نکونام: به یزدی احترام می‌گذارم اما اندازه هر کسی مشخص است-می‌خواهند مربی تغییر دهند، همین فردا بگویند

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: به یزدی که بزرگتر من است احترام می‌گذارم اما هر کسی اندازه اش مشخص است و باید در حد خودش صحبت کند.

نکونام: به یزدی احترام می‌گذارم اما اندازه هر کسی مشخص است-می‌خواهند مربی تغییر دهند، همین فردا بگویند

به گزارش هوادار، جواد نکونام در نشست خبری پس از پیروزی مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: ما ۱۰ نفره تیم حریف را بردیم ۱۱ نفره هم برده ایم. من درباره نتیجه صحبت نمی کنم اما به یزدی که بزرگتر من است احترام می گذارم اما هر کسی اندازه اش مشخص است و باید در حد خودش صحبت کند. من درباره تیم خودم صحبت می کنم و درباره تیم حریف صحبتی ندارم.

وی افزود: اگر ۱۱ نفره بودیم حتی می توانستیم ۵-۶ گل بزنیم. البته بهتر است صحبت های کسانی را یک سال به فوتبال آمده اند را چاپ نکنید. اینکه حواس مردم را پرت کنیم و نتیجه را پنهان کنیم درست نیست. من ۵ بازی استقلال خوزستان را دیده ام. آنها در بازی با ذوب آهن فقط روی زمین خوابیده بودند! درباره داوری هم صحبت نکنیم بهتر است. 

سرمربی نساجی تاکید کرد:جالب است که این مربی به دنبال این بود که من در زمین چکار کرده ام؟فکر می کنم ایشان به دنبال الگوبرداری از من هستند!مگر من می توانم با توپ جمع کن حرف بزنم؟ ما ۱۰ نفره این تیم را برده ایم و اصلا بحث فنی با این تیم نداریم.یزدی بزرگ تر من است و احترامش برای من واجب،قبل و بعد از بازی برایش احترام قائل شدم ولی او باید بداند اندازه یزدی به حدی نیست که بخواهد در مورد من صحبت کند. تاریخ فوتبالیست ها گویا است و من در مورد تیم خودم حرف می زنم. ما زمانی که ۱۰ نفره بودیم موقعیت های بیشتری داشتیم. شما ۱۰ نفره باخته اید و شرایط برایتان خیلی سخت است.

نکونام ادامه داد: در مورد داوری حرف نزنیم بهتر است، اخراج کاملا کادو بود به تیم حریف. اگر آنها در مورد داوری حرف بزنند کاملا بی انصافی است. اگر تیم حریف اگر اعتراض کند باید به این حرف ها شک کنیم.

وی در خصوص بخشیده شدن عباس زاده گفت: سه روز قبل از بازی برای اینکه محمد عباس زاده نه توبیخ و محرومیت در کارنامه اش وجود نداشته از فدراسیون درخواست تعلیق محرومیت او را کردیم. به همین راحتی. بازیکنی که یک جلسه محروم می شود با بازیکنی که ۳جلسه محرومیت دارد کاملا متفاوت است.

سرمربی تیم نساجی در خصوص تیمش گفت: کل بازی تا قبل از اخراج تحت کنترل ما بود ولی بازیکن ما بچگی کرد و نباید این کار را می کرد. ما در نیمه دوم دو موقعیت صد در صد داشتیم که یکی از آنها را گل کردیم. خوشحالم که مردم را خوشحال دیدم. این بزرگترین کادو برا من است که مردم خوشحال باشند. ما کیفیت و اندازه تیممان خیلی بیشتر از این ها است.

نکونام در خصوص اینکه ۳ امتیاز امروز می تواند موقعیتی برای استفاده از بازیکنان ذخیره باشد گفت: ما ۲ روز تعطیل هستیم و خوشحالی ما بعد از این ۲ روز تمام می شود. هر بازیکنی امروز خوب بازی کرده بازی بعد هم بازی می کند. بازیکنان ما واقعا یکدل هستند. از کاپیتان تا کوچک ترین بازیکن تیم ما برای موفقیت تلاش می کنند. تیم ما الان شرایطی بهتر از ۳-۴ هفته قبل دارد.بحثی که مهم است این که  با توجه به صحبت هایی که در ۲-۳ هفته اخیر شد و اصلا دوست ندارم در مورد جزئیاتش حرفی بزنم می خواهم به مالکان نساجی بگویم هر کسی را دوست دارند جای من انتخاب کنند.اگر آنها واقعا دوست دارند جای من کسی را انتخاب کنند همین فردا به من بگویند چون اصلا دوست ندارم با این شرایط کار کنم. 

وی ادامه داد: اگر بخواهم کار کنم به این صورت نمی توانم. من کسی نیستم که با هر شرایطی بسازم و بسوزم. کار می کنم اما با اقتدار کار می کنم. اگر قرار باشد من اینجا کار کنم بعد از بازی با سایپا که با این همه مهره به اصفهان رفته و باخته ما مساوی کردیم این حرفها شروع شود، با گسترش فولادی که بازی کردیم و یک موقعیت نداشت، یا با پدیده که خوب بازی کردیم این حرفها شروع شود نمی توانم. من نیاز به آرامش و احترام دارم. چیز دیگری نمی خواهم و فکر می کنم لایق این هستیم.


سرمربی نساجی با اشاره به اینکه مربیان تیم از باشگاه پولی نگرفته اند، عنوان کرد: مربیان غیر از ۲ نفر و خود من تا الان هزار تومان نگرفته ایم. اگر کسی پول داده بگوید که فردا دست او را می بوسم. تا الان که ۱۲ هفته گذشته ریالی نگرفته ایم و تا حالا صدایمان درنیامده است. آیا شما شنیده اید یک کلمه حرف بزنم؟ دنبال پول هم نیستم اما توقعاتی دارم. آن از پارسال که تیم صعود کرد این هم از شرایط امسال، تیم ما همین است. با قدرت لیگ را ادامه دهیم و تا آخر نیم فصل کار را ادامه دهیم و اگر توانستیم تیم را تقویت کنیم.


وی خاطرنشان کرد: شما ببینید تیم هایی که میلیاردی هزینه کرده اند چه اتفاقی برایشان افتاده است؟ ما بازیکن میلیاردی نداریم. به این تیم و بازیکنان باید افتخار کرد. نتایج را ببینید چه اتفاقی افتاده است. فوتبال به بازیکن و تمرین خوب است. دوست دارم صادقانه بگویم الان اگر قرار است اتفاقی رخ دهد همین حالا باشد.

نکونام افزود: من این حرف ها را نمی گویم که پول بگیرم. دنبال احترام هستم. مربیانی هستند که اندازه شان نساجی نیست اما خط می دهند که می خواهند بیایند اشکالی ندارد بیایند اما اگر قرار باشد از باشگاه صحبت کنند من تحمل نمی کنم. برایم مهم نیست آدمی نیستم که بگویند چه کاری بکن چه کاری نکن. تا در فوتبال باشم کارم را با قدرت ادامه می دهم. امروز و فردا می روم. هیچ مربی مادام العمر اینجا نیست شما کدام مربی را می شناسید که همیشه بماند؟ من فقط احترام می خواهم. با کمال احترام برای مدیران باشگاه و تشکر از آنها، با من کار کردن در این شرایط سخت است چون نیاز به تمرکز و آرامش دارم. الان کافی است بازیکن این حرف ها را بشنود آیا وقتی در تمرین چیزی به آنها بگویم گوش می دهند؟ کاغذ قهوه خانه ای می دهند پارسال تیم را به قهوه خانه ها می دادند بالا می بردند.

وی افزود: من این حرف ها را نمی گویم که پول بگیرم. دنبال احترام هستم. مربیانی هستند که اندازه شان نساجی نیست اما خط می دهند که می خواهند بیایند اشکالی ندارد بیایند اما اگر قرار باشد از باشگاه صحبت کنند من تحمل نمی کنم. برایم مهم نیست آدمی نیستم که بگویند چه کاری بکن چه کاری نکن. تا در فوتبال باشم کارم را با قدرت ادامه می دهم. امروز و فردا می روم. هیچ مربی مادام العمر اینجا نیست شما کدام مربی را می شناسید که همیشه بماند؟ من فقط احترام می خواهم. با کمال احترام برای مدیران باشگاه و تشکر از آنها، با من کار کردن در این شرایط سخت است چون نیاز به تمرکز و آرامش دارم.الان کافی است بازیکن این حرف ها را بشنود آیا وقتی در تمرین چیزی به آنها بگویم گوش می دهند؟کاغذ قهوه خانه ای می دهند پارسال تیم را به قهوه خانه ها می دادند بالا می بردند.

نکونام گفت: هیچ کس به اندازه من دل برای نساجی نمی سوزد. با این همه مصدوم آیا تا به حال اعغتراض کرده ام؟ بازیکنان ماهمه با کیفیت هستند. باید قدر آنها را دانست و به آنها افتخار کرد.

سرمربی نساجی درباره اینکه تصمیم دارید تیم را تقویت کنید، گفت: ما نقاط ضعف را می دانیم. اگربتوانیم بازیکنی بگیرم که کیفیتش از ما بهتر است می گیریم. هر بازیکنی که بتوانیم بگیریم به بودجه باشگاه نگاه می کنیم. شما بازیکن تاپ تیم ملی را بدهید به ما آیا من مخالفت می کنم؟ ما بازیکن تاپ تیم ملی نداریم تیم هایی که می دانید چه هزینه هایی کرده اند از ذوب آهن، سپاهان، فولاد، سپاهان، استقلال گرفته تا پرسپولیس. کار تیمی ما خوب است و نسبت به تلاشی که کرده ایم حقش بیشتر از این بوده است. خدا را شکر بردیم در غیر این صورت مردم قائمشهر نمی گذاشتند کسی از استادیوم بیرون برود.قبل از اینکه اتفاق اخرج رخ دهد به مسئولان باشگاه گفته بودم با توجه به قضاوت بد داوری که پارسال برای ما داشت امروز می دانستم چنین اتفاقی می افتد. مسئولان باشگاه اعتراض کرده اند و قضاوت با مردم است.
وی درباره مصدومیت عاشوری گفت: در این بی بازیکنی سجاد عاشوری در گرم کردن هم مصدوم شد. خودم شوکه شدم. متاسفانه این اتفاق افتاد اما تیم زحمت کشید و این پیروزی مبارک همه باشد.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

نخستین تمرین سرخپوشان در سال ۹۸ با کاورهای آبی

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۹:۰۷

تیم فوتبال پرسپولیس نخستین تمرین سال ۹۸ را زیر نظر «زلاتکو ایوانکوویچ» برگزار کرد.

آخرین وضعیت مصدومان سپاهان

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۵:۵۷

وضعیت مصدومان تیم فوتبال سپاهان در آستانه بازی با ذوب آهن رو به بهبود است.

وحید نامداری: منتظر حضور هواداران بیشترى در دیدار با یمن هستیم/ برنامه‌های کادرفنی را مقابل ترکمنستان اجرا کردیم

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۵:۵۴

هافبک تیم ملى فوتبال امید با قدردانى از حمایت هواداران این تیم در بازى مقابل ترکمنستان گفت:امیدواریم در بازى با یمن باز هم شاهد حضور هواداران بیشترى باشیم.

گزارش تمرین استقلال / صیادمنش و غفوری آماده دربی شدند

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۳:۴۷

اولین تمرین تیم استقلال در سال جدید زیر نظر کادر فنی این تیم برگزار شد.

نعمتی‌نژاد سرمربی استقلال خوزستان شد

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۳:۴۱

سرمربی جدید آبی پوشان خوزستانی انتخاب و معرفی شد.

آشتیانی: به فوتبال در سال ۹۷ نمره قبولی نمی‌دهم/ مجمع فدراسیون به مردم بدهکار است

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۰۹:۳۱

قائم مقام سابق سازمان تربیت بدنی گفت: به فوتبال ایران در سال گذشته نمره قبولی نمی دهم.

استارت دوباره تمرینات پرسپولیس از امروز

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۰۸:۵۵

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از امروز (شنبه) برای حضور در دربی شهر تهران پیگیری خواهد شد.

زلاتکو کرانچار: مانند تیم ملی بزرگسالان فرصت ۴۰ روزه برای آماده‌سازی نداریم/ سزاوارانه مقابل ترکمنستان به برتری رسیدیم

۱۳۹۸/۰۱/۰۲ ۲۱:۲۴

زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم فوتبال امید ایران مدعی شد تیمش در دیدار مقابل ترکمنستان سزاوارانه به برتری رسیده است.

صیادمنش: این دربی جنگ اول و دومی است

۱۳۹۸/۰۱/۰۲ ۲۱:۰۹

مهاجم تیم فوتبال امید استقلال گفت: دربی پایتخت این بار جنگ اول و دومی است.

دوردیف: نیمه اول ایران بهتر از ما بود/اشتباهات گلر ما فاحش بود

۱۳۹۸/۰۱/۰۲ ۲۱:۰۶

سرمربی تیم فوتبال امید ترکمنستان گفت: : نیمه اول ایران بهتر از ما بود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد