پورموسوی: صبرم تمام شده؛ کاسه کوزه‌ها را سر من شکستند/موضع‌ام جدایی است اما برای ماندن باید راهکار پیدا کرد

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: صبر من تمام شده زیرا با وجود مشکلات تیم تمام کاسه و کوزه ها را سر من شکستند.

پورموسوی: صبرم تمام شده؛ کاسه کوزه‌ها را سر من شکستند/موضع‌ام جدایی است اما برای ماندن باید راهکار پیدا کرد

سید سیروس پورموسوی در گفت و گو با فارس، درباره انتشار پست خداحافظی  با تیم صنعت نفت آبادان با توجه به  مشکلات این باشگاه و گلایه از وضعیت حاکم در فوتبال خوزستان اظهار داشت: می توانم بگویم صبر و تحمل من درباره این مسائل تمام شده است. قرار است فردا نشستی را برگزار کنیم تا درباره این موضوع صحبت شود.

وی افزود: یکی از مشکلات من این است که خیلی‌ها می گویند نفت آبادان هشت هفته است نبرده اما به این موضوع نگاه نمی کنند که نتوانستیم تیم را تقویت کنیم. هیچکس پشت صنعت نفت و باشگاه نیامد و نتوانستیم با این وضعیت از لحاظ روحی و روانی روی بچه های فعلی کار کنیم.

سرمربی تیم صنعت نفت تصریح کرد: متاسفانه یک عده هم که دنبال فرصت می‌گشتند تمام کاسه و کوزه ها سرمربیان و بازیکنان نفت شکستند اما مگر می‌شود تیمی که در نیم فصل اول به آن خوبی بود بدون دلیل دچار این وضعیت شود. تیم من از لحاظ فنی مشکلی ندارد و همان تیم قبلی است. باتجربه تر هم شده اما در حالیکه نیاز به تقویت داشتیم نتوانستیم این کار را انجام بدهیم.

پورموسوی اضافه کرد: تیم‌های دیگر خود را تقویت کردند و در این وضعیت طبیعی است که نفت آبادان دچار افت شود اما برخی فرصت گیر آورده و مرا زیر سوال می‌برند.

وی درباره اینکه مسئولان باشگاه صنعت نفت با حق دادن به کادرفنی با جدایی‌اش مخالفت کرده اند، گفت: تصمیم من برای نجات تیم است و می‌گویم اگر از صنعت‌نفت بروم شاید پول به این باشگاه بیاید‌. شاید مشکل از من است که برخلاف نفت مسجد سلیمان که در دی ماه پول گرفته به صنعت نفت پولی پرداخت نمی‌شود.

سرمربی صنعت نفت تصریح کرد: هر دو تیم زیرنظر یک وزارت‌خانه هستند و خود وزیر نفت اعلام کرد امسال هزینه‌های این تیم‌ها را می دهم. می‌گویم من بروم تا تیم نفت آبادان از هم نپاشد. به توانایی تک‌تک بازیکنانم اطمینان دارم و می گویم هرچند نتوانستیم تیم را تقویت کنیم اما با تزریق پول می‌توانیم آنها را از لحاظ روحی و روانی به شرایط خوبی برسانیم و از رتبه هشتم پایین‌تر نیاییم.

پورموسوی درباره اینکه در صورت ادامه مخالفت با جدایی‌اش آیا حاضر است به نفت آبادان بازگردد، عنوان کرد: طبق رفاقت با مسئولان باشگاه به صنعت‌نفت آمدم و قراردادم هم به لحاظ مالی خیلی پایین است و هیچ شرطی هم در آن نگذاشتم زیرا می‌خواستم باری از روی مشکلات بردارم و نیامدم به مشکلات اضافه کنم. اگر به این جمع بندی برسیم که ماندن من کمکی به تیم نمی‌کند رفتنم خیلی بهتر از ماندن من است زیرا فقط به فکر موفقیت صنعت نفت هستم.

وی افزود: اگر هم دوستان اعتقاد به ماندنم دارند به تعهدی که داریم وفادار هستم و اگر این موضوع نبود در نیم فصل که پیشنهاد هم داشتم از نفت می‌رفتم. دوست دارم همانگونه که با دوستی آمدم اکنون که تصمیم من برای جدایی است این جدایی با دوستی باشد زیرا شاید در آینده در جایی دیگر با این افراد کار کنم. 

سرمربی تیم نفت آبادان خاطرنشان کرد: سعی دارم مسئولان باشگاه را به جدایی متقاعد کنم زیرا احساس می کنم اگر بروم پول به باشگاه می‌آید. خیلی از هواداران هم تماس گرفته و خواسته‌اند بمانم اما برای این موضوع باید راهکار پیدا کنیم. می‌خواهم با جدایی‌ام بچه‌های تیم از زیر این فشار دربیایند.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

پورموسوی: نمی‌توانم از نفت آبادان دل بکنم/ مدیران باشگاه حق دارند

۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۱۳:۵۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: نمی توانم از نفت آبادان دل کنده و هواداران و بازیکنان را ناراحت کنم.

پرسپولیس مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ از دید فیفا

۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۱۱:۴۳

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی فوتبال پرسپولیس را جزو مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ معرفی کرد.

انتقاد سرپرست الوحده از AFC به خاطر میزبانی هند

۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۱۱:۳۱

هوادار گزارش می دهد، سرپرست تیم الوحده امارات پیش از دیدار با پرسپولیس اعلام کرد به دنبال پیروزی و صعود از مرحله گروهی هستند.

تاریخ سازی طارمی در لیگ قهرمانان اروپا

۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۱۱:۲۴

هوادار گزارش می دهد، مهدی طارمی با گلزنی مقابل چلسی توانست به عنوان فوتبالیست ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا تاریخ سازی کند.

دنیا مبهوت سوپرگل طارمی؛ گل ستاره ایرانی باید نامزد پوشکاش شود

۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۱۰:۳۴

هوادار گزارش می دهد، پس از گل دیدنی مهدی طارمی به چلسی در لیگ قهرمانان اروپا، فضای مجازی به تحسین ستاره ایرانی پرداخت.

آزمون بهترین بازیکن زنیت از نگاه هواداران

۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۱۰:۲۷

هوادار گزارش می دهد، ستاره ایرانی زنیت با درخشش در دیدار با سوچی از سوی هواداران به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

تخصص ایرانی ها گلزنی با قیچی برگردان به چلسی؛ پس از جهانبخش نوبت به طارمی رسید

۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۰۸:۲۳

هوادار گزارش می دهد، مهدی طارمی سومین ایرانی لقب گرفت که دروازه چلسی را باز می کند.

طارمی: خوب بودیم اما برای صعود کافی نبود/حیف که زودتر به چلسی گل نزدم

۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۰۷:۰۳

هوادار گزارش می دهد، مهاجم ایرانی پورتو گفت: مقابل چلسی خوب بازی کردیم اما نتیجه ای که بدست آوردیم برای صعود کافی نبود.

ژاوی: فولاد در بازی با العین نشان داد تیمی قدرتمند است/فقط به دنبال ۳ امتیاز هستیم

۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۰۷:۰۱

هوادار گزارش می دهد، سرمربی السد پیش از دیدار با فولاد گفت: در این بازی با تمام قوا وارد زمین می شویم تا پیروز شویم.

واکنش رسانه های خارجی به سوپرگل طارمی؛ هرگز این گل را فراموش نکنید

۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۰۷:۰۰

هوادار گزارش می دهد، گل دیدنی مهدی طارمی به چلسی مورد توجه سایت بلیچر ریپورت قرار گرفت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد