واکنش دبیر فدراسیون به غیبت قایقرانان سرشناس : بدون هماهنگی نیست

دبیر فدراسیون قایقرانی گفت: ملی پوشانی که به اردوی تیم ملی نیامدند با هماهنگی بوده است.

واکنش دبیر فدراسیون به غیبت قایقرانان سرشناس : بدون هماهنگی نیست

به گزارش هوادار، حسین دهقانی درباره ی غیبت برخی از قایقرانان شاخص نظیر احمدرضا طالبیان و عادل مجللی در اردوی تیم ملی بیان کرد: احمدرضا طالبیان مشکل پزشکی داشت و دو، سه روز دیگر اضافه می شود و با هماهنگی ما بوده است. عادل مجللی نیز با سرمربی هماهنگ کرده و قرار شد در شهر خودش تمرین کند و هر زمان که نیاز باشد برای انجام تست یا ادامه اردو، به جمع اردونشینان اضافه شود. در واقع اگر کسی در اردو نیست با هماهنگی سرمربیان بوده و بدون هماهنگی نیست. طبق برنامه ریزی های انجام شده اردوی بانوان آب های آرام و روئینگ نیز بعد از تعطیلات ۲۲ بهمن آغاز می شود. اردوی کانو کایاک ۲۵ بهمن به احتمال زیاد در قشم برگزار می شود و در دریاچه آزادی هم تمریناترویینگ را در هر دو بخش بانوان و مردان خواهیم داشت.

دهقانی در مورد بلاتکلیف بودن کانوپولو در حالی که چند ماه دیگر مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی ایران برگزار می شود نیز گفت: در کمیته فنی و با حضور رؤسای کمیته های اسلالوم، آب های آرام و رویینگ، پس از بررسی های لازم در نهایت مربیان این تیم ها انتخاب شدند. تنها کانوپولو باقی مانده که قرار بود رئیس کمیته آن در جلسه کمیته فنی بیاید اما اعلام کرد مسافرتی در پیش دارد و من از او خواستم در جلسه بعدی کمیته فنی که یکشنبه هفته آینده برگزار می شود، حاضر شود. با توجه به اینکه ما میزبان قهرمانی آسیا هستیم یک مقدار دیر شده و باید هر چه سریع تر نتایج و عملکرد کمیته، برنامه های آتی و همچنین برنامه ریز برای میزبانی بررسی شود.

او در پاسخ به این پرسش که برای مربی تیم ملی گزینه ای را مد نظر دارند یا خیر، تاکید کرد: کمیته فنی رزومه مربیان مختلف را بررسی می کند و در نهایت احتمال دارد با توجه به نتایج به دست آمده با همان مربیان قبلی ادامه همکاری داشته باشیم و احتمال دارد دو، سه تغییر کوچک انجام شود.

دهقانی در مورد اینکه فکر می کند این زمان از دست رفته برای تیم کانوپولو قابل جبران باشد، گفت: بله. تلاشمان هم این است. رئیس کمیته کانوپولو بیاید کار حتماً انجام می شود. البته باید هفته قبل انجام می شد و مصر هستیم یکشنبه تکلیف کانوپولو را مشخص کنیم و سریعاً اردوها تشکیل شود. سعی می کنیم ملی پوشان اگر مشکلی هم داشته باشند مرتفع کنیم تا با آرامش تمرینات را انجام دهند و ان شاءالله نتایج خوبی هم به دست آید.

دبیر فدراسیون قایقرانی در مورد انتقادهایی که نسبت به دیر برگزار شدن اردوهای تیم های ملی شد نیز گفت: اعتقادم بر این است هر کاری از اساس باید درست انجام شد. بعد از بازی های آسیایی تغییر و تحولی در فدراسیون انجام شد و وقفه ای افتاد. پس از آن هم ما نیاز داشتیم قبل از هر کاری تکلیف مربیان را مشخص کنیم و به نظرم اینکه من و یا سرپرست شخصاً برای انتخاب مربیان اقدام می کردیم کار خیلی فنی و درستی نبود و باید که از خانواده قایقرانی و افرادی که سالیان سال صاحب نظر هستند، استفاده می کردیم. در نهایت هم پس از بررسی رزومه افراد و انجام کار کارشناسی مربیان انتخاب شدند. درست است ورزشکاران نگران بودند الان هم تلاش می کنیم شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا با آرامش تمرینات خود را دنبال کنند.

او در مورد بلاتکلیفی انتخابات فدراسیون نیز بیان کرد: در حال حاضر هیچ خبری نداریم. تعدادی از استعلام ها هنوز نیامده و ما هم منتظریم جواب استعلام ها بیاید تا هر چه سریع تر انتخابات برگزار شود.

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

جراحی موفقیت‌آمیز سهراب مرادی در آلمان

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۱۹:۵۶

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از جراحی موفقیت‌آمیز ملی‌پوش وزنه‌برداری کشورمان خبر داد.

برنامه سرنا ویلیامز برای ابتدای سال ۲۰۲۰ مشخص شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۱۳:۵۳

هوادار گزارش می دهد، سرنا ویلیامز در نظر دارد قبل از شروع نخستین گرنداسلم سال ۲۰۲۰ در تورنمنتی برای آمادگی بیشتر شرکت کند.

تحقیقات بزرگ فدراسیون جهانی سوارکاری در خصوص تاثیر گرما روی اسب‌ها

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۱۳:۴۱

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی سوارکاری تحقیقات گسترده‌ای را در خصوص تاثیر گرما روی اسب‌های شرکت‌کننده در بازی‌های المپیک توکیو انجام داده است.

مسابقات جهانی آبهای آرام| حریفان ایران مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۱۳:۳۲

هوادار گزارش می دهد، حریفان ایران در مسابقات جهانی آبهای آرام در بخش زنان و مردان مشخص شدند.

سهراب مرادی زیر تیغ جراحی می‌رود

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۰۹:۵۰

هوادار گزارش می دهد، قهرمان وزنه‌برداری جهان و المپیک شانه مصدومش را به تیغ جراحان خواهد سپرد.

مدیر اجرایی آکادمی ملی المپیک مشخص شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۵:۴۷

هوادار گزارش می دهد، مدیر اجرایی آکادمی ملی المپیک با حکم رئیس آکادمی معرفی شد.

سنگ‌نوردی قهرمانی جهان| علیپور به مدال نرسید

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۰۶

هوادار گزارش می دهد، در رقابت های سنگنوردی قهرمانی جهان، سنگنورد ایرانی در جایگاه ششم ایستاد و به مدال نرسید.

توپ‌های گلبال سرانجام از گمرک ترخیص شدند

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۲:۳۲

هوادار گزارش می دهد، توپ‌های رشته گلبال که چند ماه در گمرک مانده بود، بالاخره ترخیص شدند.

برنامه کامل و جزئیات بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۹:۴۸

هوادار گزارش می دهد، برنامه کامل بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو اعلام شد.

محرومیت موقت ۵ وزنه‌بردار روس

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۴۷

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی وزنه‌برداری از محرومیت موقت ۵ ورزشکار روس خبر داد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد