نصیرنژاد: ثوری به غفور یک سری وعده داد/من هیچ کاره بودم و فقط ترجمه کردم

هوادار گزارش می دهد، رئیس انجمن کوراش ایران گفت: ثوری یکسری وعده‌های را به رئیس فدراسیون جهانی داد و بنده هم فقط صحبت‌های طرفین را فقط ترجمه کردم و هیچ مسئولیتی در مورد آن صحبت‌های مطرح شده نداشتم.

نصیرنژاد: ثوری به غفور یک سری وعده داد/من هیچ کاره بودم و فقط ترجمه کردم

رضا نصیرنژاد در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به این سؤال که شرایط تیم کوراش اعزامی به مسابقات جهانی در حال حاضر چطور است، گفت: ما اخیراً به زیرمجموعه فدراسیون ووشو پیوسته‌ایم و حالا با حمایت مالی از سوی این فدراسیون کار اعزام تیم ملی کوراش به این مسابقات انجام شده است. یک سرپرست، یک مربی و پنج ورزشکار قرار است راهی مسابقات جهان کوراش  شود این رقابت‌ها در کشور کره جنوبی برگزار خواهد شد. ۴۳۰ ورزشکار در بخش مردان و بانوان از کشور کره جنوبی در این مسابقات حضور خواهند داشت. از دوم تا پنجم سپتامبر این مسابقات در کره جنوبی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: مسابقات جهانی کوراش در سال ۲۱۰۷ به میزبانی ترکیه انجام شد که ما با ۱۴ شرکت‌کننده در آن رقابت‌ها حضور پیدا کردیم. یک مدال نقره و سه برنز از این مسابقات به دست آوردیم و ان‌شاءالله در این رقابت‌ها بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

نصیرنژاد در پاسخ به این سؤال که طی چند روز گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد مبنی براینکه حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس با رئیس اخراجی فدراسیون جهانی بوکس در حال گفت‌وگو است که ثوری با ادبیاتی با غفور رحیم‌ اف صحبت می‌کند که خیلی در شأن یک رئیس فدراسیون نیست. شما هم در آن جلسه حضور داشتید، موضوع از چه قرار بوده و مسئولیت شما در آن جلسه چه بود، گفت: این فیلم برای بازی‌های آسیایی جاکارتا است. بنده به همراه بچه‌های کوراش در سالن مسابقات بودم که حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس و غفور رحیم اف که در آن مقطع رئیس فدراسیون جهانی بوکس بود با هم جلسه‌ای را داشتند. ثوری از من خواست مسئولیت ترجمه این جلسه را برعهده بگیرم. ثوری یکسری وعده‌های را به رئیس فدراسیون جهانی داد و بنده هم صحبت‌های طرفین را فقط ترجمه می‌کردم.  

رئیس انجمن کوراش ایران در پاسخ به این سؤال که چطور ممکن است وقتی ما در آن مقطع تیم ملی بانوان در کشورمان نداشتیم، رئیس فدراسیون بوکس فیلم تمرین بانوان کشورمان را به رئیس سابق فدراسیون جهانی نشان داده بود؟ گفت: من چیزی از این ماجرا نمی‌دانم، فقط دیدم که او فیلم تمرین بانوان کشورمان را به رئیس فدراسیون جهانی بوکس نشان داد! من اصلاً نمی‌دانم چطور آن فیلم دست رئیس فدراسیون بوکس کشورمان رسیده بود. 

وی در پایان صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: من در آن جلسه هیچ مسئولیتی نداشتم؛ فقط ثوری از من خواست که در آن جلسه برای آسان شدن جلسه، صحبت‌های رئیس فدراسیون بوکس را ترجمه کنم. بنده در مطرح شدن صحبت‌هایی که در فیلم وجود دارد هیچ تداخل و تصرفی نداشتم و آن صحبت‌ها از جانب خود ثوری مطرح شد و من عین همان صحبت‌ها را فقط ترجمه کردم و هیچ مسئولیتی در قبال آن صحبت‌‌ها نداشتم.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

کیت جدید تکواندوکاران در المپیک توکیو

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۵:۴۵

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی تکواندو یونیفرم جدید ورزشکاران این رشته را در بازی‌های المپیک تصویب کرد.

وحدانی مربی تیم جودو نوجوانان شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۱۷:۰۱

هوادار گزارش می دهد، بنا به پیشنهاد سرمربی تیم نوجوانان، بهزاد وحدانی به عنوان مربی این تیم انتخاب شد.

مسکو، تکلیف میزبان مرحله بعدی گرندپری را مشخص خواهد کرد

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۱۶:۲۶

هوادار گزارش می دهد، پیش از آغاز فینال مسابقات گرندپری مسکو، اعضا هیات اجرایی فدراسیون جهانی در مورد کشور میزبان مرحله بعدی مسابقات گرندپری تصمیم گیری خواهند کرد.

سه کرسی جهانی به نمایندگان ووشوی ایران رسید

۱۳۹۸/۰۹/۰۶ ۱۰:۲۸

هوادار گزارش می دهد، سه نماینده ایران به عضویت کمیته‌های مختلف فدراسیون جهانی ووشو در آمدند.

عاشورزاده: می‌خواهم فرصت‌های از دست رفته را با مدال المپیک ۲۰۲۴ جبران کنم/ دینم را به مردم ادا می‌کنم

۱۳۹۸/۰۹/۰۵ ۰۹:۱۷

هوادار گزارش می دهد، قهرمان سابق تکواندو جهان گفت: با توجه به شرایط سنی این فرصت را دارم که فرصت‌های از دست رفته المپیک ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ را در المپیک ۲۰۲۴ جبران کنم.

لشگری رییس کمیته پزشکی فدراسیون جهانی ووشو شد

۱۳۹۸/۰۹/۰۴ ۰۹:۲۴

هوادار گزارش می دهد، امیرعباس لشگری به سمت ریاست کمیته پزشکی فدراسیون جهانی ووشو انتخاب شد.

سلطانی‌فر: کاراته از امیدهای کاروان ایران برای مدال‌آوری در المپیک است

۱۳۹۸/۰۸/۲۹ ۱۵:۱۸

هوادار گزارش می دهد، وزیر ورزش و جوانان گفت: تمام نیازهای کاراته برای موفقیت فراهم است و همه باید به این رشته کمک کنیم.

زمان انتخابات فدراسیون‌ ورزش‌های رزمی مشخص شد

۱۳۹۸/۰۸/۲۶ ۱۵:۲۲

هوادار گزارش می دهد، وزارت ورزش و جوانان زمان انتخابات فدراسیون ورزش‌های رزمی را اعلام کرد.

البرز میزبان مسابقات ووشوی قهرمانی مردان کشور

۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۶:۲۸

هوادار گزارش می دهد، مسابقات ووشو قهرمانی بزرگسالان کشور روز چهارشنبه به میزبانی استان البرز برگزار خواهد شد.

استکی تا المپیک ۲۰۲۰ سرمربی تیم ملی بوکس باقی ماند

۱۳۹۸/۰۸/۱۸ ۱۴:۳۰

هوادار گزارش می دهد، علیرضا استکی تا المپیک ۲۰۲۰ سرمربی تیم ملی بوکس خواهد بود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد