هادی: امیدوارم اتفاقات انتخابات به نفع کشتی باشد- کشتی‌گیر باید از پوست موز هم بترسد

نفر سوم سنگین وزن کشتی آزاد جهان گفت: امیدوارم همان اتفاقی که به نفع کشتی است، در انتخابات رخ دهد و دو تیم آزاد و فرنگی ما در جهانی امسال نتیجه خوبی بگیرند.

هادی: امیدوارم اتفاقات انتخابات به نفع کشتی باشد- کشتی‌گیر باید از پوست موز هم بترسد

به گزارش هوادار، پرویز هادی در خصوص حضورش در جام دانکلوف بلغارستان اظهار داشت: من با آمادگی نسبی در این تورنمنت شرکت کردم ولی سطح مسابقات خیلی بالا بود. پتریاشویلی به کشتی گیر اوکراینی باخت و برای حضور در مبارزه سوم پنجمی اصلا وزن کشی نکرد و روی سکو هم نرفت. مبارزه هایش را دیدم و دوست داشتم با او در دانکلوف کشتی بگیرم، اما نشد.

وی که برنده پتریاشویلی را در فینال شکست داد، تاکید کرد: قبلا این اوکراینی را برده بودم ولی این بار بهتر از قبل شده بود. او کشتی گیر خوب و زورداری است و چند بار پتریاشویلی را برده است. حضور در تورنمنت ها باعث می شود اشتباهات مان را برطرف کرده و با دست پر در میدان جهانی شرکت کنیم.

هادی با اشاره به اینکه نمی تواند در مسابقات رسمی هیچ حریفی را دست کم بگیرد، گفت: همه حریفان خوب هستند. نمی توانم واقعا بگویم فلان سنگین وزن بردنش راحت است، همه با آمادگی خوبی به مسابقات رسمی می آیند ولی خب طبیعتا طاها آکگول ترک، پتریاشویلی گرجستانی و کشتی گیران آمریکا و اوکراین خوبند. یک مثلی بین ما هست که حتی باید از پوست موز هم بترسی چون می تواند تو را به زمین بزند. به همین دلیل واقعا اسم ها برایم مهم نیستند، روی همه به عنوان یک حریف خوب حساب می کنم.

هادی درخصوص بازگشتش به اردو ادامه داد: بعد از بازگشت از دانکلوف برای استراحت چند روز به تبریز رفتم و از روز گذشته مجددا به خانه کشتی آمدم تا تمریناتم را زیر نظر کادرفنی تیم ملی دنبال کنم. باید از غلامرضا محمدی و کادرش هم تشکر کنم که در جهت آمادگی تیم تلاش می کنند.

این کشتی گیر سنگین وزن در مورد آغاز ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی نیز تصریح کرد: خدا را شکر که ثبت نام شروع شد تا کشتی از بلاتکلیفی خارج شود. درست است که کارها پیش می رود ولی حضور رئیس در رأس فدراسیون لازم است و هر کاری که می خواستیم انجام دهیم این حرف را می شنیدیم که بگذارید اول رئیس فدراسیون مشخص شود. امیدوارم همان اتفاقی که به نفع کشتی است، در انتخابات رخ دهد و دو تیم آزاد و فرنگی ما در جهانی امسال نتیجه خوبی بگیرد.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

غلامرضا محمدی: از داخل فدراسیون منتظر زمین خوردن کشتی هستند-در جهانی هم شاید اتفاقات بدی بیفتد

۳۲۶۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۴۴

 

نشست خبری سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امروز در خانه کشتی برگزار شد.
 

 

علیرضا حیدری از انتخابات فدراسیون کشتی کنار کشید

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۱۹:۲۷

علیرضا حیدری نفر سوم کشتی آزاد المپیک از کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون کشتی انصراف داد.

درخواست خادم از مسئولان برای پروژه نیمه کاره رها شده کشتی جویبار

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۹:۲۷

رسول خادم از مسئولان درخواست کرد پروژه نیمه کاره سالن ۵ هزار نفره کشتی جویبار را به سرانجام برسانند و مانع هدر رفتن میلیاردها هزینه انجام شده شوند.

رفع خطر تعلیق کشتی ایران از مسابقات جهانی و المپیک- بازگرداندن مدال طلای یخکشی

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۰:۴۵

 سرپرست فدراسیون کشتى عصر امروز در راس هیأتی دیپلماتیک متشکل از دیپلمات هاى ایران در سوییس با نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانى کشتى دیدار و گفتگو کرد.

ادامه تمرینات تیم ملی کشتی آزاد برای جهانی از پنجشنبه

۲۶۴۰/۰۹/۰۸ ۱۲:۳۸

دوازدهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد روزهای ۳۰ خرداد تا ۱۱ تیرماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

توضیح فدراسیون درباره دیسکالیفه شدن ملی پوش ایران در زمان اهدای مدال

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۲۲:۴۶

در پایان اولین روز از مسابقات جام ساساری ایتالیا، محمد باقر یخکشى نماینده وزن ۶١ کیلوگرم موفق به کسب عنوان قهرمانى شد.
 

کشتی فرنگی جام تورلیخانوف؛ نجاتی و طاهری فینالیست شدند

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۱۷:۲۶

علیرضا نجاتی و رامین طاهری در اوزان ۶۰ و ۸۷ کیلوگرم به دیدار فینال رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف قزاقستان راه یافتندمحو./.

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی برگزار شد

۲۶۴۰/۰۸/۱۴ ۱۰:۵۲

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی دارنده مدال طلای سنگین وزن کشتی آزاد جهان عصر دیروز در امامزاده محمد کرج (مزار آن مرحوم) برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر استاد کهندل برگزار شد - مراسم ترحیم روز سه شنبه و در مسجد جامع شهرک غرب

۲۶۴۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۰

صبح امروز و از محل فدراسیون کشتی مراسم تشییع پیکر استاد حشمت اله کهندل برگزار شد.

جردن باروز: می خواهم شانسم را در MMA امتحان کنم

۲۶۴۰/۰۸/۰۳ ۰۹:۱۴

جردن باروز کشتی گیر آمریکایی و قهرمان المپیک و جهان گفت قصد دارد که یک بار شانس خود را در هنرهای رزمی MMA امتحان کند.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد