نگاه ویژه FIVB به ستاره ایرانی/ مجرد: تا آخرین نفس می‌جنگم

هوادار گزارش می دهد، سرعتی‌زن جوان تیم ملی والیبال ایران گفت: برای رسیدن به اهداف تا آخرین لحظه می‌جنگم و دست از تلاش برنمی‌دارم.

نگاه ویژه FIVB به ستاره ایرانی/ مجرد: تا آخرین نفس می‌جنگم

به گزارش هوادار، سایت فدراسیون جهانی والیبال در گزارشی به بررسی عملکرد علی‌اصغر مجرد، ستاره جوان والیبال ایران پرداخت و در ادامه گفت‌وگویی با وی انجام داد.

در گزارش FIVB آمده است که مجرد از سال ۲۰۱۹ درخشش خود را در تیم ملی ایران آغاز کرد و حالا قصد دارد که تاثیرات بیشتری در تیم ملی کشورش بگذارد. وی اخیراً به عنوان سفیر مدرسه‌سازی وزارت آموزش و پرورش ایران انتخاب شد. مراسم معارفه او هم در زادگاهش یعنی بجنورد با حضور وزیر آموزش و پرورش انجام شد. حالا او با کمک سایرین برای ساخت مدرسه‌ها بودجه جمع‌آوری می‌کند.

وی در این خصوص اظهار داشت: من در نقش جدیدم به عنوان سفیر مدرسه‌سازی، سعی می‌کنم به کودکان کمک کنم تا از حق اساسی خود در امر آموزش استفاده کنند تا در نهایت آینده خود را شکل دهند. هدف من ایجاد آگاهی و جمع‌آوری بودجه برای ساخت مدارس در مناطق حاشیه‌ای است.

مجرد در خصوص آغاز فعالیت‌های والیبالی‌اش، خاطرنشان کرد: نخستین بار در مسابقات زیر ۱۹ سال آسیا و در سال ۲۰۱۴ در سریلانکا پیراهن تیم ملی کشورم را پوشیدم. در پایان آن مسابقات توانستم عنوان بهترین مدافع رقابت‌ها را کسب کنم و از آن به بعد توانستم پیشرفت بیشتری داشته باشم. 

مدافع جوان والیبال ایران افزود: در سال ۲۰۱۷ همراه با تیم ملی جوانان ایران به مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی رفتم. آن رقابت‌ها خیلی برای من خاطره‌انگیز بود، چون در بازی نیمه‌نهایی اتفاقات جالبی برای ما رخ داد. در ست پنجم با نتیجه ۸ بر ۲ از ترکیه عقب بودیم و در نهایت با نتیجه ۲۰ بر ۱۸ پیروز شدیم و به فینال رسیدیم.

وی گفت: بزرگترین دستاورد من در رده بزرگسالان هم زمانی بود که توانستیم قهرمان آسیا شویم و به مرحبه نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ برسیم.

ستاره جوان والیبال ایران، عنوان کرد: من از سن ۱۳ سالگی والیبال را شروع کردم و در این راه پدرم مشوق اصلی من بود. پدرم در گذشته والیبال بازی می‌کرد و تاثیر زیادی روی من گذاشت. هم‌اکنون در دانشگاه رشته تربیت بدنی می‌خوانم و غیر از والیبال به رشته های کوهنوردی و اسب سواری هم علاقه دارم.

مجرد ادامه داد: الگوی ورزشی من سعید معروف است، چراکه او کاپیتان بسیار خوبی به شمار می‌رود. معروف رفتار خوبی با بازیکنان جوان دارد و همیشه برای رفع نقاط ضعف‌شان به آنها کمک می‌کند. ضمن اینکه من همیشه از بازی او لذت می‌برم. 

مدافع تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: تا زمانی که به اهدافم نرسم، دست از تلاش برنمی‌دارم. من یک مبارز هستم و برای تحقق اهدافم تا آخرین نفس می‌جنگم. من اعتقاد دارم که اگر شما ذهنیت برنده ندارید، پیروز نمی‌شوید، اما وقتی به خود و تیم‌تان ایمان داشه باشید با تلاش می‌توانید به موفقیت برسید.

افزودن نظر

اخبار والیبال

حضور غفور در تیم والیبال ورونا منتفی شد

۱۳۹۹/۰۹/۰۲ ۰۸:۴۰

هوادار گزارش می دهد، حضور پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در تیم ورونا منتفی شد.

مدت قرارداد آلکنو با والیبال ایران مشخص شد

۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۶:۵۲

هوادار گزارش می دهد، مدت قرارداد سرمربی آینده تیم ملی والیبال ایران مشخص شد.

ملی پوش والیبال به پیاچنزا پیوست

۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۶:۴۸

هوادار گزارش می دهد، ملی پوش والیبال ایران به تیم ایتالیایی پیاچنزا پیوست.

لیگ والیبال زنان و مردان به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۸/۲۶ ۱۳:۳۶

هوادار گزارش می دهد، به دلیل شرایط کرونا در کشور، لیگ برتر والیبال زنان و مردان به تعویق افتاد.

هینن به کرونا مبتلا شد

۱۳۹۹/۰۸/۱۶ ۱۷:۱۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی بلژیکی تیم والیبال پروجا به ویروس کرونا مبتلا شد.

آلکنو دستیارش را هم برای حضور در ایران انتخاب کرد

۱۳۹۹/۰۸/۱۲ ۰۸:۴۰

هوادار گزارش می دهد، گزینه هدایت تیم ملی والیبال ایران دستیارش برای حضور روی نیمکت تیم ملی کشورمان را هم معرفی کرد.

لیگ برتر والیبال| برنامه هفته نخست لیگ متمرکز اعلام شد

۱۳۹۹/۰۸/۱۰ ۱۶:۴۴

هوادار گزارش می دهد، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، برنامه هفته نخست لیگ متمرکز والیبال مردان کشور را اعلام کرد.

پیشنهاد جدید فدراسیون والیبال به باشگاه‌ها برای ادامه مسابقات لیگ برتر

۱۳۹۹/۰۸/۰۵ ۱۵:۳۸

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون والیبال برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر مدل جدیدی را به باشگاه پیشنهاد کرد.

داورزنی: نمی خواهیم لیگ را نیمه کاره رها کنیم/ به فکر سلامتی بازیکنان هستیم

۱۳۹۹/۰۸/۰۵ ۱۵:۰۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون والیبال گفت: نمی خواهیم امسال لیگ را نیمه کاره رها کنیم، چون قطعاً تبعاتی خواهد داشت.

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال راهی دسته اول شد

۱۳۹۹/۰۸/۰۵ ۱۴:۰۸

هوادار گزارش می دهد، کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران با عقد قراردادی رسمی به تیم دسته یکی هوادار پیوست.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد