واکنش سرمربی تیم ملی کشتی به قرارداد ویلموتس

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص قرارداد ویلموتس واکنش نشان داد.

واکنش سرمربی تیم ملی کشتی به قرارداد ویلموتس

به گزارش هوادار، غلامرضا محمدی در خصوص مجوز برگزاری اردوهای تیم ملی کشتی اظهار داشت: در چند روز گذشته خبر بازگشایی اردو منتشر شد که این خبر خوبی است. وقتی المپیک به تعویق افتاد من گفتم فرصت خوبی است و نفع ما شد. در صورتی که ما بتوانیم از این فرصت به وجود آمده استفاده کنیم. الان اکثر رقیبان ما مثل آمریکا، روسیه، گرجستان، ژاپن و... تمریناتشان را شروع کردند. اگر ما دیر شروع کنیم این تعویق یک ساله تبدیل به تهدید می‌شود.

وی افزود: از دبیر خیلی تشکر می‌کنم برای دریافت مجوز خیلی تلاش کرد و ان شالله اردوهایمان را در چند روز آینده برگزار می‌کنیم. هم ما هم کشتی فرنگی کار سختی داریم و سه سهمیه برایمان باقی مانده است.

غلامرضا محمدی در رابطه با قرار ویلموتس عنوان کرد: دوست نداشتم در این خصوص صحبت کنم ولی واقعا متاسفم. به کل بودجه فدراسیون ‌های صاحب مدال مثل کشتی، تکواندو،جودو و دوومیدانی چه توجهی می‌شود؟ خواهش می کنم از وزارت ورزش و دستگاه بالاتر این مشکل را حل کنند. همه نگران هستند و تبعیض زیاد است. باید به مشکلات فوتبال رسیدگی شود.

وی در رابطه با دربی پیش رو عنوان کرد: من به شدت فوتبالی هستم و با خیلی از آنها دست هستم و امیدوارم بازی خوبی شود من طرفدار خیبر خرم‌آباد هستم. امیدوارم هرکس بهتر بازی کند برنده شود.

سرمربی تیم ملی آزاد در رابطه با برگزاری مسابقات جهانی عنوان کرد: من به شخصه فکر می کنم مسابقات جهانی برگزار می‌شود و بنا می‌گوید نمی‌شود، اگر نشود باید کارمان را انجام دهیم. ما خیلی عقب هستیم باید بچه ها را بعد از ۷-۸ به اردوها بیاوریم. 

محمدی در خصوص برگزار لیگ کشتی گفت: لیگ به شرطی که کشتی‌گیران به اردو بیایند و آماده شوند و به صورت جمعی اردو داشته باشند. همین که مجوز برگزاری اردو صادر شده است حرکت خوبی است.

افزودن نظر

اخبار کشتی

محمد خادم پیشکسوت کشتی درگذشت

۱۳۹۹/۰۹/۰۴ ۱۱:۱۶

هوادار گزارش می دهد، پیشکسوت کشتی دارنده مدال نقره مسابقات کشتی آزاد جهان در سال ۱۹۶۲ تولیدو آمریکا، مربی اسبق تیم ملی کشتی درگذشت.

سخنگوی فدراسیون کشتی: حال تمام مربیان کرونایی تیم ملی رو بهبودی است

۱۳۹۹/۰۹/۰۴ ۰۸:۴۲

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: شرایط جسمانی همه مربیان تیم ملی رو بهبودی است و روزهای آخر قرنطینه را سپری می‌کنند.

سوریان: ۴ کشتی گیر و ۲ مربی به مسابقات صربستان اعزام می شوند

۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۷:۱۴

هوادار گزارش می دهد، نائب رییس فدراسیون کشتی گفت: ۴ کشتی گیر و ۲ مربی در رشته های آزاد و فرنگی به مسابقات جام جهانی انفرادی صربستان اعزام می شوند.

محمد بنا در بیمارستان بستری شد

۱۳۹۹/۰۸/۲۴ ۱۴:۴۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شد.

پیشکسوت کشتی در قرنطینه خانگی

۱۳۹۹/۰۸/۲۴ ۱۲:۵۱

هوادار گزارش می دهد، وضعیت سلامتی دارنده چهار مدال طلای جهان و مدال برنز المپیک رو به بهبود است.

دبیر: کشتی ما در آموزش مربی مشکل دارد/باید قبول کنیم که افت کرده‌ایم

۱۳۹۹/۰۸/۲۲ ۱۱:۳۶

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون کشتی برای بازدیدی ۲ روزه از وضعیت کشتی زنجان روز گذشته به این استان سفر کرد.

اردوی تیم‌های ملی کشتی تعطیل شد

۱۳۹۹/۰۸/۲۱ ۱۱:۵۶

هوادار گزارش می دهد، اردوهای تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی با توجه به لغو رقابت‌های جهانی، به مدت چند روز تعطیل شد.

دبیر: انستیتو مرکز تفکر برای کشتی کشور است

۱۳۹۹/۰۸/۲۰ ۰۹:۵۷

هوادار گزارش می دهد، نخستین وبینار مسئولان کمیته آموزش هیأت کشتی استان ها عصر دیروز توسط انستیتو بین المللی کشتی برگزار شد.

آزادکار ایران زانوی خود را جراحی می‌کند

۱۳۹۹/۰۸/۱۲ ۱۳:۴۹

هوادار گزارش می دهد، آزادکار کشورمان زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد.

زمان آغاز دومین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی اعلام شد

۱۳۹۹/۰۸/۱۰ ۱۳:۵۷

هوادار گزارش می دهد، زمان برپایی دومین اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های جهانی صربستان مشخص شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد