کشتی فرنگی جام تختی| ایران قهرمان شد/ اعلام اسامی نفرات و تیم‌های برتر

هوادار گزارش می دهد، تیم ایران به قهرمانی چهلمین دوره رقابت‌های بین‎المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز دست یافت.

کشتی فرنگی جام تختی| ایران قهرمان شد/ اعلام اسامی نفرات و تیم‌های برتر

به گزارش هوادار، چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور کشتی گیرانی از ارمنستان، تاجیکستان، قزاقستان، روسیه، قرقیزستان و نمایندگان کشورمان روزهای ۳ و ۴ بهمن ماه در سالن شهید دستغیب شهر شیراز برگزار شد.

در پایان این مسابقات ایران با ۲۵۰ امتیاز اول شد. ارمنستان و تاجیکستان به ترتیب با ۵۵ و ۱۲ امتیاز دوم و سوم شدند.

 

رده بندی انفرادی:

۵۵ کیلوگرم: ۱- پویا ناصرپور ۲- پویا دادمرز ۳- محمد دانیالی و محمد حسینوند ۵- علی نوربخش ۶- رضا خدری ۷- محمد حسینوند پناهی ۸- مهرگان جهانگیری ۹- سجاد عباس پور
۶۰ کیلوگرم: ۱- مهدی محسن نژاد ۲- ایمان محمدی ۳- میلاد رضانژاد و امیرحسین خوانساری ۵- تیگران میناسیان (ارمنستان) و آرارات منوچهریان (ارمنستان) ۷- مهرداد مردانی ۸- حسین جاویدی ۹- محسن شیخی ۱۰- مهدی قادری
۶۳ کیلوگرم: ۱- میثم دلخانی  ۲- رضا عباسی ۳- رضا مردی و محمد نوربخش ۵- محمد سلطانی و شیرزاد بهشتی طلا ۷- سعید ارجمند ۸- آرمین محب ثابت ۹- هراچیا پوغوسیان ۱۰- حسین عباسی
۶۷ کیلوگرم: ۱- حسین اسدی ۲- محمد مراد الیاسی ۳- محمدرضا مختاری و سجاد ایمن طلب ۵- کرامت عبدولی و محمدجواد سادات رضایی ۷- مبینجان احمداف (تاجیکستان) ۸- هایک ملیکیان (ارمنستان) ۹- سرگئی پاولو (روسیه) ۱۰- وحید میرفتح الهی
۷۲ کیلوگرم: ۱- امین کاویانی نژاد ۲- اشکان سعادتی فر ۳- ابوالفضل زینتی رفاه و محمدرضا گرایی ۵- امیر عبدی و محمدرضا رستمی ۷- برومند اصلان ۸- آرمن هاکوبیان (ارمنستان) ۹- مصلح الدین اوروکوف (تاجیکستان) ۱۰- عباس محب تاش
۷۷ کیلوگرم: ۱- پژمان پشتام ۲- حمیدرضا جعفری ۳- محمد شربی نیازی و آرمان باغداساریان (ارمنستان) ۵- عراف حبیب الهی و پرهام قنبری ۷- رسول گرمسیری ۸- محمد عربی ۹- عظیم گرمسیری
۸۲ کیلوگرم: ۱- مهدی ابراهیمی ۲- جمال اسماعیلی ۳- محمد ناقوسی و کیوان رضایی ۵- سید محمد چوبچیان و عباس مهدی زاده ۷- مهرداد بهرامی ۸- گئورگ طادوسیان (ارمنستان) ۹- پیام بویری ۱۰- رینات ژو بابایف (قزاقستان)
۸۷ کیلوگرم: ۱- بهروز هدایت ۲- رامین طاهری ۳- یوسف قادریان و مهدی فلاح ۵- محمد نصرتی و حسین نوری ۷- سامان عزیزی ۸- آلبرت یغیکیان (ارمنستان)
۹۷ کیلوگرم: ۱- محمدهادی ساروی ۲- مهدی بالی ۳- مهدی علیاری و علی اکبر حیدری ۵- آرمان علیزاده و حسین شکری ۷- محمد یگانه ۸- ترمیرلان آبیشیف (قزاقستان) ۹- داود فلاحی ۱۰- کارن آبگاریان
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- علی اکبر یوسفی ۲- پارسا نظری ۳- بهنام مهدی زاده و امین میرزازاده ۵- شهاب قوره جیلی و محمدسروش رنجبر ۷- محمدرضا عبدیان ۸- مسعود میرزائیان

 

رده بندی تیمی:

۱- ایران ۲۵۰ امتیاز ۲- ارمنستان ۵۵ امتیاز ۳- تاجیکستان ۱۲ امتیاز ۴- قزاقستان ۸ امتیاز ۵- روسیه ۴ امتیاز

 

نتایج فینال این مسابقات به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور ۱۰-  پویا دادمرز ۱
۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد ۶ – ایمان محمدی ۳
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی ۹ – رضا عباسی صفر
۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی  ۸ - محمد مراد الیاسی ۴
۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده ۱ – اشکان سعادتی فر ۱
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام  ۵-  حمیدرضا جعفری ۲
۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی ۸ - جمال اسماعیلی ۶
۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت ۲ - رامین طاهری ۱
۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی ۳- مهدی بالی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی ۲ - پارسا نظری ۱

 

نتایج رده بندی به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم:
محمد دانیالی، برنده – فیروز میرزا رجب اف (تاجیکستان) حاضر نشر
محمد حسینوند ۵- علی نوربخش ۳
۶۰ کیلوگرم:
میلاد رضانژاد ۱۰- تیگران میناسیان (ارمنستان) صفر
امیرحسین خوانساری، برنده ۳- آرارات منوچهریان (ارمنستان) ۳
۶۳ کیلوگرم:
رضا مردی ۸ ضربه فنی – محمد سلطانی صفر
محمد نوربخش، برنده – شیرازد بهشتی طلا (حاضر نشد)
۶۷ کیلوگرم:
محمدرضا مختاری ۶- کرامت عبدولی ۱
سجاد ایمن طلب ۶- محمدجواد سادات رضایی ۳
۷۲ کیلوگرم:
ابوالفضل زینتی رفاه ۴- امیر عبدی ۳
محمدرضا گرایی ۱۰- محمدرضا رستمی ۱
۷۷ کیلوگرم:
محمد شربی نیازی ۱۰- عارف حبیب الهی ۵
آرمان باغداساریان (ارمنستان) ۶- پرهام قنبری ۵
۸۲ کیلوگرم:
محمد ناقوسی ۳- سید محمد چوبچیان ۲
کیوان رضایی ۹- عباس مهدی زاده صفر
۸۷ کیلوگرم:
یوسف قادریان ۶- محمد نصرتی صفر
مهدی فلاح ۴- حسین نوری ۱
۹۷ کیلوگرم:
مهدی علیاری ۹- آرمان علیزاده ۶
علی اکبر حیدری ۳- حسین شکری ۲
۱۳۰ کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده، برنده – شهاب قوره جیلی (حاضر نشد)
امین میرزازاده ۴ ضربه فنی- محمدسروش رنجبر صفر

نتایج رقابت های مقدماتی برگزار شده به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا خدری ۹ – سجاد عباس پور صفر
پویا ناصرپور ۹- علی نوربخش صفر

محمد هادی شعبانی ۷- محمد حسینوند پناهی ۶

یک چهارم نهایی:
محمد دانیالی ۳- مهرگان جهانگیری ۱
پویا دادمرز ۹ - فیروز میرزا رجب اف (تاجیکستان) ۴
محمد حسینوند ۸- رضا خدری ۱
پویا ناصرپور ۴- محمدهادی شعبانی ۱

نیمه نهایی:
پویا دادمرز  ۹- محمد دانیالی  صفر
پویا ناصرپور ۸ - محمد حسینوند صفر

شانس مجدد:
علی نوربخش، برنده – محمدهادی شعبانی (حاضر نشد)

۶۰ کیلوگرم:
مقدماتی:
حسین جاویدی ۵- مهدی قادری ۱
آرارات منوچهریان (ارمنستان) ۱۱ – محسن شیخی ۳
مهرداد مردانی ۷- امید آرامی صفر
ایمان محمدی ۲- امیرحسین خوانساری صفر
یک چهارم نهایی:
مهدی محسن نژاد ۳ (ضربه فنی)- میلاد رضانژاد ۱
تیگران میناسیان (ارمنستان) ۹- مصیب اکبری صفر
آرارات منوچهریان (ارمنستان) ۷- حسین جاویدی ۲
ایمان محمدی، برنده ۱- مهرداد مردانی ۱
نیمه نهایی:
مهدی محسن نژاد ۹ – تیگران میناسیان (ارمنستان) صفر
ایمان محمدی  ۷ - آرارات منوچهریان (ارمنستان) صفر
شانس مجدد:
امیرحسین خوانساری، برنده – مهرداد بهرامی (حاضر نشد)

۶۳ کیلوگرم:
مقدماتی:
میثم دلخانی ۳- آرمین محب ثابت صفر
محمد نوربخش ۱۱- حسین عباسی ۲
سعید ارجمند ۵- ساموئل آقاجانیان صفر
شیرزاد بهشتی طلا ۵- هراچیا پوغوسیان ۳
یک چهارم نهایی:
رضا مردی ۶- آرتور کنستانتینوف (روسیه) صفر
رضا عباسی ۹ - محمد سلطانی صفر
میثم دلخانی ۱۳-  محمد نوربخش ۱۰
شیرزاد بهشتی طلا ۳-  سعید ارجمند ۱
نیمه نهایی:
رضا عباسی  ۵- رضا مردی ۲
میثم دلخانی ۷- شیرزاد بهشتی طلا صفر
شانس مجدد:
محمد نوربخش ۱۰- آرمین محب ثابت

۶۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
مبین جان احمداف (تاجیکستان)، برنده – بهرام معروف خانی (حاضر نشد)
محمدجواد سادات رضایی، برنده – حامد تاپ (حاضر نشد)
یک هشتم نهایی:
حسین اسدی ۸- کولکورو نورمانبتوف (قرقیزستان) صفر
محمدرضا مختاری ۳- علی ذکایی مهر صفر
سرگئی پاولوف (روسیه) ۸- ارلان ارگشف (قرقیزستان) صفر
کرامت عبدولی ۵- شاهین بداغی ۳
وحید میرفتح الهی ۳- سامان عبدولی ۱
محمد مراد الیاسی ۷- سجاد ایمن طلب ۱
هایک ملیکیان (ارمنستان) برنده ۸- نیما اسماعیلی صفر
محمدجواد سادات رضایی ۷- مبین جان احمداف (تاجیکستان) ۲
یک چهارم نهایی:
حسین اسدی ۹- محمدرضا مختاری صفر
کرامت عبدولی ۹- سرگئی پاولو (روسیه) صفر
محمد مراد الیاسی ۵- وحید میرفتح الهی ۳
محمد جواد سادات رضایی ۱۶ – هایک ملکیان (ارمنستان) ۷
نیمه نهایی:
حسین اسدی ۴ – کرامت عبدولی صفر
محمد مراد الیاسی ۹ – محمد سادات رضایی صفر
شانس مجدد:
محمدرضا مختاری ۱۱- کول کورو نورمانبتوف (قرقیزستان) صفر
سجاد ایمن طلب ۷ ضربه فنی- وحید میرفتح الهی ۳

۷۲ کیلوگرم:
مقدماتی:
امین کاویانی نژاد ۱۰- علی ارسلان ۳
محمدرضا گرایی، برنده – علیرضا ارقش (حاضر نشد)
برومند اصلان ۸- عباس محب تاش ۲
محمدرضا رستمی ۸- مصلح الدین اوروکوف ۴
یک چهارم نهایی:
امیر عبدی ۵- آرمن هاکوبیان (ارمنستان) ۴
اشکان سعادتی فر ۶- ابوالفضل زینتی رفاه ۲
امین کاویانی نژاد ۷- محمدرضا گرایی ۵
محمدرضا رستمی ۳- برومند اصلان ۲
نیمه نهایی:
اشکان سعادتی فر  ۶ - امیر عبدی ۳
امین کاویانی نژاد ۸ – محمدرضا رستمی صفر
شانس مجدد:
محمدرضا گرایی، برنده- علی ارسلان (حاضر نشد)

۷۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
رسول گرمسیری، برنده- هادی علیزاده پورنیا (حاضر نشد)
پرهام قنبری ۷- محمد عربی ۳
یک چهارم نهایی:
عارف حبیب الهی ۳- عظیم گرمسیری صفر
حمیدرضا جعفری ۱۰- محمد شربی نیازی ۱  
پژمان پشتام ۴- آرمان باغداساریان (ارمنستان) صفر
پرهام قنبری ۷- رسول گرمسیری ۱
نیمه نهایی:
حمیدرضا جعفری  ۳ عارف حبیب الهی ۲
پژمان پشتام ۸ – پرهام قنبری صفر

۸۲ کیلوگرم:
مقدماتی:
عباس مهدی زاده ۸- گئورگ طادوسیان (ارمنستان) ۵
کیوان رضایی ۹- محمدجعفر توسلی صفر
مهدی ابراهیمی ۴- مهرداد بهرامی ۱
یک چهارم نهایی:
سید محمد چوبچیان ۸- رینات ژومبایف (قزاقستان) صفر
جمال اسماعیلی ۷- محمد ناقوسی ۲
عباس مهدی زاده ۶ (ضربه فنی) – پیام بویری ۳
مهدی ابراهیمی ۱۳- کیوان رضایی ۱۲
نیمه نهایی:
جمال اسماعیلی  ۱۰ - سید محمد چوبچیان صفر
هادی ابراهیمی  ۱۱ - عباس مهدی زاده صفر
شانس مجدد:
کیوان رضایی ۹- مهرداد بهرامی ۱

۸۷ کیلوگرم:
یک چهارم نهایی:
یوسف قادریان ۳- سامان عزیزی ۱
بهروز هدایت ۶- محمد نصرتی ۱
رامین طاهری ۶- حسین نوری صفر
مهدی فلاح ۹ – آلبرت یقیکیان (ارمنستان) ۱
نیمه نهایی:
بهروز هدایت ۴ – یوسف قادریان ۱
رامین طاهری ۴ - مهدی فلاح ۳

۹۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
علی اکبر حیدری ۱۲- تمیرلان آبیشف (قزاقستان) ۲
محمد یگانه ۱۰ (ضربه فنی) -  کارن آبگاریان (ارمنستان) صفر
یک چهارم نهایی:
علی اکبر حیدری ۲- محمد یگانه ۱
آرمان علیزاده ۱۲- داود فلاحی ۱
مهدی بالی ۵- حسین شکری ۱
محمدهادی ساروی ۵- مهدی علیاری ۳
نیمه نهایی:
محمدهادی ساروی  ۵ آرمان علیزاده۲
مهدی بالی ۵ - علی اکبر حیدری ۴

۱۳۰ کیلوگرم:
مقدماتی:
پارسا نظری، برنده – محمدحسین رحیم زاده (حاضر نشد)
محمد سروش رنجبر ۶- محمدرضا عبدیان ۲

یک چهارم نهایی:
شهاب قوره جیلی، برنده – مسعود نعمت چکانی (حاضر نشد)
امین میرزازاده ۸- مسعود میرزائیان صفر
علی اکبر یوسفی، برنده ۳- بهنام مهدی زاده ۳
پارسا نظری ۳ – محمد سروش رنجبر صفر
نیمه نهایی:
علی اکبری یوسفی  ۲ - شهاب قوره جیلی ۱
پارسا نظری  ۳ (ضربه فنی) - امین میرزازاده صفر
شانس مجدد:
محمدسروش رنجبر، برنده – محمدحسین رحیم زاده (حاضر نشد)

افزودن نظر

اخبار کشتی

بازگشت حسن یزدانی به تشک کشتی

۱۳۹۸/۱۲/۰۷ ۰۹:۴۶

هوادار گزارش می دهد، قهرمان کشتی جهان و المپیک ایران از پایان دوران مصدومیت و بازگشت به تمرینات خبر داد.

اعضای تیم ملی کشتی آزاد بامداد فردا به کشور باز می گردند

۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۰:۲۲

هوادار گزارش می دهد، اعضای تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان پس از کسب عنوان قهرمانی آسیا بامداد فردا سه شنبه به کشور باز می گردند.

کشتی قهرمانی آسیا| حسینی و گلیج به فینال رسیدند

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۲:۴۹

هوادار گزارش می دهد، ۲ کشتی گیر کشورمان به دیدار فینال مسابقات ۵ وزن نخست رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند و ۲ نماینده دیگر راهی دیدار رده بندی شدند.

کشتی قهرمانی آسیا| ۴ آزادکار ایران به نیمه نهایی راه یافتند

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۱:۲۸

هوادار گزارش می دهد، ۴ آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات ۵ وزن نخست رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند.

خانه کشتی شماره یک کشور به نام شهید ابراهیم هادی مزین شد

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۰۹:۲۶

هوادار گزارش می دهد، با همراهی و همکاری نابغه کشتی ایران و جهان عبدالله موحد خانه کشتی شماره یک کشور به نام پهلوان شهید ابراهیم هادی مزین شد.

کشتی قهرمانی آسیا| دو طلای ایران به روایت اتحادیه جهانی کشتی

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۴:۴۶

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی از روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا و دو مدال طلای ایران گزارشی منتشر کرد.

کشتی قهرمانی آسیا| سه فرنگی کار ایران به فینال راه یافتند

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۲:۵۹

هوادار گزارش می دهد، ۳ نماینده کشورمان به فینال مسابقات روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند و ۲ نماینده نیز راهی رده بندی شدند.

کشتی قهرمانی آسیا| پنج فرنگی کار ایران به نیمه نهایی راه یافتند

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۲:۲۴

هوادار گزارش می دهد، پنج نماینده کشورمان به مرحله نیمه نهایی مسابقات روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند.

کشتی قهرمانی اروپا| روسیه قهرمان کشتی آزاد شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۰۹:۵۳

هوادار گزارش می دهد، تیم روسیه به عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی آزاد اروپا دست یافت.

کشتی قهرمانی آسیا| برنامه مسابقات آزاد و فرنگی اعلام شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ۱۱:۰۲

هوادار گزارش می دهد، برنامه رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آسیا در هند اعلام شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد