ناظمی: برای تعطیلی یا تعویق لیگ باید منتظر تصمیم AFC باشیم/ فدراسیون تحت فشار است

هوادار گزارش می دهد، مدیرعامل باشگاه سپیدرود گفت: برای تعطیلی یا تعویق لیگ باید منتظر تصمیم AFC باشیم.

ناظمی: برای تعطیلی یا تعویق لیگ باید منتظر تصمیم AFC باشیم/ فدراسیون تحت فشار است

افشین ناظمی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص شرایط تیم سپیدرود اظهار داشت: ما در شرایط خوبی بودیم که درگیر ویروس کرونا شدیم و توانسته بودیم بازی‌های خوبی انجام دهیم. خیلی فشار روی تیم ما بود، در آخرین بازی‌ها ۴ بازیکن مان را‌‌‌ از دست دادیم اما با تعطیلی لیگ آنها از کمند مصدومیت رهایی پیدا کردند و به تیم اضافه شدند. خدا را‌‌‌ شکر که مسؤولان تصمیم درستی گرفتند و مسابقات را‌‌‌ تعطیل کردند. فکرش را نمی‌کردیم آنقدر زمان درگیری با این بیماری به طول بی‌انجامد. اطلاعات دقیق برای شروع لیگ نداریم.

وی افزود: ما برای برگشتن به شرایط آرمانی یک ماه فرصت نیاز داریم تا بتوانیم ادامه مسابقات را‌‌‌ شروع کنیم، چون ما مثل فوتبال اروپا امکانات تمرین کردن به صورت آنلاین در خانه را‌‌‌ نداریم و اگر قرار است مسابقات برگزار شود، باید فرصت کافی را‌‌‌ داشته باشیم. کار برای ما سخت است.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود در خصوص تعویق یا تعطیلی کلی لیگ تاکید کرد: با شرایط فعلی که نمی‌دانیم چقدر زمان نیاز داریم تا این ویروس از بین برود، تعطیلی کلی لیگ بهتر است. باید سرنوشت لیگ مشخص شود. ما در جدول شرایط بدی نداریم و اگر یک امتیاز از بازی عقب افتادمان بگیریم، می‌توانیم از ته جدول جدا شویم و این طور نیست که به خاطر قعر جدول بودن خواستار تعطیلی لیگ باشیم. 

وی ادامه داد: اگر قرار باشد لیگ با تأخیر شروع شود، برای لیگ آینده به مشکل برخورد می‌کنیم. امیدوارم مسؤولان تصمیمات درستی بگیرند چون ما نمی‌توانیم در استان گیلان تمرین کنیم و زمان زیادی را‌‌‌ برای آماده سازی نیاز داریم.

ناظمی اظهار داشت: فدارسیون فوتبال از جانب باشگاه ها تحت فشار است چون گروهی خواستار تعطیلی و گروهی می‌خواهند لیگ ادامه پیدا کند. اسپانسرها  با تعطیل شدن لیگ ضرر می‌کنند. باید ببنیم AFC چه تصمیمی می‌گیرد و همه به آن عمل کنیم. واقعیت این است که من هم اگر مدیرعامل یک تیم صدر جدولی بودم، دوست داشتم لیگ با قهرمانی تمام شود.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود در خصوص مبارزه این باشگاه با ویروس کرونا عنوان کرد: ما در حد وسع‌مان در شهر رشت لوازم بهداشتی، ماسک و دستکش برای مردم تهیه کردیم و از طرف کانون هواداران به بیمارستان‌ها تقدیم کردیم و امیدواریم این ویروس از بین برود و به پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که در خط مقدم این مبارزه هستند خداقوت بگوییم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

نساجی مازندران به مصاف گل‌گهر و پیکان می‌رود

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۵۰

هوادار گزارش می دهد، شاگردان محمود فکری دو بازی دوستانه را در برنامه دارند.

تمرینات تیم فوتبال ذوب آهن از امروز شروع می‌شود

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۳۷

هوادار گزارش می دهد، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از انجام تست‌های مربوط به کرونا، امروز اولین تمرین خود را برگزار می‌کند.

تمرینات تیم فوتبال پیکان امروز عصر شروع می‌شود

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۲۸

هوادار گزارش می دهد، تمرینات تیم فوتبال پیکان امروز از ساعت ۱۸ در پیکان شهر تهران شروع می‌شود.

مهدی طارمی تیتر یک رکورد پرتغال شد

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۰۱

هوادار گزارش می دهد، مهاجم ملی پوش کشورمان که در تیم ریوآوه توپ می‌زند، تیتر یک روزنامه ورزشی معتبر پرتغالی‌ها شد.

فتاحی: هنوز تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال ابلاغ نشده است

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۲:۴۵

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: فقط تاریخ شروع تمرینات ابلاغ شده و در مورد مسابقات چیزی ابلاغ نشده است.

تمرینات سپاهان در دو نوبت آغاز شد

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۲:۴۳

هوادار گزارش می دهد، بازیکنان تیم فوتبال سپاهان تمرینات گروهی را عصر امروز از سر می‌گیرند.

کادر فنی استقلال مدافع آبی‌ها را جریمه کرد

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۴۳

هوادار گزارش می دهد، مدافع تیم فوتبال استقلال توسط کادرفنی این تیم جریمه شد.

تعریف پیشکسوت فوتبال قطر از بازیکن ایران در جام جهانی ۱۹۷۸

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۳۹

هوادار گزارش می دهد، عضو سال های دور تیم ملی فوتبال قطر از ابراهیم قاسمپور به عنوان یکی از بهترین هم تیمی هایش در دوران ورزشی نام برد.
 

حسینی: هزینه بازیکن خارجی را به ایرانی‌ها بدهید/ با وجود کرونا برای فصل آینده برنامه ریزی کنند

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۳۶

هوادار گزارش می دهد، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ما قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند و بهتر است هزینه خارجی‌ها را صرف بازیکنان ایرانی کنند.

آزمون یکی از ۸ گزینه اورتون برای خط حمله

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۳۴

هوادار گزارش می دهد، سردار آزمون برای حضور درفوتبال باشگاهی انگلیس و تیم اورتون با ۷ گزینه رقابت می کند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد