کارخانه: خودم را مقصر می‌دانم/ قهرمانی ارومیه در لیگ والیبال آرزوی قلبی من است

هوادار گزارش می دهد، سرمربی مستعفی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: اتفاقات زیادی دست به دست هم داد تا تیم نتایج خوبی نگیرد و من خودم را مقصر می‌دانم.

کارخانه: خودم را مقصر می‌دانم/ قهرمانی ارومیه در لیگ والیبال آرزوی قلبی من است

به گزارش هوادار و به نقل از باشگاه شهرداری ارومیه، مصطفی کارخانه که دلیل قطع همکاری خود با تیم والیبال شهرداری ارومیه را ارج نهادن به خواسته هواداران این شهر عنوان می‌کند، اظهار داشت: اولین حضور من در تمرینات تیم با یک ماه تاخیر صورت گرفت، اما با صلاحدید پزشک معالج باید استراحت می‌کردم تا ریکاوری کامل شوم و شاید اگر دیرتر به تیم ملحق می شدم اکنون با سلامتی کامل در خدمت تیم بودم.

وی ادامه داد: عدم استراحتم موجب شد تا نتوانم با تمام وجود در اختیار تیم باشم. اکنون که به بهبودی مد نظر نرسیده‌ام، احساس کردم نبودنم شرایط موفقیت تیم را با ستاره‌هایش هموار خواهد کرد و به احترام به هواداران و مردم دوست داشتنی ارومیه در معیت تیم نخواهم بود تا لطمه‌ای به تیم وارد نشود و آرزوی موفقیت برای تیم والیبال ارومیه را در ادامه راه دارم.

کارخانه از برگزاری جلسه‌ای پربار که با شهردار و مدیر عامل باشگاه داشت خبر داد و تصریح کرد: جلسه‌ای که برگزار شد بسیار ثمربخش بود و پس از آسیب‌شناسی برای نیم فصل دوم تمهیداتی چاره کرده‌اند تا تیم به شرایط مطلوب خود برسد. از شهردار ارومیه و مدیرعامل باشگاه کسب اجازه کردم برای مدتی تا بهبودی کامل استراحت کنم و با اینکه شهردار و مدیرعامل با این موضوع مخالفت می‌کردند خواهان این شدم که عذر مرا بپذیرند، چون موفقیت تیم ارومیه آرزوی من است و کسالتم مانع از این موضوع می‌شد.

وی افزود: من در طول این مدتی که در خدمت تیم ارومیه بودم چیزهای بسیار خوبی از شهردار و مدیر عامل باشگاه یاد گرفتم و شرمنده از این هستم که نتوانستم مطابق با آرزویی که داشتم تمام‌وکمال در خدمت مردم شریف ارومیه باشم. برای شهری که پیشینه‌ای بسیار قوی در والیبال این کشور دارد آرزوی بهترین موفقیت‌ها را دارم.

سرمربی مستعفی تیم والیبال شهرداری ارومیه با بیان اینکه در ابتدای فصل سید محمد موسوی، ستاره بی‌چون و چرای والیبال ایران از تیم جدا شد و به لهستان رفت، اظهار داشت: پوریا فیاضی شرایط مشابه موسوی را داشت. جواد کریمی دیگر بازیکنی بود که پس از عقد قرارداد به تیم پیکان ملحق شد و مصدومیت فرهاد قائمی، همه دست به دست هم دادند تا تیم به نتایج دلخواه  خود نرسد. اگر چه در این خصوص مدیرعامل باشگاه نهایت همکاری و تلاش خود را به کار بست، اما من خود را مقصر تمام این اوضاع می‌دانم.

کارخانه خاطرنشان کرد: شهرداری ارومیه تیم خوب و یکدلی است که نیاز اساسی به حمایت شما هواداران دارد تا فعل خواستن را به زیبایی صرف کند. نیم فصل دوم با جذب بازیکنانی نقاط ضعف تیم پوشش داده خواهد شد و من نیز چون هواداران برای موفقیت ارومیه در لیگ جاری دعاگو خواهم بود. امیدوارم هواداران نیز برای سلامتی من دعاگو باشند. من مهر و محبت را از هواداران و مردم خونگرم ارومیه یاد گرفتم و همین موضوع عاملی شد تا خودم را عضو کوچکی از خانواده دوست داشتنی والیبال ارومیه بدانم. امیدوارم با درک شرایط جسمانی‌ام، دلیل خداحافظی‌ام را به فال بد نگیرید.

افزودن نظر

اخبار والیبال

لیگ والیبال ترکیه| پیروزی بورسا بازهم با درخشش ستاره ایرانی

۱۳۹۸/۱۱/۰۲ ۱۰:۵۶

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال بورسا در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ ترکیه توانست حریف خود را شکست دهد.

پرندی از تیم ملی والیبال بلغارستان کنار رفت

۱۳۹۸/۱۱/۰۲ ۱۰:۵۴

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان از سمت خود در این تیم کناره‌گیری کرد.

والیبال پیکان به پرداخت طلب پنج بازیکن سال ۹۷ محکوم شد

۱۳۹۸/۱۱/۰۱ ۱۵:۵۸

هوادار گزارش می دهد، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، در نشست فوق‌العاده خود درخواست پنج بازیکن سال ۹۷ تیم لیگ برتری پیکان را بررسی کرد و رای به پرداخت طلب آنها داد.

حضور موسوی در ترکیب تیم رویایی هفته پانزدهم پلاس‌لیگا

۱۳۹۸/۱۱/۰۱ ۱۳:۳۳

هوادار گزارش می دهد، مدافع ایرانی تیم والیبال اولیشتن در ترکیب تیم برتر هفته پانزدهم پلاس‌لیگا قرار گرفت.

مصدومیت کورک برطرف شد

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۴:۰۷

هوادار گزارش می دهد، مصدومیت پشت خط زن لهستانی تیم والیبال مونزا برطرف شد.

هینن بهترین مربی والیبال لهستان شد

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۶:۵۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان عنوان بهترین مربی این کشور را به خود اختصاص داد.

سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا استعفا کرد

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۴:۰۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا از سمت خود کناره‌گیری کرد.

قائمی به تمرینات تیم والیبال شهرداری ارومیه اضافه شد

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۲:۴۴

هوادار گزارش می دهد، دریافت کننده تیم والیبال شهرداری ارومیه با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتش به تمرینات تیم باشگاهی‌اش اضافه شد.

لوبه همچنان به دنبال جانشین ستاره ایرانی/ ترک روی مهره کمر غفور

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۲:۳۲

هوادار گزارش می دهد، باشگاه لوبه برای پر کردن جای خالی پشت خط زن ایرانی‌اش همچنان به دنبال یک بازیکن سطح بالا است.

لیگ والیبال لهستان| شکست اولیشتن با حضور موسوی/ هفتمین شکست ارتش سبز

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۰:۵۷

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال اولیشتن در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ لهستان مغلوب حریف خود شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد