نوری: ۱۰ روز است تمریناتم را آغاز کردم / قول می دهم در المپیک دل مردم را شاد کنم

هوادار گزارش می دهد، فرنگی کار وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی کشورمان گفت: به مرور زمان ورزشکاران دیگر دستورالعمل های ساده بهداشتی را هم رعایت نمی‌کردند و باعث شد من در محل باشگاه به کرونا مبتلا شوم.

نوری: ۱۰ روز است تمریناتم را آغاز کردم / قول می دهم در المپیک دل مردم را شاد کنم

به گزارش هوادار، حسین نوری در خصوص چگونگی ابتلا به کرونا اظهار داشت: در محیط باشگاه ابتدا خیلی به مسائل و نکات بهداشتی توجه می‌شد، اما به مرور زمان این موضوع از سوی ورزشکاران جدی گرفته نشد. حتی دستورالعمل های ساده بهداشتی را هم رعایت نمی‌کردند و باعث شد من در محل باشگاه به کرونا مبتلا شوم.

قهرمان بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در خصوص استفاده از ماسک قبل از ابتلا به کرونا تاکید کرد: در بیرون از محل باشگاه ورزشی از ماسک استفاده می‌کردم  اما هنگامی که در محل تمرین حضور داشتم افرادی بودند که نکات بهداشتی را رعایت نمی‌کردند و احتمالا آن‌ها ناقل بیماری بودند و باعث شدند من به این بیماری دچار شوم.

 نوری در خصوص شروع تمریناتش برای المپیک ۲۰۲۱ توکیو گفت: بعد از گذراندن دوره‌ی سخت بیماری کرونا حدود ۱۰ روزی است که به صورت جدی تمریناتم را آغاز کرده ام و امیدوارم با شرایط خوبی که پیدا خواهم کرد به اهدافم در مسابقات پیش رو دست پیدا کنم.

وی پیرامون حمایت مسئولین از او در زمان بیماری عنوان کرد: علیرضا دبیر از همان لحظه‌ی اول که متوجه شد به این بیماری مبتلا شدم پیگیر روند درمان من بود و تا آخرین روزی که از بیمارستان ترخیص شدم، مسئولان وزارت ورزش و جوانان و همچنین شخص حمید سوریان کمک‌های فراوانی کردند که من هر چه سریعتر سلامتی خودم را بدست آورم.

نوری که با برنامه "سلام صبح بخیر" رادیو ایران گفت‌و‌گو می‌کرد در پاسخ به اینکه چه قولی به مردم ایران برای المپیک ۲۰۲۱ توکیو خواهد داد، خاطرنشان کرد: با این روند تمام تلاش خود را خواهم کرد که در مسابقات المپیک بتوانم برای لحظه ای دل مردمی که همیشه دعا گوی کشتی گیران بوده اند را شاد کنم و دست پر از این مسابقات به خانه بازگردم.

افزودن نظر

اخبار کشتی

آغاز لیگ برتر کشتی آزاد از ۱۰ مهر

۱۳۹۹/۰۶/۲۳ ۱۴:۰۳

هوادار گزارش می دهد، با اعلام فدراسیون کشتی، مسابقات لیگ کشتی آزاد از ۱۰ مهر به صورت متمرکز آغاز می‌شود.

کاوه: شرایط حضور در یک تورنمنت بین المللی را نداریم

۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۰۹:۲۵

هوادار گزارش می دهد، مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: شرایط حضور در یک تورنمنت بین المللی را نداریم و نمی توانیم دعوت اوکراین را برای حضور در مسابقات قبول کنیم.

فدراسیون کشتی اوکراین، تیم ملی کشتی آزاد ایران را به مسابقات «کیف» دعوت کرد

۱۳۹۹/۰۶/۱۰ ۱۴:۱۵

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون کشتی اوکراین از تیم کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت های بین المللی اوکراین دعوت کرد.

مبلغ بورسیه ۲ کشتی گیر ملی پوش پرداخت شد/ یزدانی و گرایی ۷۵ میلیون تومان گرفتند

۱۳۹۹/۰۶/۱۰ ۱۰:۲۵

هوادار گزارش می دهد، بخش سوم مبلغ بورسیه المپیکی حسن یزدانی و محمدعلی گرایی عضو تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان پرداخت شد.

واکنش سرمربی تیم ملی کشتی به قرارداد ویلموتس

۱۳۹۹/۰۶/۰۵ ۱۴:۳۶

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص قرارداد ویلموتس واکنش نشان داد.

بومگارتنر بار دیگر رئیس فدراسیون کشتی آمریکا شد

۱۳۹۹/۰۶/۰۴ ۱۰:۰۱

هوادار گزارش می دهد، بروس بومگارتنر قهرمان پرآوازه کشتی آزاد المپیک و جهان، بار دیگر بعنوان رئیس فدراسیون کشتی آمریکا انتخاب شد.

تقدیر کشتی آسیا از بنا و محمدی به صورت اینترنتی برگزار می‌شود

۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ۱۰:۲۳

هوادار گزارش می دهد، تقدیر از برترین های کشتی آسیا در سال ٢٠١٩ صبح روز چهارشنبه و به صورت اینترنتی برگزار می شود.

رئیس هیأت کشتی استان کرمان انتخاب شد

۱۳۹۹/۰۵/۱۹ ۱۴:۰۱

هوادار گزارش می دهد، انتخابات هیأت کشتی استان کرمان برای تعیین رئیس، صبح امروز در شهر کرمان برگزار شد.

پاسخ اتحادیه جهانی به فدراسیون کشتی؛ به دنبال اهدای مقام سوم به شما هستیم

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۴:۱۴

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی در نامه ای پاسخ فدراسیون کشتی کشورمان در مورد چگونگی دریافت کاپ سوم تیمی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۹ قزاقستان را داد.

نوری: ۱۰ روز است تمریناتم را آغاز کردم / قول می دهم در المپیک دل مردم را شاد کنم

۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ۱۳:۵۹

هوادار گزارش می دهد، فرنگی کار وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی کشورمان گفت: به مرور زمان ورزشکاران دیگر دستورالعمل های ساده بهداشتی را هم رعایت نمی‌کردند و باعث شد من در محل باشگاه به کرونا مبتلا شوم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد