وطنخواه‌: سازمان لیگ با تیم ما مثل بیگانگان رفتار می‌کند‌

مدیر عامال باشگاه پدیده شهر خودرو، گفت: در روزهایی که برخی تیم‌های خاص با استفاده از رانت‌های مختلف کار خود را پیش می‌برند‌، باید قدردان نتایج خوب کسب شده توسط اعضا تیم پدیده شهرخودرو باشیم.

وطنخواه‌: سازمان لیگ با تیم ما مثل بیگانگان رفتار می‌کند‌

به گزارش هوادار و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده شهر خودرو ، جواد وطنخواه در مورد حذف پدیده از جام حذفی، اظهار کرد: متاسفانه بعد از اینکه مقابل تیم پرسپولیس در ضربات پنالتی از گردونه جام حذفی کنار رفتیم، عده ای با غرض ورزی خاصی به دنبال زیر سوال بردن تیم پدیده شهر خودرو بودند.

وی افزود: کسانی که شرایط تیم ما را در حال حاضر مورد نقد غیر منصفانه قرار می دهند، مشخص است که به دنبال هدفی خاص هستند. فکر می کنم علاقه مندان واقعی فوتبال به خوبی به یاد دارند که در سال های گذشته پدیده ، همواره برای بقا می جنگید هر چند بازیکنان خوبی داشتیم اما همواره در استرس نیفتادن بودیم و امسال فقط در دور برگشت به اندازه پایان فصل تمام دوره های حضورمان امتیاز به دست آوردیم، آن هم با ترکیبی از بازیکنان جوان که غالب آنها بومی هستند و البته استفاده از نفرات با تجربه تر.

مدیرعامل باشگاه پدیده شهر خودرو با تمجید از عملکرد بازیکنان و کادر فنی این تیم در طول مسابقات لیگ برتر و جام حذفی، گفت: در تیم ما همه بازیکنان ستاره هستند، این همان تیمی است که در ابتدای فصل کسی تصور نمی کرد با آن شرایط بتواند چنین نتایجی را کسب کند، اما با درایت کادر فنی و در راس آن یحیی گل محمدی، سرمربی تیم، توانستیم فعل خواستن را صرف کنیم و حالا این تیم در بین ۳ تیم برتر لیگ قرار دارد و این کار بسیار بزرگی است.

وی افزود: آن قدر خوب نتیجه گرفتیم که حالا توقعات هم از تیم ما بالا رفته و حتی وقتی مقابل تیم تا دندان مسلح و پرمهره پرسپولیس در ۱۲۰ دقیقه به تساوی می رسیم و در ضربات پنالتی حذف می شویم، سیل انتقادات به سمت تیم می آید.

وطنخواه تصریح کرد: در روزهایی که تیم فوتبال پدیده شهر خودرو با بالاترین حد از همدلی مجموعه مدیریتی، کادر فنی، بازیکنان، مدیران استان و هوادارانش قرار دارد و در تلاش است تا با کسب نتایج خوب در دور برگشت لیگ برتر فصل بسیار خوبش را به پایان برساند، عده ای که سال های قبل نیز تحرکات آنها بر خلاف منافع باشگاه مشخص بود، آخرین راهبرد خود را در استفاده از روش های منسوخ حاشیه سازی یافته اند و در پی تضعیف نماینده خراسان در لیگ برتر هستند.

مدیر عامل باشگاه پدیده شهر خودرو ادامه داد: سال ها با مشکلات ریز و درشتی روبرو بودیم و همیشه برخی افراد مغرض به دنبال ایجاد خلل در روند تیم بوده اند، اما بدون توجه به آنها کار خودمان را انجام دادیم و با حمایت همیشگی و به موقع هواداران واقعی پدیده شهرخودرو، تیر آنها نیز به سنگ خورده است. 

وی اظهار داشت: در هفته های گذشته با تغییر مالکیت باشگاه و حضور فرهاد حمیداوی به عنوان ناجی باشگاه شرایطمان به کلی فرق کرد و حالا با برنامه ریزی دقیق تری کارمان را پیش می بریم، اما واقعیت این است که برخی اتفاقات در خارج از مستطیل سبز فوتبال رقم می خورد و حالا که تیم با نتایج درخشانش توانسته در بین بالانشینان لیگ قرار بگیرد ، به دنبال ضربه زدن به ما هستند.

وطنخواه با انتقاد از سازمان لیگ فوتبال ایران، گفت: همیشه این سوال برایمان وجود دارد، چرا سازمان لیگی که باید به همه تیم های حاضر در لیگ به یک چشم نگاه کند برای برخی تیم های خاص شرایط ویژه ای را ایجاد می کند، اما با تیم هایی مثل پدیده شهر خودرو مثل بیگانان رفتار می کند.

وی افزود: اگر به برنامه ریزی هفته های ابتدایی دور برگشت لیگ برتر نگاهی بیندازید، کاملا متوجه می شوید سازمان لیگ برای تیم های خاص فرق قائل می شود و این از روح فوتبال خارج است. مگر می شود تیم ما در فاصله ۱۶ روز ۵ مسابقه انجام دهد وبرخی تیم ها ۳یا ۴ بازی انجام دهند. چطور با در خواست تعویق بازی های برخی تیم ها به راحتی موافقت می شود، اما با درخواست تعویق بازی ما مخالفت می کنند!

مدیر عامل باشگاه پدیده شهر خودرو اظهار داشت: با همه این اتفاقات بازهم تلاش می کنیم و می دانیم که تمامی اعضا باشگاه از بازیکنان و کادر فنی تا سایر عوامل تا همین جا نیز از خود گذشتگی کرده اند و از این پس نیز برای شادی دل مردم خراسان و مشهد بازهم به نتایج خوبمان ادامه خواهیم داد و به حواشی کاری نداریم.

وی در پایان تاکید کرد: هواداران نیز به دور از این مسایل و حواشی، با حمایت خود انرژی مضاعفی به ما منتقل خواهند کرد و با حضور حداکثری خود در بازی با سپید رود رشت نیز این موضوع را بازهم ثابت خواهندکرد. همانطور که گفتم در روزهایی که برخی تیم های خاص با استفاده از رانت های مختلف کار خود را پیش می برند ، باید قدر دان نتایج خوب تیم خودمان باشیم و با حمایت مالک باشگاه، مسئولین استانی و شهری و هواداران، ان شالله متحدتر از قبل به مسیر رو به جلو خویش ادامه خواهیم داد.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

سیدجلال جایزه برانکو را به باشگاه پرسپولیس می‌دهد

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۵:۱۵

هوادار گزارش می دهد، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد جایزه بهترین مربی سال که به برانکو رسید را به باشگاه ارائه دهد.

با استعفای مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی موافقت شد

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۴:۱۸

هوادار گزارش می دهد، هیات مدیره باشگاه پارس جنوبی جم با استعفای مدیرعامل این باشگاه موافقت کرد.

کالدرون هافبک فصل پیش استقلال را نخواست

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۴:۱۶

هوادار گزارش می دهد، گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مخالفت خود را با جذب هافبک تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته اعلام کرد.

۱۸ مهر، زمان حضور بانوان در ورزشگاه‌

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۳:۵۹

هوادار گزارش می دهد، معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش، از حضور بانوان در ورزشگاه‌ خبر داد.

جلسه مدیران باشگاه تراکتور برای بازی مقابل پرسپولیس

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۳:۵۷

هوادار گزارش می دهد، مدیران باشگاه تراکتور، مراحل اجرایی آیین‌نامه کانون هواداران، نحوه بلیت‌فروشی و وضعیت ورزشگاه یادگار امام را برای بازی روز جمعه مقابل پرسپولیس، مورد بررسی قرار دادند.

دیدار یاران رضاییان با السد به تعویق افتاد

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۱:۱۲

هوادار گزارش می دهد، دیدار تیم فوتبال الشحانیه با السد در هفته دوم لیگ ستارگان قطر به تاخیر افتاد.

انصاری‌فرد متمایزترین لژیونر السیلیه از نگاه روزنامه قطری

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۰۹:۵۵

هوادار گزارش می دهد، یک روزنامه قطری با انتشار گزارشی کریم انصاری‌فرد را متمایزترین لژیونر خارجی تیم فوتبال السیلیه معرفی کرد.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم استعفا کرد

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۰۹:۴۷

هوادار گزارش می دهد، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم از سمت خود کناره گیری کرد.

ممبینی: بیرون زمین رابطه خوبی با قلعه نویی دارم/ به مهندسی قهرمانی لیگ اعتقادی ندارم

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۰۹:۴۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته داوران ایران گفت: بنده اظهارات قلعه‌نویی در مورد مهندسی قهرمانی در مسابقات لیگ برتر را قبول ندارم.

زنیت باخت؛ سردار نمره متوسط گرفت

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۰۹:۴۲

هوادار گزارش می دهد، مهاجم ایرانی زنیت در دیدار با یوفا نمره متوسط گرفت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد