نمی‌گذاریم سودجویان از قانونی شدن فعالیت MMA در ایران سوءاستفاده کنند

هوادار گزارش می دهد، بازرس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.

نمی‌گذاریم سودجویان از قانونی شدن فعالیت MMA در ایران سوءاستفاده کنند

به گزارش هوادار، وحید اسحاقی در خصوص قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، اظهار داشت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران یک اتفاق بزرگ بود که بعد از پیگیری های مداوم مسئولان فدراسیون از وزارت ورزش و جوانان اتخاذ و باعث شد تا کسانی که در این رشته رزمی فعالیت می کنند از بلاتکلیفی نجات پیدا کنند و کسب این موفقیت را تبریک می‌گویم.

وی در خصوص اینکه با افراد سودجو در فعالیت‌های هنرهای رزمی برخورد خواهیم کرد، عنوان کرد: رشته‌های مختلف تحت پوشش فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی باید به این نکته مهم درخصوص هنرهای رزمی ترکیبی توجه کنند که نمی‌توانند بدون مجوز فدراسیون و انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA)، برای خود تشکیلاتی راه بیندازند و مسابقات برگزار کنند. این موضوع تخلف است و ما با این افراد سودجو برخورد خواهیم کرد. تمامی فعالیت‌ها در این زمینه باید زیر نظر فدراسیون و انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) باشد و رشته های غیر مرتبط نمی‌توانند مدعی برگزاری مسابقه شوند.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان خراسان رضوی درباره شروع فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی در این استان، یادآور شد: ما قصد داریم هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) به صورت مستقیم، زیر نظر هیئت استان‌مان باشد و آن را به عهده شخص  نمی گذاریم و فقط در چارت سازمانی برای آن دبیر و نایب رئیس معرفی خواهیم کرد.

اسحاقی با اشاره به اینکه با متخلفان برخورد خواهد شد، خاطرنشان کرد: هر شخصی که قصد دارد در استان‌های مختلف کشور، نمایندگی هریک از رشته های تحت پوشش فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی را بگیرد، باید به صورت قانونی از طریق فدراسیون انجمن ورزش های رزمی اقدام کند. فدراسیون نیز به هیأت استان مربوطه نامه می‌زند و بعد از ابلاغ هیئت استان، می تواند فعالیت خود را آغاز کند. در غیر این صورت تخلف کرده و ما با این شخص برخورد خواهیم کرد. ضمن اینکه تاکنون جلوی بسیاری از حکم فروشی ها را نیز گرفته‌ایم و این برخوردها ادامه دارد.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

مسابقات لیگ تکواندو تا اطلاع ثانوی لغو شد

۱۴۰۰/۱۱/۱۶ ۱۵:۰۱

هوادار گزارش می دهد، با اعلام سازمان لیگ، با توجه به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر لغو تمامی مسابقات ورزشی به دلیل شیوع این بیماری در سطح کشور، مسابقات لیگ تکواندو تا اطلاع ثانوی لغو شد.

واکنش شورای المپیک آسیا به انتخاب ساعی به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو

۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۱:۵۳

هوادار گزارش می دهد، سایت رسمی شورای المپیک با انتشار تبریک رئیس فدراسیون جهانی تکواندو، به انتخاب هادی ساعی واکنش نشان داد.

ساعی: فدراسیون این هفته تعیین تکلیف می‌شود/نمی‌دانم مجمع دوباره برگزار می‌شود یا خیر

۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۱:۳۸

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون تکواندو گفت: وضعیت فدراسیون این هفته تعیین تکلیف می‌شود.

استکی: ثوری باید شرایط را تغییر دهد/ برای ساخت خانه بوکس ۱۰۰ میلیارد نیاز است

۱۴۰۰/۱۰/۱۸ ۱۳:۳۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی بوکس گفت: ثوری باید بداند برای ادامه راه شرایط را تغییر دهد و اینکه این باشد و آن نباشد، اشتباه است.

ثوری رئیس فدراسیون بوکس شد

۱۴۰۰/۱۰/۱۸ ۱۲:۰۱

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون بوکس امروز و در مجمع انتخاباتی این فدراسیون انتخاب و معرفی شد.

اعضای هیأت رئیسه فدراسیون تکواندو مشخص شدند

۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۱۴:۴۴

هوادار گزارش می دهد، پس از انتخاب ساعی به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو، اعضای هیأت رئیسه این فدراسیون مشخص شدند.

ایران میزبان جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو شد

۱۴۰۰/۱۰/۱۲ ۱۲:۱۳

هوادار گزارش می دهد، چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی، یازدهمین دوره جام باشگاه‌های آسیا و سی‌ویکمین دوره رقابت‌های جام فجر اسفندماه به میزبانی ایران برگزار می...

کاراته قهرمانی آسیا| ۳ طلا، ۲ نقره و ۳ برنز حاصل تلاش ایرانی‌ها در روز دوم

۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۶:۱۶

هوادار گزارش می دهد، در دومین روز از رقابت‌های قهرمانی آسیا ۸ مدال خوشرنگ دیگر برای کاراته ایران به دست آمد.

اعضای کادر فنی تیم ملی ووشو مشخص شدند

۱۴۰۰/۰۹/۲۴ ۱۰:۰۱

هوادار گزارش می دهد، اعضای کادر فنی تیم‌های ملی ووشو و کوراش ایران تا پایان بازى‌هاى آسیایى ٢٠٢٢ هانگژو منصوب شدند.

تاریخ‌سازی شه‌بخش در بوکس قهرمانی جهان/ مدال برنز جادوگر ایران قطعی شد

۱۴۰۰/۰۸/۱۲ ۰۶:۴۷

هوادار گزارش می دهد، دانیال شه‌بخش در رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان تاریخ‌ساز شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد