کریمی: بازسازی‌های اخیر ۱۵ میلیارد تومان هزینه در برداشت- ورزشگاه آزادی نیاز به نگهداری روزانه دارد

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: بازسازی و زیباسازی اخیر ورزشگاه آزادی حدود ۱۵ میلیارد تومان هزینه در بر داشت.

کریمی: بازسازی‌های اخیر ۱۵ میلیارد تومان هزینه در برداشت- ورزشگاه آزادی نیاز به نگهداری روزانه دارد

به گزارش هوادار، حسن کریمی در جمع خبرنگاران در مورد بازسازی ورزشگاه آزادی اظهار داشت: در امر بازسازی ورزشگاه آزادی دو موضوع دنبال می شد؛ موضوع اول خواسته فدراسیون بود که کار به صورت ضربتی پیش رفت، اما بحث بازسازی و مرمت ورزشگاه همچنان ادامه دارد و یک موضوع هزینه بر است.گیت هایی که از قبل ساخته شده بود در ورزشگاه نصب شد و علاقه داشتیم از آن بحث داربست ها و شرایط نه چندان خوب خارج شویم. این جزو برنامه های اساسی ما بود که کار انجام شد. قرار است در ادامه در شرقی ورزشگاه هم به این ورودی ها مجهز شود.

وی ادامه داد: نیازهای ضروری در ورزشگاه وجود داشت؛ مثلا در مورد نمازخانه، وضعیت روشنایی راهروها و خیلی مسائل دیگر گلایه وجود داشت که با توجه به همزمانی این مسئله با فینال آسیا، کار سرعت بیشتری پیدا کرد و توانستیم بخش عمده ای از این مسائل را حل کنیم. وضعیت رختکن داورها مطابق با استانداردهای جدید شد. باید اتاق ناظرین شرایط تازه ای پیدا می کرد، وضعیت اتاق کنفرانس با توجه به حضور ۵۰-۴۰ میهمان ژاپنی باید بهبود پیدا می کرد که همه این اقدامات انجام شد. حدود ۱۵ میلیارد در این مدت هزینه صورت گرفت که قرار بود این اقدامات صورت بگیرد اما با توجه به همزمانی با فینال آسیا کار سرعت بیشتری پیدا کرد. با پیگیری های وزیر محترم ورزش، دیروز ورزشگاه به نماینده های AFC تحویل داده شد و آنها از تغییرات صورت گرفته اعلام رضایت کردند. تنها بخشی از نظافت ورزشگاه باقی مانده که این اقدامات هم در حال انجام است. امیدواریم فینال خوبی روز شنبه برگزار شود و نتیجه بازی به سود نماینده کشورمان رقم بخورد تا هم مردم شاد شوند و همه خستگی ما بابت ۲۰ روز کار مداوم در بیاید.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در پاسخ به این پرسش  که آیا قرار است اقدامات دیگری انجام شود؟ خاطرنشان کرد: حدود ۴۴-۴۵ سال از عمر ورزشگاه آزادی می گذرد. مجموعه ای به این بزرگی بعد از گذشته این همه سال نیاز به نگهداری روزانه دارد. از روزی که ما کار را برای بازسازی و زیباسازی شروع کنیم وقتی به پایان کار برسیم، بخش دیگری از ورزشگاه نیاز به مرمت پیدا می کند. این ورزشگاه جزو استانداردترین ورزشگاه ها در حدود سال ۵۲ و ۵۳ بوده است و برای استفاده از آن نیاز به مرمت و هزینه است. شما نگاه کنید ۱۰۰ هزار نفر به ورزشگاه می آیند و بعد از زدن گل با پرش های متوالی چندین برابر وزن خود به این مجموعه فشار می آورند. نمی خواهیم نگرانی به وجود بیاوریم اما عمر زیادی از این ورزشگاه گذشته است و نیاز به مقاوم سازی است. در این مدت پولی به مجموعه تزریق شد و کار با سرعت بالا پیگیری شد اما ما در ادامه راه نیاز به مرمت و بازسازی داریم. باید طی سه سال ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه شود که با این اقدام می توانیم ورزشگاه را ۲۰ سال دیگر هم آماده نگه داریم. با توجه به داشتن این سرمایه ملی، نیازی به ساخت ورزشگاه جدید نیست و می توانیم همین زمین را آماده کنیم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

واکنش مدیر تیم فوتبال السد به همگروهی با پرسپولیس و الاهلی

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۴:۵۱

هوادار گزارش می دهد- عبدالله البریک مدیر تیم فوتبال السد نسبت به همگروهی با تیم های پرسپولیس و الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ واکنش نشان داد.

حریفان پرسپولیس در آسیا مشخص شدند

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۴:۳۹

هوادار گزارش می دهد- برنامه بازی های تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.

فریسات: باید تلاش کنیم فولاد به جایگاه اصلی اش برگردد

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۴:۳۰

هوادار گزارش می دهد- عزیز فریسات سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: همه می دانند که من سرباز و بزرگ شده باشگاه هستم، ما باید تلاش کنیم تا فولاد را به جایگاه اصلی اش برگردانیم.

برانکو: پرسپولیس در گروه دشواری قرار گرفت - نوع قرعه‌کشی آسیا برایم عجیب است

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۳:۲۸

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: در گروه بسیار دشواری قرار گرفتیم اما ما پرسپولیس هستیم و از هیچ چیزی نمی ترسیم.

مجید جلالی: با توجه به شرایطی که در بازی‌های اخیر داشتیم بیشتر روی مسائل روحی کار کردیم

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۳:۲۴

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: با توجه به شرایطی که در بازی های اخیر داشتیم بیشتر روی مسائل روحی کار کردیم و گفتیم فقط ما بدشانس نیستیم.

فتح‌الله‌زاده: اگر آدم‌های «بله‌قربان‌گو» بیایند استقلال نتیجه نمی‌گیرد- هرچه مارا اذیت کنند باز به بالا بر می‌گردیم

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۳:۲۱

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: ممکن است مارا چند وقت اذیت کنند اما استقلال مانند "فنر" است و هرچه فشارش دهند در نهایت به همان بالا بر می گردد.

حضور اعضای تیم فوتبال استقلال در سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۳:۱۶

چهارمین سالگرد درگذشت مهاجم ماندگار تیم فوتبال استقلال تهران با حضور اعضای این باشگاه بر سر مزار وی برگزار شد.

به خاطر زدن گل های زیبا؛ هافبک پرسپولیس و بازیکن سابق استقلال نامزد بهترین گل لیگ قهرمانان

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۳:۱۲

کنفدراسیون فوتبال آسیا نامزدهای بهترین گل فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا را منتشر کرد که در آن احمد نوراللهی و مامه بابا تیام حضور دارند.

امامی فر: برای جذب بازیکن هنوز تصمیمی نگرفته ایم- در بازی فردا باید از موقعیت هایمان استفاده کنیم

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۲:۰۸

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: امیدوارم با حمایت هواداران این بازی سخت را به خوبی پشت سر بگذاریم.

رونمایی رسمی از توپ لیگ قهرمانان آسیا و حضور نمایندگان ایران + تصاویر

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۲:۰۸

از توپ لیگ قهرمانان آسیا برای فصل جدید این مسابقات، رونمایی شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد