والیبال قهرمانی جهان؛ ایران ۳-۰ پورتوریکو ، شروع قدرتمندانه

هوادار گزارش می دهد- تیم ملی والیبال کشورمان امروز با بازی مقابل تیم پورتوریکو در مسابقات قهرمانی جهان شروع می کند.

والیبال قهرمانی جهان؛ ایران ۳-۰ پورتوریکو ، شروع قدرتمندانه

به گزارش هوادار، بازیکنان تیم ملی کشورمان با ترکیب معروف، غفور، موسوی، علی شفیعی، فرهاد قائمی و عبادی پور مقابل پورتوریکو صف آرایی کرده است.

ست اول؛ پورتوریکو ۱۹- ۲۵  ایران

بازی با برتری تیم ملی والیبال کشورمان شروع می شود . عملکرد خوب والیبالیست های ایران در حمله تیم ملی را ۱۶ بر ۱۰ پیش می اندازد.سرویس موسوی امتیازی برای ایران ندارد اما در برگشت بازیکن حریف هم سرویس اش به تور می خورد. بعد از چند رفت و برگشت باز ایران است که با آبشار معروف امتیاز ۱۹ را می گیرد. ناکامی حریف در مهار آبشار بازیکنان ما و امتیاز قائمی در دفاع  فاصله را بیشتر و بیشتر می کند.وادی به جای غفور به زمین می آید. سرویس خوب حریف را موسوی در حمله به خوبی به امتیاز تبدیل می کند.صابر کاظمی هم به زمین آمده . باز هم ایران موفق در حمله است . عبادی پور دفاع می شود. خطای دو ضرب موسوی پورتوریکو را به عدد ۱۸ می رساند . تیم حریف اگرچه با اشتباه عبادی پور و آبشاری که بیرون می رود امتیاز می گیرد اما صابر کاظمی با آبشاری دیدنی ۲۵ بر ۱۹ ست اول را برای ایران می کند.

ست دوم؛ پورتوریکو ۱۴- ۲۵  ایران

سرویس علی شفیعی پورتوریکو را به زحمت می اندازد و ایران ۲ بر صفر پیش می افتد. موسوی با آبشاری دیدنی سومین امتیاز را می گیرد تا سرمربی حریف تایم اوت بگیرد. حضرت پور به زمین آمده. دریافت خوب ایران و باز هم موسوی است که در حمله امتیاز آوری می کند. دفاع خوب ایران در ادامه با رفتن توپ به بیرون زمین به امتیاز برای آنها تبدیل می شود. ایران ۵ بر ۳ پیش است.آبشار موسوی و دفاع خوب او و عبادی پور هم امتیاز دارد . وقت فنی اول را ایران ۸ بر ۴ مال خود می کند.

در برگشت پورتوریکو امتیاز آوری می کند و معروف موفق نیست اما در ادامه پاس کوتاه او توسط شفیعی به امتیاز تبدیل می شود. امتیاز سرویس معروف هم امتیاز را به ۱۱ می رساند. قائمی هم با آبشار دیدنی امتیاز می گیرد. معنوی نژاد به زمین آمده. تک امتیاز های حریف در حمله بدست می آید. اولین آبشار معنوی نژاد در زمین حریف می خوابد. وقت فنی دوم هم با برتری ایران همراه است. 

در برگشت برتری تیم ملی ادامه دارد. دریافت های خوب ایران چشمگیر است و حملاتی که نتیجه این عملکرد خوب است که پشت سر هم به امتیاز تبدیل می شود. دفاع روی تور  هم مکمل بازی خوب در خط حمله است. ایران با برتری در حمله و با ۱۱ امتیاز  اختلاف و نتیجه ۲۵ بر ۱۴ ست دوم را هم مال خود می کند.

ست سوم؛ پورتوریکو ۱۸- ۲۵  ایران

ست سوم با برتری پورتوریکو شروع می شود.  آبشار بازیکن ما نتیجه را در ۲ برابر می کند. حضرت پور به جای مرندی به زمین می آید.ضربه یکدست موسوی امتیاز ۴ را برای ما دارد اما آنها  با امتیازی که در حمله می گیرند ۶ بر ۴ پیش هستند.سرویس را هم از دست می دهیم.آبشار غفور در انتهای زمین مهار نمی شود و دو تیم در ۷ برابر می شوند. خطای روی تور غفور وقت فنی اول را ۸ بر ۷ برای پورتوریکو می کند و فریاد شادی آنها به پا می شود.

سرویس خوب بازیکن حریف با عملکرد خوب آنها در حمله همراه می شود اما ملی پوشان کشورمان با هماهنگی خوب در حمله در برگشت امتیاز ۸ را می گیرند. اشتباه آنها در توپی که بیرون می رود و دفاع خوب ایران نتیجه را ۱۱ بر ۸ برای ما می کند تا سرمربی حریف تایم اوت بگیرد. 

در برگشت به رغم امتیازاتی که بازیکنان پورتوریکو می گیرند، اما برتری با ایران است . بازیکنان کشورمان که دو ست قبلی با قدرت بازی کرده بودند، در ست سوم حریف را دست کم گرفتند و کم انگیزه تر کار می کردند.  سرویس های امیرحسین توخته هم به کمک تیم آمد اما در نهایت آنها با اختلاف ۷ امتیاز و با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسیدند تا در سه ست برنده این مسابقه باشند. 

 

 

 

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

والیبال جام باشگاه‌های آسیا؛ برنامه مرحله حذفی برای شهرداری ورامین حریفان

۱۳۹۸/۰۲/۰۲ ۱۹:۰۶

برنامه مرحله حذفی رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا مشخص شد و شهرداری ورامین حریف خود را شناخت.

والیبال جام باشگاه های آسیا؛ باخت شهرداری ورامین در جدال نزدیک مقابل پاناسونیک

۱۳۹۸/۰۲/۰۲ ۱۳:۱۴

تیم والیبال شهرداری ورامین که در مرحله دوم جام باشگاه های آسیا هم با برد شروع کرده بود، مقابل حریف مدعی ژاپنی شکست خورد.

لیست کادر داوران ایرانی لیگ ملت‌های والیبال مشخص شد

۱۳۹۸/۰۲/۰۱ ۱۷:۴۹

کمیته داوران فدراسیون والیبال، اسامی کادر داوری (داخلی) مسابقات لیگ ملت ها را اعلام کرد.
 

ارومیه برای میزبانی از لیگ ملت های والیبال آماده می شود

۱۳۹۸/۰۲/۰۱ ۱۲:۵۷

سخنگوی مسابقات هفته سوم دور گروهی لیگ ملت های والیبال در ارومیه، آخرین شرایط میزبانی این شهر از این مسابقات مهم و معتبر را تشریح کرد.

والیبال جام باشگاه های آسیا؛ شروع مقتدرانه ورامینی ها در مرحله دوم

۱۳۹۸/۰۲/۰۱ ۱۲:۳۳

تیم شهرداری ورامین بعد از صعود به مرحله دوم جام باشگاه های والیبال آسیا ، با شکست دادن حریف سریلانکایی مقتدرانه شروع کرد.

داوری: آمریکایی‌ها قطعا شرایط حضور تیم ملی والیبال را فراهم می‌کنند- بحث نرفتن نیست

۱۳۹۸/۰۲/۰۱ ۱۰:۵۶

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: زمانی که حضور ایران در مرحله نهایی قطعی شود آمریکایی ها برای تکمیل تیم های شرکت کننده قطعاً شرایط ما را فراهم خواهند کرد.

اردوی تیم ملی والیبال ساحلی از چهارشنبه

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۳:۲۴

مرحله اول اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی ایران برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا از چهارم اردیبهشت آغاز خواهد شد.

والیبال جام باشگاه های آسیا؛ حریفان شهرداری ورامین در مرحله دوم مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۹:۰۹

نماینده ایران به عنوان صدرنشین موفق شد راهی مرحله دوم جام باشگاه های آسیا شود.

والیبال جام باشگاه های آسیا ؛ شهرداری ورامین سومین بازی اش را هم برد

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۸:۱۱

بازیکنان تیم شهرداری ورامین سومین بازی شان را هم با برد در جام باشگاه های آسیا پشت سرگذاشتند.

معروف و میرزاجانپور به تمرین تیم ملی والیبال اضافه شدند

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۴:۳۱

دو لژیونر والیبال ایران روز شنبه خود را به کادرفنی تیم ملی ایران معرفی کردند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد