والیبال قهرمانی جهان؛ ایران ۳-۰ پورتوریکو ، شروع قدرتمندانه

هوادار گزارش می دهد- تیم ملی والیبال کشورمان امروز با بازی مقابل تیم پورتوریکو در مسابقات قهرمانی جهان شروع می کند.

والیبال قهرمانی جهان؛ ایران ۳-۰ پورتوریکو ، شروع قدرتمندانه

به گزارش هوادار، بازیکنان تیم ملی کشورمان با ترکیب معروف، غفور، موسوی، علی شفیعی، فرهاد قائمی و عبادی پور مقابل پورتوریکو صف آرایی کرده است.

ست اول؛ پورتوریکو ۱۹- ۲۵  ایران

بازی با برتری تیم ملی والیبال کشورمان شروع می شود . عملکرد خوب والیبالیست های ایران در حمله تیم ملی را ۱۶ بر ۱۰ پیش می اندازد.سرویس موسوی امتیازی برای ایران ندارد اما در برگشت بازیکن حریف هم سرویس اش به تور می خورد. بعد از چند رفت و برگشت باز ایران است که با آبشار معروف امتیاز ۱۹ را می گیرد. ناکامی حریف در مهار آبشار بازیکنان ما و امتیاز قائمی در دفاع  فاصله را بیشتر و بیشتر می کند.وادی به جای غفور به زمین می آید. سرویس خوب حریف را موسوی در حمله به خوبی به امتیاز تبدیل می کند.صابر کاظمی هم به زمین آمده . باز هم ایران موفق در حمله است . عبادی پور دفاع می شود. خطای دو ضرب موسوی پورتوریکو را به عدد ۱۸ می رساند . تیم حریف اگرچه با اشتباه عبادی پور و آبشاری که بیرون می رود امتیاز می گیرد اما صابر کاظمی با آبشاری دیدنی ۲۵ بر ۱۹ ست اول را برای ایران می کند.

ست دوم؛ پورتوریکو ۱۴- ۲۵  ایران

سرویس علی شفیعی پورتوریکو را به زحمت می اندازد و ایران ۲ بر صفر پیش می افتد. موسوی با آبشاری دیدنی سومین امتیاز را می گیرد تا سرمربی حریف تایم اوت بگیرد. حضرت پور به زمین آمده. دریافت خوب ایران و باز هم موسوی است که در حمله امتیاز آوری می کند. دفاع خوب ایران در ادامه با رفتن توپ به بیرون زمین به امتیاز برای آنها تبدیل می شود. ایران ۵ بر ۳ پیش است.آبشار موسوی و دفاع خوب او و عبادی پور هم امتیاز دارد . وقت فنی اول را ایران ۸ بر ۴ مال خود می کند.

در برگشت پورتوریکو امتیاز آوری می کند و معروف موفق نیست اما در ادامه پاس کوتاه او توسط شفیعی به امتیاز تبدیل می شود. امتیاز سرویس معروف هم امتیاز را به ۱۱ می رساند. قائمی هم با آبشار دیدنی امتیاز می گیرد. معنوی نژاد به زمین آمده. تک امتیاز های حریف در حمله بدست می آید. اولین آبشار معنوی نژاد در زمین حریف می خوابد. وقت فنی دوم هم با برتری ایران همراه است. 

در برگشت برتری تیم ملی ادامه دارد. دریافت های خوب ایران چشمگیر است و حملاتی که نتیجه این عملکرد خوب است که پشت سر هم به امتیاز تبدیل می شود. دفاع روی تور  هم مکمل بازی خوب در خط حمله است. ایران با برتری در حمله و با ۱۱ امتیاز  اختلاف و نتیجه ۲۵ بر ۱۴ ست دوم را هم مال خود می کند.

ست سوم؛ پورتوریکو ۱۸- ۲۵  ایران

ست سوم با برتری پورتوریکو شروع می شود.  آبشار بازیکن ما نتیجه را در ۲ برابر می کند. حضرت پور به جای مرندی به زمین می آید.ضربه یکدست موسوی امتیاز ۴ را برای ما دارد اما آنها  با امتیازی که در حمله می گیرند ۶ بر ۴ پیش هستند.سرویس را هم از دست می دهیم.آبشار غفور در انتهای زمین مهار نمی شود و دو تیم در ۷ برابر می شوند. خطای روی تور غفور وقت فنی اول را ۸ بر ۷ برای پورتوریکو می کند و فریاد شادی آنها به پا می شود.

سرویس خوب بازیکن حریف با عملکرد خوب آنها در حمله همراه می شود اما ملی پوشان کشورمان با هماهنگی خوب در حمله در برگشت امتیاز ۸ را می گیرند. اشتباه آنها در توپی که بیرون می رود و دفاع خوب ایران نتیجه را ۱۱ بر ۸ برای ما می کند تا سرمربی حریف تایم اوت بگیرد. 

در برگشت به رغم امتیازاتی که بازیکنان پورتوریکو می گیرند، اما برتری با ایران است . بازیکنان کشورمان که دو ست قبلی با قدرت بازی کرده بودند، در ست سوم حریف را دست کم گرفتند و کم انگیزه تر کار می کردند.  سرویس های امیرحسین توخته هم به کمک تیم آمد اما در نهایت آنها با اختلاف ۷ امتیاز و با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسیدند تا در سه ست برنده این مسابقه باشند. 

 

 

 

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

والیبال قهرمانی جهان؛ ایران -بلغارستان جمعه شب، بازی تکراری در مرحله دوم

۱۳۹۷/۰۶/۲۸ ۱۹:۰۶

تیم ملی والیبال ایران که به عنوان تیم دوم گروه D پس از لهستان، راهی مرحله دوم مسابقات قهرمانی مردان جهان شده است در این مرحله به ترتیب با بلغارستان، کانادا و آمریکا روبرو می شود.

والیبال قهرمانی جهان؛ جدول گروه بندی مرحله دوم مسابقات مشخص شد

۱۳۹۷/۰۶/۲۸ ۱۱:۵۱

جدول گروه بندی مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان ۲۰۱۸ مشخص شد.

قهرمانی جهان والیبال؛ آمریکا، کانادا و بلغارستان حریفان مرحله دوم ایران

۱۳۹۷/۰۶/۲۸ ۱۰:۴۷

تیم های هم گروه ایران در مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان، مشخص شدند.

کولاکوویچ: بازیکنان باتجربه ما به جوان ترها کمک کردند تا بازی را ببریم

۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۲۲:۳۳

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: همه فکر می کردند که ما ۳ بر صفر یا ۳ بر یک مقابل فنلاند برنده می شویم ولی مسابقات قهرمانی جهان نشان داد که هیچ تیمی از پیش برنده نیست.

والیبال قهرمانی جهان؛ ایران ۳-۲ فنلاند، پیروزی آریایی ها در بازی سخت

۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۲۱:۲۹

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی مقدماتی مسابقه قهرمانی جهان در بلغارستان تیم فنلاند را در بازی سخت برد.

معنوی نژاد: والیبال همین است، شاید روزی همه توانت را بگذاری اما نتوانی برنده شوی

۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۰۱:۵۰

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: والیبال همین است و در روزی که ۱۰۰ درصد توان خود را هم می گذاری احتمال دارد نتوانی برنده باشی.

سرمربی لهستان: ما برنده بودیم اما اختلاف دو تیم واقعا کم بود

۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۰۱:۳۱

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: ایران در مقابل بلغارستان خیلی خوب بازی کرده بود اما امشب ما بازی را بردیم و باید بگویم اختلاف ۲ تیم واقعا کم بود.

کولاکوویچ: تفاوت ما و لهستان در سرویس بود

۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۰۰:۲۴

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: تفاوت تیم ما و لهستان در سرویس بود به طوریکه آنها سرویس های ریسکی زدند و از ریسک خود جواب گرفتند اما ما اشتباهات زیادی در سرویس داشتیم.

درخشش غفور مانع از باخت ایران نشد (عکس)

۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۰۰:۱۵

در شب درخشش غفور، ایران سه بر صفر مغلوب حریف خود شد.

والیبال قهرمانی جهان؛ لهستان ترمز ایران را کشید

۱۳۹۷/۰۶/۲۶ ۲۳:۳۰

تیم ملی ایران اولین شکست خود در رقابت های والیبال قهرمانی جهان را متحمل شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد