نوروزی: از صحبت‌های خادم متأسف شدم- رسیدن به صندلی فدراسیون نیاز به این همه آبروریزی ندارد

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی المپیک گفت: از صحبت‌هایی که امیررضا خادم مطرح می‌کند متعجب و متاسف شدم.

نوروزی: از صحبت‌های خادم متأسف شدم- رسیدن به صندلی فدراسیون نیاز به این همه آبروریزی ندارد

به گزارش هوادار، امید نوروزی در مورد حواشی به وجود آمده پیرامون انتخابات فدراسیون کشتی و صحبت از مهندسی انتخابات گفت: صحبت‌های امیر خادم جای تعجب و تاسف دارد. تا دیروز که عوامل فدراسیون دوستان و نزدیکان خودشان بودند، حرفی از مهندسی در کار نبود، اما حالا که نعمتی با آن همه مشغله در مجلس و تنها به خاطر علاقه‌اش به کشتی سرپرستی و مدیریت فدراسیون را برعهده گرفته است، تهمت می‌زنند.

وی ادامه داد: این رفتار جوانمردانه و درست نیست؛ مگر این صندلی چه‌قدر ارزش دارد که به خاطرش به هر کار زشتی دست می‌زنند تا به آن برسند؟ همه کشتی و کشتی‌گیران را به جوانمردی و مرام پهلوانی می‌شناسند، کاری نکنیم این تصور بین مردم خراب شود.

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی المپیک تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:‌‌‌‌‌‌‌‌ خادم در اولین اظهارنظری که بعد از ثبت‌نامش برای ریاست فدراسیون کشتی داشت عنوان کرد که حق وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک است که در انتخابات فدراسیون‌ها دخالت داشته باشند و مهندسی کردن انتخابات ایرادی ندارد، اما چه اتفاقی افتاده که حالا صحبت‌هایش با آن حرف‌های اولیه در تناقض است و حرف از مهندسی می‌زند؟

* رسیدن به صندلی فدراسیون نیاز به این همه آبروریزی ندارد

نوروزی افزود: تمام مواردی که مطرح می‌کنند بی‌پایه و اساس است. چرا تا دیروز که او به عنوان معاون وزیر از امکانات دولتی برای تبلیغ خودش استفاده می‌کرد مشکلی نبود، اما حالا که میدان رقابت تنگ شده به همه تهمت می‌زند؟ تمام اینها توهین به خانواده و جامعه کشتی است. رسیدن به صندلی فدراسیون نیاز به این همه آبروریزی ندارد درحالی‌که مدام دم از اخلاق می‌زنند.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی فقط تلاش می‌کنند چهره موجهی از خود نشان دهند، اما در عمل حاضر نیستند اندکی به مصالح ملی و اعتبار کشتی فکر کنند و تا اقدامی بر خلاف میل آنها صورت می‌گیرد پای تعلیق و مشکلات اتحادیه جهانی را پیش می‌کشند.

*  ۷ سال فدراسیون را در اختیار داشتید و به کسی هم پاسخگو نبودید

قهرمان المپیک لندن تصریح کرد: شما ۷ سال فدراسیون را در اختیار داشتید و به کسی هم پاسخگو نبودید. قهرمانان بسیاری را خانه نشین کردید بدون آنکه دلیل قانع کننده‌ای داشته باشید. سیاست‌ها و اقدامات فدراسیون، کشتی را تا به این درجه از سقوط رساند که تا عناوین نهم و یازدهم جهان تنزل پیدا کردیم. با این اوصاف چه اصراری دارید همچنان به مسئولیت خود در کشتی ادامه دهید؟

وی افزود: منطق انتخابات این است هر کسی که کاندیدا شده، در سکوت کارنامه خودش را به اعضای مجمع ارائه دهد؛ اعضای مجمع هم آنقدر کاربلد هستند که می‌دانند چه کسی به درد کشتی می‌خورد و می‌توانند انتخاب درستی داشته باشند. مسلما اعضای مجمع با رعایت مصالح کشتی فردی واجد شرایط را برای ریاست انتخاب خواهند کرد، فردی که نفس تازه‌ای در کالبد این ورزش بدمد و بتواند ورزش اول را در مسیر درست هدایت کند.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

غلامرضا محمدی: از داخل فدراسیون منتظر زمین خوردن کشتی هستند-در جهانی هم شاید اتفاقات بدی بیفتد

۳۲۶۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۴۴

 

نشست خبری سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امروز در خانه کشتی برگزار شد.
 

 

علیرضا حیدری از انتخابات فدراسیون کشتی کنار کشید

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۱۹:۲۷

علیرضا حیدری نفر سوم کشتی آزاد المپیک از کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون کشتی انصراف داد.

درخواست خادم از مسئولان برای پروژه نیمه کاره رها شده کشتی جویبار

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۹:۲۷

رسول خادم از مسئولان درخواست کرد پروژه نیمه کاره سالن ۵ هزار نفره کشتی جویبار را به سرانجام برسانند و مانع هدر رفتن میلیاردها هزینه انجام شده شوند.

رفع خطر تعلیق کشتی ایران از مسابقات جهانی و المپیک- بازگرداندن مدال طلای یخکشی

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۰:۴۵

 سرپرست فدراسیون کشتى عصر امروز در راس هیأتی دیپلماتیک متشکل از دیپلمات هاى ایران در سوییس با نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانى کشتى دیدار و گفتگو کرد.

ادامه تمرینات تیم ملی کشتی آزاد برای جهانی از پنجشنبه

۲۶۴۰/۰۹/۰۸ ۱۲:۳۸

دوازدهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد روزهای ۳۰ خرداد تا ۱۱ تیرماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

توضیح فدراسیون درباره دیسکالیفه شدن ملی پوش ایران در زمان اهدای مدال

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۲۲:۴۶

در پایان اولین روز از مسابقات جام ساساری ایتالیا، محمد باقر یخکشى نماینده وزن ۶١ کیلوگرم موفق به کسب عنوان قهرمانى شد.
 

کشتی فرنگی جام تورلیخانوف؛ نجاتی و طاهری فینالیست شدند

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۱۷:۲۶

علیرضا نجاتی و رامین طاهری در اوزان ۶۰ و ۸۷ کیلوگرم به دیدار فینال رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف قزاقستان راه یافتندمحو./.

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی برگزار شد

۲۶۴۰/۰۸/۱۴ ۱۰:۵۲

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی دارنده مدال طلای سنگین وزن کشتی آزاد جهان عصر دیروز در امامزاده محمد کرج (مزار آن مرحوم) برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر استاد کهندل برگزار شد - مراسم ترحیم روز سه شنبه و در مسجد جامع شهرک غرب

۲۶۴۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۰

صبح امروز و از محل فدراسیون کشتی مراسم تشییع پیکر استاد حشمت اله کهندل برگزار شد.

جردن باروز: می خواهم شانسم را در MMA امتحان کنم

۲۶۴۰/۰۸/۰۳ ۰۹:۱۴

جردن باروز کشتی گیر آمریکایی و قهرمان المپیک و جهان گفت قصد دارد که یک بار شانس خود را در هنرهای رزمی MMA امتحان کند.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد