کاپیتان والیبال نشسته: به دنبال بهترین نتیجه در بازی های پاراآسیایی هستیم

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته گفت: به دنبال کسب بهترین نتیجه در جاکارتا هستیم اما کار آسانی نداریم.

کاپیتان والیبال نشسته: به دنبال بهترین نتیجه در بازی های پاراآسیایی هستیم

به گزارش هوادار، کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته ایران درباره بازی های پاراآسیایی جاکارتا اظهار کرد: خدا را شکر که تیم با آمادگی کاملی راهی بازی ها شده و تمام تلاشمان را برای بهترین نتیجه انجام می دهیم. کشورهای آسیایی خیلی تلاش کرده و رشد داشته اند و قطعا کار ساده ای در بازی های آسیایی نداریم. ما تمرین های خوبی داشتیم و همه چیز مهیا است تا اشنالله نتیجه ای شایسته کسب کنیم.

علی پوریان درباره انتظارهای بالا از ملی پوشان والیبال بیان کرد: اینکه انتظار از ما بالا است و همه از تیم ملی والیبال نشسته ایران قهرمانی می خواهند باعث افتهار است. همه این بچه ها با قدرت وارد زمین می شوند و امیدواریم که بتوانیم به موفقیت برسیم. تلاش ما کسب بهترین نتیجه است.

او درباره مسیر آماده سازی تیم ملی تا بازی های پاراآسیایی نیز گفت: ما تمرین های خوبی انجام دادیم. رقابت های خوبی داشتیم و تلاشمان موفقیت در این رویداد است. کار آسانی نداریم و نباید حریفی را دست کم بگیریم.

وی افزود: امیدوارم همینطور که پیش بینی می شود، بتوانیم قهرمانی مان در والیبال نشسته را تکرار کنیم. البته ورزش، مقوله ای نیست که بتوان به راحتی نتایج آن را پیش بینی کرد، اما توقع مردم ایران و فدراسیون و کمیته پارالمپیک از ما این است که قهرمان شویم و امیدوارم این اتفاق باز هم رخ بدهد.

وی در مورد رقبای اصلی ایران در این رقابت ها افزود: چند سالی است که در والیبال نشسته همه کشورها در حال پیشرفت هستند. زمانی اصلا قزاقستان و عراق، والیبال نشسته نداشتند، اما حالا با سرعت زیادی به جمع تیم های قدرتمند آسیا اضافه می شوند. به نظرم فاصله سایر رقبا همچنان با ایران زیاد است، اما تیم ملی چین که با ما همگروه است، شرایط بهتری دارد. امیدوارم رقابتهای خوبی را شاهد باشیم اما باید تاکید کنم رقبای اصلی مان عراق، قزاقستان و چین خواهند بود.

این بازیکن باسابقه والیبال نشسته ایران در مورد شایعات اخیر در خصوص بالا رفتن میانگین سنی تیم ملی والیبال نشسته ایران تاکید کرد: متاسفانه همیشه این حرف ها و شایعات وجود دارد و این صحبت ها از سوی کسانی است که اخبار مربوط به تیم ما را رصد نمی کنند؛ زیرا طی همین یکی، دو سال گذشته چند بازیکن جوان به تیم اضافه شدند.

علی پوریان خاطر نشان کرد: بدنه تیم امروز نسبت به تیمی که به پارالمپیک ریو رفته بود، کاملا تغییر کرده و حالا ما بازیکنان ۲۲ یا ۲۰ ساله را در ترکیب خود داریم در واقع ۶ بازیکن تیم ملی زیر ۲۵ سال هستند. هیچ تیمی نمی تواند یک شبه، بزرگتر ها را کنار گذاشته و بازیکنان جوان را جایگزین کند. سیاست انجمن والیبال نشسته نیز، همین است که تجربه و جوانی را در کنار هم داشته باشیم.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

ترکاشوند: می‌دانستیم اشتباه مقابل سایپا برابر با مرگ است

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۲۰:۱۶

محمد ترکاشوند سرمربی پیکان از دلایل پیروزی تیمش مقابل سایپا در بازی او پلی آف لیگ برتر والیبال گفت.

اکبری: بازیکنانم با استرس با پیکان بازی کردند

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۹:۲۷

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: در دیدار مقابل پیکان اشتباهات فردی زیادی داشتیم

پلی آف لیگ برتر والیبال؛ برد پیکان، شهرداری ورامین، پیام؛ باخت اردکان به کاله

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۸:۴۰

رقابت هشت تیم برتر لیگ برتر والیبال امروز در مرحله پلی آف شروع شد تیم های برنده و بازنده بازی اول معرفی شدند.

کولاکوویچ: می خواهیم نشان دهیم بهترین تیم آسیا هستیم

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۵:۵۱

سرمربی تیم ملی والیبال بعداز برگشتن به تهران از برنامه هایش، جلسه با سرپرست تیم ملی گفت و تاکید کرد می خواهیم نشان دهیم بهترین در آسیا هستیم. 

پافشاری ایران برای میزبانی والیبال انتخابی المپیک- لغو مسابقات امیدهای آسیا و جام باشگاه های جهان

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۲:۲۵

عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا گفت:کمیته مسابقات با تغییر میزبانی از تهران به تبریز مخالفت کرده و مسابقات قهرمانی آسیا در تهران برگزار می شود.

افشاردوست: برنامه‌های خود را به کمیته مربیان AVC ارائه خواهیم کرد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۲:۱۹

دبیرسابق فدراسیون والیبال گفت: در کمیته مربیان موضوعات مختلف را بررسی کردیم و نحوه کمک به تیم های درجه دو آسیا بررسی شد. کنفدراسیون والیبال آسیا تصمیم دارد کمک فنی تکنیکی به کشورهای درجه دو...

میزبانی تبریز برای مسابقات والیبال جام ملت‌های آسیا قطعی نیست

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۵:۰۲

میزبانی تبریز برای مسابقات والیبال جام ملت های آسیا هنوز قطعی نشده است و باید منتظر نظر AVC ماند.

مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا قرعه کشی شد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۹

با برگزاری مراسم قرعه کشی، تیم های باشگاهی زنان و مردان ایران حریفان شان را در  جام باشگاه های والیبال آسیا شناختند.

جلسه کولاکوویچ با خوش خبر در باره تیم ملی والیبال

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۹

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال پس از حضور در ایران در جلسه ای با امیر خوش خبر حاضر شد.

سرمربی والیبال خاتم: با فولاد سیرجان تبانی نکردیم- بهتر بود پلی‌آف رفت و برگشت باشد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان با بیان اینکه مقابل تیم کاله مازندران تبانی نکرده اند، گفت: در مرحله پلی آف هستیم ولی بهتر بود فینال این مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد