نوروزی: از صحبت‌های خادم متأسف شدم- رسیدن به صندلی فدراسیون نیاز به این همه آبروریزی ندارد

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی المپیک گفت: از صحبت‌هایی که امیررضا خادم مطرح می‌کند متعجب و متاسف شدم.

نوروزی: از صحبت‌های خادم متأسف شدم- رسیدن به صندلی فدراسیون نیاز به این همه آبروریزی ندارد

به گزارش هوادار، امید نوروزی در مورد حواشی به وجود آمده پیرامون انتخابات فدراسیون کشتی و صحبت از مهندسی انتخابات گفت: صحبت‌های امیر خادم جای تعجب و تاسف دارد. تا دیروز که عوامل فدراسیون دوستان و نزدیکان خودشان بودند، حرفی از مهندسی در کار نبود، اما حالا که نعمتی با آن همه مشغله در مجلس و تنها به خاطر علاقه‌اش به کشتی سرپرستی و مدیریت فدراسیون را برعهده گرفته است، تهمت می‌زنند.

وی ادامه داد: این رفتار جوانمردانه و درست نیست؛ مگر این صندلی چه‌قدر ارزش دارد که به خاطرش به هر کار زشتی دست می‌زنند تا به آن برسند؟ همه کشتی و کشتی‌گیران را به جوانمردی و مرام پهلوانی می‌شناسند، کاری نکنیم این تصور بین مردم خراب شود.

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی المپیک تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:‌‌‌‌‌‌‌‌ خادم در اولین اظهارنظری که بعد از ثبت‌نامش برای ریاست فدراسیون کشتی داشت عنوان کرد که حق وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک است که در انتخابات فدراسیون‌ها دخالت داشته باشند و مهندسی کردن انتخابات ایرادی ندارد، اما چه اتفاقی افتاده که حالا صحبت‌هایش با آن حرف‌های اولیه در تناقض است و حرف از مهندسی می‌زند؟

* رسیدن به صندلی فدراسیون نیاز به این همه آبروریزی ندارد

نوروزی افزود: تمام مواردی که مطرح می‌کنند بی‌پایه و اساس است. چرا تا دیروز که او به عنوان معاون وزیر از امکانات دولتی برای تبلیغ خودش استفاده می‌کرد مشکلی نبود، اما حالا که میدان رقابت تنگ شده به همه تهمت می‌زند؟ تمام اینها توهین به خانواده و جامعه کشتی است. رسیدن به صندلی فدراسیون نیاز به این همه آبروریزی ندارد درحالی‌که مدام دم از اخلاق می‌زنند.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی فقط تلاش می‌کنند چهره موجهی از خود نشان دهند، اما در عمل حاضر نیستند اندکی به مصالح ملی و اعتبار کشتی فکر کنند و تا اقدامی بر خلاف میل آنها صورت می‌گیرد پای تعلیق و مشکلات اتحادیه جهانی را پیش می‌کشند.

*  ۷ سال فدراسیون را در اختیار داشتید و به کسی هم پاسخگو نبودید

قهرمان المپیک لندن تصریح کرد: شما ۷ سال فدراسیون را در اختیار داشتید و به کسی هم پاسخگو نبودید. قهرمانان بسیاری را خانه نشین کردید بدون آنکه دلیل قانع کننده‌ای داشته باشید. سیاست‌ها و اقدامات فدراسیون، کشتی را تا به این درجه از سقوط رساند که تا عناوین نهم و یازدهم جهان تنزل پیدا کردیم. با این اوصاف چه اصراری دارید همچنان به مسئولیت خود در کشتی ادامه دهید؟

وی افزود: منطق انتخابات این است هر کسی که کاندیدا شده، در سکوت کارنامه خودش را به اعضای مجمع ارائه دهد؛ اعضای مجمع هم آنقدر کاربلد هستند که می‌دانند چه کسی به درد کشتی می‌خورد و می‌توانند انتخاب درستی داشته باشند. مسلما اعضای مجمع با رعایت مصالح کشتی فردی واجد شرایط را برای ریاست انتخاب خواهند کرد، فردی که نفس تازه‌ای در کالبد این ورزش بدمد و بتواند ورزش اول را در مسیر درست هدایت کند.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

اعتراض مسئولان فدراسیون کشتی به از دست رفتن سکوی سومی ایران

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۴۷

هوادار گزارش می دهد، در حالی‌که امتیازات تیم‌های حاضر در مسابقات جهانی کشتی آزاد حکایت از سومی ایران داشت، اما ایران در جدول مسابقات در رده چهارم قرار گرفت.

کشتی قهرمانی جهان‌؛ تمجید سرمربی روسیه و فادزائف از یزدانی

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۳۴

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد روسیه از عملکرد حسن یزدانی تقدیر کرد.

سومی تیم ملی کشتی آزاد ایران مسجل شد/ بازگشت به سکو بعد از ۴ سال

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۶:۵۹

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی کشتی آزاد کشورمان عنوان سومی رقابت‌های جهانی قزاقستان را به خود اختصاص داد.

کشتی قهرمانی جهان| اعلام قطعی انصراف کشتی گیر هندی/ طلای یزدانی مسجل شد

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۴:۲۹

هوادار گزارش می دهد، کشتی گیر هندی اعلام کرد که مصدومیتش جدی است و نمی تواند در بازی فینال قهرمانی جهان مقابل رقیب ایرانی اش بازی کند.

حسن یزدانی با امتیاز عالی به فینال رسید

۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۵:۵۱

هوادار گزارش می دهد، حسن یزدانی با شکست حریفی از سن مارینو و با امتیاز عالی به فینال وزن ۸۶ کیلوگرم مسابقات قهرمانی کشتی جهان در نورسلطان قزاقستان راه یافت.

یزدانی با ضربه فنی به نیمه نهایی رسید

۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۴:۳۰

 هوادار گزارش می دهد، در ادامه مسابقات کشتی قهرمانی جهان در نورسلطان قزاقستان، حسن یزدانی کشتی گیر وزن ۸۶ کیلوگرم با شایستگی به نیمه نهایی رسید.

کشتی آزاد قهرمانی جهان| گام محکم یزدانی با شکست کشتی‌گیر پورتوریکو

۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۲:۳۰

هوادار گزارش می دهد، حسن یزدانی در نخستین دیدار با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد نماینده پورتوریکو گذشت.

سوریان: صعود ۷ پله ای کشتی فرنگی قابل تحسین است

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۲:۴۸

هوادار گزارش می دهد، نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: تیم ما سال گذشته یازدهم دنیا شده بود که امسال با ۷ پله صعود چهارم دنیا شدیم و این پیشرفت قابل تحسین است.

با حکم دبیر؛ علیزاده سرمربی تیم کشتی فرنگی امید شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۲:۳۳

هوادار گزارش می دهد، پس از استعفای جمشید خیرآبادی از هدایت تیم ملی کشتی فرنگی امید به دلیل دو شغله بودن، فرشاد علیزاده جایگزین وی تا مسابقات جهانی مجارستان شد.

استعفای جمشید خیرآبادی از سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۰:۱۹

هوادار گزارش می دهد، جمشید خیرآبادی از سمت سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید ایران استعفا کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد