پائولو سرجیو: با یک پنالتی نادرست و ۲ ضربه ایستگاهی باختیم - یکی از بازیکنان خوابش برد و گل خوردیم

هوادار گزارش می دهد - پائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با یک پنالتی که به نظر من پنالتی نبود و دو ضربه ایستگاهی مقابل سایپا شکست خوردیم.

پائولو سرجیو: با یک پنالتی نادرست و ۲ ضربه ایستگاهی باختیم - یکی از بازیکنان خوابش برد و گل خوردیم

به گزارش هوادار، پائولو سرجیو پس از شکست ۳ بر یک شاگردانش مقابل تیم فوتبال سایپا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: فکر می کنم بازی خیلی خوبی را دیدیم. بیشتر زمان بازی در کنترل ما بود، اما خیلی خوش شانس نبودیم و گاهی به خاطر موارد بچگانه، بازی را از دست دادیم. با یک پنالتی که به نظر من پنالتی نبود و دو ضربه ایستگاهی، شکست خوردیم. بازیکنان ما بازی خیلی خوبی ارائه و خیلی تلاش کردند. آنها مقابل تیم بسیار خوبی بازی می کردند. در جزئیاتی که همیشه با بازیکنان صحبت می کردیم، نتیجه را واگذار کردیم.

وی در پاسخ به انتقاد یکی از خبرنگاران از عملکرد بازیکنان صنعت نفت به خصوص بالوتلی گفت: هیچ موقع از من نمی شنوید که درباره بازیکنانم بد صحبت کنم. این ها بازیکنانی هستند که می توانستیم داشته باشیم و داریم. نمی توانیم با بازیکنان دیگر رویاپردازی کنیم. همیشه در طول نیم فصل درباره این بازیکن صحبت کردم و به دنبال یافتن بهانه ای برای نتایج تیم نیستم. باید به بازی نگاه کنیم. از اینکه نتوانستیم به پیروزی برسیم ناراحتیم، اما بازی خوبی انجام دادیم.

سرمربی صنعت نفت درخصوص اینکه حسین بغلانی برخلاف صحبت سرجیو گفته بود که شرایط بسیار خوبی برای بازی مقابل سایپا دارد، تصریح کرد: من به خاطر حمایت شما از حسین تشکر می کنم. بغلانی انسان بسیار خوبی است و از او به خاطر حرف هایی که زد، تشکر می کنم.

بیشتر بخوانید

جام حذفی فوتبال| صعود سایپا به مرحله نیمه نهایی با شکست صنعت نفت

سرجیو در این خصوص که تیمش از ضربات ایستگاهی متعدد خود استفاده نکرد، خاطرنشان کرد: حق با شماست و تفاوت بازی دو تیم در این موارد بود. حریف از ضربات ایستگاهی خود استفاده کرد و به گل رسید. ما فرصت های بیشتری داشتیم و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ما هر هفته بیشتر از قبل روی این ضربات کار می کنیم و بازیکنانی چون کرار جاسم، سیروان قربانی و اکبر ایمانی داریم که می توانند از این ضربات استفاده کنند. آنها در تمرین خیلی خوب ضربه ایستگاهی می زنند، اما در این زمینه در دیدارها خیلی خوب نبودیم. در کنار این ها، به خاطر بدشانسی مان در هدر دادن پنالتی بد عمل کردیم و بازی را به خاطر همین جزئیات واگذار کردیم.

وی درباره عصبانیت خود در کنار زمین گفت: برخی جزئیات که روی آنها کار می کردیم باید انجام می شد و انجام نشد. به همین دلیل عصبانی شدم.

سرمربی صنعت نفت در پاسخ به این پرسش که چرا مدافعان این تیم، مهدی ترابی را در صحنه گل دوم کنترل نکردند، تصریح کرد: اگر شما به همه ضربات ایستگاهی دقت می کردید، متوجه می شدید که یک بازیکن همیشه مراقب او بود. ما باید این بازی را ببینیم. تنها در زمان گل دوم یکی از بازیکنان خوابش برد و گل خوردیم. اگر به همه ضربات نگاه کنید، یک بازیکن حواسش به ترابی بود.

سرجیو در پاسخ به این پرسش که چرا به جای شهاب گردان از محمد دریس در دروازه تیمش استفاده نمی کند، گفت: من به هر دو دروازه بان تیم اطمینان دارم . محمد دریس دروازه بان آینده داری است. شهاب گردان خوب کار می کند و دروازه بان خوب و باشخصیتی است.

پس از صحبت خبرنگاری که به عملکرد ضعیف گردان در گل های دوم و سوم استقلال به صنعت نفت در دیدار هفته چهاردهم دو تیم اشاره کردند، سرمربی صنعت نفت پاسخ داد: مقصر من هستم!

پس از واکنش سرجیو، یکی از خبرنگاران به سرجیو گفت که خبرنگاران آبادانی دلسوز تیم هستند. وی در این باره گفت: من این موضوع را درک می کنم و به همه شما احترام می گذارم. هر زمان که شما بخواهید درخصوص فوتبال و این مسائل صحبت کنید، بیایید تا با هم صحبت کنیم. من هیچ وقت در نشست خبری، انگشت اتهام را به سمت بازیکنی نمی برم و او را مقصر نتیجه بازی نشان نمی دهم.

«ما تیمی با تجربه کمی هستیم و کرار بازیکنی باتجربه است که به ما انگیزه می دهد.»، سرمربی صنعت نفت درباره کرار جاسم با بیان این جمله خاطرنشان کرد: خیلی عادت ندارم بازیکنان تیم را آنالیز کنم. وقتی پس از مسابقه همه بازیکنان مان را آنالیز می کنیم، می بینیم که همه آنها می توانند بهتر از این باشند. بعد از بازی باید تیم را آنالیز کرد. به عنوان یک تیم، خوب بودیم و نمایش خوبی داشتیم. من هم روی نیمکت عصبانی می شوم، چون برخی جزئیات بهتر از این باشد که نیست. بیشتر دقایق بازی خوب بودیم، اما شکست در مسابقه به جزئیات بازمی گردد.

پس از اعتراض یک خبرنگار به سرجیو، این خبرنگار گفت که اگر صنعت نفت خوب بوده پس چرا نتیجه نگرفته و سایپا به دور بعدی رسیده است. سرمربی پرتغالی نفتی ها در واکنش به این صحبت گفت: به نظر شما امروز بازی خوبی انجام دادیم یا خیر؟ من و شما همانند هم و با کلمات متفاوت صحبت می کنیم. من نمی توانم بگویم تیم من خیلی بد بازی کرد. چون این واقعیت نیست. در این مسابقه گردان چند واکنش نشان داد؟ این یعنی در کار دفاعی خوب هستیم و در ضربات ایستگاهی شکست خوردیم.

وی در واکنش به صحبت خبرنگاری که به حمایت هواداران صنعت نفت و نیز، بیرون ماندن طالب ریکانی و بازی کردن بالوتلی اشاره کرد، اظهار داشت: هر کسی نظر خودش را دارد. من باید انتخاب کنم چه کسی بازی کند و باور داشتم این بازیکنان باید بازی می کردند. باید از هواداران مان به خاطر حمایت از تیم تشکر کنم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

شاگردان قلعه‌نویی بدون استراحت به مصاف ذوب آهن می‌روند

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۹:۲۰

بازیکنان تیم سپاهان در سال جدید بدون استراحت برای دیدار در دربی اصفهان به میدان می روند.

حاشیه حضور وزیر ورزش در اردوی تیم امید / شوخی وزیر با تاج و هدیه ملی‌پوشان به سلطانی‌فر

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۸:۱۸

اعضای تیم فوتبال امید کشورمان پیراهن این تیم را به وزیر ورزش اهدا کردند.

تاج: با مشکل نقدینگی روبرو بودیم، یک ریال به کادرفنی ندادیم/ برخورد نامناسب با خبرنگاران

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۷:۴۸

مدیر تیم فوتبال امید، سرمربی و رئیس فدراسیون فوتبال در بازدید وزیر ورزش از تیم امید به صحبت پرداختند.

استیلی: تلاش کردیم بازی های هفته بیست و دوم برگزار نشود/بازیکنان ساپورت مالی شوند همه چیز خوب می شود

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۷:۲۷

مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: مشکل استادیوم آزادی حل شد.

سلطانی فر خطاب به بازیکنان امید: برای صعود به المپیک روی کاغذ کار آسانی داریم

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۷:۱۹

وزیر ورزش و جوانان گفت: فوتبال ما سالها است که نوتنساته راهی المپیک شود، شاید در مرحله اول کار روی کاغذ آسان باشد ولی نیاز به تلاش زیاد داریم که به موفقیت برسیم.

عرب:هر بازیکنی که مد نظر برانکو بود جذب کردیم/تمام موارد مالی در پرسپولیس شفاف است

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۷:۱۲

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس صاحبان اصلی این باشگاه هستند و تمام هم و غم ما این است که بتوانیم تا بهترین نتایج را برای مسابقات پیش رو بدست اوریم.
 

نبی: همه برای موفقیت پرسپولیس تلاش می‌کنیم/درباره عملکرد گذشته هیات مدیره حرف زدیم

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۷:۰۲

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: همه باید برای موفقیت تیم پرسپولیس در لیگ برتر کشور و قهرمانان آسیا تلاش کنیم.

داورزنی: حال استقلال و پرسپولیس خوب باشد حال فوتبال ملی خوب است

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۶:۳۸

معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش گفت: همیشه اعتقاد داشتم هر زمان حال استقلال و پرسپولیس خوب بوده حال فوتبال ملی هم خوب بوده است.

رکورد استعفا در مدیریت؛ جدیدترین مدیر عامل تراکتورسازی نیز رفتنی شد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۶:۳۳

ادامه همکاری باشگاه با ایوب بهتاج میسر نشد.

برتری پرگل پارس جنوبی مقابل سایپا در دیداری دوستانه

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۶:۱۵

تیم فوتبال پارس جنوبی جم در یک دیدار تدارکاتی از سد سایپا گذشت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد