نفت را کنترل کردند. در ضربات ایستگاهی هم ما بازیکنان خلاقی داشتیم که قبلا هنر خود را ثابت کرده اند.

سرمربی ماشین سازی با اشاره به تلاش بازیکنانش، افزود: بازیکنان ما خیلی خوب تلاش می کنند. ما سخت ترین نوع فوتبال را انتخاب کرده ایم می توانیم یک جا باشیم و توپ بلند ارسال کنیم اما سخت ترین نوع را انتخاب کرده ایم. امروز بازی ما ۳۰-۴۰ درصد پیشرفت داشت و اینها را به فال نیک می گیریم. این شرایط را باید برای ارتقای روحی و روانی بازیکنان برای بازی با سپیدرود نگه داریم.

مهاجری درباره اینکه رضا خاقی فر توپ را از میانه زمین می گیرد و با خود تا انتها می برد، آیا این خصلت اوست یا شما اجازه داده اید؟ گفت: ۵۰-۵۰ است. یک مقدار خصلت خودش است و گاهی هم ما خواستیم و تغییر استراتژی دادیم. خالقی فر دفاع آنها را پشت سر گذاشت و این تغییر استراتژی جواب داد.

وی درباره تعویض علوان زاده تصریح کرد: ادامه کار به صورت ۱۰ نفره امکان نداشت با وجود اینکه دقیقه ۸۸ بود ما مجبور شدیم او را به خاطر ضربه ای که به دنده اش خورده بود تعویض کنیم. احسان خیلی تحت فشار بود. ۲ بازی تدارکاتی از او استفاده کرده بودیم که خوب جواب داد اما بدنش تحت فشار بوده و خالی کرده است. او می تواند خیلی به ما کمک کند.زندگی صبر می خواهد. اگر درست قدم برداریم می توانیم در سالهای آینده به خوبی استفاده لازم را ببریم. این در تیم ما اتفاق می افتد و بچه ها این قابلیت را دارند که باید از آن دفاع کنیم. تغییر استراتژی در طول بازی کار سختی است که ما انجام دادیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در واکنش به پرسش خبرنگاری درباره بازگشت یوسف سیدی  با خنده گفت: بازگشت همه به سوی خداست! سیدی ازبازیکنان شگفتی ساز ما است و او هیجان و کودک درون زنده ای دارد. اولین روز گفت ۳ وعده تمرین می کند. ما در نخستین بازی به او ۱۵ دقیقه بازی دادیم. او گفت آماده است اما در جریان دیدار با شهرداری مصدوم شد.حالا مصدومیت سیدی برطرف شده و او از بازی بعد به تیم ما اضافه می شود. سیدی در حمله و دفاع می تواند به خوبی به ما کمک کند چون بازیکن چند پسته است. بچه ها دیر به ما اضافه شدند و ما خیلی زحمت کشیدیم. اگر در همان ابتدای نقل و انتقالات بازیکنان را جذب می کردیم این به ما کمک می کرد. علوان زاده آنچه در ذهن ها بود تا آنچه در زمین نشان داد زمین تا آسمان فرق داشت. او انرژی اش را گذاشت و مثمرثمر بازی کرد.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

ملی پوش فوتسال به سوگ نشست

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۶:۵۵

هوادار گزارش می دهد، دروازه‌بان تیم ملی فوتسال ایران در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست.

توضیحات دبیر هیئت فوتبال استان تهران درباره انتخابات ریاست این هیئت

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۶:۲۳

هوادار گزارش می دهد، دبیر هیئت فوتبال استان تهران توضیحاتی درخصوص انتخابات ریاست این نهاد ارائه کرد.

درگیری خطیر در باشگاه استقلال بعد از مطرح شدن مسائل مالی/ذیحساب باشگاه قهر کرد و رفت!

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۶:۱۸

هوادار گزارش می دهد، معاون باشگاه استقلال امروز برای مشخص شدن تکلیف خانه اجاره‌ای که در اختیار وی بوده و همچنین روشن شدن برخی از پرونده‌های مالی در محل این باشگاه حاضر اما اواسط این جلسه به...

وضعیت نوراللهی با پرسپولیس مشخص نشد

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۶:۱۶

هوادار گزارش می دهد، در فاصله کمتر از یک هفته تا آغاز مسابقات لیگ برتر وضعیت بازیکن شماره ۸ تیم پرسپولیس با این باشگاه هنوز به صورت کامل مشخص نشده است.

کالدرون قراردادش را با پرسپولیس ثبت کرد

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۲۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قراردادش را با این تیم ثبت کرد.

پس از توافق نهایی با مهاجم پرویی؛ تراکتوری‌ها به دنبال مذاکره با یک مهاجم دیگر هستند

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۲۷

هوادار گزارش می دهد، باشگاه تراکتور تبریز پس از توافق نهایی با یک مهاجم پرویی به دنبال جذب یک بازیکن دیگر است.
 

پیام ویلموتس به مناسبت آغاز فصل جدید لیگ برتر؛ چشم های تیم ملی باز خواهد بود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۰۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی، در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر ایران پیامی را منتشر کرد.

مربی پرسپولیس در هیات فوتبال حاضر نشد

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۰۵

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم پرسپولیس امروز همراه با سایر مربیان این تیم در هیات فوتبال حاضر نشد.

اردوی ساحلی بازان ایران از فردا آغاز می‌شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۳:۵۹

هوادار گزارش می دهد، بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از فردا مرحله جدید اردوی خودشان را آغاز می‌کنند.

باشگاه استقلال محکوم به پرداخت حق رشد اسماعیلی به فجر سپاسی شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۳:۵۵

هوادار گزارش می دهد، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاههای مورد شکایت اعلام کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد