واکنش دبیر فدراسیون به غیبت قایقرانان سرشناس : بدون هماهنگی نیست

دبیر فدراسیون قایقرانی گفت: ملی پوشانی که به اردوی تیم ملی نیامدند با هماهنگی بوده است.

واکنش دبیر فدراسیون به غیبت قایقرانان سرشناس : بدون هماهنگی نیست

به گزارش هوادار، حسین دهقانی درباره ی غیبت برخی از قایقرانان شاخص نظیر احمدرضا طالبیان و عادل مجللی در اردوی تیم ملی بیان کرد: احمدرضا طالبیان مشکل پزشکی داشت و دو، سه روز دیگر اضافه می شود و با هماهنگی ما بوده است. عادل مجللی نیز با سرمربی هماهنگ کرده و قرار شد در شهر خودش تمرین کند و هر زمان که نیاز باشد برای انجام تست یا ادامه اردو، به جمع اردونشینان اضافه شود. در واقع اگر کسی در اردو نیست با هماهنگی سرمربیان بوده و بدون هماهنگی نیست. طبق برنامه ریزی های انجام شده اردوی بانوان آب های آرام و روئینگ نیز بعد از تعطیلات ۲۲ بهمن آغاز می شود. اردوی کانو کایاک ۲۵ بهمن به احتمال زیاد در قشم برگزار می شود و در دریاچه آزادی هم تمریناترویینگ را در هر دو بخش بانوان و مردان خواهیم داشت.

دهقانی در مورد بلاتکلیف بودن کانوپولو در حالی که چند ماه دیگر مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی ایران برگزار می شود نیز گفت: در کمیته فنی و با حضور رؤسای کمیته های اسلالوم، آب های آرام و رویینگ، پس از بررسی های لازم در نهایت مربیان این تیم ها انتخاب شدند. تنها کانوپولو باقی مانده که قرار بود رئیس کمیته آن در جلسه کمیته فنی بیاید اما اعلام کرد مسافرتی در پیش دارد و من از او خواستم در جلسه بعدی کمیته فنی که یکشنبه هفته آینده برگزار می شود، حاضر شود. با توجه به اینکه ما میزبان قهرمانی آسیا هستیم یک مقدار دیر شده و باید هر چه سریع تر نتایج و عملکرد کمیته، برنامه های آتی و همچنین برنامه ریز برای میزبانی بررسی شود.

او در پاسخ به این پرسش که برای مربی تیم ملی گزینه ای را مد نظر دارند یا خیر، تاکید کرد: کمیته فنی رزومه مربیان مختلف را بررسی می کند و در نهایت احتمال دارد با توجه به نتایج به دست آمده با همان مربیان قبلی ادامه همکاری داشته باشیم و احتمال دارد دو، سه تغییر کوچک انجام شود.

دهقانی در مورد اینکه فکر می کند این زمان از دست رفته برای تیم کانوپولو قابل جبران باشد، گفت: بله. تلاشمان هم این است. رئیس کمیته کانوپولو بیاید کار حتماً انجام می شود. البته باید هفته قبل انجام می شد و مصر هستیم یکشنبه تکلیف کانوپولو را مشخص کنیم و سریعاً اردوها تشکیل شود. سعی می کنیم ملی پوشان اگر مشکلی هم داشته باشند مرتفع کنیم تا با آرامش تمرینات را انجام دهند و ان شاءالله نتایج خوبی هم به دست آید.

دبیر فدراسیون قایقرانی در مورد انتقادهایی که نسبت به دیر برگزار شدن اردوهای تیم های ملی شد نیز گفت: اعتقادم بر این است هر کاری از اساس باید درست انجام شد. بعد از بازی های آسیایی تغییر و تحولی در فدراسیون انجام شد و وقفه ای افتاد. پس از آن هم ما نیاز داشتیم قبل از هر کاری تکلیف مربیان را مشخص کنیم و به نظرم اینکه من و یا سرپرست شخصاً برای انتخاب مربیان اقدام می کردیم کار خیلی فنی و درستی نبود و باید که از خانواده قایقرانی و افرادی که سالیان سال صاحب نظر هستند، استفاده می کردیم. در نهایت هم پس از بررسی رزومه افراد و انجام کار کارشناسی مربیان انتخاب شدند. درست است ورزشکاران نگران بودند الان هم تلاش می کنیم شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا با آرامش تمرینات خود را دنبال کنند.

او در مورد بلاتکلیفی انتخابات فدراسیون نیز بیان کرد: در حال حاضر هیچ خبری نداریم. تعدادی از استعلام ها هنوز نیامده و ما هم منتظریم جواب استعلام ها بیاید تا هر چه سریع تر انتخابات برگزار شود.

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

ملی پوش پرتاب دیسک به دنبال بازگشت به ایران

۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ۰۸:۲۲

هوادار گزارش می دهد، ملی پوش پرتاب دیسک که در زمان مقرر از اردوی بلاروس به ایران بازنگشته بود، قصد بازگشت دارد.

شطرنج سرعتی فیده| خادم‌الشریعه چهارم شد

۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ۰۸:۰۹

هوادار گزارش می دهد، نماینده شطرنج ایران عنوان چهارم مسابقات سرعتی جایزه بزرگ بانوان فیده را کسب کرد.

احتمال عدم حضور مرد شماره ۲ تنیس جهان در گرنداسلم/نادال: نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد

۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۰۸:۱۳

هوادار گزارش می دهد، به دلیل آسیب‌دیدگی‌هایی که مرد شماره ۲ تنیس جهان داشته این احتمال وجود دارد وی در یک گرنداسلم حاضر نشود.

حضور نادال در مسابقات آزاد آمریکا در هاله‌ای از ابهام

۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ۱۲:۲۵

هوادار گزارش می دهد، حضور رافائل نادال در مسابقات تنیس آزاد آمریکا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

حدادی: حضورم در مسابقه جایزه بزرگ مشخص نیست/ باید با فدراسیون مشورت کنم

۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ۰۸:۱۳

هوادار گزارش می دهد، قهرمان پرتاب دیسک آسیا گفت: حضورم در مسابقه جایزه بزرگ دوومیدانی مشخص نیست و باید با فدراسیون صحبت کنم.

ملی پوش جوان ایرانی، دومین چهره محبوب شمشیربازی جهان

۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ۱۳:۴۸

هوادار گزارش می دهد، در نظرسنجی رقابت‌های مجازی فدراسیون جهانی شمشیربازی در بخش جوانان، امیر حسین شاکر دومین چهره محبوب این رشته شناخته شد.

اتومبیل‌های مشکی مرسدس در مسابقات به دلیل مبارزه علیه نژادپرستی

۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ۱۶:۳۴

هوادار گزارش می دهد، مرسدس در نظر دارد در مسابقات امسال فرمول یک اتومبیل‌هایی به رنگ مشکی را شرکت دهد.

آغاز مسابقات فرمول یک از جمعه/رقابت قهرمانان در اتریش

۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۵:۲۷

هوادار گزارش می دهد، مسابقات فرمول یک از روز جمعه آغاز خواهد شد.

پرونده دوپینگ مکانیکی در دوچرخه‌سواری بسته شد

۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۵:۲۴

هوادار گزارش می دهد، پرونده دوپینگ مکانیکی بدون هیچ مدرکی در دوچرخه‌سواری بسته شد.

استخر آزادی از امروز میزبان ملی‌پوشان شنا

۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ۱۶:۳۳

هوادار گزارش می دهد، مسئول استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی گفت: تمام پروتکل‌های بهداشتی برای شروع تمرینات تیم ملی شنا در استخر آزادی فراهم شده است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد