کشتی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان؛ نفرات برتر مشخص شدند

نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان مشخص شدند.

کشتی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان؛ نفرات برتر مشخص شدند

به گزارش هوادار، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان روزهای ۲۳ و ۲۴ اسفندماه در سالن شش هزار نفری شهدای رشت برگزار شد.
اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: (بین دو نفر سوم مسابقه برگزار شده و اسامی نفرات برنده در ابتدا آمده است)
۴۵ کیلوگرم: ۱- مهدی احدی زناب (گیلان) ۲- محمدمهدی جواهری (قم) ۳- رامین احمدی (خوزستان) و میلاد ولی زاده (مازندران) ۵- منصور دهمرده (سیستان و بلوچستان) و علیرضا حسینوند (خوزستان) ۷- محمد حاجیوند فتحی (خوزستان) ۸- محمدامین روشنی (خراسان شمالی) ۹- محمدعلی بزی (سیستان و بلوچستان) ۱۰- علی اصغر سام دلیری (مازندران)
۴۸ کیلوگرم: ۱- امیررضا ده بزرگی (فارس) ۲- علی حاجیوند نورایی (خوزستان) ۳- طارق غبیشاوی (خوزستان) و اسماعیل کریمی (مازندران) ۵- مهدی علی پور (گیلان) و محمد سبحانی (توابع تهران) ۷- محمدحسین عباسی (مازندران) ۸- حمید حاجیوند (خوزستان) ۹- مرتضی خدایی (خوزستان) ۱۰- کیانوش شمشیری (توابع تهران)
۵۱ کیلوگرم: ۱- سعید اسماعیلی (خوزستان) ۲- علیرضا قناعتی (اصفهان) ۳- فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) و سید آرش نگهداری (فارس) ۵- ابوالفضل شهونی (خوزستان) و مهدی محمدنژاد (بوشهر) ۷- احمدرضا رستمی (فارس) ۸- مهدی بهرامی (کردستان) ۹- ابوالفضل علیزاده (گیلان) ۱۰- ادریس شریفی (کرمان)
۵۵ کیلوگرم: ۱- فرید سیرتی مقدم (گیلان) ۲- سجاد عباس پور (مازندران) ۳- احمد نجفی (مازندران) و سید مصطفی رضایی (مازندران) ۵- امیرحسین نریمانی (کرمانشاه) و متین سنجری (کرمان) ۷- محمدعلی استواری (فارس) ۸- احمدرضا محسن نژاد (خوزستان) ۹- محمدرضا پور (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- محمدرضا عبدولی (خوزستان)
۶۰ کیلوگرم: ۱- سید دانیال سهرابی (خوزستان) ۲- امیرحسین زرین کمر (مازندران) ۳- امیر عبدی (قم) و ایمان محمدی (خوزستان) ۵- وحید شادکام (خراسان شمالی) و علی دهنوی (خوزستان) ۷-- رضا قیطاسی (خوزستان) ۸- علیرضا اسفندیاری فر (توابع تهران) ۹- غلامرضا فرخی (فارس) ۱۰- محسن جهانی (توابع تهران)
۶۵ کیلوگرم: ۱- حجت رضایی (خوزستان) ۲- جبار کاویان (مازندران) ۳- محمد امین جبالی فر (قم) و سینا رضایی (خراسان رضوی) ۵- کیهان شکوهی راد (البرز) و محمدرضا حجامی (گیلان) ۷- محمد اسکندری (اصفهان) ۸- غلامرضا حیدریان (ایلام) ۹- سجاد اختری (توابع تهران) ۱۰- امیرمحمد حسین زاده (توابع تهران)
۷۱ کیلوگرم: ۱- رضا ساکی (خوزستان) ۲- علی عزیزی (مازندران) ۳- علیرضا دیناروند (خوزستان) و علیرضا محمودی (البرز) ۵- مهدی دارابی (لرستان) و علیرضا احمدی (توابع تهران) ۷- علی اسکندری (اصفهان) ۸- علیرضا مهمدی (خوزستان) ۹- علی عبدالهی (فارس) ۱۰- نیما پاشایی (آذربایجان غربی)
۸۰ کیلوگرم: ۱- مسعود کاووسی (خوزستان) ۲- کامران ارقش (خوزستان) ۳- آریا نامجو (اردبیل) و امیرحسین ملابابایی (گیلان) ۵- نیما کریمی (ایلام) و نیما پاپی (خوزستان) ۷- محمد مولایی (اصفهان) ۸- اکبر عبدی (مازندران) ۹- میرنیما طالعی (اردبیل) ۱۰- محمدامیر حاجیلو (اصفهان)
۹۲ کیلوگرم: ۱- سعید کریمی زاده (خوزستان) ۲- رامین کریمی (آذربایجان شرقی) ۳- سید حمید افتخاری (مازندران) و علی عابدی (البرز) ۵- علیرضا اکبری (خوزستان) و امیرحسین صمدی (توابع تهران) ۷- محمدحسن شیرزادی (کرمانشاه) ۸- ابوالفضل پایدار (خوزستان) ۹- محمد رضایی (مرکزی) ۱۰- مهدی عطری نژاد (توابع تهران)
۱۱۰ کیلوگرم: ۱- عرفان نجفری (توابع تهران) ۲- هادی شکری (ماندران) ۳- مهدی موسی شعار (تهران) و شاهرخ میکائیلی (قم) ۵- علی شیرانی (اصفهان) و محسن بهمنی (مرکزی) ۷- یوسف مجنون (گلستان) ۸- امیررضا مقدمی (آذربایجان شرقی) ۹- معین میرنژاد (خراسان رضوی) ۱۰- محمدرضا دریس (خراسان جنوبی)

 

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

میزبان‌های رقابت های نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا معرفی شدند

۱۳۹۸/۰۱/۰۵ ۱۱:۴۱

اتحادیه جهانی کشتی میزبان های رقابت های کشتی آزاد و فرنگی زیر ۱۵ سال، نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا را معرفی کرد.

پنجمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برگزار می شود

۱۳۹۸/۰۱/۰۵ ۱۱:۳۲

پنجمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای شرکت در رقابت های آسیایی چین روزهای ۵ تا ۱۸ فروردین ماه سال ۹۸ در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

رضایی: کسب عنوان قهرمانی آسیا را به مردم استان گلستان تقدیم می‌کنیم

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۱۹:۴۳

علیرضا رضایی، سرمربی تیم کشتی آزاد زیر ۲۳ سال کشورمان کسب مقام قهرمانی این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا را به مردم استان گلستان تقدیم کرد.

احمد بذری به مدال طلا رسید/ تلاش نوری، سوادکوهی و فروتن برای کسب طلا

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۱۲:۰۸

احمد بذری به مدال طلای وزن ۸۶ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا در مغولستان دست یافت.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان آغاز شد

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۱۱:۵۵

اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در چین از امروز در خانه کشتی عبدالله موحد آغاز می شود.

مرگ دلخراش ۴ کشتی‌گیر در سانحه رانندگی در ماسوله

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۲۱:۲۰

در پی سانحه دلخراش تصادف شب گذشته(جمعه، دوم فروردین) در ماسوله، متأسفانه ۴ کشتی گیر کشورمان جان به جان آفرین تسلیم کردند.

کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا / یزدانی و زنگنه نقره‌ای شدند، مرادی به مدال برنز رسید

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۷:۱۹

در ادامه مسابقات کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا، یزدانی و زنگنه به مدال نقره رسیدند و مرادی صاحب نشان برنز شد.

قهرمان کشتی ساحلی جوانان جهان درگذشت

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۳:۳۸

قهرمان کشتی ساحلی جوانان جهان و نفر دوم انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان شب گذشته در اثر سانحه رانندگی درگذشت.

کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا /یزدانی و زنگنه فینالیست شدند؛ مرادی به دیدار رده‌بندی راه یافت

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۲:۳۰

در ادامه رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا، امیر محمد یزدانی و نوید زنگنه فینالیست شدند و محمد مرادی به دیدار رده بندی راه یافت.

کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا / یک طلا و یک برنز برای ایران در روز نخست رقابت‌ها

۱۳۹۸/۰۱/۰۲ ۱۹:۱۳

ارشک محبی به مدال طلای وزن ۹۲ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا دست یافت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد