مهدی: باشگاه‌ها دستمزد بازیکنان را ۳ برابر می‌کنند اما برای نگهداری آنها هزینه نمی‌کنند

هوادار گزارش می دهد، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: ما باید علاوه بر دستمزد بازیکنان، هزینه نگهداری آنها را هم در نظر بگیریم.

مهدی: باشگاه‌ها دستمزد بازیکنان را ۳ برابر می‌کنند اما برای نگهداری آنها هزینه نمی‌کنند

به گزارش هوادار، سهیل مهدی درباره زمزمه‌های تعویق لیگ، اظهار داشت: ما همان‌طور که بارها اعلام شده تابع نظام سلامت هستیم. در قالب برنامه‌ریزی که ما با همکاران‌مان انجام دادیم در اجرای پروتکل‌ها مشکلی نداریم. ورزشگاه‌ها آماده هستند و تیم‌ها تمرینات را داشته‌اند بقیه چیزها در اختیار ستاد ملی مبارزه با کروناست.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اینکه تصمیم‌گیرنده اصلی ایفمارک است یا ستاد کرونا اظهار داشت: ما لیگ را فصل گذشته در زمان کرونا انجام دادیم. ما توانستیم رقابت‌ها را با سلامت برگزار کنیم. بعد از تغییرات در فدراسیون پزشکی، فعلا این تصمیم صورت نگرفته است. دوستان تعامل خوبی با ما داشته‌اند و تائیدیه را دادند و مشکلی وجود ندارد. با همکاری ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال و ایفمارک باید تصمیم نهایی گرفته شود.

وی درباره اینکه سازماندهی برای برگزاری لیگ با وجود کرونا بهتر شده، گفت: بله بهتر شده است. سال گذشته جزو نخستین لیگ‌هایی بودیم که کار را شروع کردیم. مسابقات بین‌المللی هم انجام شده است. دستورالعمل‌ها از ای‌اف‌سی و فیفا به ما رسیده که در اختیار باشگاه‌ها قرار می‌دهیم. ما عقب نیستیم. 

وی که با برنامه ورزش و مردم گفت‌وگو می‌کرد، ادامه داد: تنها مشکل ما اقتصادی و تهیه کیت برای باشگاه‌هاست. این مشکل حل شود با کشورهای خارجی برای اجرای پروتکل‌ها مشکلی نداریم.سال گذشته در خصوص هزینه‌های برگزاری پروتکل‌ها غافلگیر شدیم اما بودجه‌ای را در باشگاه‌ها می‌خواهیم که تا پایان فصل در خصوص نگهداری بازیکن هزینه کنند. 

مهدی خاطرنشان کرد: باشگاه‌ها به راحتی هزینه ۳ برابری مربی و بازیکنان را می‌پذیرند اما وقتی می‌پذیریم هزینه ۳ برابری برای بازیکن پرداخت کنیم، هزینه نگهداری بازیکن کجا می‌رود؟ اگر بازیکن هزینه دستمزد دارد، هزینه نگهداری هم دارد. به راحتی دستمزدها را بالا می‌بریم اما تمرین مناسب، دارو و مکمل و حالا بحث کروناست که باید در بودجه باشگاه‌ها لحاظ شود.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره تقویم ملی و تعطیلی لیگ، تصریح کرد: به واسطه کرونا و دیر تمام شدن لیگ گذشته، خود به خود مسابقات دیر شروع شده است. زمان شروع لیگ مصادف با فیفا دی شد. این موضوع مخالفان و موافقانی داشت به این نتیجه رسیدیم لیگ را زودتر شروع کنیم. با توجه به اینکه ممکن است باز هم تعطیلاتی باشد لیگ را  زودتر شروع کنیم بهتر است.

مهدی درباره اینکه آیا لیگ در طول ۳۰ هفته برگزار می‌شود، گفت: بله ما تعطیلات احتمالی را دیده و پیش‌بینی‌های لازم را داشته‌ایم. لیگ قهرمانان، تیم ملی و جام حذفی در تقویم دیده شده است. فضا برای اجرا سخت است و از همه می‌خواهیم کمک کنند.

وی که با برنامه ورزش و مردم گفت‌وگو می‌کرد همچنین درباره برگزاری لیگ و همپوشانی‌های موجود، تصریح کرد: با توجه به اوقات شرعی قرار شد یک نیمه قبل از اذان و یک نیمه بعد از اذان باشد. برخی از تیم‌ها بعد از بازی پرواز دارند بنابراین اگر مسابقات اواخر روز باشد باشگاه‌ها باید هتل بگیرند و هزینه کنند از طرفی هزینه برق ورزشگاه هم بالا رفته است. تلاش کردیم بازی‌های تیم‌های همشهری را همزمان نگذاریم تا تماشاگران بتوانند بازی‌ها را ببینند.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

امیری: درخواست رسیدگی به بخشیده شدن کارتم برای فینال آسیا شده است

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۱:۰۰

هوادار گزارش می دهد، هافبک تیم پرسپولیس گفت: برخی مواقع دفاع جور مهاجم را می کشد اما مهم برد پرسپولیس است.

حسینی: گل‌محمدی در حال آزمایش ترکیب فینال آسیا است/ ۳ امتیاز خوب گرفتیم

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۵۴

هوادار گزارش می دهد، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:سرمربی تیم در تلاش است که برای فینال آسیا ترکیب های مختلفی داشته باشد و این کار بسیار سختی است.

نوازی: پرسپولیس از اشتباهات ما به گل رسید/داور یک پنالتی مسلم برای ما نگرفت

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۵۲

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: پرسپولیس از اشتباهات ما به گل رسید ولی این مسائل پیش می‌‌آید.

پرسپولیس با ۳ گل برای همه مدعیان خط و نشان کشید!

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۴۹

هوادار گزارش می دهد، پرسپولیس، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران با ۳ گل برابر شهرخودرو برای تمامی مدعیان قهرمانی خط و نشان کشید.

گل‌محمدی: قضاوت کرمانشاهی خوب بود/چمن آزادی عمر خودش را کرده است/این روند باید تا فینال ادامه داشته باشد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۴۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:یکی از فاکتورهایی که باعث شد بازی امشب بازی خوبی از آب در بیاید قضاوت آقای کرمانشاهی و تسلط او روی صحنه ها بود.

لحظه به لحظه با خوشحالی گل کاپیتان سرخپوشان برابر شهرخودرو

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۲۰:۳۶

هوادار گزارش می دهد، سیدجلال حسینی کاپیتان تمام نشدنی پرسپولیس یکی از ۳ گل تیمش برابر شهرخودرو را به ثمر رساند.

ترکیب شهرخودرو مقابل پرسپولیس مشخص شد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۵۱

هوادار گزارش می دهد، ترکیب اصلی تیم شهرخودرو برای دیدار با پرسپولیس اعلام شد.

مرفاوی: فکری نفر اول و تصمیم گیرنده نهایی مسائل فنی است/بعید می دانم زمین شهرقدس کیفیت خوبی داشته باشد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۴۹

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم فوتبال استقلال گفت: در راس کادر فنی تیم ما فکری حضور دارد و اگر جایی لازم باشد با او همفکری می شود ولی تصمیم نهایی را سرمربی تیم می گیرد.

تارتار: استقلال مدعی قهرمانی است ولی برای برد به زمین می رویم/ فکری را به نقطه جوش رساندند که آن حرف ها را زد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۴۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: برای بازی فردا تاکتیک های خوبی را در نظر گرفتیم و اگر اشتباهی نداشته باشیم می توانیم برنده بازی باشیم.

ترکیب پرسپولیس مقابل شهرخودرو مشخص شد

۱۳۹۹/۰۹/۱۰ ۱۵:۴۶

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل شهرخودرو اعلام شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد