ناظمی: امسال شانس بیشتری برای کسب عنوان برترین داور فوتسال جهان دارم

هوادار گزارش می دهد، داور بین المللی و نامزد برترین داور فوتسال جهان گفت: با توجه به حضورم در جام جهانی شاید نسبت به سه سال گذشته شانس بیشتری برای کسب برترین داور داشته باشم.

ناظمی: امسال شانس بیشتری برای کسب عنوان برترین داور فوتسال جهان دارم

به گزارش هوادار، گلاره ناظمی داور بین‌المللی و نامزد برترین داور فوتسال جهان در سال ۲۰۲۱ درباره پیش‌بینی خود از بین نامزدهای برتر اظهار داشت: با توجه به حضورم در جام جهانی شاید نسبت به سه سال گذشته شانس بیشتری داشته و امیدوارتر هستم. همه کاندیداها از داوران برتر جهان بوده و قطعا این موضوع، رقابت را بسیار سخت می‌کند. احتمالا در سه هفته آتی نتایج آن مشخص می‌شود. 

داور بین‌المللی فوتسال با اشاره به تاثیرگذاری این رویدادها در فضای این رشته خاطرنشان کرد: رقم خوردن این اتفاقات و کاندیدا شدن بانوان در جام‌جهانی که در سال‌های اخیر به واسطه من و همکارانم در فوتبال و فوتسال رخ داد و بانوان داوری که با حداقل امکانات در حال تلاش و پرچمدار این عنوان هستند، بسیار در نگرش و اعتماد فیفا نسبت به آنان تاثیرگذار است و شانس حضور را بیشتر می‌کند. چه بسا ما در آسیا هم جزء کشورهایی هستیم که ۳ شرایط و امتیاز برای معرفی داوران داریم و این برای دیگر کشورها وجود ندارد. با وجود سطحی که در لیگ و تیم ملی داشتیم تعداد این فرصت‌ و شرایط برای داوران بین‌المللی افزایش می‌یابد. 

وی افزود: ایران و ژاپن می‌توانند ۳ داور بین‌المللی داشته باشند. هر چه عملکرد داوران بر سطوحی که قضاوت می‌کنند بالاتر باشد این فرصت و شانس افزایش پیدا‌ می‌کند. ما اگر نفر چهارم را هم به AFC معرفی کرده و آنان تایید کنند، به طبع شانس حضور ما در مسابقات بیشتر می‌شود. این موضوع رابطه مستقیمی دارد با داورانی که در آینده به این لیست اضافه خواهند شد. 

ناظمی که با برنامه ایراندخت رادیو ورزش صحبت می کرد، از برنامه فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت: فدراسیون فوتبال باید در کنار داوران برای فراهم کردن شرایط و بستری برای به روز کردن آموزش آنان ایجاد کند. آموزش‌ها هر لحظه در حال تغییر هستند و داوران ما باید در شرایط آموزش متفاوتی که در سایر کشورها وجود دارد، قرار بگیرند. با در اختیار قرار دادن امکاناتی که بسیار تاثیرگذار است این اتفاق رقم خواهد خورد. در چند سال گذشته فدراسیون به نسبت عملکرد خوبی را در رابطه با کلاس ها، مدرسین دعوت شده و امکانات داشته و شرایط بهبود پیدا کرده اما هنوز کافی نیست. با توجه به موقعیتی که بانوان رقم زدند خیلی منصفانه نیست چرا که بیشتر پیشرفت‌های آنان شاید به صورت شخصی بوده است. 

افزودن نظر

اخبار بانوان

جام ملت‌های فوتبال بانوان آسیا| چین بانوان فوتبال را گلباران کرد/ نمره مردودی در اولین بازی جدی

۱۴۰۰/۱۱/۰۳ ۱۵:۲۷

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در دیدار با چین در جام ملت‌های آسیا با نتیجه سنگین شکست خورد.

درخشش دروازه بان تیم ملی بانوان باعث استخدامش شد

۱۴۰۰/۱۱/۰۲ ۰۶:۳۹

هوادار گزارش می دهد، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال فوتبال بانوان ایران به استخدام یک بیمارستان درآمد.

ایراندوست: بازی افتتاحیه می‌تواند یک مسابقه هیجان‌انگیز باشد/برای تیم هدفگذاری کرده‌ایم

۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۳:۴۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان گفت:حضور ما در این رقابت ها می تواند به رشد و توسعه فوتبال بانوان در ایران کمک کند.

ایراندوست در گفت‌وگو با AFC: قول می‌دهم ۵ سال آینده در جام جهانی باشیم/باید نواقص را برطرف کنیم

۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۱:۰۴

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان گفت: اگر از سوی مردم و مسئولان حمایت باشد قول می‌دهم این دختران را ۵ سال دیگر در جام جهانی ببینید.

هشدار عزیزی خادم به بی اخلاقی در فوتبال؛ ستاره هم باشید با بی اخلاقی حذف می شوید

۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ۱۳:۵۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برای ما آنچه مهم است نظم و اخلاق است و فدراسیون بی اخلاقی را برنمی تابد.

اسکوچیچ: منتظر خبر خوب از فوتبال بانوان هستیم/ گاهی به شما حسودی ام می شد

۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ۱۲:۰۳

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: منتظر خبرهای خوب از فوتبال بانوان هستیم.

ناظمی: امسال شانس بیشتری برای کسب عنوان برترین داور فوتسال جهان دارم

۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۰۶:۳۸

هوادار گزارش می دهد، داور بین المللی و نامزد برترین داور فوتسال جهان گفت: با توجه به حضورم در جام جهانی شاید نسبت به سه سال گذشته شانس بیشتری برای کسب برترین داور داشته باشم.

گزینه‌ سرمربیگری تیم ملی والیبال بانوان وارد تهران شد

۱۴۰۰/۱۰/۰۱ ۱۰:۴۹

هوادار گزارش می دهد، طبق اعلام سایت فدراسیون والیبال، الساندرا کمپدلی، گزینه ایتالیایی هدایت تیم ملی والیبال زنان ایران وارد تهران شد.

حمایت کاریکاتوریست مشهور فوتبال از دروازه‌بان تیم ملی بانوان ایران

۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۱۵:۱۰

هوادار گزارش می دهد، کاریکاتوریست مشهور سایت گل به حمایت از دروازه بان تیم ملی فوتبال بانوان ایران پرداخت.

جام باشگاه‌های فوتبال آسیا| بانوان شهرداری سیرجان نایب قهرمان شدند

۱۴۰۰/۰۸/۲۳ ۰۶:۳۹

هوادار گزارش می دهد، تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان با شکست مقابل امان نایب قهرمان غرب آسیا شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد