پائولو سرجیو: با یک پنالتی نادرست و ۲ ضربه ایستگاهی باختیم - یکی از بازیکنان خوابش برد و گل خوردیم

هوادار گزارش می دهد - پائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با یک پنالتی که به نظر من پنالتی نبود و دو ضربه ایستگاهی مقابل سایپا شکست خوردیم.

پائولو سرجیو: با یک پنالتی نادرست و ۲ ضربه ایستگاهی باختیم - یکی از بازیکنان خوابش برد و گل خوردیم

به گزارش هوادار، پائولو سرجیو پس از شکست ۳ بر یک شاگردانش مقابل تیم فوتبال سایپا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: فکر می کنم بازی خیلی خوبی را دیدیم. بیشتر زمان بازی در کنترل ما بود، اما خیلی خوش شانس نبودیم و گاهی به خاطر موارد بچگانه، بازی را از دست دادیم. با یک پنالتی که به نظر من پنالتی نبود و دو ضربه ایستگاهی، شکست خوردیم. بازیکنان ما بازی خیلی خوبی ارائه و خیلی تلاش کردند. آنها مقابل تیم بسیار خوبی بازی می کردند. در جزئیاتی که همیشه با بازیکنان صحبت می کردیم، نتیجه را واگذار کردیم.

وی در پاسخ به انتقاد یکی از خبرنگاران از عملکرد بازیکنان صنعت نفت به خصوص بالوتلی گفت: هیچ موقع از من نمی شنوید که درباره بازیکنانم بد صحبت کنم. این ها بازیکنانی هستند که می توانستیم داشته باشیم و داریم. نمی توانیم با بازیکنان دیگر رویاپردازی کنیم. همیشه در طول نیم فصل درباره این بازیکن صحبت کردم و به دنبال یافتن بهانه ای برای نتایج تیم نیستم. باید به بازی نگاه کنیم. از اینکه نتوانستیم به پیروزی برسیم ناراحتیم، اما بازی خوبی انجام دادیم.

سرمربی صنعت نفت درخصوص اینکه حسین بغلانی برخلاف صحبت سرجیو گفته بود که شرایط بسیار خوبی برای بازی مقابل سایپا دارد، تصریح کرد: من به خاطر حمایت شما از حسین تشکر می کنم. بغلانی انسان بسیار خوبی است و از او به خاطر حرف هایی که زد، تشکر می کنم.

بیشتر بخوانید

جام حذفی فوتبال| صعود سایپا به مرحله نیمه نهایی با شکست صنعت نفت

سرجیو در این خصوص که تیمش از ضربات ایستگاهی متعدد خود استفاده نکرد، خاطرنشان کرد: حق با شماست و تفاوت بازی دو تیم در این موارد بود. حریف از ضربات ایستگاهی خود استفاده کرد و به گل رسید. ما فرصت های بیشتری داشتیم و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ما هر هفته بیشتر از قبل روی این ضربات کار می کنیم و بازیکنانی چون کرار جاسم، سیروان قربانی و اکبر ایمانی داریم که می توانند از این ضربات استفاده کنند. آنها در تمرین خیلی خوب ضربه ایستگاهی می زنند، اما در این زمینه در دیدارها خیلی خوب نبودیم. در کنار این ها، به خاطر بدشانسی مان در هدر دادن پنالتی بد عمل کردیم و بازی را به خاطر همین جزئیات واگذار کردیم.

وی درباره عصبانیت خود در کنار زمین گفت: برخی جزئیات که روی آنها کار می کردیم باید انجام می شد و انجام نشد. به همین دلیل عصبانی شدم.

سرمربی صنعت نفت در پاسخ به این پرسش که چرا مدافعان این تیم، مهدی ترابی را در صحنه گل دوم کنترل نکردند، تصریح کرد: اگر شما به همه ضربات ایستگاهی دقت می کردید، متوجه می شدید که یک بازیکن همیشه مراقب او بود. ما باید این بازی را ببینیم. تنها در زمان گل دوم یکی از بازیکنان خوابش برد و گل خوردیم. اگر به همه ضربات نگاه کنید، یک بازیکن حواسش به ترابی بود.

سرجیو در پاسخ به این پرسش که چرا به جای شهاب گردان از محمد دریس در دروازه تیمش استفاده نمی کند، گفت: من به هر دو دروازه بان تیم اطمینان دارم . محمد دریس دروازه بان آینده داری است. شهاب گردان خوب کار می کند و دروازه بان خوب و باشخصیتی است.

پس از صحبت خبرنگاری که به عملکرد ضعیف گردان در گل های دوم و سوم استقلال به صنعت نفت در دیدار هفته چهاردهم دو تیم اشاره کردند، سرمربی صنعت نفت پاسخ داد: مقصر من هستم!

پس از واکنش سرجیو، یکی از خبرنگاران به سرجیو گفت که خبرنگاران آبادانی دلسوز تیم هستند. وی در این باره گفت: من این موضوع را درک می کنم و به همه شما احترام می گذارم. هر زمان که شما بخواهید درخصوص فوتبال و این مسائل صحبت کنید، بیایید تا با هم صحبت کنیم. من هیچ وقت در نشست خبری، انگشت اتهام را به سمت بازیکنی نمی برم و او را مقصر نتیجه بازی نشان نمی دهم.

«ما تیمی با تجربه کمی هستیم و کرار بازیکنی باتجربه است که به ما انگیزه می دهد.»، سرمربی صنعت نفت درباره کرار جاسم با بیان این جمله خاطرنشان کرد: خیلی عادت ندارم بازیکنان تیم را آنالیز کنم. وقتی پس از مسابقه همه بازیکنان مان را آنالیز می کنیم، می بینیم که همه آنها می توانند بهتر از این باشند. بعد از بازی باید تیم را آنالیز کرد. به عنوان یک تیم، خوب بودیم و نمایش خوبی داشتیم. من هم روی نیمکت عصبانی می شوم، چون برخی جزئیات بهتر از این باشد که نیست. بیشتر دقایق بازی خوب بودیم، اما شکست در مسابقه به جزئیات بازمی گردد.

پس از اعتراض یک خبرنگار به سرجیو، این خبرنگار گفت که اگر صنعت نفت خوب بوده پس چرا نتیجه نگرفته و سایپا به دور بعدی رسیده است. سرمربی پرتغالی نفتی ها در واکنش به این صحبت گفت: به نظر شما امروز بازی خوبی انجام دادیم یا خیر؟ من و شما همانند هم و با کلمات متفاوت صحبت می کنیم. من نمی توانم بگویم تیم من خیلی بد بازی کرد. چون این واقعیت نیست. در این مسابقه گردان چند واکنش نشان داد؟ این یعنی در کار دفاعی خوب هستیم و در ضربات ایستگاهی شکست خوردیم.

وی در واکنش به صحبت خبرنگاری که به حمایت هواداران صنعت نفت و نیز، بیرون ماندن طالب ریکانی و بازی کردن بالوتلی اشاره کرد، اظهار داشت: هر کسی نظر خودش را دارد. من باید انتخاب کنم چه کسی بازی کند و باور داشتم این بازیکنان باید بازی می کردند. باید از هواداران مان به خاطر حمایت از تیم تشکر کنم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

هت تریک برانکو و شاگردانش در سال سخت

۷۶۱۰/۰۵/۱۶ ۲۰:۳۰

هوادار گزارش می دهد- تیم های پاری جنوبی جم و  پرسپولیس از رقابت های هفته  سی ام به مصاف یکدیگر رفتند.
 

صعود یک رده ای نارنجی پوشان در جدول رده بندی

۶۹۸۹/۰۲/۲۲ ۲۳:۲۴

هوادار گزارش می دهد- تیم های استقلال خوزستان و سایپا امشب از رقابت های هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند..

تساوی تلخ استقلال در شب طغیان فرهاد

۶۹۸۹/۰۲/۲۲ ۲۰:۳۰

دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۲۱:۳۰ در استادیوم تختی اهواز شروع شد. این دیدار در نهایت با تساوی دو تیم به پایان رسید.

کریمی و شاگردانش در لیگ برتر ماندند

۶۳۶۷/۱۲/۰۹ ۲۳:۳۳

هوادار گزارش می دهد- تیم های نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن در آخرین هفته از لیگ برتر هجدهم به مصاف یکدیگر رفتند.

شکست سنگین برای نارنجی وفادار و یارانش در پایان لیگ برتر

۵۷۴۶/۰۹/۱۸ ۲۳:۲۸

هوادار گزارش می دهد- تیم های سایپا و صنعت نفت آبادان از هفته سی ام لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند.

حرکات موزون خلیل زاده و دوستان/ برانکو هم رنگ بازیکنانش شد

۵۷۴۶/۰۹/۱۸ ۲۳:۰۲

هوادار گزارش می دهد- جام قهرمانی لیگ هجدهم به سرخپوشان اهدا شد.

وداع پیروزمندانه استقلال با لیگ هجدهم در شب وداع خسرو

۵۷۴۶/۰۹/۱۷ ۲۱:۳۰

تیم استقلال تهران در آخرین دیدار لیگ هجدهم از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی مقابل سپیدرود قرار گرفت.این دیدار با برتری استقلال به پایان رسید تا شاگردان مجیدی در شب بازنشستگی خسرو حیدری وداعی شیرین...

برانکو و شاگردانش باز هم بلاتکلیف ماندند

۵۷۴۶/۰۹/۱۳ ۲۰:۳۰

هوادار گزارش می دهد- تیم های  پرسپولیس و ماشین سازی از رقابت های هفته بیست و نهم به مصاف یکدیگر رفتند.

استنلی و پریرا آقای گل لیگ هجدهم شدند

۵۱۲۵/۰۶/۲۷ ۲۳:۲۵

هوادار گزارش می دهد- مهاجم تیم فوتبال  سپاهان و فولاد خوزستان  آقای گل لیگ هجدهم شدند.

کار کهکشانی ها به "اما و اگر" کشید/ کسب سهمیه برای تراکتورسازی در هاله ابهام

۵۱۲۵/۰۶/۲۲ ۲۰:۳۰

هوادار گزارش می دهد- تیم های تراکتورسازی و پارس جنوبی جم امشب از مسابقات هفته بیست و نهم به مصاف یکدیگر رفتند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد