واکنش تند حدادی به صحبت های سرپرست تیم‌ملی بسکتبال؛ مگر ما گدا هستیم؟

ستاره تیم ملی بسکتبال نسبت به صحبت‌های سرپرست تیم ملی و مدیر تیم‌های ملی واکنش تندی نشان داد.

واکنش تند حدادی به صحبت های سرپرست تیم‌ملی بسکتبال؛ مگر ما گدا هستیم؟

به گزارش هوادار، حامد حدادی در مورد صحبت های مسعود قاسمی مدیر تیم های بسکتبال که گفته بود در دوره های قبل تیم ملی به هتل نمی رفت و ما برای بازیکنان در این دوره هتل المپیک را فراهم کرده ایم، گفت: اصلا اینطور نیست، ما زمانی هم که در رده امیدها بودیم به هتل المپیک می رفتیم و در سال قبل نیز تمام اردوها به هتل المپیک می رفتیم. این چه حرفی است که می زنند؟ یا جایی دیگر گفته اند که به بازیکنان در فرودگاه شام داده ایم، چرا می خواهند منت بگذارند، آن هم برای برای بازیکنی که ۶ ماه شبانه ر وز در اردوی تیم ملی بوده و تمام تلاشش را کرده است. نباید منتی سر تیم ملی و بازیکنان بگذارند؛ مثل این می ماند که من بگویم چرا چهل دقیقه بازی کرده ام و  ۳۸ دقیقه نبوده است. 

*بردن بازیکنان به رستوران مک دونالد کار بزرگی است؟

وی ادامه داد: این حرف ها چیست که می گویند؟ وظیفه فدراسیون است که به تیم ملی و بازیکنان برسد، آیا بردن بازیکنان به رستوران مک دونالد کار بزرگی بوده است؟ فکر کرده اید ما عاشق مک دونالد هستیم؟ اتفاقا خیلی غذای بدی است و کسی دوست ندارد.

ستاره تیم ملی بسکتبال تأکید کرد: همه بازیکنان بدون منت و با آسیب دیدگی در اردوها و مسابقات طولانی مدت تیم ملی بوده اند و تمام تلاش شان را کرده اند. ارسلان کاظمی در اردوی تیم ملی مصدوم شد و چندین روز فیزیوتراپی می کرد و من شاهد بودم که چقدر درد می کشد، خود من هم در اردو مصدوم شدم و درد داشتم و با همان شرایط هم بازی کردم، حالا ما هم باید منت بگذاریم؟ 

وی با اشاره به اینکه به خاطر گرانی، فلان غذا را از اردوی تیم ملی حذف کرده اند، گفت: اینکه بخواهند خودشان را با دوره قبلی مقایسه کنند خیلی زشت است، در دوره قبلی دو سال بودجه ای نگرفته بودند، اما شمایی که ادعا داشتید بودجه می آورید، نباید این کارها را انجام دهید و این حرف ها را بزنید. 

 

* اینقدر به بازیکنان توهین نکنید

حدادی با اشاره به اینکه بارها در مورد گرانی بلیت ژاپن صحبت کرده اند، گفت: همیشه به ما می گفتند پول زیادی بابت بلیت داده ایم، مگر مقصرش ما هستیم؟ بازیکن با دو و نیم متر قد چطور باید در صندلی معمولی بنشیند؟ در دوره قبلی برای ۱۳ نفر صندلی بیزنس می گرفتند، اما امسال اکثر سفرهایمان با هزینه کمیته ملی المپیک یا فدراسیون چین بوده است. اینقدر به بازیکنان توهین نکنید، اگر نمی توانید شرایطی را فراهم کنید، لطفا مصاحبه هم نکنید! 

وی در مورد اتفاقاتی که در ژاپن رخ داده گفت: در این مدت فقط هزینه های ژاپن به خاطر گرانی ارز بالا بوده است، اما اینکه می گویند میزبان باید برای شام خوردن هم اتوبوس دراختیار تیم میهمان قرار دهد اصلا درست نیست. بیرون رفتن، گردش یا شام خوردن به عهده خود تیم هاست، من شنیدم اتوبوس های داخل شهری هم که بچه ها استفاده کردند، خیلی شلوغ بوده است.

* خودتان را با فدراسیون قبل مقایسه نکیند

ستاره تیم ملی بسکتبال با اشاره به اینکه نمی گویم در فدراسیون قبلی همه چیز خوب بوده است، عنوان کرد: خواسته من این است که خودشان را با فدراسیون قبلی مقایسه نکنند و منت نگذارند، وظیفه شان است که برای بازیکنان بهترین امکانات را فراهم کنند. خیلی از مسائل دیگری است که نمی خواهم بازگو کنم. مگر ما گدا هستیم؟ می خواهید من در اردوهای بعدی به تمام بازیکنان شام بدهم؟ ما وظیفه مان بازی برای پرچم ایران است و شما هم باید به وظیفه تان عمل کنید، نه اینکه چون لبنیات گران شده، ماست و دوغ را از غذا حذف کنید. 

وی در پایان گفت: همه بازیکنان در این مدتی که اردو بوده، تمام وقت خود را گذاشته و بدون منت تلاش کرده اند، حالا که این مسائل مطرح می شود، زشت است و توهین محسوب می شود، امیدوارم که دیگر شاهد این مسائل نباشیم. بازیکنان تیم ملی بسکتبال نشان داده اند که به چیزی جز موفقیت تیم ملی فکر نمی کنند و مسئولان هم باید بدانند فراهم کردن امکانات جزو وظایف آنها است نه کمتر و نه بیشتر. 

 

 

افزودن نظر

اخبار بسکتبال

حدادی: آقای شاهین‌طبع! من عرق ملی ندارم یا شما- ساهاکیان به خاطر او خداحافظی کرد

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۳:۵۱

ستاره بسکتبال کشورمان خطاب به سرمربی تیم ملی گفت: من عرق ملی ندارم یا شما که دو سال پیش منافع باشگاه تان را به تیم ملی ترجیح دادید؟

رسیدگی تعرض به سرپرست شیمیدر به فدراسیون بسکتبال مربوط نیست

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۰۱:۲۴

رئیس کمیته داوران فدراسیون بسکتبال گفت: اتفاقی که آقای صفرزاد سرپرست تیم بسکتبال شیمیدر معتقد به آن است خارج از مجموعه ورزشی و بازی بوده و رسیدگی به آن در مراجع قضایی قابل رسیدگی و پیگیری است .<...

نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال؛ شیمیدر هم باخت، شهرداری گرگان دومین فینالیست

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۸:۴۸

تیم شهرداری گرگان با گرفتن پیروزی سوم مقابل شیمیدر حریف نفت آبادان در فینال لیگ برتر بسکتبال شد.

نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال؛ صعود نفت آبادان به فینال و شکست پتروشیمی

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۷:۲۱

بازی چهارم نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال هم با پیروزی نفت آبادان به پایان رسید تا آنها با شکست پتروشیمی به فینال صعود کنند.

نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال؛ باخت پتروشیمی و شیمیدر ، دومین برد شهرداری گرگان و نفت آبادان

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۹:۲۲

سومین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال با شکست مدعیان و دومین پیروزی شهرداری گرگان و نفت آبادان همراه شد .

تور جهانی بلژیک؛ تیم مشترک پینگ پنگ ایران و هند برنز گرفت

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۹:۲۲

تیم مشترک پینگ پنگ ایران و هند با ترکیب امین احمدیان، رادین خیام ،ریگان و شاهمانوش در تور جهانی بلژیک به مدال برنز رسید.

عواید بلیت‌فروشی شهرداری گرگان - شیمیدر برای سیل زدگان گلستان

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۷:۵۹

عواید بازی تیم های بسکتبال شهرداری گرگان و شیمیدر به سیل زدگان گلستان اختصاص پیدا می کند.

نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال؛ جدال شیمیدر و پتروشیمی فردا و پس فردا برای فینال

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۳:۲۰

تکلیف فینالیست های لیگ برتر بسکتبال در دو بازی فردا و پس فردا روشن می شود.

ماجرای صحبت کردن شاهین‌طبع با داوران از زبان رئیس کمیته داوران بسکتبال

۱۳۹۸/۰۱/۲۶ ۱۸:۰۹

رئیس کمیته داوران در مورد صحبت سرمربی تیم ملی با داوران بازی شیمیدر و شهرداری گرگان توضیحاتی را ارائه داد.

۲۲ بسکتبالیست جوان به اردو دعوت شدند

۱۳۹۸/۰۱/۲۶ ۱۴:۰۷

اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان از روز سه شنبه با حضور ۲۲ بازیکن برگزار می شود.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد