نصیرنژاد: ثوری به غفور یک سری وعده داد/من هیچ کاره بودم و فقط ترجمه کردم

هوادار گزارش می دهد، رئیس انجمن کوراش ایران گفت: ثوری یکسری وعده‌های را به رئیس فدراسیون جهانی داد و بنده هم فقط صحبت‌های طرفین را فقط ترجمه کردم و هیچ مسئولیتی در مورد آن صحبت‌های مطرح شده نداشتم.

نصیرنژاد: ثوری به غفور یک سری وعده داد/من هیچ کاره بودم و فقط ترجمه کردم

رضا نصیرنژاد در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به این سؤال که شرایط تیم کوراش اعزامی به مسابقات جهانی در حال حاضر چطور است، گفت: ما اخیراً به زیرمجموعه فدراسیون ووشو پیوسته‌ایم و حالا با حمایت مالی از سوی این فدراسیون کار اعزام تیم ملی کوراش به این مسابقات انجام شده است. یک سرپرست، یک مربی و پنج ورزشکار قرار است راهی مسابقات جهان کوراش  شود این رقابت‌ها در کشور کره جنوبی برگزار خواهد شد. ۴۳۰ ورزشکار در بخش مردان و بانوان از کشور کره جنوبی در این مسابقات حضور خواهند داشت. از دوم تا پنجم سپتامبر این مسابقات در کره جنوبی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: مسابقات جهانی کوراش در سال ۲۱۰۷ به میزبانی ترکیه انجام شد که ما با ۱۴ شرکت‌کننده در آن رقابت‌ها حضور پیدا کردیم. یک مدال نقره و سه برنز از این مسابقات به دست آوردیم و ان‌شاءالله در این رقابت‌ها بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

نصیرنژاد در پاسخ به این سؤال که طی چند روز گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد مبنی براینکه حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس با رئیس اخراجی فدراسیون جهانی بوکس در حال گفت‌وگو است که ثوری با ادبیاتی با غفور رحیم‌ اف صحبت می‌کند که خیلی در شأن یک رئیس فدراسیون نیست. شما هم در آن جلسه حضور داشتید، موضوع از چه قرار بوده و مسئولیت شما در آن جلسه چه بود، گفت: این فیلم برای بازی‌های آسیایی جاکارتا است. بنده به همراه بچه‌های کوراش در سالن مسابقات بودم که حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس و غفور رحیم اف که در آن مقطع رئیس فدراسیون جهانی بوکس بود با هم جلسه‌ای را داشتند. ثوری از من خواست مسئولیت ترجمه این جلسه را برعهده بگیرم. ثوری یکسری وعده‌های را به رئیس فدراسیون جهانی داد و بنده هم صحبت‌های طرفین را فقط ترجمه می‌کردم.  

رئیس انجمن کوراش ایران در پاسخ به این سؤال که چطور ممکن است وقتی ما در آن مقطع تیم ملی بانوان در کشورمان نداشتیم، رئیس فدراسیون بوکس فیلم تمرین بانوان کشورمان را به رئیس سابق فدراسیون جهانی نشان داده بود؟ گفت: من چیزی از این ماجرا نمی‌دانم، فقط دیدم که او فیلم تمرین بانوان کشورمان را به رئیس فدراسیون جهانی بوکس نشان داد! من اصلاً نمی‌دانم چطور آن فیلم دست رئیس فدراسیون بوکس کشورمان رسیده بود. 

وی در پایان صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: من در آن جلسه هیچ مسئولیتی نداشتم؛ فقط ثوری از من خواست که در آن جلسه برای آسان شدن جلسه، صحبت‌های رئیس فدراسیون بوکس را ترجمه کنم. بنده در مطرح شدن صحبت‌هایی که در فیلم وجود دارد هیچ تداخل و تصرفی نداشتم و آن صحبت‌ها از جانب خود ثوری مطرح شد و من عین همان صحبت‌ها را فقط ترجمه کردم و هیچ مسئولیتی در قبال آن صحبت‌‌ها نداشتم.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

فدراسیون جودوی ایران تعلیق شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۴:۴۴

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی جودو امروز در بیانیه‌ای جودوی ایران را تعلیق کرد.

بازداشت رئیس فدراسیون بوکس به دلیل شکایت سرپرست پیشین تیم ملی

۱۳۹۸/۰۶/۲۳ ۱۳:۱۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون بوکس در راستای اجرای حکم کیفری، جلب و بازداشت شد.

رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه سپتامبر اعلام شد

۱۳۹۸/۰۶/۱۶ ۰۹:۴۶

هوادار گزارش می دهد، جدیدترین رنکینگ جهانی پاراتکواندو از سوی فدراسیون اعلام شد که در این رنکینگ هوگوپوشان کشورمان موفق شدند جایگاه خود را حفظ نمایند.

کاتا قهرمانی جهان| نمایندگان ایران از فردا به روی تاتامی می روند

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ ۱۱:۵۶

هوادار گزارش می دهد، مسابقات قهرمانی جهان کاتا از امروز (سیزدهم شهریور ماه) به میزبانی کره جنوبی آغاز شده و نمایندگان کشورمان از فردا به روی تاتامی خواهند رفت.

جودو قهرمانی جهان| ملایی از رسیدن به فینال بازماند/ جدال سعید برای مدال برنز

۱۳۹۸/۰۶/۰۶ ۱۵:۵۵

هوادار گزارش می دهد، سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در نیمه نهایی مسابقات جهانی جودو با شکست مقابل حریف بلژیکی از رسیدن به فینال بازماند.

جودو قهرمانی جهان| جدال ملایی و نماینده بلژیک روی تاتامی توکیو در نیمه نهایی

۱۳۹۸/۰۶/۰۶ ۱۲:۳۴

هوادار گزارش می دهد، سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در نیمه نهایی مسابقات جهانی جودو باید به مصاف کاسی موتیزا بلژیکی برود.

نماینده پرتغال مقابل ملایی ایپون شد/ جدال حساس سعید با خالمورزائف

۱۳۹۸/۰۶/۰۶ ۱۰:۰۲

هوادار گزارش می دهد، سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در سومین مبارزه موفق شد نماینده پرتغال را در مسابقات جهانی توکیو ایپون کند.

ملایی نماینده جودو ایران فردا به روی تاتامی می‌رود

۱۳۹۸/۰۶/۰۵ ۱۶:۰۵

هوادار گزارش می دهد، سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان فردا(چهارشنبه) در چارچوب مسابقات قهرمانی جهان به روی تاتامی خواهد رفت.

جام‌جهانی تکواندو| تیم میکس کشورمان با صعود به دیدار پایانی المپیکی شد

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۴:۲۳

هوادار گزارش می دهد، در روز پایانی رقابت‌های جام‌جهانی تکواندو، تیم میکس تکواندو کشورمان با برتری در دیدار نیمه‌نهایی ضمن صعود به دیدار پایانی، مجوز حضور در رقابت‌های آزمایشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو...

جوانان ووشوی ایران نایب قهرمان آسیا شدند

۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۱۲:۳۷

هوادار گزارش می دهد، تیم جوانان ووشوی ایران به مقام نایب قهرمانی رقابت های آسیایی برونئی دست یافت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد