هروی: امیدوارم قهرمانی مان را در مرحله نخست کاراته وان ترکیه تکرار کنیم- وزیر رفاه نگاه و محبت ویژه‌ای به تیم ملی دارد

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: ترکیه در سال ۲۰۱۹ میزبان دومین مرحله مسابقات کاراته وان سری A خواهد بود و امیدوارم مانند مرحله نخست در اتریش قهرمانی خود را تکرار کنیم.

هروی: امیدوارم قهرمانی مان را در مرحله نخست کاراته وان ترکیه تکرار کنیم- وزیر رفاه نگاه و محبت ویژه‌ای به تیم ملی دارد

به گزارش هوادار، شهرام هروی در خصوص شرایط تیم ملی کاراته جهت حضور در مسابقات کاراته وان ترکیه اظهار داشت: خدا را شکر بچه‌ها در شرایط خوبی قرار دارند. با توجه به حضور ملی‌پوشان تیم امید در کنار تیم، این اردو شرایط ویژه‌ای داشت. انگیزه و نشاط بچه‌های تیم امید برای ما نیز خوب بود.

وی در خصوص مسابقات کاراته وان ترکیه عنوان کرد: ترکیه در سال ۲۰۱۹ میزبان دومین مرحله مسابقات کاراته وان سری  A  خواهد بود و امیدوارم مانند مرحله نخست در اتریش قهرمانی خود را تکرار کنیم. تیم ملی در مسابقات مرحله نخست عملکرد مناسبی داشت و امیدوارم در این مرحله نیز روند خوب خود را تداوم ببخشیم. با توجه به محاسبه امتیازات این مسابقات برای کسب سهمیه المپیک، حتی حضور و ثبت‌نام نیز در این مسابقات برای بازیکنان ما امتیاز خواهد داشت. 

سرمربی تیم ملی کاراته تاکید کرد: حضور ۱۸۲۲ کاراته‌کا از ۱۰۱ کشور جهان  در مسابقات ترکیه باعث خواهد شد از لحاظ کیفیت و کمیت شاهد مسابقات خوبی باشیم. فکر نمی‌کنم تا به حال هیچ کدام از مراحل لیگ جهانی سری A با این تعداد شرکت کننده برگزار شده باشد و همین مسئله موجب برگزاری رقابت‌ها سخت خواهد داشت.

هروی در خصوص حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تمرینات روز گذشته(سه‌شنبه) ملی‌پوشان گفت: حدود ۲۰ روز گذشته با دعوت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ملی‌پوشان کاراته با ایشان دیدار کردند و روز گذشته نیز مجددا با حضور در تمرینات نسبت به تیم ملی کاراته محبت داشتند.من و سعید حسنی‌پور از کارمندان سازمان تامین اجتماعی  هستیم و بازیکنان نیز از بیمه شدگان خانواده بزرگ این سازمان  هستند که همین موضوع باعث نگاه ویژه شخص وزیر به کاراته شده است.

وی خاطرنشان کرد: شریعتمداری تیم ملی کاراته را متعلق به خود می‌داند و پیگیر امور تیم است و تمام تلاش خود را نیز برای ارائه بهترین عملکرد ملی‌پوشان در مسابقات کسب سهمیه المپیک انجام می دهد. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزارتخانه‌ای است که از لحاظ مالی و کاری به اندازه شش وزارتخانه است، اما با این تمام حرف‌ها و گرفتاری شخص وزیر نسبت به تیم کاراته دغدغه ذهنی دارد و حواسش به تیم هم خانواده خود است.

سرمربی تیم ملی کاراته در پایان گفت: امیدوارم با عملکرد مناسب جواب محبت‌های شریعتمداری، مجموعه وزارت کار و  بیمه شدگان تامین اجتماعی را به خوبی بدهیم. به نوبه خود نیز از ایشان و از سرپرست تامین اجتماعی تشکر می‌کنم که در طی این سال‌ها که توانستم برای تیم ملی مفید باشم، امنیت شغلی من را تامین کردند.


 

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

تکواندو قهرمانی جهان؛ سروش احمدی نقره گرفت، پایان کار بدون طلا

۳۲۶۱/۱۱/۰۱ ۲۰:۲۲

سروش احمدی در  وزن ۶۳- کیلوگرم در فینال مسابقات قهرمانی جهان تکواندو با شکست مقابل نماینده چین به مدال نقره رسید.

تکواندو قهرمانی جهان؛ صعود سروش احمدی به نیمه نهایی ، حذف برخورداری و کیمیا همتی

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۲۰:۲۶

سروش احمدی با شکست دادن حریف آذربایجانی برای صعود به نیمه نهایی تکواندو قهرمانی جهان مجوز گرفت اما مهران برخورداری و دختر ایرانی حذف شده های ایران در روز  چهارم شدند.

تکواندو قهرمانی جهان؛ حذف بخشی در راند طلایی، پریسا جوادی و کیانی کنار رفتند

۳۲۶۱/۱۰/۲۹ ۱۹:۳۸

امیرمحمد بخشی تکواندوکار وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان در راند طلایی به حریف اسپانیایی باخت ،پریسا جوادی هم در یکقدمی مدال حذف شد.
 

تکواندو قهرمانی جهان ؛ باخت برخورداری به حریف آلمانی ، کیمیا همتی در یک هشتم نهایی

۲۶۴۰/۰۸/۰۹ ۱۸:۴۷

مهران برخورداری تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم کشورمان برابر هوگوپوش با تجربه آلمانی که در رنک ۱۱ جهان قرار دارد نتیجه را اگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
 

تکواندو قهرمانی جهان؛ شروع پریسا جوادی، ناهید کیانی و بخشی با پیروزی

۲۶۴۰/۰۸/۰۸ ۱۳:۱۲

روز سوم مسابقات تکواندو قهرمانی جهان با پیروزی و صعود دو دختر ایرانی و امیرمحمد بخشی در منچستر انگلیس همراه شد.

تکواندو قهرمانی جهان؛ هادی پور به نیمه نهایی رفت

۲۶۴۰/۰۸/۰۷ ۱۹:۴۱

آرمین هادی پور در دومین روز مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ تکواندو با پیروزی در سالن "آرنا" منچستر شروع کرد و با شکست دادن رقبایش به نیمه نهایی صعود کرد.
 

مهماندوست: قرار به سیاسی‌بازی بود ویزای قدرت‌های برتر تکواندو صادر نمی‌شد، نه ایران- آذربایجان در سطح قهرمانی بود

۲۰۱۹/۰۵/۲۱ ۱۰:۳۰

سرمربی تیم ملی تکواندو آذربایجان گفت: اگر قرار بود سیاسی بازی بود باید جلوی ورود قدرت‌های یک دنیا گرفته می‌شد، نه ایران که در حالت حاضر قدرت شماره یک تکواندو دنیا نیست.
 

یوسف کرمی: بازیکنان ما از نظر فنی و بدنی فوق‌العاده ایراد داشتند- دوست نداشتم تکواندو به این روز بیفتد

۲۰۱۹/۰۵/۲۰ ۱۳:۰۵

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو گفت: خیلی مواقع دوست داشتم از تکواندو ایران دفاع کنم اما بچه‌های ما از لحاظ بدنی و فنی فوق‌العاده ایراد داشتند.
 

ویزای تکواندوکاران هندی‌‌‌ هم صادر نشد- فقط دو نفر از شاگردان معتمد به منچستر رفتند

۲۰۱۹/۰۵/۱۹ ۱۴:۲۷

بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در حالی به میزبانی کشور انگلیس در حالی پیگیری است که ۱۴ نفر از هوگوپوشان هندی شانس حضور در این رقابت‌ها را از دست دادند.

تکواندو قهرمانی جهان؛ حذف آخرین دختر ایرانی، پایان کار تیم دختران با یک نقره

۲۰۱۹/۰۵/۱۹ ۱۴:۰۷

یلدا ولی‌نژاد تکواندوکار وزن ۶۲- کیلوگرم کشورمان با قبول شکست برابر نماینده برزیل از دور رقابت ها کنار رفت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد