تیم ویران شده داده‌اند، توقع دارند مثل بنز رانندگی کنیم

ویسی: انگار ما جوجه اردک زشت هستیم - مگر دلفی مارادونا است؟ او لژیونر شود آبروی استان است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: هیچکسی به حرفمان گوش نمی‌دهد و انگار ما جوجه اردک زشت هستیم .

ویسی: انگار ما جوجه اردک زشت هستیم - مگر دلفی مارادونا است؟ او لژیونر شود آبروی استان است

به گزارش هوادار، عبدالله ویسی در مورد اینکه سال ۹۶ برای او چطور بود، عنوان کرد: سال ۹۶ بسیار سخت بود اما تاثیر مثبتی در روند زندگی شخصی من داشت. تیمی مشکل دار از لحاظ بازیکن و بدهی تحویل گرفتیم و مشکلات عدیده ای داشتیم که هیچکدام رفع نشد و ما تیم جدیدی تشکیل دادیم. حالا هم در حال جنگ برای ماندن هستیم که تا به الان موفق نبودیم.

وی در مورد اینکه آیا از بازگشت به استقلال خوزستان پشیمان است، تصریح کرد:از این وضع اصلاً راضی نیستم. من برای خدمت به مردم شریف و خوب خوزستان به این شهر بازگشتم اما نتوانستیم تا به الان آنها را خوشحال کنیم، فوتبال زندگی مردم خوزستان است و باید تلاش کنیم تا آنها را شاد کنیم.

وی در مورد اینکه آیا کمکی به این تیم شده است؟ تصریح کرد: مسئولان باید به این تیم کمک کنند. مالک باشگاه باید به تیم کمک کند. او در روزهای اول که به استقلال خوزستان آمد کمک کرد و همه امیدوار شدند اما در ادامه این اتفاق نیفتاد. بازیکنان امیدوار بودند اما بعد از آن چیزی ندیدیم، کسی به حرف ما گوش نمی دهد و انگار ما جوجه اردک زشت هستیم.

ویسی در پاسخ به این سوال که چرا از این عنوان استفاده می کند، تصریح کرد: خوزستان مهد فوتبال است، ما ملی پوشان زیادی داشتیم و داریم، خوزستان یک قطب در فوتبال ایران است، با ما طوری رفتار می کنند که انگار عضو این کشور نیستیم. این همه بودجه و منابع مالی در استان خوابیده اما کسی کمک نمی کند و می گویند ویسی دروغ می گوید، من دروغ می گویم، تدارکات، بازیکنان و پزشک تیم هم دروغ می گویند؟ به همه بدهکار هستیم. به فروشگاه ورزشی، به رستوران، آژانس هواپیمایی و ... بدهکار هستیم. بازیکن خارجی ما به دلیل مشکلات به تمرین نمی آید و آنوقت می گوییم ویسی دنبال توجیه است. یک تیم ویران شده به ما داده اند و آنوقت توقع دارند مثل بنز رانندگی کنیم.

وی در مورد خبر احضارش به کمیته انضباطی و جریمه ای که شده است، عنوان کرد: هیچ کسی تماسی با من نداشته، مدیرعامل باشگاه را ۴ ماه است به چشم ندیدم، دیگر چه بخواهد برسد به اینکه کمیته انضباطی رفته باشم. شما باید یک چیزی بدهید که یک چیزی بخواهید. مثلاً من اگر با یک کارگر لوله کش قرارداد می بندم باید به او لوله و تجهیزات را بدهم تا بتواند کارش را انجام دهد. وقتی من امکانات را در اختیار او ندادم چطور می توانم بازخواست کنم؟ ما امکاناتی ندیدیم، یک ریال به ما ندادند و چطور می خواهند جریمه کنند؟ نه با من تماسی برای حضور در کمیته انضباطی گرفته شد و نه جریمه ای شدم، خودم هم در این مدت ناراحت بودم و رسانه ها را نخواندم فقط پسرم گفت چنین چیزی مطرح شده است، این توجیه خودشان است. آیا تیمی که به جمع ۴ تیم برتر جام حذفی رسیده نباید مسئولانش یک شب بالاسر تیم حاضر شوند و با بازیکنان صحبت کرده و با دادن پاداش آنها را دلداری دهند؟ مهمترین بازی ما با پرسپولیس بود آنوقت ساعت ۲۲ شب قبل از بازی ما را به تهران فرستادند. کدام عقل این کار را می کند؟

ویسی یادآور شد: شب قبل از بازی جام حذفی در اتاق من را قفل کردند و کلیدش را برده اند تا من نتوانم بخوابم و سر و صدا راه بیاندازم و اعصابم خراب شود آنوقت می گویند چرا به دلفی مرخصی دادی تا او برود، مگر دلفی مارادونا بوده است؟ من مرخصی داده ام، باشگاه اجازه ندهد بازیکن برود. من به بازیکن مرخصی دادم و از من خواسته چند روز برود، باشگاه بگوید اجازه این کار را ندارید. اگر هم بازیکن بتواند لژیونر شود این آبروی تیم و استان است. بازیکن به تیم ملی دعوت می شود یک استان جشن می گیرند، برای لژیونر شدن یک بازیکن همه باید خوشحال شوند، آنها چرا نمی گویند کولی بالی کجا است؟ ۲ ماه است قول پرداخت پول داده اند این کار نشده است.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه او معمولاً نتایج خوبی می گرفت و چرا امسال این اتفاق نیفتاده است؟ تصریح کرد: همیشه تیم هایی که مشکل دارند و در حال بدبخت شدن هستند به سراغ من می آیند و می خواهند جوانگرایی کنند و هزینه انجام ندهند، ما هم بازیکنان کم نام و نشان و گمنام را انتخاب می کنیم و بعد از یکسال بدبختی به موفقیت می رسیم. امسال بازیکنی داشتیم که برای اولین بار به تهران آمده است آنوقت بدون اینکه تیم را ساپورت کنیم به دنبال کسب نتیجه هستیم، کل قرارداد بازیکنان ما ۷ میلیارد هم نمی شود، بازیکنان باید ۸۰ درصد تا به الان می گرفتند و شما زنگ بزنید و بپرسید که چقدر دریافتی داشته اند! خودم هم یک ریال نگرفته اند.

وی در مورد اینکه چقدر به بازیکنان پول پرداخت شده است، تصریح کرد: پولی به تیم پرداخت نشده است خودم دریافتی نداشتم کادر فنی هم ۴-۵ درصد دریافتی داشته پزشکان تیم پولی نگرفته اند و به بازیکنان هم ۲۰ تا ۲۲ درصد پول داده اند، این مقدار پول هم توسط مسئولان جدید پرداخت نشده . در ابتدای فصل استاندار با اسدبیک از مسئولان شرکت نیشکر هفت تپه تماس گرفت و پولی در اختیار باشگاه قرار داد که آن را تقسیم کردیم حالا می گویند با پولی که ما نداده ایم چه کرده ای. اصلاً من پول را دزدیده ام به شما چه ربطی دارد؟ یک ریال دریافت نکرده ام و فقط بخشی از پول ۳ سال قبلم را که حدود ۱۵۰ میلیون تومان بود از حیدر بهاورند گرفتم. این پول برای ۳ سال قبل است پولی که از طریق اسدبیک دریافت کردیم هم به بازیکنان پرداخت شد که رسید آنها را گرفتیم و استانداری و شورای تأمین در جریان هستند، اگر مسئولان باشگاه رسیدی دارند به من پول داده اند در اختیار رسانه ها قرار دهند.

وی در مورد اینکه آیا تیمش در لیگ برتر می ماند تصریح کرد: بازیکنان ما روح ندارند در بازی جام حذفی طی ۲۰ دقیقه ۳ بازیکن ما مصدوم شدند شب قبل از بازی بازیکن تیم به من می گوید فردا چند درصد پرداخت می کنید در حالیکه روز بازی  همه جا تعطیل بود، بازیکن می گوید وقتی نیم فصل آمدم قرار بود ۱۰۰ میلیون پرداخت کنید اما یک ریال هم ندادید همین می شود که بازیکنی مثل ماهینی در بازی ذهنش خراب است و مصدوم می شود، روح بچه ها آماده بازی نیست اما ما به خاطر مردم ، پیرمرد و پیرزنی که گریه می کند و می گوید تیم را حفظ کنید با تمام توان می جنگیم.

ویسی در ادامه یادآور شد: می گویند چرا ویسی از استقلال خوزستان رفت، من را بیرون کردند که رفتم، وقتی یک بازیکن لژیونر می شود این یک افتخار ملی است و همه خوشحال می شوند وقتی من هم به عنوان یک خوزستانی به استان دیگر می رود و مربی تیم دیگری می شوم این یک افتخار است، اینکه یک خوزستانی را جای دیگری می خواهند اتفاق خوبی است اما در بدترین شرایط هم درخواست کردند من برگشتم تا کمک کنم.

وی در رابطه با انتشار قرارداد کارلوس کی روش تصریح کرد: کی روش مربی شناخته شده ای است و به فوتبال ما اعتبار داده است، ما اعتبار داشتیم و کی روش این اعتبار را بیشتر کرده است. حضور ما در جام جهانی باعث خوشحالی مردم و ایجاد شادی و نشاط شده است پس هرچه به او بدهند حقش است من موافق جذب مربی درجه ۲ - ۳ خارجی که با دلالی بیاید نیستم اما موافق حضور مربی مثل کی روش هستم و هرچه می دهند هم نوش جانش.

وی در پایان گفت: امیدوارم مدیرعامل استقلال خوزستان فرافکنی نکند و به اصل موضوع بپردازد. مردم خوزستان لیاقت بیشترین ها را دارند.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

مرادمند: باید استقلال را ببریم - هیچ‌کس از پدیده توقع قهرمانی ندارد

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۲۰:۰۴

محمدحسین مرادمند، مدافع تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: در آخرین بازی نیم فصل اول برابر استقلال، باید سه امتیاز را بگیریم تا شانس قهرمانی مان در پایان نیم فصل بیشتر شود.

فریدون اصفهانیان: پنالتی پرسپولیس کاملاً درست بود - بازیکنان ۲ تیم به دلیل توهین به یکدیگر اخراج شدند

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۹:۲۱

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال با تشریح اتفاقات داوری دیدار سپاهان - پرسپولیس تأکید کرد که پنالتی اعلام شده به سود تیم میهمان، تصمیم کاملاً درستی بوده است.

لیست اولیه تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا اعلام شد - حضور علیپور و احمدزاده

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۹:۰۸

سرمربی تیم ملی لیست اولیه و آماده باش بازیکنان پیش از جام ملتهای آسیا را اعلام کرد.

دعوت از ۲۶ بازیکن به تیم امید برای دیدار با سوریه و اردن

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۸:۰۴

اسامی بازیکنان تیم فوتبال امید ایران جهت حضور در اردوی آماده سازی کیش از سوی کادر فنی اعلام شد.

گزارش تصویری-بازگشت بمب و نارنجک به لیگ؛‌محرومیتی در راه است؟

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۷:۳۵

روز گذشته بعد از مدت ها بار دیگر فوتبال ایران شاهد انفجار بمب های دستی در ورزشگاه نقش جهان بود؛ اتفاقی که می تواند برای سپاهان و پرسپولیس، به ویژه میزبان تبعاتی داشته باشد.

پدیده، بازی خداحافظی گرو و نویمایر

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۷:۳۴

هوادار گزارش می دهد- دو بازیکن خارجی استقلال در دیدار با پدیده برای آخرین مرتبه فرصت حضور در جمع آبی ها را خواهند داشت.

سهرابیان بازی با پدیده را از دست داد

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۷:۳۱

هوادار گزارش می دهد- مدافع چپ استقلال به دلیل مصدومیت بازی با پدیده را هم از دست داد.

سه ضلعی قدرت برای قهرمانی نیم فصل-سپاهان، پدیده یا پرسپولیس؟

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۷:۱۶

قهرمان نیم فصل لیگ هجدهم روز شنبه بعد از دیدار استقلال خوزستان و سپاهان مشخص خواهد شد؛ اگرچه اصفهانی ها ۲ رقیب جدی را پشت سر خود می بینند.

شروع نقل و انتقالات زمستانی مدیران؛ گرشاسبی در فولاد،ساکت در سپاهان!

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۶:۲۳

هوادار گزارش می دهد- شایعات جدید از برخی نقل و انتقالات مدیران در باشگاه های لیگ برتر خبر می دهد.

اعلام اسامی بازیکنان تیم امید

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۶:۰۴

هوادار گزارش می دهد- اسامی بازیکنان تیم فوتبال امید برای حضور در اردوی کیش مشخص شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد