والیبال قهرمانی جهان؛ ایران ۳-۰ پورتوریکو ، شروع قدرتمندانه

هوادار گزارش می دهد- تیم ملی والیبال کشورمان امروز با بازی مقابل تیم پورتوریکو در مسابقات قهرمانی جهان شروع می کند.

والیبال قهرمانی جهان؛ ایران ۳-۰ پورتوریکو ، شروع قدرتمندانه

به گزارش هوادار، بازیکنان تیم ملی کشورمان با ترکیب معروف، غفور، موسوی، علی شفیعی، فرهاد قائمی و عبادی پور مقابل پورتوریکو صف آرایی کرده است.

ست اول؛ پورتوریکو ۱۹- ۲۵  ایران

بازی با برتری تیم ملی والیبال کشورمان شروع می شود . عملکرد خوب والیبالیست های ایران در حمله تیم ملی را ۱۶ بر ۱۰ پیش می اندازد.سرویس موسوی امتیازی برای ایران ندارد اما در برگشت بازیکن حریف هم سرویس اش به تور می خورد. بعد از چند رفت و برگشت باز ایران است که با آبشار معروف امتیاز ۱۹ را می گیرد. ناکامی حریف در مهار آبشار بازیکنان ما و امتیاز قائمی در دفاع  فاصله را بیشتر و بیشتر می کند.وادی به جای غفور به زمین می آید. سرویس خوب حریف را موسوی در حمله به خوبی به امتیاز تبدیل می کند.صابر کاظمی هم به زمین آمده . باز هم ایران موفق در حمله است . عبادی پور دفاع می شود. خطای دو ضرب موسوی پورتوریکو را به عدد ۱۸ می رساند . تیم حریف اگرچه با اشتباه عبادی پور و آبشاری که بیرون می رود امتیاز می گیرد اما صابر کاظمی با آبشاری دیدنی ۲۵ بر ۱۹ ست اول را برای ایران می کند.

ست دوم؛ پورتوریکو ۱۴- ۲۵  ایران

سرویس علی شفیعی پورتوریکو را به زحمت می اندازد و ایران ۲ بر صفر پیش می افتد. موسوی با آبشاری دیدنی سومین امتیاز را می گیرد تا سرمربی حریف تایم اوت بگیرد. حضرت پور به زمین آمده. دریافت خوب ایران و باز هم موسوی است که در حمله امتیاز آوری می کند. دفاع خوب ایران در ادامه با رفتن توپ به بیرون زمین به امتیاز برای آنها تبدیل می شود. ایران ۵ بر ۳ پیش است.آبشار موسوی و دفاع خوب او و عبادی پور هم امتیاز دارد . وقت فنی اول را ایران ۸ بر ۴ مال خود می کند.

در برگشت پورتوریکو امتیاز آوری می کند و معروف موفق نیست اما در ادامه پاس کوتاه او توسط شفیعی به امتیاز تبدیل می شود. امتیاز سرویس معروف هم امتیاز را به ۱۱ می رساند. قائمی هم با آبشار دیدنی امتیاز می گیرد. معنوی نژاد به زمین آمده. تک امتیاز های حریف در حمله بدست می آید. اولین آبشار معنوی نژاد در زمین حریف می خوابد. وقت فنی دوم هم با برتری ایران همراه است. 

در برگشت برتری تیم ملی ادامه دارد. دریافت های خوب ایران چشمگیر است و حملاتی که نتیجه این عملکرد خوب است که پشت سر هم به امتیاز تبدیل می شود. دفاع روی تور  هم مکمل بازی خوب در خط حمله است. ایران با برتری در حمله و با ۱۱ امتیاز  اختلاف و نتیجه ۲۵ بر ۱۴ ست دوم را هم مال خود می کند.

ست سوم؛ پورتوریکو ۱۸- ۲۵  ایران

ست سوم با برتری پورتوریکو شروع می شود.  آبشار بازیکن ما نتیجه را در ۲ برابر می کند. حضرت پور به جای مرندی به زمین می آید.ضربه یکدست موسوی امتیاز ۴ را برای ما دارد اما آنها  با امتیازی که در حمله می گیرند ۶ بر ۴ پیش هستند.سرویس را هم از دست می دهیم.آبشار غفور در انتهای زمین مهار نمی شود و دو تیم در ۷ برابر می شوند. خطای روی تور غفور وقت فنی اول را ۸ بر ۷ برای پورتوریکو می کند و فریاد شادی آنها به پا می شود.

سرویس خوب بازیکن حریف با عملکرد خوب آنها در حمله همراه می شود اما ملی پوشان کشورمان با هماهنگی خوب در حمله در برگشت امتیاز ۸ را می گیرند. اشتباه آنها در توپی که بیرون می رود و دفاع خوب ایران نتیجه را ۱۱ بر ۸ برای ما می کند تا سرمربی حریف تایم اوت بگیرد. 

در برگشت به رغم امتیازاتی که بازیکنان پورتوریکو می گیرند، اما برتری با ایران است . بازیکنان کشورمان که دو ست قبلی با قدرت بازی کرده بودند، در ست سوم حریف را دست کم گرفتند و کم انگیزه تر کار می کردند.  سرویس های امیرحسین توخته هم به کمک تیم آمد اما در نهایت آنها با اختلاف ۷ امتیاز و با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسیدند تا در سه ست برنده این مسابقه باشند. 

 

 

 

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

حکم کمیته انضباطی در باره بازی خاتم اردکان- محرومیت و جریمه ۱۵ میلیون تومانی برای شهرام محمودی

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۸:۳۵

بازیکن تیم والیبال خاتم اردکان یک جلسه محروم و ۱۵ میلیون تومان جریمه شد.

قوچان‌نژاد: انتظارات از تیم پیام خراسان بالا نرود

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۳:۵۶

جبار قوچان نژاد گفت: تیمی نیستیم که برای کسب رتبه و جایگاه بسته شده باشد و اگر امروز در رتبه سوم قرار داریم، مزد بازی های خوب مان را گرفته ایم.

هفته هشتم لیگ برتر والیبال؛ شهرداری ارومیه باز هم باخت، برد سخت خاتم اردکان مقابل گنبدی ها

۱۳۹۷/۰۸/۲۷ ۱۸:۵۹

تیم خاتم اردکان در بازی سخت خانگی مقابل شهرداری گنبد بسختی موفق به پیروزی شد.

با تعهد پیام و موافقت مشروط فدراسیون والیبال- میزبانی سالن مهران در بازی با فولاد سیرجان

۱۳۹۷/۰۸/۲۷ ۰۰:۲۱

باشگاه پیام خراسان با ارسال نامه ای به فدراسیون والیبال متعهد شد تا امنیت و سلامتی دیدارهایی که به میزبانی سالن مهران مشهد برگزار می شود را بر عهده بگیرد.

شروع نشست سالانه فدراسیون جهانی والیبال با صحبت های آری گراسا

۱۳۹۷/۰۸/۲۴ ۲۱:۵۷

اولین روز نشست سالانه فدراسیون جهانی والیبال در مکزیک برگزار شد.

هفته هفتم لیگ برتر والیبال؛ باخت پیکان در خانه ، ورامینی ها در صدر ماندند

۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ۱۹:۲۸

تیم شهرداری ورامین با شکست دادن تیم فولاد سیرجان در خانه اش در هفته هفتم ، همچنان در صدر لیگ برتر والیبال ماند اما تیم پیکان در تهران به گنبدی ها باخت.

ضیایی نرفت، داورزنی تنها ایرانی اجلاس سالانه فدراسیون جهانی والیبال

۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ۱۷:۱۴

اجلاس سالانه فدراسیون جهانی والیبال چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در جزیره کانگون مکزیک برگزار خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه برکنار شد

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۱۷:۴۶

با حکمی از سوی شهردار ارومیه پیمان رضایی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه والیبال شهرداری ارومیه معرفی شد.

یک جلسه محرومیت برای ارومیه ای ها، توهین کننده به موسوی محروم تا نیم فصل

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۰۰:۰۵

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال احکام خود درباره پرونده دیدار هفته ششم میان دو تیم شهرداری ارومیه و پیام خراسان را اعلام کرد.
 

برای شرکت در اجلاس جهانی والیبال- داورزنی به مکزیک رفت

۱۳۹۷/۰۸/۲۱ ۲۰:۱۵

معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش برای حضور در اجلاس جهانی والیبال، بامداد امروز راهی مکزیک شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد