کاوه: باید اجازه دهند تا کشتی‌گیران در جام جهانی حاضر شوند

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم ملی کشتی آزاد گفت: باشگاه استقلال نمی‌تواند اجازه ندهد کشتی‌گیران در جام‌جهانی کشتی بگیرد.

کاوه: باید اجازه دهند تا کشتی‌گیران در جام جهانی حاضر شوند

محسن کاوه در گفت‌وگو با فارس در خصوص شرایط برگزاری لیگ برتر کشتی اظهار داشت: دور برگشت لیگ بهتر برگزار شد و کشتی‌گیران شرایط بهتری داشتند. بیماری کرونا، عدم امکانات تمرینی در دور اول باعث شد در دور اول کمی کیفیت پایین باشد ولی در این سری از مسابقات کیفیت جبران شد. روی هم رفته لیگ بهانه‌ای شد تا چرخه کشتی به خوبی برگزار شود.

وی در خصوص مخالفت باشگاه استقلال با اعزام کشتی‌گیرانش به مسابقات جهانی گفت: اولویت اصلی ما تیم ملی است. کادر فنی تشخیص داده است ۲ نفر از کشتی‌گیران که در لیگ کشتی می‌گیرند را به مسابقات اعزام کند. این ۲ نفر عموزاد در وزن ۵۷ کیلو و امیرمحمد یزدانی در وزن ۶۵ کیلو است تا به مسابقات جهانی اعزام شوند.

مدیر تیم ملی کشتی آزاد خاطرنشان کرد: همه باید کمک کنند. یک زمانی در لیگ وقتی مسابقات جهانی نبود می‌گفتند ۷-۸ نفر کشتی نگیرند. خواهش می‌کنم مسئولین تیم دانشگاه آزاد و استقلال همکاری کنند و از نفرات بعدی‌شان استفاده کنند. ما یک نامه به تیم‌ها می‌زنیم تا همکاری‌شان را بیشتر کنند. 

کاوه در رابطه با اینکه آیا تیم‌ها حق این را دارند کشتی‌گیرشان را اعزام نکنند،‌گفت: نه، نمی‌توانند. ما دوست داریم این مسائل دوستانه حل شود. قدیم نامه می‌زدند و می گفتند ۲۰ نفر در لیگ، کشتی نگیرد و به کسی هم جوابگو نبودند. الان اعزام را حداقلی کرده‌ایم تا به کسی ضربه نخورد تا تیم‌ها از نفرات‌شان استفاده کنند. ۲ جوان به مسابقات جهانی می‌روند که آینده‌های کشتی ما هستند و امیدوارم تیم‌های‌‌شان شرایط را درک کنند و همکاری لازم را داشته باشد.

وی در خصوص مسابقه انفرادی جهانی عنوان کرد:‌ خیلی از تیم‌های دنیا از این مسابقه انصراف داده‌اند اما تیم ملی روسیه ترکیب خوبی دارد. این مسابقه برای ما بحث نتیجه نیست بلکه این است که این ۲ کشتی‌گیر میدانی بینند تا در آینده از آنها استفاده کنیم.

افزودن نظر

اخبار کشتی

حق الزحمه داوران کشتی افزایش یافت

۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۱۳:۴۱

هوادار گزارش می دهد، حق الزحمه داوران کشتی ۲۵ درصد افزایش یافت.

میزبان احتمالی رقابت های کشتی قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک مشخص شد

۱۳۹۹/۱۰/۰۲ ۱۶:۱۶

هوادار گزارش می دهد، احتمال برگزاری رقابت های کشتی قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک به شکل تجمیعی در قزاقستان وجود دارد.

لیگ برتر کشتی فرنگی| بازار بزرگ ایران قهرمان شد

۱۳۹۹/۰۹/۲۶ ۰۷:۰۸

هوادار گزارش می دهد، مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی برگزار شد و در پایان تیم بازار بزرگ ایران با غلبه بر تیم دانشگاه آزاد قهرمان شد.

جام جهانی کشتی فرنگی - صربستان| ساروی به مدال برنز دست یافت/ نوری در رده پنجم

۱۳۹۹/۰۹/۲۵ ۰۸:۵۳

هوادار گزارش می دهد، محمدهادی ساروی به مدال برنز وزن ۹۷ کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی جام جهانی انفرادی در صربستان دست یافت.

جام جهانی کشتی فرنگی - صربستان| نوری به رده‌بندی رسید

۱۳۹۹/۰۹/۲۳ ۰۸:۲۶

هوادار گزارش می دهد، نماینده ایران در رقابت‌های کشتی فرنگی جام جهانی انفرادی در صربستان با شکست مقابل کشتی‌گیر روس به دیدار رده‌بندی رسید.

برنامه مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر کشتی آزاد اعلام شد

۱۳۹۹/۰۹/۲۲ ۱۱:۴۱

هوادار گزارش می دهد، مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر کشتی آزاد۲۷ آذرماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود.

جام جهانی کشتی فرنگی| نوری و ساروی حریفان خود را شناختند

۱۳۹۹/۰۹/۲۲ ۰۸:۳۸

هوادار گزارش می دهد، حسین نوری و محمدهادی ساروی نمایندگان کشورمان در اوزان ۸۷ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی حریفان خود را در جام جهانی کشتی انفرادی صربستان شناختند.

کاوه: باید اجازه دهند تا کشتی‌گیران در جام جهانی حاضر شوند

۱۳۹۹/۰۹/۲۰ ۱۲:۲۲

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم ملی کشتی آزاد گفت: باشگاه استقلال نمی‌تواند اجازه ندهد کشتی‌گیران در جام‌جهانی کشتی بگیرد.

محمدی: فدراسیون از کادرفنی تیم ملی کشتی حمایت کند

۱۳۹۹/۰۹/۲۰ ۱۲:۱۴

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: از فدراسیون می‌خواهیم از تصمیم کادرفنی در اعزام کشتی‌گیران حمایت کند.

رضایی: ۵ کشتی‌گیرمان به کرونا مبتلا شدند/از داوری ضرر کردیم

۱۳۹۹/۰۹/۱۷ ۰۸:۴۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم کشتی دانشگاه آزاد گفت: داوری در حال پوست اندازی است و بابت آن ضرر کردیم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد