پیمان فخری: مجتبی عابدینی فوق ستاره بود/ پاکدامن فشار روانی زیادی را تحمل می‌کرد

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی سابر کشورمان گفت:‌ مقام ششم تیمی نتیجه بسیار خوبی بود که در مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان به دست آوردیم.

پیمان فخری: مجتبی عابدینی فوق ستاره بود/ پاکدامن فشار روانی زیادی را تحمل می‌کرد

پیمان فخری در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص مسابقات سابر قهرمانی جهان در بوداپست مجارستان اظهار داشت: در بخش انفرادی بالاخره در زمره کشورهای صاحب مدال قرار گرفتیم که بازتاب وسیعی در کشورهای جهان داشت. کشورهای زیادی نمی‌توانند در مسابقات قهرمانی جهان به مدال برسند اما امسال ایران را به هدفی که سال‌ها برای آن تلاش کردیم، رساندیم.

وی در ادامه با اشاره به مدال برنز مجتبی عابدینی در این مسابقات گفت: عابدینی فوق ستاره بود. وی ایبراگیموف از روسیه  که دو سال مداوم برنز جهان و هارتونگ از آلمان که در مسابقات اخیر جام جهانی به مدال رسیده بود را شکست داد و مدال با ارزشی را به دست آورد و بالاخره جهانی شد.

وی تصریح کرد: در انفرادی پاکدامن اصلا عملکرد خوبی نداشت و دور از انتظار ظاهر شد. متاسفانه فشار روانی زیادی را تحمل می‌کرد و نتوانست از این فشارها رهایی پیدا کند‌. وی دنبال نتیجه  در مسابقات قهرمانی جهان بود اما نتوانست خوب ظاهر شود، هر چند رقیب کانادایی او شگفتی آفرید و به جمع ۸ نفر پایانی رفت اما علی پاکدامن نباید بازی را واگذار می‌کرد. محمد رهبری و محمد فتوحی هم خوب بودند.

فخری یادآور شد: در تیمی اتفاق بزرگی افتاد و چین قدرتمندی را شکست دادیم که ۶ ماه قبل برابر آن شکست خورده بودیم. در یک ماه دو بار مستقیم با چین جنگ المپیک را برگزار کردیم و تقریبا باید بگویم بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد راه کسب سهمیه تیمی المپیک را طی کرده‌ایم و خیالمان راحت است. مقام ششم تیمی نتیجه بسیار خوبی بود که در قهرمانی جهان به دست آوردیم. فراموش نکنید که سال گذشته در همین مسابقات به گرجستان باختیم ولی در این دوره این تیم را شکست دادیم‌. می‌دانستیم با رقابت‌های سختی که در انفرادی داشتیم، در بخش تیمی کارمان سخت است.

وی افزود: مجارستان روز شگفتی آفرینی داشت چراکه ایتالیا را شکست داد و در فینال ۴۵ بر ۴۴ به کره باخت. این تیم امتیاز میزبانی را داشت و متاسفانه ما هم برابر این تیم قرار گرفتیم و شکست خوردیم.

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

هندبال قهرمانی آسیا| دروازه‌بان بحرین بهترین بازیکن بازی با ایران شد

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۵:۵۴

هوادار گزارش می دهد، دروازه‌بان تیم ملی هندبال بحرین به عنوان بهترین بازیکن دیدار با ایران انتخاب شد.

دوچرخه سوار کهنه کار ایران ۴ سال محروم شد

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۰:۵۵

هوادار گزارش می دهد، دوچرخه سوار کهنه کار کشورمان از سوی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به دلیل مثبت شدن تست دوپینگش ۴ سال محروم شد.

توصیه‌های راجر فدرر به ۲ تنیسور استرالیایی؛ متفاوت فکر کن

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۱۲:۲۹

هوادار گزارش می دهد، مرد شماره ۳ تنیس جهان در فاصله کوتاهی که به مسابقات آزاد استرالیا باقی مانده به تنیسور شماره یک زنان جهان پیشنهاداتی را داد.

باخ: از ورزش ایران حمایت می‌کنیم/ از ارتباط مسئولان کمیته و وزارت خوشحالم

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۳:۵۶

هوادار گزارش می دهد، مسئولان ورزش کشورمان امروز با توماس باخ رئیس کمیته بین‌المللی المپیک دیدار کردند.

دیدار سلطانی‌فر و صالحی‌امیری با رئیس فدراسیون جهانی شمشیربازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۰۹:۰۹

هوادار گزارش می دهد، وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک با رئیس فدراسیون جهانی شمشیربازی دیدار کردند.

تست ۲ وزنه‌بردار مدال‌آور المپیک لندن مثبت شد

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۱۱:۳۴

هوادار گزارش می دهد، با آزمایش دوباره نمونه‌های اخذ شده از المپیک ۲۰۱۲ لندن، تست دوپینگ ۲ وزنه‌بردار مثبت شد.

بازدید معاون وزیر از ستاد ملی مبارزه با دوپینگ

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۳:۳۹

هوادار گزارش می دهد، سرپرست معاونت حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش از ستاد ملی مبارزه با دوپینگ بازدید کرد.

نادال: هیچ وقت به عناوین قهرمانی فدرر فکر نمی‌کنم

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۱۵:۳۴

هوادار گزارش می دهد، مرد شماره یک تنیس جهان گفت: من به عناوین فدرر فکر نمی‌کنم، فقط یک عنوان از او کمتر دارم که البته رسیدن به این رکورد هدف اصلی من نیست.

سلطانی‌فر: شهید سلیمانی قهرمان مبارزه با افراطی‌گری بود/ پرسپولیس و استقلال نسبت به گذشته وضع بسیار بهتری دارند

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۱۱:۰۴

هوادار گزارش می دهد، وزیر ورزش و جوانان گفت: جلسات واگذاری دو باشگاه با هدف خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس به خوبی پیش می‌رود و از سازمان خصوصی سازی می‌خواهم هرچه سریعتر مقدمات واگذاری دو باشگاه...

ایران نادو، لیست ممنوعه ۲۰۲۰ را منتشر کرد

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ ۱۳:۳۳

هوادار گزارش می دهد، ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران مطابق با تقویم آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ(وادا)، لیست مواد ممنوعه سال ۲۰۲۰ را منتشر کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد