نمی‌گذاریم سودجویان از قانونی شدن فعالیت MMA در ایران سوءاستفاده کنند

هوادار گزارش می دهد، بازرس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.

نمی‌گذاریم سودجویان از قانونی شدن فعالیت MMA در ایران سوءاستفاده کنند

به گزارش هوادار، وحید اسحاقی در خصوص قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، اظهار داشت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران یک اتفاق بزرگ بود که بعد از پیگیری های مداوم مسئولان فدراسیون از وزارت ورزش و جوانان اتخاذ و باعث شد تا کسانی که در این رشته رزمی فعالیت می کنند از بلاتکلیفی نجات پیدا کنند و کسب این موفقیت را تبریک می‌گویم.

وی در خصوص اینکه با افراد سودجو در فعالیت‌های هنرهای رزمی برخورد خواهیم کرد، عنوان کرد: رشته‌های مختلف تحت پوشش فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی باید به این نکته مهم درخصوص هنرهای رزمی ترکیبی توجه کنند که نمی‌توانند بدون مجوز فدراسیون و انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA)، برای خود تشکیلاتی راه بیندازند و مسابقات برگزار کنند. این موضوع تخلف است و ما با این افراد سودجو برخورد خواهیم کرد. تمامی فعالیت‌ها در این زمینه باید زیر نظر فدراسیون و انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) باشد و رشته های غیر مرتبط نمی‌توانند مدعی برگزاری مسابقه شوند.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان خراسان رضوی درباره شروع فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی در این استان، یادآور شد: ما قصد داریم هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) به صورت مستقیم، زیر نظر هیئت استان‌مان باشد و آن را به عهده شخص  نمی گذاریم و فقط در چارت سازمانی برای آن دبیر و نایب رئیس معرفی خواهیم کرد.

اسحاقی با اشاره به اینکه با متخلفان برخورد خواهد شد، خاطرنشان کرد: هر شخصی که قصد دارد در استان‌های مختلف کشور، نمایندگی هریک از رشته های تحت پوشش فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی را بگیرد، باید به صورت قانونی از طریق فدراسیون انجمن ورزش های رزمی اقدام کند. فدراسیون نیز به هیأت استان مربوطه نامه می‌زند و بعد از ابلاغ هیئت استان، می تواند فعالیت خود را آغاز کند. در غیر این صورت تخلف کرده و ما با این شخص برخورد خواهیم کرد. ضمن اینکه تاکنون جلوی بسیاری از حکم فروشی ها را نیز گرفته‌ایم و این برخوردها ادامه دارد.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

فیوری فاش کرد؛ درخواست مبارزه از سوی جاشوا

۱۴۰۰/۰۱/۲۱ ۱۲:۴۷

هوادار گزارش می دهد، بوکسور سنگین وزن جهان از پیشنهاد جاشوا برای مبارزه خبر داد.

نمی‌گذاریم سودجویان از قانونی شدن فعالیت MMA در ایران سوءاستفاده کنند

۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۱۱:۵۳

هوادار گزارش می دهد، بازرس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری...

برپایی اردوی مشترک تیم ملی تکواندو ایران با اردن

۱۴۰۰/۰۱/۱۴ ۱۳:۱۵

هوادار گزارش می دهد، تیم‌های ملی تکواندو مردان و بانوان اردن با ملی‌پوشان کشورمان اردوی مشترک برگزار خواهند کرد.

میزبانی مسابقات جهانی بوکس در سال ۲۰۲۳ به تاشکند رسید

۱۴۰۰/۰۱/۱۴ ۱۱:۰۱

هوادار گزارش می دهد، تاشکند میزبانی مسابقات جهانی بوکس در سال ۲۰۲۳ را برعهده گرفت.

مدیر روابط عمومی فدراسیون جودو انتخاب شد

۱۳۹۹/۱۲/۲۷ ۱۵:۰۱

هوادار گزارش می دهد، با حکم آرش میراسماعیلی سیدحسن صفوی مدیر روابط عمومی فدراسیون جودو منصوب شد.

رای دادگاه حکمیت ورزش یک هفته دیگر تمدید شد

۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۰۷:۰۸

هوادار گزارش می دهد، رای دادگاه حکمیت ورزش در رابطه با تعلیق جودوی ایران باز هم تمدید شد.

رعد پدافند ارتش قهرمان لیگ جودو نیروهای مسلح شد

۱۳۹۹/۱۲/۰۶ ۱۲:۳۱

هوادار گزارش می دهد، در پایان نخستین دوره لیگ جودو نیروهای مسلح (یادبود شهید فخری زاده) در رده کارکنان وظیفه، تیم رعد پدافند ارتش به مقام قهرمانی رسید.

عاشورزاده: عناوین بهتری را در تکواندو کسب خواهم کرد

۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۰۸:۱۰

هوادار گزارش می دهد، ملی‌پوش تکواندو کشورمان گفت: زمانی تکواندو را کنار خواهم گذاشت که قطعا عناوین بهتری به افتخاراتم اضافه خواهد شد.

حضور هادی ساعی محروم در سالن تکواندو

۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ۱۲:۰۴

هوادار گزارش می دهد، در حالی که هادی ساعی به خاطر محرومیت یک ساله از حضور در مسابقات تکواندو محروم بود، در سالن حضور دارد.

قرعه کشی لیگ تکواندو انجام شد

۱۳۹۹/۱۱/۲۵ ۱۱:۱۳

هوادار گزارش می دهد، دیدارهای هفته اول تا پنجم رقابت های لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۳۰ بهمن و یکم اسفند) در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد