وطنخواه‌: سازمان لیگ با تیم ما مثل بیگانگان رفتار می‌کند‌

مدیر عامال باشگاه پدیده شهر خودرو، گفت: در روزهایی که برخی تیم‌های خاص با استفاده از رانت‌های مختلف کار خود را پیش می‌برند‌، باید قدردان نتایج خوب کسب شده توسط اعضا تیم پدیده شهرخودرو باشیم.

وطنخواه‌: سازمان لیگ با تیم ما مثل بیگانگان رفتار می‌کند‌

به گزارش هوادار و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده شهر خودرو ، جواد وطنخواه در مورد حذف پدیده از جام حذفی، اظهار کرد: متاسفانه بعد از اینکه مقابل تیم پرسپولیس در ضربات پنالتی از گردونه جام حذفی کنار رفتیم، عده ای با غرض ورزی خاصی به دنبال زیر سوال بردن تیم پدیده شهر خودرو بودند.

وی افزود: کسانی که شرایط تیم ما را در حال حاضر مورد نقد غیر منصفانه قرار می دهند، مشخص است که به دنبال هدفی خاص هستند. فکر می کنم علاقه مندان واقعی فوتبال به خوبی به یاد دارند که در سال های گذشته پدیده ، همواره برای بقا می جنگید هر چند بازیکنان خوبی داشتیم اما همواره در استرس نیفتادن بودیم و امسال فقط در دور برگشت به اندازه پایان فصل تمام دوره های حضورمان امتیاز به دست آوردیم، آن هم با ترکیبی از بازیکنان جوان که غالب آنها بومی هستند و البته استفاده از نفرات با تجربه تر.

مدیرعامل باشگاه پدیده شهر خودرو با تمجید از عملکرد بازیکنان و کادر فنی این تیم در طول مسابقات لیگ برتر و جام حذفی، گفت: در تیم ما همه بازیکنان ستاره هستند، این همان تیمی است که در ابتدای فصل کسی تصور نمی کرد با آن شرایط بتواند چنین نتایجی را کسب کند، اما با درایت کادر فنی و در راس آن یحیی گل محمدی، سرمربی تیم، توانستیم فعل خواستن را صرف کنیم و حالا این تیم در بین ۳ تیم برتر لیگ قرار دارد و این کار بسیار بزرگی است.

وی افزود: آن قدر خوب نتیجه گرفتیم که حالا توقعات هم از تیم ما بالا رفته و حتی وقتی مقابل تیم تا دندان مسلح و پرمهره پرسپولیس در ۱۲۰ دقیقه به تساوی می رسیم و در ضربات پنالتی حذف می شویم، سیل انتقادات به سمت تیم می آید.

وطنخواه تصریح کرد: در روزهایی که تیم فوتبال پدیده شهر خودرو با بالاترین حد از همدلی مجموعه مدیریتی، کادر فنی، بازیکنان، مدیران استان و هوادارانش قرار دارد و در تلاش است تا با کسب نتایج خوب در دور برگشت لیگ برتر فصل بسیار خوبش را به پایان برساند، عده ای که سال های قبل نیز تحرکات آنها بر خلاف منافع باشگاه مشخص بود، آخرین راهبرد خود را در استفاده از روش های منسوخ حاشیه سازی یافته اند و در پی تضعیف نماینده خراسان در لیگ برتر هستند.

مدیر عامل باشگاه پدیده شهر خودرو ادامه داد: سال ها با مشکلات ریز و درشتی روبرو بودیم و همیشه برخی افراد مغرض به دنبال ایجاد خلل در روند تیم بوده اند، اما بدون توجه به آنها کار خودمان را انجام دادیم و با حمایت همیشگی و به موقع هواداران واقعی پدیده شهرخودرو، تیر آنها نیز به سنگ خورده است. 

وی اظهار داشت: در هفته های گذشته با تغییر مالکیت باشگاه و حضور فرهاد حمیداوی به عنوان ناجی باشگاه شرایطمان به کلی فرق کرد و حالا با برنامه ریزی دقیق تری کارمان را پیش می بریم، اما واقعیت این است که برخی اتفاقات در خارج از مستطیل سبز فوتبال رقم می خورد و حالا که تیم با نتایج درخشانش توانسته در بین بالانشینان لیگ قرار بگیرد ، به دنبال ضربه زدن به ما هستند.

وطنخواه با انتقاد از سازمان لیگ فوتبال ایران، گفت: همیشه این سوال برایمان وجود دارد، چرا سازمان لیگی که باید به همه تیم های حاضر در لیگ به یک چشم نگاه کند برای برخی تیم های خاص شرایط ویژه ای را ایجاد می کند، اما با تیم هایی مثل پدیده شهر خودرو مثل بیگانان رفتار می کند.

وی افزود: اگر به برنامه ریزی هفته های ابتدایی دور برگشت لیگ برتر نگاهی بیندازید، کاملا متوجه می شوید سازمان لیگ برای تیم های خاص فرق قائل می شود و این از روح فوتبال خارج است. مگر می شود تیم ما در فاصله ۱۶ روز ۵ مسابقه انجام دهد وبرخی تیم ها ۳یا ۴ بازی انجام دهند. چطور با در خواست تعویق بازی های برخی تیم ها به راحتی موافقت می شود، اما با درخواست تعویق بازی ما مخالفت می کنند!

مدیر عامل باشگاه پدیده شهر خودرو اظهار داشت: با همه این اتفاقات بازهم تلاش می کنیم و می دانیم که تمامی اعضا باشگاه از بازیکنان و کادر فنی تا سایر عوامل تا همین جا نیز از خود گذشتگی کرده اند و از این پس نیز برای شادی دل مردم خراسان و مشهد بازهم به نتایج خوبمان ادامه خواهیم داد و به حواشی کاری نداریم.

وی در پایان تاکید کرد: هواداران نیز به دور از این مسایل و حواشی، با حمایت خود انرژی مضاعفی به ما منتقل خواهند کرد و با حضور حداکثری خود در بازی با سپید رود رشت نیز این موضوع را بازهم ثابت خواهندکرد. همانطور که گفتم در روزهایی که برخی تیم های خاص با استفاده از رانت های مختلف کار خود را پیش می برند ، باید قدر دان نتایج خوب تیم خودمان باشیم و با حمایت مالک باشگاه، مسئولین استانی و شهری و هواداران، ان شالله متحدتر از قبل به مسیر رو به جلو خویش ادامه خواهیم داد.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

عرب:وزیر پدر پرسپولیس و استقلال است / نمی توانم پرسپولیس را خصوصی کنم

۸۸۵۲/۱۱/۲۱ ۰۹:۳۱

هوادار گزارش می دهد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس فصل سختی را پشت سر گذاشت.

پرسپولیس در شب خداحافظی ژاوی به خودش آمد

۷۶۱۰/۰۵/۲۲ ۲۱:۰۰

هوادار گزارش می دهد- پرسپولیس در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف السد رفت.

هت تریک برانکو و شاگردانش در سال سخت

۷۶۱۰/۰۵/۱۶ ۲۰:۳۰

هوادار گزارش می دهد- تیم های پاری جنوبی جم و  پرسپولیس از رقابت های هفته  سی ام به مصاف یکدیگر رفتند.
 

پرسپولیس قهرمان جام حذفی شد

۶۹۸۹/۰۳/۱۶ ۱۳:۲۲

فینال جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور امشب بین دو تیم پرسپولیس تهران و داماش گیلانیان در ورزشگاه فولاد آره‎نای شهر اهواز آغاز شد. این مسابقه قرار بود از ساعت ۲۱ آغاز شود.

صعود یک رده ای نارنجی پوشان در جدول رده بندی

۶۹۸۹/۰۲/۲۲ ۲۳:۲۴

هوادار گزارش می دهد- تیم های استقلال خوزستان و سایپا امشب از رقابت های هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند..

تساوی تلخ استقلال در شب طغیان فرهاد

۶۹۸۹/۰۲/۲۲ ۲۰:۳۰

دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۲۱:۳۰ در استادیوم تختی اهواز شروع شد. این دیدار در نهایت با تساوی دو تیم به پایان رسید.

باشگاه پرسپولیس منتظر پاسخ برانکو

۶۳۶۸/۰۱/۰۹ ۰۹:۴۲

هوادار گزارش می دهد، مدیران باشگاه پرسپولیس منتظر تصمیم برانکو برای دریافت طلبش هستند.

پیروزی بی ثمر آسیایی شاگردان فرهاد

۶۳۶۷/۱۲/۱۲ ۱۴:۲۷

 دو تیم العین امارات و استقلال ایران در آخرین مسابقه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف هم رفتند. این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود استقلال به پایان رسید تا...

سازمان لیگ، متخصصِ ایجاد تشویش روی سکوها

۶۳۶۷/۱۲/۱۲ ۱۱:۳۶

هوادار گزارش می دهد- اطلاعیه سازمان لیگ درباره تقسیم سکوهای ورزشگاه نقش جهان برای بازی نیمه نهایی جام حذفی حواشی بسیاری را به وجود آورده است.

کریمی و شاگردانش در لیگ برتر ماندند

۶۳۶۷/۱۲/۰۹ ۲۳:۳۳

هوادار گزارش می دهد- تیم های نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن در آخرین هفته از لیگ برتر هجدهم به مصاف یکدیگر رفتند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد