کریمی: مدال المپیک در کارنامه من کم است

هوادار گزارش می دهد، ملی‌پوش کشتی ایران گفت: من مدال آسیایی و جهانی را در کارنامه دارم و فقط مدال المپیک در کارنامه من کم است.

کریمی: مدال المپیک در کارنامه من کم است

به گزارش فارس، علیرضا کریمی دارنده مدال نقره کشتی جهان در سال ۲۰۱۹ درباره تمریناتش، اظهار داشت: دومین دور اردوهای ما برای هماهنگی بیشتر آغاز شده است. من هم آسیب‌دیدگی داشتم که به لطف خدا و با کمک مربیان و پزشکان مراحل درمانی را انجام می‌دهم تا بتوانم تمریناتم را با جدیت آغاز کنم. امیدوارم با کمک خدا بتوانم برای المپیک عضو تیم ملی شوم و مدال بگیرم.

وی درباره عدم حضورش در جام تختی، گفت: به خاطر مصدومیت غیبت نداشتم بلکه ۴-۵ کشتی‌گیری که مدال جهانی سال گذشته را داشتند در این مسابقات شرکت نکردند.

کریمی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به اینکه کشتی پرافتخارترین ورزش کشور است و همه مردم از این رشته انتظار دارند، خاطرنشان کرد: کشتی ورزش اول کشور ماست و مردم نگاه ویژه‌ای دارند. این توقع به جاست چون کشتی سالها افتخارآفرینی کرده و در واقع جور ورزش‌های دیگر را هم کشیده است. امیدوارم خدا کمک کند و ما هم نتیجه خوبی بگیریم.

ملی‌پوش کشتی ایران در پاسخ به این سئوال که ما هم مدال جهانی و هم آسیایی را در کارنامه داری، فکر می‌کنی برای المپیک شرایط چطور باشد، عنوان کرد: من همه مدال‌ها را دارم و فقط مدال المپیک در کارنامه من کم است که امیدوارم آن را به دست آورم.

افزودن نظر

اخبار کشتی

کشتی قهرمانی آسیا| حسینی و گلیج به فینال رسیدند

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۲:۴۹

هوادار گزارش می دهد، ۲ کشتی گیر کشورمان به دیدار فینال مسابقات ۵ وزن نخست رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند و ۲ نماینده دیگر راهی دیدار رده بندی شدند.

کشتی قهرمانی آسیا| ۴ آزادکار ایران به نیمه نهایی راه یافتند

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۱:۲۸

هوادار گزارش می دهد، ۴ آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات ۵ وزن نخست رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند.

خانه کشتی شماره یک کشور به نام شهید ابراهیم هادی مزین شد

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۰۹:۲۶

هوادار گزارش می دهد، با همراهی و همکاری نابغه کشتی ایران و جهان عبدالله موحد خانه کشتی شماره یک کشور به نام پهلوان شهید ابراهیم هادی مزین شد.

کشتی قهرمانی آسیا| دو طلای ایران به روایت اتحادیه جهانی کشتی

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۴:۴۶

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی از روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا و دو مدال طلای ایران گزارشی منتشر کرد.

کشتی قهرمانی آسیا| سه فرنگی کار ایران به فینال راه یافتند

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۲:۵۹

هوادار گزارش می دهد، ۳ نماینده کشورمان به فینال مسابقات روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند و ۲ نماینده نیز راهی رده بندی شدند.

کشتی قهرمانی آسیا| پنج فرنگی کار ایران به نیمه نهایی راه یافتند

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۲:۲۴

هوادار گزارش می دهد، پنج نماینده کشورمان به مرحله نیمه نهایی مسابقات روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند.

کشتی قهرمانی اروپا| روسیه قهرمان کشتی آزاد شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۰۹:۵۳

هوادار گزارش می دهد، تیم روسیه به عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی آزاد اروپا دست یافت.

کشتی قهرمانی آسیا| برنامه مسابقات آزاد و فرنگی اعلام شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ۱۱:۰۲

هوادار گزارش می دهد، برنامه رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آسیا در هند اعلام شد.

اولین اردوی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان برگزار می شود

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۰:۱۶

هوادار گزارش می دهد، اولین اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد (بزرگسالان و امید) ناشنوایان در قزوین برگزار می شود.

کشتی قهرمانی قاره آفریقا| الجزایر در کشتی آزاد و فرنگی بعنوان قهرمانی رسید

۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۱۰:۲۵

هوادار گزارش می دهد، تیم های کشتی آزاد و فرنگی الجزایر قهرمان رقابت های بزرگسالان آفریقا در سال ۲۰۲۰ شدند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد