والیبال قهرمانی جهان؛ ایران ۳-۰ پورتوریکو ، شروع قدرتمندانه

هوادار گزارش می دهد- تیم ملی والیبال کشورمان امروز با بازی مقابل تیم پورتوریکو در مسابقات قهرمانی جهان شروع می کند.

والیبال قهرمانی جهان؛ ایران ۳-۰ پورتوریکو ، شروع قدرتمندانه

به گزارش هوادار، بازیکنان تیم ملی کشورمان با ترکیب معروف، غفور، موسوی، علی شفیعی، فرهاد قائمی و عبادی پور مقابل پورتوریکو صف آرایی کرده است.

ست اول؛ پورتوریکو ۱۹- ۲۵  ایران

بازی با برتری تیم ملی والیبال کشورمان شروع می شود . عملکرد خوب والیبالیست های ایران در حمله تیم ملی را ۱۶ بر ۱۰ پیش می اندازد.سرویس موسوی امتیازی برای ایران ندارد اما در برگشت بازیکن حریف هم سرویس اش به تور می خورد. بعد از چند رفت و برگشت باز ایران است که با آبشار معروف امتیاز ۱۹ را می گیرد. ناکامی حریف در مهار آبشار بازیکنان ما و امتیاز قائمی در دفاع  فاصله را بیشتر و بیشتر می کند.وادی به جای غفور به زمین می آید. سرویس خوب حریف را موسوی در حمله به خوبی به امتیاز تبدیل می کند.صابر کاظمی هم به زمین آمده . باز هم ایران موفق در حمله است . عبادی پور دفاع می شود. خطای دو ضرب موسوی پورتوریکو را به عدد ۱۸ می رساند . تیم حریف اگرچه با اشتباه عبادی پور و آبشاری که بیرون می رود امتیاز می گیرد اما صابر کاظمی با آبشاری دیدنی ۲۵ بر ۱۹ ست اول را برای ایران می کند.

ست دوم؛ پورتوریکو ۱۴- ۲۵  ایران

سرویس علی شفیعی پورتوریکو را به زحمت می اندازد و ایران ۲ بر صفر پیش می افتد. موسوی با آبشاری دیدنی سومین امتیاز را می گیرد تا سرمربی حریف تایم اوت بگیرد. حضرت پور به زمین آمده. دریافت خوب ایران و باز هم موسوی است که در حمله امتیاز آوری می کند. دفاع خوب ایران در ادامه با رفتن توپ به بیرون زمین به امتیاز برای آنها تبدیل می شود. ایران ۵ بر ۳ پیش است.آبشار موسوی و دفاع خوب او و عبادی پور هم امتیاز دارد . وقت فنی اول را ایران ۸ بر ۴ مال خود می کند.

در برگشت پورتوریکو امتیاز آوری می کند و معروف موفق نیست اما در ادامه پاس کوتاه او توسط شفیعی به امتیاز تبدیل می شود. امتیاز سرویس معروف هم امتیاز را به ۱۱ می رساند. قائمی هم با آبشار دیدنی امتیاز می گیرد. معنوی نژاد به زمین آمده. تک امتیاز های حریف در حمله بدست می آید. اولین آبشار معنوی نژاد در زمین حریف می خوابد. وقت فنی دوم هم با برتری ایران همراه است. 

در برگشت برتری تیم ملی ادامه دارد. دریافت های خوب ایران چشمگیر است و حملاتی که نتیجه این عملکرد خوب است که پشت سر هم به امتیاز تبدیل می شود. دفاع روی تور  هم مکمل بازی خوب در خط حمله است. ایران با برتری در حمله و با ۱۱ امتیاز  اختلاف و نتیجه ۲۵ بر ۱۴ ست دوم را هم مال خود می کند.

ست سوم؛ پورتوریکو ۱۸- ۲۵  ایران

ست سوم با برتری پورتوریکو شروع می شود.  آبشار بازیکن ما نتیجه را در ۲ برابر می کند. حضرت پور به جای مرندی به زمین می آید.ضربه یکدست موسوی امتیاز ۴ را برای ما دارد اما آنها  با امتیازی که در حمله می گیرند ۶ بر ۴ پیش هستند.سرویس را هم از دست می دهیم.آبشار غفور در انتهای زمین مهار نمی شود و دو تیم در ۷ برابر می شوند. خطای روی تور غفور وقت فنی اول را ۸ بر ۷ برای پورتوریکو می کند و فریاد شادی آنها به پا می شود.

سرویس خوب بازیکن حریف با عملکرد خوب آنها در حمله همراه می شود اما ملی پوشان کشورمان با هماهنگی خوب در حمله در برگشت امتیاز ۸ را می گیرند. اشتباه آنها در توپی که بیرون می رود و دفاع خوب ایران نتیجه را ۱۱ بر ۸ برای ما می کند تا سرمربی حریف تایم اوت بگیرد. 

در برگشت به رغم امتیازاتی که بازیکنان پورتوریکو می گیرند، اما برتری با ایران است . بازیکنان کشورمان که دو ست قبلی با قدرت بازی کرده بودند، در ست سوم حریف را دست کم گرفتند و کم انگیزه تر کار می کردند.  سرویس های امیرحسین توخته هم به کمک تیم آمد اما در نهایت آنها با اختلاف ۷ امتیاز و با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسیدند تا در سه ست برنده این مسابقه باشند. 

 

 

 

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

سرمربی شهرداری ارومیه استعفا داد

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۰۱:۰۷

ناصر شهنازی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه از سمتش استعفا کرد.

لیگ برتر والیبال؛ پیروزی پیکان مقابل خاتم ، باخت شهرداری ارومیه در مشهد

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۸:۱۹

 هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم پیکان مقابل خاتم اردکان شروع شد.

قوچان‌نژاد: در ورامین هر بلایی سرمان آوردند اما آب از آب تکان نخورد

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۰:۵۱

سرمربی تیم والیبال پیام خراسان گفت: در ورامین همه بلایی سرمان آوردند، اما هیچکس واکنشی نشان نداد.

آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۳:۳۵

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال روز دوشنبه با تشکیل جلسات متوالی جهت پیگیری شکایات و اعتراضات با صدور آرای لازم به کار خود پایان داد.

لیگ برتر والیبال؛ کار بزرگ دورنا مقابل گنبدی ها ، باخت پیام خراسان و برد پیکان

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۲۱:۲۶

تیم ملی دورنای ارومیه امروز بعد از هفته ها شهرداری گنبد را شکست داد و به اولین بردش در لیگ برتر والیبال رسید.

کولاکوویچ: سال سختی داریم- دوست ندارم جایی کار کنم که من را نمی خواهند

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۱:۰۲

سرمربی تیم ملی والیبال در نشست خبری امروز در باره قراردادش، تیم ملی ، نخواستن ضیایی  و المپیک صحبت کرد.

حکم دیدار پیام و خاتم صادر نشده- تماشاگران شهروند اراک تا اطلاع ثانوی محروم شدند

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۶:۵۵

با اعلام سازمان لیگ دیدار دو تیم شهروند اراک و پیام خراسان بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.
 

عطایی: کولاکوویچ بهترین گزینه بود- با کاله برای پلی‌آف لیگ می‌جنگیم

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۱:۱۲

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با بیان اینکه هدف این تیم حضور در مرحله پلی آف لیگ برتر است، گفت: از نظر من بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی ایگور کولاکوویچ بود که انتخاب شد.

معرفی حریفان تیم ملی والیبال در راه المپیک ۲۰۲۰

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۴:۳۹

فدراسیون جهانی والیبال گروه بندی مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ را معرفی کرد.

خوش‌خبر: برنامه‌های تیم ملی والیبال به تاخیر افتاده- هیچ چیز از قرارداد کولاکوویچ معلوم نیست

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۱:۵۰

سرپرست سابق تیم ملی والیبال با بیان اینکه برنامه های تیم ملی به تاخیر افتاده، گفت: در حال حاضر بهترین گزینه برای هدایت ملی پوشان کولاکوویچ است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد