مهاجری: یوسف سیدی کودک درون زنده ای دارد!/ بارش باران و تگرگ روی بازی ما تاثیر گذاشت

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت:سیدی ازبازیکنان شگفتی‌ساز ما است و او هیجان و کودک درون زنده‌ای دارد.

مهاجری: یوسف سیدی کودک درون زنده ای دارد!/ بارش باران و تگرگ روی بازی ما تاثیر گذاشت

به گزارش هوادار، رضا مهاجری پس از برتری مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: این برد بسیار ارزشمند بود که به مردم خوب تبریز، آذربایجان و تماشاگران فوتبال تقدیم می کنم. ما به این برد نیاز داشتیم. اگر قرار بود اتفاقی بیفتد باید چیزهایی را از دست بدهیم تا چیزی را به دست آوریم. حضور تماشاگران در این شرایط خیلی کمک بزرگی بود و این بازیکنان به یار دوازدهم نیاز دارند.امیدوارم در بازی های بعدی هم تماشاگران بیشتر شوند. بازی سنگینی را امروز شاهد بودیم. یک جمله کلیشه ای اینکه ما روی نقاط ضعف و قوت تیم کار کرده بودیم. بچه ها به جز زدن ضربات آخر روی بازی تمرکز داشتند. تیم یک بازی بسته را ارائه کرد وچشم به ضد حمله داشت اما نوع بازی بچه های ما این فرصت را از آنها گرفت. بعد از گل شرایط بازی تغییر کرد حالا نفتی ها جلو می آمدند و ما به دنبال استفاده از ضد حمله بودیم اما نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: کیفیت زمین به خاطر بارش باران و تگرگ روی بازی ما تاثیر گذاشت. اگر پاسی درست ردوبدل نمی شد به خاطر خیس بودن زمین بود. در مجموع برد ارزشمندی داشتیم که این می تواند برای ما خوب باشد و اعتماد به نفس بازیکنان را بالا ببرد. با این برد می توانیم اعتماد هواداران را جلب کنیم تا شاهد حضور بیشتر هواداران باشیم.فوتبال نشات گرفته از فراز و نشیب است و ما تیم ثابتی نداریم. یک تیم حمله می کند تا به گل برسد. امروز هم بازی از این قاعده خارج نبود. با وجود احترامی که برای نفت قائل هستم، بازیکنان ما به خوبی نفت را کنترل کردند. در ضربات ایستگاهی هم ما بازیکنان خلاقی داشتیم که قبلا هنر خود را ثابت کرده اند.

سرمربی ماشین سازی با اشاره به تلاش بازیکنانش، افزود: بازیکنان ما خیلی خوب تلاش می کنند. ما سخت ترین نوع فوتبال را انتخاب کرده ایم می توانیم یک جا باشیم و توپ بلند ارسال کنیم اما سخت ترین نوع را انتخاب کرده ایم. امروز بازی ما ۳۰-۴۰ درصد پیشرفت داشت و اینها را به فال نیک می گیریم. این شرایط را باید برای ارتقای روحی و روانی بازیکنان برای بازی با سپیدرود نگه داریم.

مهاجری درباره اینکه رضا خاقی فر توپ را از میانه زمین می گیرد و با خود تا انتها می برد، آیا این خصلت اوست یا شما اجازه داده اید؟ گفت: ۵۰-۵۰ است. یک مقدار خصلت خودش است و گاهی هم ما خواستیم و تغییر استراتژی دادیم. خالقی فر دفاع آنها را پشت سر گذاشت و این تغییر استراتژی جواب داد.

وی درباره تعویض علوان زاده تصریح کرد: ادامه کار به صورت ۱۰ نفره امکان نداشت با وجود اینکه دقیقه ۸۸ بود ما مجبور شدیم او را به خاطر ضربه ای که به دنده اش خورده بود تعویض کنیم. احسان خیلی تحت فشار بود. ۲ بازی تدارکاتی از او استفاده کرده بودیم که خوب جواب داد اما بدنش تحت فشار بوده و خالی کرده است. او می تواند خیلی به ما کمک کند.زندگی صبر می خواهد. اگر درست قدم برداریم می توانیم در سالهای آینده به خوبی استفاده لازم را ببریم. این در تیم ما اتفاق می افتد و بچه ها این قابلیت را دارند که باید از آن دفاع کنیم. تغییر استراتژی در طول بازی کار سختی است که ما انجام دادیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در واکنش به پرسش خبرنگاری درباره بازگشت یوسف سیدی  با خنده گفت: بازگشت همه به سوی خداست! سیدی ازبازیکنان شگفتی ساز ما است و او هیجان و کودک درون زنده ای دارد. اولین روز گفت ۳ وعده تمرین می کند. ما در نخستین بازی به او ۱۵ دقیقه بازی دادیم. او گفت آماده است اما در جریان دیدار با شهرداری مصدوم شد.حالا مصدومیت سیدی برطرف شده و او از بازی بعد به تیم ما اضافه می شود. سیدی در حمله و دفاع می تواند به خوبی به ما کمک کند چون بازیکن چند پسته است. بچه ها دیر به ما اضافه شدند و ما خیلی زحمت کشیدیم. اگر در همان ابتدای نقل و انتقالات بازیکنان را جذب می کردیم این به ما کمک می کرد. علوان زاده آنچه در ذهن ها بود تا آنچه در زمین نشان داد زمین تا آسمان فرق داشت. او انرژی اش را گذاشت و مثمرثمر بازی کرد.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

رضاییان: از تصمیم تارتار درباره معرفی خاطیان تیم پارس جنوبی حمایت می‌کنیم

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۲۰:۴۰

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی گفت: هر بازیکنی را که سرمربی تیم در اختیار باشگاه بگذارد، طبق مقررات با آنها برخورد می کنیم.

واکنش باشگاه استقلال درباره عدم سفر طاهری به ابوظبی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۲۰:۲۵

باشگاه استقلال نسبت به برخی گمانه زنی ها درباره عدم حضور بیژن طاهری در سفر به ابوظبی واکنش نشان داد.

جلسه هیأت مدیره پرسپولیس با اسپانسر برگزار شد/ تصمیم‌گیری در جلسه بعدی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۹:۱۱

جلسه طولانی اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با نمایندگان اسپانسر این باشگاه برگزار شد اما نتیجه گیری در این خصوص به جلسه بعدی موکول گشت.

مهاجری: انتظار فراز و فرودهای این فصل را نداشتیم / باید تاوان تغییر نسل داوری را بدهیم اما نه اینطور!

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۸:۵۴

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: در این فصل فراز و فرودهای زیادی داشتیم که انتظار آن را نداشتیم.

لیگ قهرمانان/قهرمان آسیا باخت

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۸:۳۲

دو تیم ژاپنی کاشیما و اوراواردز در دیدار مقابل تیم های کره ای متحمل شکست شدند.

دایی: با تمام بضاعت‌مان مقابل ماشین‌سازی قرار می‌گیریم / نباید به کسی تهمت بی اساس بزنیم

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۸:۲۵

سرمربی سایپا می گوید این بازی از لحاظ جدولی نمی تواند کمکی به دو تیم انجام دهد.

بعد از ۴ روز اعترض؛ پارس جنوبی امروز تمرین کرد

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۸:۰۹

تیم فوتبال پارس جنوبی بعد از ۴ روز تعطیلی تمرین امروز اولین و آخرین تمرین خود را قبل از بازی با پیکان انجام داد.

احضار مدیر یک تیم پر هوادار به مراجع قضایی!

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۶:۵۹

هوادار گزارش می دهد- یکی از مدیران تیم های پر هوادار به مراجع قضایی دعوت شده است.

آمادگی کمیته اخلاق جهت بررسی تخلفات و اتهامات غیر اخلاقی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۶:۴۰

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از کلیه عوامل ، دست اندرکاران و فعالان حوزه فوتبال کشور دعوت کرد مستندات، مشاهدات و اطلاعات خود در خصوص هرگونه تخلف و اتهامات غیر اخلاقی را به این کمیته اعلام کنند.<...

ساعت بازی ذوب آهن و تراکتورسازی تبریز تغییر کرد

۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۶:۲۵

کمیته مسابقات از تغییر ساعت بازی دو تیم ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست و هفتم لیگ برتر خبر داد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد