واکنش پروفسور به بیماری شاگردانش/ فرناندز: نمی‌دانم بازیکنان به اُمیکرون مبتلا شدند یا نه

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی هندبال گفت: نمی‌دانم بازیکنان به ویروس اُمیکرون مبتلا شدند یا خیر!

واکنش پروفسور به بیماری شاگردانش/ فرناندز: نمی‌دانم بازیکنان به اُمیکرون مبتلا شدند یا نه

به گزارش هوادار، مانوئل فرناندز در نشست خبری تیم ملی هندبال اظهار کرد: روز گذشته با تیم ملی عراق یک بازی دوستانه داشتیم و در آن بازی برخی از بازیکنان احساس خوبی نداشتند. بعد از شام دیشب برخی از بازیکنان حالشان خوب نبود و احتمال درگیری آنها با انواع کرونا را پزشک داده است. 

وی افزود: با توجه به اینکه برخی بازیکنان حالشون خوب نیست امروز را استراحت دادیم تا ببینیم چه می‌شود. قرار بود فردا به رومانی برویم و با توجه به قانون آنجا اگر تیم با کرونا درگیر شود تمام تیم تحت قرنطینه قرار بگیرند تصمیم گرفتیم با همه تمهیداتی که در نظر گرفته شده بود این تورنمنت را لغو کنیم.

سرمربی تیم ملی هندبال گفت: این اتفاق خیلی سریع رخ داد و مجبور شدیم که به فدراسیون رومانی بگوییم که نمی‌توانیم برویم.  چون با توجه به قوانین آنجا اگر تست بازیکنی مثبت شود باید ۱۵ روز همه تیم قرنطینه شوند. 

وی در پاسخ به این‌ سوال که آیا این بیماری به بازی با تیم عراق مربوط می‌شود یا خیر گفت: ارتباطی به مسابقه نداشت، قبل از مسابقه اول الله کرم درگیر شد ما فکر می‌کردیم آنفلانزا است اما گویا که این قضیه حادتر بود. سایر بازیکنان هم درگیر شدند. بازیکنان علائم شان به آنفلانزا نزدیک بود اما تاکید شد که تست گرفته شود و در نهایت این شد. دیروز در خلال بازی با عراق چند بازیکن را داشتیم که حال مساعدی نداشتند.

وی در پاسخ به این‌ سوال که آیا این بیماری اُمیکرون است گفت: من دقیقا نمی‌دانم چه شده است‌. نمی‌دانم که می تواند اُمیکرون را تشخیص داد یا خیر. ما زمانی که الله کرم را به خانه فرستادیم اعلام کرد که خانواده آنها هم درگیر شده اند. بازیکنان خیلی حال بدی ندارند. در شرایط سختی نیستند اما تب و بدن درد دارند.

وی گفت: امروز قرار بود شما سر تمرینات باشید اما بازیکنان اما بیمار شدند و امروز و فردا را به آنها استراحت دادیم اگر شرایط بهتر شود قول می‌دهم که باز هم بازدید از اردوی تیم ملی داشته باشیم. 

وی در پاسخ به این سوال که از بابت لغو رومانی نگرانی ندارید و چه برنامه جایگزینی را در نظر دارید،گفت: برنامه رومانی تمام و کنسل شد. برنامه جایگزین داریم و قرار است با عراق و عمان بازی کنیم. با توجه به اینکه عمان در اصفهان است بعد از ظهر هماهنگ مردیم که اگر امکان دارد دو بازی داشته باشیم. برنامه جایگزین برای رومانی همین است که اعلام کردم.

سرمربی تیم در خصوص وضعیت برادران استکی برای حضور در اردوی تیم ملی کشورمان یادآوری کرد: الله‌کرم استکی در این اردو حضور داشت و ایده من این بود در مسابقات رومانی از او استفاده کنیم تا به ریکاوری کامل برسد. نمی‌خواستم تا قبل از این فشار اردویی ۱۰ روزه را تحمل و در رومانی هم مجددا تحت فشار باشد. بعد از سه روز تمرین در ناحیه زانو درد داشت و خواستم استراحت کند و اعلام کرد حال خوبی ندارد و شرایطی را به من گفت که امیدوارم آنفلوآنزا باشد. سجاد استکی هم در کویت بازی می‌کند. درد جزئی در زانو داشت و به او فرصت دادیم تا ریکاوری کند .مشکلی ندارد و دوم ژانویه به تیم اضافه می‌شود و در کنار ما خواهد بود.

مانوئل در ادامه درباره تمهیدات لازم برای رعایت نکات بهداشتی تاکید کرد: بچه‌ها در هتل آکادمی مستقر هستند هر کدام کوچکترین احساس ناراحتی داشته باشند پیگیری شود و در اتاق خود حضور دارند‌ بچه‌ها همه دوز دوم و تعدادی سه دوز واکسن دریافت کردند باز هم در تلاش هستیم شرایط بهتری را برای آنها فراهم کنیم و به صورت مداوم نکات بهداشتی را یاداوری می کنیم. به جز تمرینات در سایر موارد همیشه بچه‌ها از ماسک استفاده می‌کنند.


مانوئل در پایان گفت: با کرونا باید زندگی کرد، بهترین بازیکن جهان در تیم فرانسه هم دچار کرونا شده است. از مواردی است که کار زیادی از دست ما برنمی‌آید. من فقط امیدوارم که مشکلات کمتری در این رابطه داشته باشیم و از فردا کار خود را بتوانیم ادامه دهیم. 


ناصر سلیمی در این نشست افزود: نکته قابل توجه این است که‌ تست همه بازیکنان منفی شد و هیچ تست مثبتی نداشتیم. اکنون ۷ نفر هستند که آنفلانزا دارند. برای این سفر همه هزینه ها پرداخت شد، بلیت رفت و برگشت، هزینه نهار و شام و ... پرداخت شده اما به خاطر چند مورد آنفلانزا این سفر لغو شد.

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

فروغی: سقف هزینه‌های ما با کشتی قابل قیاس نیست/قید شرکت در ماده رپید را زدم

۱۴۰۰/۱۱/۰۲ ۱۵:۰۰

هوادار گزارش می دهد، ملی‌پوش طلایی کشورمان در المپیک توکیو از حمایت نشدن تیراندازی گلایه کرد.

عراق چهارمین قربانی هندبالیست‌های ایران/ پیروزی سخت برای شاگردان مانوئل

۱۴۰۰/۱۱/۰۲ ۱۴:۵۸

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی هندبال کشورمان در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا از سد عراق گذشت.

اظهارات سرمربی تیم ملی هندبال پس از کسب نخستین پیروزی/ فرناندز: به ۳ هدف‌مان رسیدیم

۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۰۶:۴۴

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی هندبال ایران گفت: در بازی اول مقابل استرالیا به ۳ هدفی که داشتیم رسیدیم.

حسین ساوه‌شمشکی المپیکی شد

۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۳:۵۵

هوادار گزارش می دهد، حسین ساوه شمشکی ملی پوش اسکی آلپاین موفق شد به عنوان نماینده اسکی آلپاین مردان ایران برای المپیک زمستانی ۲۰۲۲ انتخاب شود.

تست کرونای ۴ عضو تیم‌ملی شمشیربازی در روسیه مثبت شد

۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ۱۲:۰۰

هوادار گزارش می دهد، تست کرونای ۴ عضو تیم ملی شمشیربازی اپه در اردوی روسیه مثبت اعلام شد.

بازگشت مجدد جوکوویچ به هتل پناه جویان استرالیا

۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ۱۱:۱۸

هوادار گزارش می دهد، ستاره تنیس جهان برای دومین بار به هتل اخراجی های استرالیا منتقل شد.

سرخوردگی پرافتخارترین راننده جهان و ابهام در رانندگی همیلتون در سال جدید

۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۰۶:۴۲

هوادار گزارش می دهد، حدود ۲ ماه دیگر مسابقات فرمول یک آغاز می‌شود اما هنوز وضعیت لوئیس همیلتون مشخص نیست.

حواشی عجیب جوکوویچ در ملبورن/ دستگیری یک هوادار و زخمی شدن ۲ پلیس

۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۰۹:۱۱

هوادار گزارش می دهد، به دلیل ازدحام جمعیت برای آزادی نواک جوکوویچ، یک مرد ۲۷ ساله دستگیر شد.

جوکوویچ دوباره دستگیر شد

۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۱۳:۵۹

هوادار گزارش می دهد، مرد شماره یک تنیس جهان ساعتی پس از آزادی، دوباره توسط دولت استرالیا دستگیر شد.

جوکوویچ برنده پرونده جنجالی در استرالیا شد/مرد شماره یک جهان بدون واکسن به دنبال قهرمانی

۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۱۱:۳۴

هوادار گزارش می دهد، مرد شماره یک جهان با برنده شدن در دادگاه فدرال می‌تواند در مسابقات تنیس آزاد استرالیا شرکت کند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد