موسوی: بازیکنان خارجی چهار دست ندارند- برای شکست بوکسورهای بزرگ تلاش می‌کنیم

نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی بوکس گفت: بازیکنان خارجی که چهار دست ندارند، آنها هم مثل ما هستند اما فقط در تورنمنت های مختلف حضور پیدا می‌کنند و این موضوع باعث پیشرفت آنها می شود.

موسوی: بازیکنان خارجی چهار دست ندارند-  برای شکست بوکسورهای بزرگ تلاش می‌کنیم

به گزارش هوادار، شاهین موسوی در پاسخ به این سوال که شرایط آمادگی بدنی شما پیش در حال حاضر چطور است گفت: شکر خدا آماده ام و روز به روز که به مسابقات نزدیک تر می شویم، شرایط بهتر می شود، یک مقدار شرایط آب و هوا گرم است و این آزار دهنده است، البته مسابقات در داخل سالن برگزار خواهد شد و این مضوع مشکلی برای ما نخواهد داشت.

وی در ادامه صحبت های خود خاطرنشان کرد: اردوهای ما در این مدت پشت سرهم برگزار شد و حتی در تعطیلات عید نوروز هم در اردو بودیم. تمرینات پرفشاری را داشتیم و خدا را شکر همه چیز خوب بود. یک مقدار امکانات کم بود اما ما کارمان را انجام دادیم و ما بیشتر به هدفمان فکر میکردیم.یک مقدار امکانات در ورزش کشور ما به خاطر شرایط حاکم کم است اما ما کارمان را انجام دادیم و ما بیشتر روی هدفمان فکر می کردیم.

موسوی در پاسخ به این سوال که حضور در حام مکران چقدر به آمادگی شما جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا کمک کرد، گفت:  تیم ملی هرچقدر بیشتر در مسابقات و تورنمنت های مختلف حضور پیدا کند، به همان اندازه تجربه ملی پوشان بالا می رود. بازیکنان خارجی که چهار دست ندارند، آنها هم مثل ما هستند اما فقط در تورنمنت های مختلف حضور پیدا می کنند و این موضوع باعث پیشرفت آنها می شود. هرچه در تورنمنت های مختلف شرکت کنیم، ضریب خطاهای ما پایین می آید، برگزاری اردوی مشترک با کشورهای آسیایی خیلی به ما می تواند کمک کند.

موسوی با اشاره به اینکه بعد از حضور در جام مکران حضور در یک اردوی مشترک می توانست به ما کمک کند گفت: می توانستیم به یک اردوی مشترک با ترکمن ها یا تایلندی ها برویم حضور در اردوی مشترک خیلی می توانست به ما کمک کند. جام مکران در ایران برگزار شد و مبارزه کردن برای ما در این جام آسان بود به همین دلیل برای بهتر آماده شدن می طلبید که در یک اردوی مشترک قبل از قهرمانی آسیا حضور پیدا می کردیم.

نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی بوکس کشورمان در پایان صحبت های خود اظهار داشت: من اکثر حریفانم را می شناسم، برای رسیدن به مدال باید با بوکسورهای خوب تمرین کرد تا موفق به کسب مدال شد. همه ما با کمک کادر فنی برای شکست بوکسورهای بزرگ دنیا تلاش می کنیم، انشاالله که بهترین نتیجه را کسب کنیم.

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

آزمایشگاه ضد دوپینگ دهلی تعلیق شد

۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۱۶:۲۹

هوادار گزارش می دهد، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ به دلیل عدم رعایت استانداردها، آزمایشگاه دهلی را تعلیق کرد.

کدام ورزشکاران گزینه آخرین حمل‌کننده مشعل المپیک توکیو هستند؟

۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۱۲:۱۸

هوادار گزارش می دهد، در حالی که از گزینه‌های مختلف به عنوان آخرین حمل‌کننده مشعل المپیک نام برده می‌شود، کمیته برگزاری بازی‌های ۲۰۲۰ اعلام کرد تا آخرین روز نام این ورزشکار مشخص نخواهد شد.

جراحی موفقیت‌آمیز سهراب مرادی در آلمان

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۱۹:۵۶

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از جراحی موفقیت‌آمیز ملی‌پوش وزنه‌برداری کشورمان خبر داد.

برنامه سرنا ویلیامز برای ابتدای سال ۲۰۲۰ مشخص شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۱۳:۵۳

هوادار گزارش می دهد، سرنا ویلیامز در نظر دارد قبل از شروع نخستین گرنداسلم سال ۲۰۲۰ در تورنمنتی برای آمادگی بیشتر شرکت کند.

تحقیقات بزرگ فدراسیون جهانی سوارکاری در خصوص تاثیر گرما روی اسب‌ها

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۱۳:۴۱

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی سوارکاری تحقیقات گسترده‌ای را در خصوص تاثیر گرما روی اسب‌های شرکت‌کننده در بازی‌های المپیک توکیو انجام داده است.

مسابقات جهانی آبهای آرام| حریفان ایران مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۱۳:۳۲

هوادار گزارش می دهد، حریفان ایران در مسابقات جهانی آبهای آرام در بخش زنان و مردان مشخص شدند.

سهراب مرادی زیر تیغ جراحی می‌رود

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۰۹:۵۰

هوادار گزارش می دهد، قهرمان وزنه‌برداری جهان و المپیک شانه مصدومش را به تیغ جراحان خواهد سپرد.

مدیر اجرایی آکادمی ملی المپیک مشخص شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۵:۴۷

هوادار گزارش می دهد، مدیر اجرایی آکادمی ملی المپیک با حکم رئیس آکادمی معرفی شد.

سنگ‌نوردی قهرمانی جهان| علیپور به مدال نرسید

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۰۶

هوادار گزارش می دهد، در رقابت های سنگنوردی قهرمانی جهان، سنگنورد ایرانی در جایگاه ششم ایستاد و به مدال نرسید.

توپ‌های گلبال سرانجام از گمرک ترخیص شدند

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۲:۳۲

هوادار گزارش می دهد، توپ‌های رشته گلبال که چند ماه در گمرک مانده بود، بالاخره ترخیص شدند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد