تیم ویران شده داده‌اند، توقع دارند مثل بنز رانندگی کنیم

ویسی: انگار ما جوجه اردک زشت هستیم - مگر دلفی مارادونا است؟ او لژیونر شود آبروی استان است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: هیچکسی به حرفمان گوش نمی‌دهد و انگار ما جوجه اردک زشت هستیم .

ویسی: انگار ما جوجه اردک زشت هستیم - مگر دلفی مارادونا است؟ او لژیونر شود آبروی استان است

به گزارش هوادار، عبدالله ویسی در مورد اینکه سال ۹۶ برای او چطور بود، عنوان کرد: سال ۹۶ بسیار سخت بود اما تاثیر مثبتی در روند زندگی شخصی من داشت. تیمی مشکل دار از لحاظ بازیکن و بدهی تحویل گرفتیم و مشکلات عدیده ای داشتیم که هیچکدام رفع نشد و ما تیم جدیدی تشکیل دادیم. حالا هم در حال جنگ برای ماندن هستیم که تا به الان موفق نبودیم.

وی در مورد اینکه آیا از بازگشت به استقلال خوزستان پشیمان است، تصریح کرد:از این وضع اصلاً راضی نیستم. من برای خدمت به مردم شریف و خوب خوزستان به این شهر بازگشتم اما نتوانستیم تا به الان آنها را خوشحال کنیم، فوتبال زندگی مردم خوزستان است و باید تلاش کنیم تا آنها را شاد کنیم.

وی در مورد اینکه آیا کمکی به این تیم شده است؟ تصریح کرد: مسئولان باید به این تیم کمک کنند. مالک باشگاه باید به تیم کمک کند. او در روزهای اول که به استقلال خوزستان آمد کمک کرد و همه امیدوار شدند اما در ادامه این اتفاق نیفتاد. بازیکنان امیدوار بودند اما بعد از آن چیزی ندیدیم، کسی به حرف ما گوش نمی دهد و انگار ما جوجه اردک زشت هستیم.

ویسی در پاسخ به این سوال که چرا از این عنوان استفاده می کند، تصریح کرد: خوزستان مهد فوتبال است، ما ملی پوشان زیادی داشتیم و داریم، خوزستان یک قطب در فوتبال ایران است، با ما طوری رفتار می کنند که انگار عضو این کشور نیستیم. این همه بودجه و منابع مالی در استان خوابیده اما کسی کمک نمی کند و می گویند ویسی دروغ می گوید، من دروغ می گویم، تدارکات، بازیکنان و پزشک تیم هم دروغ می گویند؟ به همه بدهکار هستیم. به فروشگاه ورزشی، به رستوران، آژانس هواپیمایی و ... بدهکار هستیم. بازیکن خارجی ما به دلیل مشکلات به تمرین نمی آید و آنوقت می گوییم ویسی دنبال توجیه است. یک تیم ویران شده به ما داده اند و آنوقت توقع دارند مثل بنز رانندگی کنیم.

وی در مورد خبر احضارش به کمیته انضباطی و جریمه ای که شده است، عنوان کرد: هیچ کسی تماسی با من نداشته، مدیرعامل باشگاه را ۴ ماه است به چشم ندیدم، دیگر چه بخواهد برسد به اینکه کمیته انضباطی رفته باشم. شما باید یک چیزی بدهید که یک چیزی بخواهید. مثلاً من اگر با یک کارگر لوله کش قرارداد می بندم باید به او لوله و تجهیزات را بدهم تا بتواند کارش را انجام دهد. وقتی من امکانات را در اختیار او ندادم چطور می توانم بازخواست کنم؟ ما امکاناتی ندیدیم، یک ریال به ما ندادند و چطور می خواهند جریمه کنند؟ نه با من تماسی برای حضور در کمیته انضباطی گرفته شد و نه جریمه ای شدم، خودم هم در این مدت ناراحت بودم و رسانه ها را نخواندم فقط پسرم گفت چنین چیزی مطرح شده است، این توجیه خودشان است. آیا تیمی که به جمع ۴ تیم برتر جام حذفی رسیده نباید مسئولانش یک شب بالاسر تیم حاضر شوند و با بازیکنان صحبت کرده و با دادن پاداش آنها را دلداری دهند؟ مهمترین بازی ما با پرسپولیس بود آنوقت ساعت ۲۲ شب قبل از بازی ما را به تهران فرستادند. کدام عقل این کار را می کند؟

ویسی یادآور شد: شب قبل از بازی جام حذفی در اتاق من را قفل کردند و کلیدش را برده اند تا من نتوانم بخوابم و سر و صدا راه بیاندازم و اعصابم خراب شود آنوقت می گویند چرا به دلفی مرخصی دادی تا او برود، مگر دلفی مارادونا بوده است؟ من مرخصی داده ام، باشگاه اجازه ندهد بازیکن برود. من به بازیکن مرخصی دادم و از من خواسته چند روز برود، باشگاه بگوید اجازه این کار را ندارید. اگر هم بازیکن بتواند لژیونر شود این آبروی تیم و استان است. بازیکن به تیم ملی دعوت می شود یک استان جشن می گیرند، برای لژیونر شدن یک بازیکن همه باید خوشحال شوند، آنها چرا نمی گویند کولی بالی کجا است؟ ۲ ماه است قول پرداخت پول داده اند این کار نشده است.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه او معمولاً نتایج خوبی می گرفت و چرا امسال این اتفاق نیفتاده است؟ تصریح کرد: همیشه تیم هایی که مشکل دارند و در حال بدبخت شدن هستند به سراغ من می آیند و می خواهند جوانگرایی کنند و هزینه انجام ندهند، ما هم بازیکنان کم نام و نشان و گمنام را انتخاب می کنیم و بعد از یکسال بدبختی به موفقیت می رسیم. امسال بازیکنی داشتیم که برای اولین بار به تهران آمده است آنوقت بدون اینکه تیم را ساپورت کنیم به دنبال کسب نتیجه هستیم، کل قرارداد بازیکنان ما ۷ میلیارد هم نمی شود، بازیکنان باید ۸۰ درصد تا به الان می گرفتند و شما زنگ بزنید و بپرسید که چقدر دریافتی داشته اند! خودم هم یک ریال نگرفته اند.

وی در مورد اینکه چقدر به بازیکنان پول پرداخت شده است، تصریح کرد: پولی به تیم پرداخت نشده است خودم دریافتی نداشتم کادر فنی هم ۴-۵ درصد دریافتی داشته پزشکان تیم پولی نگرفته اند و به بازیکنان هم ۲۰ تا ۲۲ درصد پول داده اند، این مقدار پول هم توسط مسئولان جدید پرداخت نشده . در ابتدای فصل استاندار با اسدبیک از مسئولان شرکت نیشکر هفت تپه تماس گرفت و پولی در اختیار باشگاه قرار داد که آن را تقسیم کردیم حالا می گویند با پولی که ما نداده ایم چه کرده ای. اصلاً من پول را دزدیده ام به شما چه ربطی دارد؟ یک ریال دریافت نکرده ام و فقط بخشی از پول ۳ سال قبلم را که حدود ۱۵۰ میلیون تومان بود از حیدر بهاورند گرفتم. این پول برای ۳ سال قبل است پولی که از طریق اسدبیک دریافت کردیم هم به بازیکنان پرداخت شد که رسید آنها را گرفتیم و استانداری و شورای تأمین در جریان هستند، اگر مسئولان باشگاه رسیدی دارند به من پول داده اند در اختیار رسانه ها قرار دهند.

وی در مورد اینکه آیا تیمش در لیگ برتر می ماند تصریح کرد: بازیکنان ما روح ندارند در بازی جام حذفی طی ۲۰ دقیقه ۳ بازیکن ما مصدوم شدند شب قبل از بازی بازیکن تیم به من می گوید فردا چند درصد پرداخت می کنید در حالیکه روز بازی  همه جا تعطیل بود، بازیکن می گوید وقتی نیم فصل آمدم قرار بود ۱۰۰ میلیون پرداخت کنید اما یک ریال هم ندادید همین می شود که بازیکنی مثل ماهینی در بازی ذهنش خراب است و مصدوم می شود، روح بچه ها آماده بازی نیست اما ما به خاطر مردم ، پیرمرد و پیرزنی که گریه می کند و می گوید تیم را حفظ کنید با تمام توان می جنگیم.

ویسی در ادامه یادآور شد: می گویند چرا ویسی از استقلال خوزستان رفت، من را بیرون کردند که رفتم، وقتی یک بازیکن لژیونر می شود این یک افتخار ملی است و همه خوشحال می شوند وقتی من هم به عنوان یک خوزستانی به استان دیگر می رود و مربی تیم دیگری می شوم این یک افتخار است، اینکه یک خوزستانی را جای دیگری می خواهند اتفاق خوبی است اما در بدترین شرایط هم درخواست کردند من برگشتم تا کمک کنم.

وی در رابطه با انتشار قرارداد کارلوس کی روش تصریح کرد: کی روش مربی شناخته شده ای است و به فوتبال ما اعتبار داده است، ما اعتبار داشتیم و کی روش این اعتبار را بیشتر کرده است. حضور ما در جام جهانی باعث خوشحالی مردم و ایجاد شادی و نشاط شده است پس هرچه به او بدهند حقش است من موافق جذب مربی درجه ۲ - ۳ خارجی که با دلالی بیاید نیستم اما موافق حضور مربی مثل کی روش هستم و هرچه می دهند هم نوش جانش.

وی در پایان گفت: امیدوارم مدیرعامل استقلال خوزستان فرافکنی نکند و به اصل موضوع بپردازد. مردم خوزستان لیاقت بیشترین ها را دارند.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

کرانچار: برای گل شدن توپ‌هایمان بخت یارمان نبود

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۱:۴۱

سرمربی تیم فوتبال امید گفت: برای گل شدن توپ هایمان بخت یارمان نبود.

شفر: نورافکن لیدر تیم امید بود/ فغانی بهترین داور آسیا است

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۱:۳۹

سرمربی استقلال گفت: نورافکن لیدر تیم امید بود و بازی خوبی از خود نشان داد.

تاج: این تیم امید بهترین تیم آسیا است/به موقع نام سرمربی تیم بزرگسالان را اعلام می‌کنیم

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۱:۲۱

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: این تیم امید بهترین تیم آسیا است و من فکر می کنم که امیدها صعود می کنند.

تساوى امیدهاى ایران و عراق

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۱:۱۱

تیم ملى فوتبال امید ایران در سومین دیدار مرحله انتخابى المپیک برابر عراق قرار گرفت و این دیدار بدون گل به پایان رسید.

بیرانوند: اگر برانکو اجازه می‌داد خودم را به پلدختر می‌رساندم/صحبت‌هایم با شفر دوستانه بود

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۰:۳۰

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برنده دربی می تواند روند رو به جلوی خودش را حفظ کند.

حضور شفر در ورزشگاه/ اعتراض کرانچار به زمین خوردن عراقی‌ها

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۰:۱۴

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچون دیدار تیم امید مقابل یمن در بازی امروز هم در ورزشگاه آزادی حاضر شد.

قلعه نویی: ما تنبیه شدیم/ سپاهانیم و همیشه به ما ظلم می شود

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۸:۳۶

سرمربی سپاهان گفت: وقتی از موقعیت های خود در فوتبال استفاده نکنید، تنبیه می شوید.

منصوریان: قلعه نویی را فوق العاده دوست دارم/ اگر پنالتی سپاهان گل می شد باز هم به داور احترام می گذاشتیم

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۸:۱۹

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: کیفیت بازی در دو نیمه متفاوت بود و می دانستیم سپاهانی ها کار فیزیکی انجام می دهند.

ترکیب تیم المپیک ایران اعلام شد

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۸:۱۳

ترکیب تیم ملى فوتبال امید ایران در آستانه سومین دیدار مرحله مقدماتى المپیک برابر عراق اعلام شد.

کرانچار:عراق می تواند هر تیمی را غافلگیر کند/ تلاش می کنیم به عنوان تیم اول صعود کنیم

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۸:۰۹

سرمربی تیم ملی امید ایران گفت: عراقی را پیش رو داریم که می تواند هر تیمی را غافلگیر کند اما این اجازه را به آنها نمی دهیم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد