وطنخواه‌: سازمان لیگ با تیم ما مثل بیگانگان رفتار می‌کند‌

مدیر عامال باشگاه پدیده شهر خودرو، گفت: در روزهایی که برخی تیم‌های خاص با استفاده از رانت‌های مختلف کار خود را پیش می‌برند‌، باید قدردان نتایج خوب کسب شده توسط اعضا تیم پدیده شهرخودرو باشیم.

وطنخواه‌: سازمان لیگ با تیم ما مثل بیگانگان رفتار می‌کند‌

به گزارش هوادار و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده شهر خودرو ، جواد وطنخواه در مورد حذف پدیده از جام حذفی، اظهار کرد: متاسفانه بعد از اینکه مقابل تیم پرسپولیس در ضربات پنالتی از گردونه جام حذفی کنار رفتیم، عده ای با غرض ورزی خاصی به دنبال زیر سوال بردن تیم پدیده شهر خودرو بودند.

وی افزود: کسانی که شرایط تیم ما را در حال حاضر مورد نقد غیر منصفانه قرار می دهند، مشخص است که به دنبال هدفی خاص هستند. فکر می کنم علاقه مندان واقعی فوتبال به خوبی به یاد دارند که در سال های گذشته پدیده ، همواره برای بقا می جنگید هر چند بازیکنان خوبی داشتیم اما همواره در استرس نیفتادن بودیم و امسال فقط در دور برگشت به اندازه پایان فصل تمام دوره های حضورمان امتیاز به دست آوردیم، آن هم با ترکیبی از بازیکنان جوان که غالب آنها بومی هستند و البته استفاده از نفرات با تجربه تر.

مدیرعامل باشگاه پدیده شهر خودرو با تمجید از عملکرد بازیکنان و کادر فنی این تیم در طول مسابقات لیگ برتر و جام حذفی، گفت: در تیم ما همه بازیکنان ستاره هستند، این همان تیمی است که در ابتدای فصل کسی تصور نمی کرد با آن شرایط بتواند چنین نتایجی را کسب کند، اما با درایت کادر فنی و در راس آن یحیی گل محمدی، سرمربی تیم، توانستیم فعل خواستن را صرف کنیم و حالا این تیم در بین ۳ تیم برتر لیگ قرار دارد و این کار بسیار بزرگی است.

وی افزود: آن قدر خوب نتیجه گرفتیم که حالا توقعات هم از تیم ما بالا رفته و حتی وقتی مقابل تیم تا دندان مسلح و پرمهره پرسپولیس در ۱۲۰ دقیقه به تساوی می رسیم و در ضربات پنالتی حذف می شویم، سیل انتقادات به سمت تیم می آید.

وطنخواه تصریح کرد: در روزهایی که تیم فوتبال پدیده شهر خودرو با بالاترین حد از همدلی مجموعه مدیریتی، کادر فنی، بازیکنان، مدیران استان و هوادارانش قرار دارد و در تلاش است تا با کسب نتایج خوب در دور برگشت لیگ برتر فصل بسیار خوبش را به پایان برساند، عده ای که سال های قبل نیز تحرکات آنها بر خلاف منافع باشگاه مشخص بود، آخرین راهبرد خود را در استفاده از روش های منسوخ حاشیه سازی یافته اند و در پی تضعیف نماینده خراسان در لیگ برتر هستند.

مدیر عامل باشگاه پدیده شهر خودرو ادامه داد: سال ها با مشکلات ریز و درشتی روبرو بودیم و همیشه برخی افراد مغرض به دنبال ایجاد خلل در روند تیم بوده اند، اما بدون توجه به آنها کار خودمان را انجام دادیم و با حمایت همیشگی و به موقع هواداران واقعی پدیده شهرخودرو، تیر آنها نیز به سنگ خورده است. 

وی اظهار داشت: در هفته های گذشته با تغییر مالکیت باشگاه و حضور فرهاد حمیداوی به عنوان ناجی باشگاه شرایطمان به کلی فرق کرد و حالا با برنامه ریزی دقیق تری کارمان را پیش می بریم، اما واقعیت این است که برخی اتفاقات در خارج از مستطیل سبز فوتبال رقم می خورد و حالا که تیم با نتایج درخشانش توانسته در بین بالانشینان لیگ قرار بگیرد ، به دنبال ضربه زدن به ما هستند.

وطنخواه با انتقاد از سازمان لیگ فوتبال ایران، گفت: همیشه این سوال برایمان وجود دارد، چرا سازمان لیگی که باید به همه تیم های حاضر در لیگ به یک چشم نگاه کند برای برخی تیم های خاص شرایط ویژه ای را ایجاد می کند، اما با تیم هایی مثل پدیده شهر خودرو مثل بیگانان رفتار می کند.

وی افزود: اگر به برنامه ریزی هفته های ابتدایی دور برگشت لیگ برتر نگاهی بیندازید، کاملا متوجه می شوید سازمان لیگ برای تیم های خاص فرق قائل می شود و این از روح فوتبال خارج است. مگر می شود تیم ما در فاصله ۱۶ روز ۵ مسابقه انجام دهد وبرخی تیم ها ۳یا ۴ بازی انجام دهند. چطور با در خواست تعویق بازی های برخی تیم ها به راحتی موافقت می شود، اما با درخواست تعویق بازی ما مخالفت می کنند!

مدیر عامل باشگاه پدیده شهر خودرو اظهار داشت: با همه این اتفاقات بازهم تلاش می کنیم و می دانیم که تمامی اعضا باشگاه از بازیکنان و کادر فنی تا سایر عوامل تا همین جا نیز از خود گذشتگی کرده اند و از این پس نیز برای شادی دل مردم خراسان و مشهد بازهم به نتایج خوبمان ادامه خواهیم داد و به حواشی کاری نداریم.

وی در پایان تاکید کرد: هواداران نیز به دور از این مسایل و حواشی، با حمایت خود انرژی مضاعفی به ما منتقل خواهند کرد و با حضور حداکثری خود در بازی با سپید رود رشت نیز این موضوع را بازهم ثابت خواهندکرد. همانطور که گفتم در روزهایی که برخی تیم های خاص با استفاده از رانت های مختلف کار خود را پیش می برند ، باید قدر دان نتایج خوب تیم خودمان باشیم و با حمایت مالک باشگاه، مسئولین استانی و شهری و هواداران، ان شالله متحدتر از قبل به مسیر رو به جلو خویش ادامه خواهیم داد.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

نساجی مازندران به مصاف گل‌گهر و پیکان می‌رود

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۵۰

هوادار گزارش می دهد، شاگردان محمود فکری دو بازی دوستانه را در برنامه دارند.

تمرینات تیم فوتبال ذوب آهن از امروز شروع می‌شود

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۳۷

هوادار گزارش می دهد، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از انجام تست‌های مربوط به کرونا، امروز اولین تمرین خود را برگزار می‌کند.

تمرینات تیم فوتبال پیکان امروز عصر شروع می‌شود

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۲۸

هوادار گزارش می دهد، تمرینات تیم فوتبال پیکان امروز از ساعت ۱۸ در پیکان شهر تهران شروع می‌شود.

مهدی طارمی تیتر یک رکورد پرتغال شد

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۰۱

هوادار گزارش می دهد، مهاجم ملی پوش کشورمان که در تیم ریوآوه توپ می‌زند، تیتر یک روزنامه ورزشی معتبر پرتغالی‌ها شد.

فتاحی: هنوز تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال ابلاغ نشده است

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۲:۴۵

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: فقط تاریخ شروع تمرینات ابلاغ شده و در مورد مسابقات چیزی ابلاغ نشده است.

تمرینات سپاهان در دو نوبت آغاز شد

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۲:۴۳

هوادار گزارش می دهد، بازیکنان تیم فوتبال سپاهان تمرینات گروهی را عصر امروز از سر می‌گیرند.

کادر فنی استقلال مدافع آبی‌ها را جریمه کرد

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۴۳

هوادار گزارش می دهد، مدافع تیم فوتبال استقلال توسط کادرفنی این تیم جریمه شد.

تعریف پیشکسوت فوتبال قطر از بازیکن ایران در جام جهانی ۱۹۷۸

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۳۹

هوادار گزارش می دهد، عضو سال های دور تیم ملی فوتبال قطر از ابراهیم قاسمپور به عنوان یکی از بهترین هم تیمی هایش در دوران ورزشی نام برد.
 

حسینی: هزینه بازیکن خارجی را به ایرانی‌ها بدهید/ با وجود کرونا برای فصل آینده برنامه ریزی کنند

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۳۶

هوادار گزارش می دهد، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ما قهرمانی به دست آوردند اما حرف مالی نزدند و بهتر است هزینه خارجی‌ها را صرف بازیکنان ایرانی کنند.

آزمون یکی از ۸ گزینه اورتون برای خط حمله

۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۱:۳۴

هوادار گزارش می دهد، سردار آزمون برای حضور درفوتبال باشگاهی انگلیس و تیم اورتون با ۷ گزینه رقابت می کند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد